زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۳۶ , ۳۷ هوش مصنوعی

ارسال: #۱۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ
RE: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۳۶ , ۳۷ هوش مصنوعی
دوستان تبریک میگمShyHeartShyHeartShy
امیدوارم پیروز و موفق باشید

راستی

واسه ما کنکوریهای ۹۱ دعا فراموشتون نشهاSmile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ ق.ظ
تبریک
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ب.ظ
RE: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۳۶ هوش مصنوعی
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  clrs خیلی خوبه اما من هورویتز رو هم خوندم آخه clrs یه سری مبحث‌ها رو خیلی خلاصه گفته( اشاره گر و آرایه و ... ).....البته clrs از ۳۵ فصل نزدیک ۸ فصلش اضافیه تقریباً ۶،۷ سال یه بار شاید یه سوال از اون فصلا بیاد..........
منابع هم:
طراحی و ساختمان‌: clrs و هورویتز
معماری و منطقی‌: مانو
نظریه: لینز
گسسته و محاسبات: مرجع نمی خواد همون کتابای پوران کافی و کامله
سیستم عامل: یه کتابی بود فک کنم دکتر پدرام(درست یادم نیست) همونی که همه بچه‌ها داشتن...... کتاب پارسه هم بد نبود
هوش: یه کتاب مال انتشارات دانشگاه اما رضا لحنش سخت بود اما من خوشم اومد ازش( من که هوش پاس نکردم کتاب تستم نداشتم اما با چند دور خوندن این کتاب تونستم هر ۷ تا تست هوش تو کنکور درست بزنم:coolSmile
مدار: تنها کتاب پارسه که خیلی خوب بود آدم رو به مدار علاقه مند می کرد. نرید جبه دار و این جور چیزا بخونید......
زبان و مهندسی: نظری ندارم
میشه توضیح بدید برای درس مدار الکتریکی برای کسانی که پاس نکرده اند‌، چی طور باید اونو خوند‌، کلاس میخاد یا نه‌، کتاب پارسه کافیه؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ
RE: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۳۶ هوش مصنوعی
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  clrs خیلی خوبه اما من هورویتز رو هم خوندم آخه clrs یه سری مبحث‌ها رو خیلی خلاصه گفته( اشاره گر و آرایه و ... ).....البته clrs از ۳۵ فصل نزدیک ۸ فصلش اضافیه تقریباً ۶،۷ سال یه بار شاید یه سوال از اون فصلا بیاد..........
منابع هم:
طراحی و ساختمان‌: clrs و هورویتز
معماری و منطقی‌: مانو
نظریه: لینز
گسسته و محاسبات: مرجع نمی خواد همون کتابای پوران کافی و کامله
سیستم عامل: یه کتابی بود فک کنم دکتر پدرام(درست یادم نیست) همونی که همه بچه‌ها داشتن...... کتاب پارسه هم بد نبود
هوش: یه کتاب مال انتشارات دانشگاه اما رضا لحنش سخت بود اما من خوشم اومد ازش( من که هوش پاس نکردم کتاب تستم نداشتم اما با چند دور خوندن این کتاب تونستم هر ۷ تا تست هوش تو کنکور درست بزنم:coolSmile
مدار: تنها کتاب پارسه که خیلی خوب بود آدم رو به مدار علاقه مند می کرد. نرید جبه دار و این جور چیزا بخونید......
زبان و مهندسی: نظری ندارم
میشه توضیح بدید برای درس مدار الکتریکی برای کسانی که پاس نکرده اند‌، چی طور باید اونو خوند‌، کلاس میخاد یا نه‌، کتاب پارسه کافیه؟

به نظر من کتاب هوش خوب گفته و بحثا رو ساده گفته ......... کتب پارسه کافیه البته انتظار نداشته باشید بتونید خیلی تستاش بزنید........ ۲ تا تست از ۷ تا رو زدن عالیه به نظر من....

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۰
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ
منم به همتون تبریک میگم
ببخشید دیر گفتم
درگیر کارهام بودم‌، ارشد رو فراموش کرده بودم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۱۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۳۵۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close