زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۵۴۱
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  نه اصلا پربم و کراسکال دیکسترا جزء حریصانه نیستن
وات؟ یعنی چی جز حریصانه نیست؟ پس جز چیند؟
ببین منظورم اینه کتاب الگوریتم پوران تو فصل سوم که روشهای حریصانه رو گفته مباحث پریم و کروسکال ..... نگفته فقط مباحث کوله پشتی و هافمن و....گفته..

m.m:
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , afshin18 , ایزدی
ارسال: #۵۴۲
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  بابا مانشت یه فکری کن واسه بچه هات...یه تحلیلی درست واصولی بگذار در مورد این اعلامیه جدیده ضریب دروس...دست بجنبون پس...تا یکم رشته کار بیاد دستمون دوباره...یکم خودمونو جمع وجورکنیم...پخش وپلا شدیم از این اعلامیه...گیج شدیم....برس به داد بچه هات...مثه همیشه زودترازهمه...پیشتاز باش...منتظریم...

بچه ها رو می فرستم جمتون کننBig Grin
اهمیتی نده حساب کن میانگین درصدت چقدر تغییر می کنه(مطمئن باش خیلی نیست) به اندازه اش تلاشت رو بیشتر کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , nazanin_sh
ارسال: #۵۴۳
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
هر چی فک میکنم ببینم به اندازه درس میخونم یا نه؟؟آخرش ترس از این خانومها میاد جلو شمام!! اخه خیلی بیکار نشستن تو خونه صب تا شب میخونن!!! هیچکسیم نه الان و نه در آینده ازشون توقعی نداره!!

به قول ریس جمهورمون با یه پیشنهاد برد-برد اومدم واسه مزاکره!!
ببینین درس خوندن برای شما بیشتر ضرره تا سود!!! واقعا! چن تا دلیل منطقی:

۱/ اخه من نمیدونم کدوم مرد عاقلی میاد زن با تحصیلات بالا بگیره؟؟ اخه کی روت میشه بهش بگی بدو یه چایی بزار!!!؟
۲/ باور کنین مردا دوس دارن زنشون از خودشون تحصیلاتش پایین تر باشه و باور کنین لیسانسم زیاده ها!!(واسه تربیت بچه کافیه که!)
۳/ اصلا ثواب داره!!! ما مردا میخایم فردا نون زن و بچه بدیم ! بزارین ما ها قبول بشیم قول میدیم بعد میایم شما رو میگیریم این یعنی برد-برد(البته لیسانس باشینا!!!)
۴/ اگه هیچ کدوم از اینا رو قبول ندارین به وجدانتون رجوع کنین ما شغل نداشته باشیم زن و بچه مون گرسنه بمونن تو سرما، تو رو بچمون خجالت بکشیم ؟؟!!!! اینقد درس نخونین!!:پی

فقط پسرا بخونن ای خطو:
یه لیست از این زرنگاش پیدا کنیم بریم خواستگاریشون ذهنوشون درگیر بشه!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , SnowBlind , ایزدی , Denize , mehran666 , ریحان , mehdi.m2
ارسال: #۵۴۴
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ق.ظ، توسط black_knight.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ق.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  نه اصلا پربم و کراسکال دیکسترا جزء حریصانه نیستن
وات؟ یعنی چی جز حریصانه نیست؟ پس جز چیند؟
ببین منظورم اینه کتاب الگوریتم پوران تو فصل سوم که روشهای حریصانه رو گفته مباحث پریم و کروسکال ..... نگفته فقط مباحث کوله پشتی و هافمن و....گفته..
جالبه.آخه می دونی که اینا اصولا الگوریتمای حریصانه ن.Tongue

حریص تموم شد.راضی نبودم Dodgyشاید تو ۵۰X1 دوباره مرورش کردم.

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۵۴۵
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  هر چی فک میکنم ببینم به اندازه درس میخونم یا نه؟؟آخرش ترس از این خانومها میاد جلو شمام!! اخه خیلی بیکار نشستن تو خونه صب تا شب میخونن!!! هیچکسیم نه الان و نه در آینده ازشون توقعی نداره!!

۱/ اخه من نمیدونم کدوم مرد عاقلی میاد زن با تحصیلات بالا بگیره؟؟ اخه کی روت میشه بهش بگی بدو یه چایی بزار!!!؟
۲/ باور کنین مردا دوس دارن زنشون از خودشون تحصیلاتش پایین تر باشه و باور کنین لیسانسم زیاده ها!!(واسه تربیت بچه کافیه که!)
۳/ اصلا ثواب داره!!! ما مردا میخایم فردا نون زن و بچه بدیم ! بزارین ما ها قبول بشیم قول میدیم بعد میایم شما رو میگیریم این یعنی برد-برد(البته لیسانس باشینا!!!)
۴/ اگه هیچ کدوم از اینا رو قبول ندارین به وجدانتون رجوع کنین ما شغل نداشته باشیم زن و بچه مون گرسنه بمونن تو سرما، تو رو بچمون خجالت بکشیم ؟؟!!!! اینقد درس نخونین!!:پی

فقط پسرا بخونن ای خطو:
فقط میتونم بگم برات متاسفم با این طرز فکرت و سطحی دیدن به همه چیز.اینجا درباره درس خوندن بحث میشه آخه نمیدونم درس خوندن ما خانما به شما چه ربطی داره توصیه میکنم اینجا بحثو به حاشیو نبرین حرفای شما فقط بهانه ای که درس نخونی.Blush
زن میتونه با تحصیلاتش استقلال بیشتری داشته باشه کسی مجبورش نکرده ولی چون دوست داره همیشه مستقل باشه.Smile
و شخصیتی که با تحصیلات بالا میتونه تو جامعه بدست بیاره انگیزه ای که بتونه تا ته ته علم پیش بره من که اینطوریم.Smile
و ما مصمم تر از قبل درس میخونیم که آیندمونو بسازیم.Smile

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , f2000 , ایزدی , Denize , mahtab69 , nazanin_sh , sara901 , ریحان , black_knight , ican
ارسال: #۵۴۶
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ق.ظ
الان دارم ریاضی مهندسی می خونم و خلاصه برداری می کنم از اول شروع کردم و ۲۵ درصد اول تا نیم ساعت دیگه تکمیل میشه وارد ۲۵ درصد دوم میشم(تست نمی زنم فعلا)
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  کامپایلر اگه بلدی، فرقی نمیکنه فقط باید تمرین حل کنی، من پوران دارم، اگه بلد نیستی که من صداهای دکتر گارگهی رو استفاده میکنم، چون درسش رو پاس نکردم، اونم جزوش کپی کتاب پوران و خلاصه تر هست توی همین سایت هم میشه دان کرد.

هادی یه کتابی دارم
نویسنده اش
و.ای هو
ر.ستی
د.اولمن
هست اون چه طوره(بعد کنکور می خوام کامپایلر بخونمBig Grin)
ارسال: #۵۴۷
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من الگوریتمو دارم از رو مقسمی میخونم ولی وقتی پوران رو دیدم فهمیدم ۱چیزایی رو مقسمی نگفته!آخه چرا؟:|
مثلا توی فصل پویا ال سی ام رو الگوریتمشو نگفته یا مثلا خرد کردن سکه.خلاصه ۱چیزایی نداره که اینطور معلومه پورانم بخونم:|
دقت کردین ۱سری مطالب یکسانش حتی جمله بندیشونم یکسانه؟!:۰ Big Grin
راستی دوستان میشه برای مدیریت ۱کتاب خوب معرفی کنید؟رابینز انقد زیاده نگرانم ۱وقت تموم نشه.آخه هنوز راس هم مونده نخوندم!راستی راس ترجمه ش اومده بنظرتون ترجمه خوبه یا نه همون زبون اصلیش بهتره؟

الگوریتم هم پوران دارم هم مقسمی
مبحث ال سی ام رو ته فصل پویا گفته
و خرد کردن سکه رو هم اول فصل حریصانه

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۵۴۸
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ
مثل اینکه ملت دارن بکُش درس میخونن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , ایزدی , Onix
ارسال: #۵۴۹
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  مثل اینکه ملت دارن بکُش درس میخونن!

خودت طرح مرگ رو ارائه دادی فتنه از خودت بودTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , SnowBlind , Onix
ارسال: #۵۵۰
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ
وای آقا احسان از بس خندیدم غش رفتم
بعد مامانو صدا کردم واسه ایشونم خوندم مامان هم کلی خندیدن
میگن ببین دخترا چظوری نقطه ضغف از خودشون بروز میدنBig Grin

میدونین دخترا میخوان درس بخونن کنکور قبول شن که شما رو با واقعیت رو به رو کنن
واقعیت سربازی رفتنننننننن و کار

من انقدر تو آءهی ها دو سال کار مرتبط و تسلط کامل به php و sqlو.netوکلی زهرمار دیگه دیدم یک هزارمش اگهی واسه ارشد ندیدم

دقت کنین ها واقعا ارشد داشتن به شما کمک نمیکنه کار بهتر پیدا کنین تازه یه جاهایی هم شانس کارتون کم میشهBig Grin

ترانه خانوم باور کنین شوخی کردن
بخندید تا دنیا به روتون بخنده

CoolBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , Denize , par par_92 , Onix , nazanin_sh , maryam.raz , eh3an2010
ارسال: #۵۵۱
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ
بچه ها شما ثبت نام کردین؟
واسه من از یک شنبه تا حالا اصلا سایت سنجش باز نمیشه!

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۵۵۲
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  هر چی فک میکنم ببینم به اندازه درس میخونم یا نه؟؟آخرش ترس از این خانومها میاد جلو شمام!! اخه خیلی بیکار نشستن تو خونه صب تا شب میخونن!!! هیچکسیم نه الان و نه در آینده ازشون توقعی نداره!!

فقط پسرا بخونن ای خطو:

شما بجای فک کردن به این چیزا بشین درستو بخون تا بتونی قبول شیSmile

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , afshin18 , mahtab69 , nazanin_sh , sara901
ارسال: #۵۵۳
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط tarane1992.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  وای آقا احسان از بس خندیدم غش رفتم
بعد مامانو صدا کردم واسه ایشونم خوندم مامان هم کلی خندیدن
میگن ببین دخترا چظوری نقطه ضغف از خودشون بروز میدنBig Grin

میدونین دخترا میخوان درس بخونن کنکور قبول شن که شما رو با واقعیت رو به رو کنن
واقعیت سربازی رفتنننننننن و کار

من انقدر تو آءهی ها دو سال کار مرتبط و تسلط کامل به php و sqlو.netوکلی زهرمار دیگه دیدم یک هزارمش اگهی واسه ارشد ندیدم

دقت کنین ها واقعا ارشد داشتن به شما کمک نمیکنه کار بهتر پیدا کنین تازه یه جاهایی هم شانس کارتون کم میشهBig Grin

ترانه خانوم باور کنین شوخی کردن
بخندید تا دنیا به روتون بخنده
معلومه میخندم به حرفاتون آخه هدفم فقط فوق نیست SmileBig Grinفوق پله ای از موفقیت که میتونه برسونه منو به دکترا هدفم بالاتر از حرف شما و دوستانه با تمام توان تلاش میکنم هر وقت شد مهم نیست خدایی نکرده قبول نشم میگن هر جا اراده ای هست شکست معنا ندارد.TongueCool
بقیه رو نمیدونم فقط میگم فوق با لیسانس اگه هدفت کاره هیچ فرقی نمیکنه یا نباید فوق گرفت یا باید تا ته تهش رفت.TongueCool
خانما تلاششونو بیشتر کنن حرص آقایونو بیشتر دربیاریم
هر چند اینجا از حاشیه گفتن خوشم نمیاد ولی اون دوست عزیز که خواست به حاشیه بکشونونه بازم جو بده به این جمع که متاسفم براش.
من دیگه اینجا نمیام چون همش حاشیه شده Confused
برای درس نخوندن بهانه نیارین.Smile

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , f2000 , sara901
ارسال: #۵۵۴
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط SnowBlind.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  بچه ها شما ثبت نام کردین؟
واسه من از یک شنبه تا حالا اصلا سایت سنجش باز نمیشه!

بابا مگه هنوز وقت نیست؟

(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  هادی یه کتابی دارم
نویسنده اش
و.ای هو
ر.ستی
د.اولمن
هست اون چه طوره(بعد کنکور می خوام کامپایلر بخونمBig Grin
نُو نُم
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , maryam.raz
ارسال: #۵۵۵
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ

منم کلی خندیدمSmile
فقط یه چیزی: شما خواستگاری هر دختری برین تازه انگیزش واسه درس خوندن چندبرابر میشه،چون حاضر تا آخر عمرش فقط درس بخونه ولی همسر شما نشه!!Tongue
درضمن نیازی نیس هیچ وقت به این فکر کنین که به اندازه درس میخونین یا نه! شما هرچی درس بخونین بازم کمه!! خودت میدونی که چرا؟Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , f2000 , Onix , ایزدی , tarane1992 , ITgirl , eh3an2010

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۰۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۶۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۹۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close