زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی

ارسال: #۱۶
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۲۵ ق.ظ
برای مستقیم کردن لینک rapidshare میتونین از سایت زیر استفاده کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رفتنی می‌رود و آمدنی می‌آید
شدنی می‌شود و غصه به ما می‌ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۰۳:۳۳ ب.ظ
ممنون اما حجم این کتاب بیشتر از ۱۰۰MG هست اجازه‌ی دانلود نمیده
لینک دیگه ای برای دانلودش وجود نداره؟
ارسال: #۱۸
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۲۶ ق.ظ
شما با لینک دانلود مشکل دارین یا حجم بالا؟
اینم چند تا لینک دیگه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم یه لینک چهارقسمتی

رفتنی می‌رود و آمدنی می‌آید
شدنی می‌شود و غصه به ما می‌ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mozhgan , Raman , هاتف
ارسال: #۱۹
۲۷ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۴۹ ق.ظ
من دارم کتاب pratt رو می خونم (زبان اصلی ).. کسی میدونه پرت بهتره یا سبستا؟ من ادامه بدم یا سبستا رو بخونم ؟
ارسال: #۲۰
۲۷ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط رضا_ایرانی.)
RE: طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون در باره کتاب ترجمه شده جعفر نژاد چیه؟
یکی از دوستای من این کتاب خونده بود می گفت بد نیست!می گفت مباحثی رو که تو کنکور ازش سوال میدن خوب ترجمه کرده!این دوستم از ۵ سوال درس ۴ تا شو درست جواب داده بود!
حالا یعنی خوندن اون وقت تلف کنیه یا بهتر از هچیه؟

با توجه به تجربه‌ی خودم که خوب هم نتیجه گرفتم می تونم بگم که، شما بهتره که جزوه‌ی زبانهای برنامه سازی پارسه رو که ۱۰۰ صفحه بیشتر نیست رو دم دست داشته باشید و بخونید، چون خیلی خوب گفته، حالا اگر جایی به دلیلی خیلی خلاصه بودن این جزوه با مشکل فهمیدن مواجه شدید، به کتاب پرت که ترجمه‌ی قمی هست مراجعه کنید. در واقع اینکه یعنی تیترهارو از پارسه (نوشته طورانی) در بیارید و مطالب رو از کتاب بخونید چون خود کتاب ۶۰۰ صفحه هستش که بسیاری از مطالبش برای کنکور زائده. با این کار مطالب اساسی رو از این کتاب حجیم بیرون می کشید. کتاب مقسمی هم برای جمع بندی پایانی خیلی خوبه، اما برای جمع بندی نه مطالعه اولیه. در ضمن تستهای سالهای قبل از ۸۴،۸۳ با توجه به اینکه بسیار سطحی هستش به درد کنکورهای امروز نمیخوره. حتما روی تستهای جدید تمرکز کنید. (این درس برای دانشگاه آزاد جز منبع کنکور نیست)
(۲۷ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۴۹ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  من دارم کتاب pratt رو می خونم (زبان اصلی ).. کسی میدونه پرت بهتره یا سبستا؟ من ادامه بدم یا سبستا رو بخونم ؟

همون طور که عرض کردم از خوندن بی واسطه‌ی کتاب پرت خودداری کنید چون ۱- درس نسبتا آسونیه و نیازی نیست وقت طولانی برای خوندن کتاب مرجع بزارید و با جزوات کنکوری کارتون راه میفته ۲- سوالهای کنکور ارشد از چند قسمت مطالب این کتاب طرح میشه(محیطهای ارجاع، مدیریت توابع بازگشتی، انواع ارسال پارامترها و...). حتما از جزوه خلاصه‌ی شده‌ی پارسه استفاده کنید. در ضمن جزو پارسه و راهیان ارشد که در کتاب دروس گرایش نرم افزار چاپ شده دقیقا یکی هستن بدون هیچ تفاوتی. اگر یکی دارید نیازی به تهیه دیگری نیست.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mozhgan , ملیکا , Raman , هاتف , - rasool -
ارسال: #۲۱
۲۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط ملیکا.)
ممنون آقای ایرانی ... ولی من با کتاب مرجع بیشتر حال می کنم ... حالا اینجا کسی می دونه بین این دو کتاب مرجع کدومش بهتره واسه خوندن ؟( پرت یا سبستا؟)

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
ارسال: #۲۲
۰۶ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۹ ب.ظ
هیچ کس این جا نمی تونه جواب منو بده ؟؟؟Huh

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
ارسال: #۲۳
۰۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۸۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط mahdieh-Z.)
نقل قول: حالا اینجا کسی می دونه بین این دو کتاب مرجع کدومش بهتره واسه خوندن ؟( پرت یا سبستا؟)

ملیکا جان فکر نمی کنم افراد زیادی باشن که واسه این درس اصل مرجع رو بخونن! من خودم فقط دو نفر رو میشناسم که پرت خوندن و خوب هم نتیجه گرفتن. کسی رو که سبستا خونده باشه نمیشناسم.

تا جایی هم که می دونم در مورد پرت و سبستا بین علما اختلاف هست...
چیزی که من بیشتر شنیدم این هست که بهتره پرت خونده بشه و تمرینهای سبستا هم بررسی بشه...

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman
ارسال: #۲۴
۰۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۶:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۸۹ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط admin.)
اختلاف خاصی نیست. جز اینکه منبع اصلی ای که وزارت اعلام کرده پراته اما از لحاظ محتوا سبستا سرتره. به نظرم سبستا می تونه مفاهیم مورد نظر کنکور رو به راحتی پوشش بده. به هر حال تصمیم گیری با خودتونه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman , پشتکار
ارسال: #۲۵
۱۱ تیر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۳ ب.ظ
من کتاب پرات ترجمه سالخورده رو گرفتم کل کتابو باید بخونم ؟؟؟
ارسال: #۲۶
۱۲ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۸۹ ۰۶:۱۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اختلاف خاصی نیست. جز اینکه منبع اصلی ای که وزارت اعلام کرده پراته اما از لحاظ محتوا سبستا سرتره. به نظرم سبستا می تونه مفاهیم مورد نظر کنکور رو به راحتی پوشش بده. به هر حال تصمیم گیری با خودتونه.

مرسی همون پرت رو ادامه میدم .. البته نه شاهکار جعفر نژاد رو .. کتاب مرجع..

یه چیزی درباره جعفر نژاد بگم‌: یکی از دوستای من دانشجوی جعفرنژاد بود می گفت کتاب زبان اصلی رو تیکه تیکه می کنه به عنوان پروژه میده دانشجوهاش ترجمه کنن بعد هم اینا رو می چسبونه به هم به اسم خودش کتاب رو میده بیرون !!! Angry

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
ارسال: #۲۷
۱۴ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۹ ب.ظ
در مورد کتاب های جعفر نژاد منم اینو شنیدم میگم ما که اینقدر دلخوریم بیایم یه کمپین مبارزه با کتاب های جعفر بزاریم !!!!!!!!!!!!!!!!

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۲۸
۰۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۱۷ ب.ظ
مشکل از نداشتن حساب کاربری نیست فایل حذف شده.
ارسال: #۲۹
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط saeidm.)
نقل قول: یه چیزی درباره جعفر نژاد بگم‌: یکی از دوستای من دانشجوی جعفرنژاد بود می گفت کتاب زبان اصلی رو تیکه تیکه می کنه به عنوان پروژه میده دانشجوهاش ترجمه کنن بعد هم اینا رو می چسبونه به هم به اسم خودش کتاب رو میده بیرون !!! Angry

ما که دانشجوی جعفرنژاد بودیم چنین چیزی ندیدیم. سعی کنید کسی رو تخریب نکنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: bigman
ارسال: #۳۰
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۱ ق.ظ
البته روش ترجمه به وسیله دانشجویان اگه با نظارت کافی باشه خیلی هم خوبه. مشکل کتاب های جعفر نژاد از نبود ویراستار خوب هست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۱۱ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۵۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۶ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۰۲ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close