زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۳۶۱
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط aaa@hgg.com.)
RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  آمارم به سلامتی تموم شد.
فردا نظریه و پایگاه.هفته بعدم مرور و تست ۲۵ دوم :دی

انگار که یه خاور آجر ریختن کف خیابون

حالا باید یکی یکی پرتش کنی طبقه دوم Big Grin

(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  نیازی به پیگیر بودن نیس! با یه نگاه از لحنتون میشه فهمید!!! موفق باشین دوست گرامی ..

پس شما هم متوجه هستید که انسانهای معمولی بر لحن فوکوس می کنند و نه بر محتوا !

مچکرم دشمن عزیز Big Grin

محتوایی که لحنش اینه.... از کوزه همان برون تراود که در اوست...

کنکور ادبیات شرکت کنی حتما یه چیزی میشی! اما کامپیوتر بعید می دونم. منطقت لنگ میزنه!

از کوزه بله.
اما از انسان خیر !
انسان پر از چاله چوله و ات آشغال و البته چیزای خوبه. و میتونه انتخاب کنه کدومو بتراوه بیرون. Idea

ها ؟ خیلی به خودت فشار نیار ! Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۲
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
دوست عزیز، شما که رتبه تک رقمیت تزمینه! بهتر نیست به جای این تیکه پروندن ها به بچه ها، و حتی Fardad-A که خیلی آدم گلی هستش، بیای و یکم سازنده تر باشی! حد اقل طوری ساز بزنی که به میل بقیه خوش بیاد؟

شما که اینجور پستایی میزارید:

aaa@hgg.com pid='' dateline=' نوشته شده توسط: بچه هایی که میگن امروز هم نتونستم درس بخونم:

یه تجربه ی شخصی براتون می گم!

اون اوایل که میخواستم استارت خوندن رو بزنم و هروز میگفتم فردا و این فرداها یکی بعد از دیگری تبدیل به هفته ها تاخیر می شد . . .

یه روز با خودم گفتم: خوب، اصلا نمی خوام درس بخونم. آزادم هر کاری بکنم جز درس خوندن. دو روز بعد با انرژی تمام استارت رو زدم و شروع کردم واقعا به درس خوندن!
شما هم به این فکر کنید. فکر کنید که اصلا قرار نیست درس بخونید و کنکور بدید؛ حالا دقیقا چه کار مثبت و باحالی می خواید انجام بدید؟ چه کاری بیش از مطالعه ی هدفمند و ساختن حال و آینده لذت بخشه ؟ اصلا داریم ؟ چند ساعت میخوام فیلم ببینم؟ چند ساعت با دوستام چرت و پرت بگم و وقت تلف کنم؟ چند ساعت؟ هر روز کلافه نمی شم که حالا چی کار کنم؟ چه تفریحی؟ تفریح وقتی حال میده که یه کار اساسی و مفید قبلش انجام داده باشی، مثل خواب بعد از خستگی شدید!

امتحان کنید. از همین حالا آزادید، ۲۴ ساعت روز رو هر کاری کنید جز درس خوندن!

بعد از چند ماه مطالعه، این فرایند به قدری برام دلپذیر بوده که الان اگه بهم بگن بدون کنکور بیا برو شریف(شاگرد اولی، نخبه ای یا . ..) نمی پذیرم! اینو از صمیم قلب میگم! میخوام خودم برم اونجا و اگه نتونستم برم یعنی امسال کسایی بودن که با توجه به محدودیت ظرفیت ها اونا لایق تر بودن بر اساس نتیجه ی آزمون! چراکه مطالع برای کنکور هدف و روندی به زندگیم بخشیده که حتی از خود نتیجه و قبولی در ارشد با ارزشتره. اینا شعار نیست، چیزیه که الان حس میکنم و لذت بخشه برام.

در طی بیست و خورده ای سالی که هیچوقت اساسی درس نخوندیم احتمالا، چی کار میکردیم؟ چی شد؟ چه اتفاقی افتاد؟ من به جایی رسیدم که درس نخوندن برام سخته! اگه یه روز یه مبحث جدید یاد نگیرم یا به مبحث قبلی مسلط تر نشم روزم شب نمیشه!

از کاه واسه خودت کوه نساز! هر چی هست توی ذهن تو هست! این بیرون هیچ خبری نیست!
من نخوندم. دیر شروع کردم. نرسیدم بخونم. امروز ۲۰ ساعت میخونم جبران شه. از فردا . . .
نذار ذهنت بازیت بده. اون افکار و نتیجه گیری ها صرفا تو ذهن تو مفهوم داره و بیرون از ذهن تو موجودیتی نداره . . . در واقع چیزی نیست که واقعا باشه، چون تو فکر میکنی هست، هست! چیزی شبیه به فیزیک کوانتوم!

گرافت حالات کنکور بسیار پیچیده است. بیشتر از نمایی! منتها هستن الگوریتم هایی که با مرتبه ی خطی حلش میکنن!
مثل دنباله ی فیبوناچی که در روش بازگشتی از مرتبه ی نمایی و در روش برنامه نویسی پویا یا سایر روشها از مرتبه خطی!
کافیه که خودت و کاری که قرار هست بکنی رو خوب بشناسی.

بهتر نیست بیایید و بگید که مثلا درسا رو چه جوری بخونیم تا به حد شما برسیم؟ یا کلا تجربیاتتون توی خوندن درسای مختلف با ما به اشتراک بگذارید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: aaa@hgg.com , nazanin_sh , black_knight , afshin18 , be_sooye_movafaghiat
ارسال: #۳۶۳
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط mehdi1902.)
دوستای عزیز یه کم این فرمون رو صافش کنین. دیگه جاده خاکی هم رد شداااا Big Grin

حداقل شماهایی که بیشتر اینجا میاین و میرین مراعات (املاش یه حالیه :-؟ ) کنین و به بقیه برای رسیدن به اهدافــ(!!!)ـشون کمک نکنین Wink

با تشکر

پس از خوندن ۱۰۵ صفحه از ریاضی مهندسی به یه نتیجه رسیدم :

" من آمار را دوست می‌دارم، خیلی زیاد"

به خدا شرف داره به این ریاضی Big Grin تازه از این که یه سری انتگرال‌هارو با لاپلاس حل کرده دیگه حرفی نمیزنم !!! Tongue

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: هانی الرضا , nazanin_sh , Onix , afshin18 , Engineer
ارسال: #۳۶۴
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  این تاپیک و مانشت آشغاله!
بهترین سایت فارسی هست که تا الان دیدم.

(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  البته در حد اینکه ۲ ساعت بیای و چند تا پست اساسی رو قبل از شروع به خوندن کنی و منابع رو بشناسی، خوبه
اما فقط در همین حد.
پس به دردت خورد.
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  این تبلیغات چیه زدن توی سایت؟
رتبه ی یک مدرسان شریف!
میدونید چندین میلیون پول از مدرسان بابت همین میگیرن ؟
این مسئله یه دو سه ماهی هست فکر کنم و بحثش شده، آقای تنهایی گل تر از این حرفاست، پولم گرفت نوش جونش، هزینه نگهداری سایت به نظر شما کی میده؟ حاضری کمک مالی کنی به سایت؟
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  چون یه آشغالی مثل من پیدا میشه حرفایی میزنه که اذیتتون میکنه !
نفرمایید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi1902 , afshin18
ارسال: #۳۶۵
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  این تاپیک و مانشت آشغاله!
بهترین سایت فارسی هست که تا الان دیدم.

(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  البته در حد اینکه ۲ ساعت بیای و چند تا پست اساسی رو قبل از شروع به خوندن کنی و منابع رو بشناسی، خوبه
اما فقط در همین حد.
پس به دردت خورد.
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  این تبلیغات چیه زدن توی سایت؟
رتبه ی یک مدرسان شریف!
میدونید چندین میلیون پول از مدرسان بابت همین میگیرن ؟
این مسئله یه دو سه ماهی هست فکر کنم و بحثش شده، آقای تنهایی گل تر از این حرفاست، پولم گرفت نوش جونش، هزینه نگهداری سایت به نظر شما کی میده؟ حاضری کمک مالی کنی به سایت؟
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  چون یه آشغالی مثل من پیدا میشه حرفایی میزنه که اذیتتون میکنه !
نفرمایید!

مسئله همینه دیگه!

سایت مکتب خونه رو رها کردین میگین بهترین سایت فارسی مانشته !

با پوست و خون و روانتون سرشته شده!

معتاد شدین!
یه روز نیاین بدن درد می گیرین!

من محکم سر حرفام ایستادم.

در خصوص شخص هم صحبت نکردم و اصولا به گل یا گل بودن ادما اعتقادی ندارم.

این آخرین پستم بود. بدرود.
ارسال: #۳۶۶
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  سایت مکتب خونه رو رها کردین میگین بهترین سایت فارسی مانشته !
همین سایت درس برنامه نویسی وبش ناقصه که کلی زد حال به من زد، هر چی هم میل زدم گفتم کاملش میکنید جواب ندادن! حد اقل اینجا ۴ تا مدیر داره تا خفتت رو بگیرن.

(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  این آخرین پستم بود. بدرود.
آخرین پست رو بزار واسه مصاحبت انشاالله، ایشاالله شریف هم دانشگاهی بشیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , afshin18
ارسال: #۳۶۷
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ب.ظ
قدر لحظه هایی که دارین بدونید ارامش واسه درس خوندن وسلامتی خیلی مهمه من تا دیروز مطالعه داشتم اما دیشب دکتر کفت باید زانوم جراحی شه با حرف های دکتر انگاری عمل سخت وتضمین صدرصد ی واسه خوب شدن نیست پس با اوضاع درس وارشد امسال دیگه نمی شه برام دعا کنید و شما ها بدون دغدغه به درس ادامه بدید واقعا درس ارامش وتمرکز می خواد بعدا سایر موارد واقعا من چند مدته که بی ارامشی واسترس تجربه کردم قدر سلامتی تون بدونید وشکرکذار باشید براتون ارزوی رتبه های خوب دارم فعلا بای
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi1902 , tarane1992 , ایزدی , هانی الرضا , pooyaa , El@he , nazanin_sh , black_knight , mohaddeseh70 , be_sooye_movafaghiat , soha1
ارسال: #۳۶۸
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ
واقعا متاسفم
..................................!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , afshin18
ارسال: #۳۶۹
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان. اومدم صفحه ی آخر رو بخونم انرژی بگیرم... بگذریم چی شد!
بچه ها جدیدأ وقتی دارم مطالعه می کنم ذهنم خسته می شه. یعنی برم تو این حالت اصلأ دیگه هیچی از درسایی که می خونمو نمی فهمم. حالا اصلأ خسته نیستما!
بحث داشتن انگیزه یا نیم ساعت نیم ساعت استراحتو بذارید کنار! هر نیم ساعت ۱۰ دقیقه استراحت عملی نبود، انگیزه دادن و فکر کردن به چیزای خوب هم تو اون شرایط اصلأ جواب نمی ده. یعنی اصلأ تخیلت کار نمی کنه. بری تو این فاز دراومدنت با خداست!
راهکار بدید لــــــــــــــطفأ... راهکـــــــــــــــــــــار Huh

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری/ عمرت به هدر رفته اگر دست نگیری
بشنو از پیر خرابات تو این پند/ هر دست که دادی به همان دست بگیری
ارسال: #۳۷۰
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  مسئله همینه دیگه!

سایت مکتب خونه رو رها کردین میگین بهترین سایت فارسی مانشته !

با پوست و خون و روانتون سرشته شده!

معتاد شدین!
یه روز نیاین بدن درد می گیرین!

من محکم سر حرفام ایستادم.

در خصوص شخص هم صحبت نکردم و اصولا به گل یا گل بودن ادما اعتقادی ندارم.

این آخرین پستم بود. بدرود.

دوست اینترنتی من سلام
البته قراره دیگه پست نذارید ، ولی به هر حال ی سوال:
مگه مثل فیلم ها ، چند نفر با تفنگ وایسادن بالا سره شما و هی میگن برو مانشت ، که شما اومدی مانشت؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
ارسال: #۳۷۱
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ
سلام، شب بخیر؛
امروزم با مرور یکسری از درس‎ها گذشت، چقدر بده! درسی که مرور نشه انگار اصلا خونده نشده! مثلا این BST و کلا درخت‎هایی رو که من تابستون تا تَهِ تَهِش رفته بودم رو الان حتی کوچیکترین فرمول‎هاشو هم یادم نیست! امروز فاز بعدی برنامه تموم شد و از فردا برنامه جدید رو اجرا می‎کنم! من چرا برنامم با هیچکی هماهنگ نیست؟! نه با مَزی‎ها Smile نه با پارسه‎ای‎ها نه با... یه درس رو خیلی خوندم، یکی رو خیلی کم... اصلا یه وضی!!! Smile نه! ولی از فردا خودم رو واسه آزمون ۵۰ درصد آماده می‎کنم.

دارم این آهنگ تیتراژ گزینه جوان رو گوش میدم الان Smile

به امید فردا قصه زیبا میشه...
دلتو دریا کن هر دری وا میشه
خودتم می‎دونی مرد این میدونی
به خودت تو آینه بگو تو می‎تونی

عاشق خورشیدی و تشنه بیداری
به جهان ثابت کن چی تو فکرت داری...

حرفمو باور کن با دلت از ریشه...
حقتو می‎گیری تا جوونی، میشه

این همه بی‎خوابی واسه تو تنها نیست
آخرش هر چی شد آخر دنیا نیست

عاشق خورشیدی و تشنه بیداری
به سنجش ثابت کن چی تو فکرت داری...
SmileWink

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , jparisa , El@he , nazanin_sh , black_knight , slinda , unicornux , afshin18 , mehdi1902
ارسال: #۳۷۲
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
حالا اگه بحث سالم و مفید منابع بود تا الان صد دفعه مدیران عزیز تذکر جدی داده بودنا!

امروز که دانشگاه بودم، ولی از فردا یا شنبه شروع میکنم دوباره...

یه روز استراحت به من خیلی انرژی میده Smile

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafa122 , black_knight , afshin18
ارسال: #۳۷۳
۱۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  خیلی خوشحال نباش، آمار فرتی از یاد آدم میره، انگار همین دیروز بود فصل توزیع های گسسته رو خونده بودم(حالا یکی میاد میگه چون که مفهمومی نخونده بودی) کلا یادم رفته، باید با تست مرور کنید، در ضمن جزوه ۹۰% هم خوبه اونم ببین خلاصس.
درست میگی الانم مباحثش تو هاله ای از ابهامهBig Grin
ازش خلاضه گرفتم.تو این هفته خلاصه رو می خونم + سری تست
تو ۵۰ درصدم هم همینطور

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , afshin18
ارسال: #۳۷۴
۱۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط nazanin_sh.)
سلااااااااااااام

خدا قوت دوستان Smile

چه خبر بوده اینجا؟ حس کردم میدون جنگه !

کنکورو دوست دارم چون یه ریتم خاص و منظمی به زندگی میده
خیلی چیزا میشه از دوره کنکور یاد گرفت

شاد و پر انرژی باشید

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۳۷۵
۱۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  امروز که دانشگاه بودم، ولی از فردا یا شنبه شروع میکنم دوباره...
واقعا سخت از راه برسی خونه خسته و نهار یه دونه فلافل خورده باشی از صبح تا عصر تو دانشگاه بودن بعد بیایی هم کتاب دستت بگیری و انتظار داشته باشی مطالب و یاد بگیری اوففففففف
من دیروز و امروز چیزی نخوندم فردا که کتابخانه تعطیل
مهمون هم حبیب خداست ولی خدا کنه فردا نیاد خونمون تا برسیم بخونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Onix , El@he

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۷۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۴۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۳۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۱۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۵۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close