زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۳۳۱
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ق.ظ
امروز چیزی که فکر میکردم و برنامه داشتم نشد! ولی راضیم
فصل ۴ هوش تموم شد! ولی عجب تستایی داشت به خصوص تستای کامپیوترش!! حیف که وقت بیشتر ندارم که قشنگ دورش کنم تویه این چند روز. فصل خوبیه ولی کار داره که تویه ۵۰% باید حرفه ای دورش کنم.

فصل ۳ طراحی الگوریتم رو دارم میخونم تستهاش رو هم هر مبحث کوتاه میرم میزنم مبحث آنالیز استهلاکیش رو الان دارم میخونم ۴ تا تست آخر فصلش هم مونده که بعدش میزنم . برم برم تا خوابم نگرفته بخونم تموم شه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۳۳۲
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)
وای وای چرا کسی نیست جواب منو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!
کسی هست که نظریه رو از کتاب پوران پژوهش مجتبی پورمحقق خونده باشه؟؟
اونطوری که من شنیدم این کتاب خوبه و از کتاب آقای سهرابی خیلی بهتره
اگه کتابو دیدید یا چیزی ازش شنیدید ممنون میشم کمکم کنین
النجده النجده..........

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
ارسال: #۳۳۳
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ق.ظ
سلام
دوستان یه کتاب خوب برای درس نظریه بگید که سوالات کنکورها رو (خوب و جامع و کامل! Big Grin ) حل کرده باشه؛اگر سوالات تالیفی ام داشته باشه که چه بهتر ولی بیشتر جواب به سوالات کنکور به صورت کاملا تشریحی! مدنظر هست

مقسمی؟مدرسان؟پوران؟پارسه؟جهش؟راهیان ارشد؟دانش پژوهان برین(جبل عاملی)؟یا...؟؟
ارسال: #۳۳۴
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط milad91.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یه کتاب خوب برای درس نظریه بگید که سوالات کنکورها رو (خوب و جامع و کامل! Big Grin ) حل کرده باشه؛اگر سوالات تالیفی ام داشته باشه که چه بهتر ولی بیشتر جواب به سوالات کنکور به صورت کاملا تشریحی! مدنظر هست

[/quotراهیان ارشد
عالیه تنها کتاب نظریه که تست ها را درست حل کرده من کتاب نظریه زیاد دیدم کتاب های دیگه تست ها را غلط حل کردن و من بعد از کلی تحقیق به راهیان ارشد رسیدم .موفق باشی .

[quote='milad91' pid='223159' dateline='1383201780']
[quote='pooyaa' pid='223156' dateline='1383200709']
سلام

[/quotراهیان ارشد
عالیه تنها کتاب نظریه که تست ها را درست حل کرده من کتاب نظریه زیاد دیدم کتاب های دیگه تست ها را غلط حل کردن و من بعد از کلی تحقیق به راهیان ارشد رسیدم .موفق باشی .

راهیان ارشد

راهیان ارشد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۵
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ق.ظ
سلام صبح بخیر

من زبان های برنامه نویسی پرات رو میخونم و میخاستم بدونم همه فصلاش هس؟
آخه سرفصل های پارسه خیلی کمه و البته از روی پارسه هیچی نمیخونم چون در واقع هیچی نگفته

ممنون میشم راهنماییم کنید
ارسال: #۳۳۶
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ق.ظ
راهیان ارشد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , pooyaa
ارسال: #۳۳۷
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ)bestgirl نوشته شده توسط:  من معماری خیلی مشکل دارم چیکا کنمممممم ؟؟؟ Sad((((
یکی راهنمایی بکنه منوو :-< Exclamation
اگه وضعت خیلی خرابه تست ها رو بخون جوابشون رو ببین چیزی رو مفهومی یاد نمی گیری ولی می تونی یه چند تا از تستاش رو بزنی
(۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  برای قهرمان شدن در مسابقه دو، وقتتان را برای تقویت عضلات دست تلف نکنید!
کانون فرهنگی آموزش! Smile
اتفاقا ارامش بخشه
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  کسی که صرفا برای کنکور درس می خواند و اصطلاحا رنج و مشقت درس خواندن را در ازای قبولی در کنکور تحمل می کند، الاغ و خر است.

چه بی ادب!!
هرکی یه هدفی داره واسه درس خوندنش، یکی صرفا قبول شدنه. به نظرم درست نیست این طرز حرف زدن...
کسی هم که فقط به درس خواندن مشغول است و به حرف زدن خود نمی اندیشد *****.....

تو منظورش رو نفهمیدی بعضی مواقع ادم اینقدر از فهمیدن مسائل لذت می بره که درس خوندن و یاد گرفتن خودش هدف میشه(البته من ادبیاتش رو تایید نمی کنم)
مثلا اول کار شروع کردم هدفم یک شدن بود ولی الان هدفم شریفه و چون وقت اضافی برام پیدا شده می خوام دروس غیر کنکوری (شبکه و سیگنال و اف پی جی ای)به درد بخور رو دوباره مطالعه کنم و بهشون تسلط پیدا کنم

خرو اینارو ول کنین یه راه حل به من بدین Big Grin پوران و دارم میخونم ی جوریه به دلم ننشتت تستاش و پاسخ نامه تستاش HuhSad
ارسال: #۳۳۸
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
بچه ها الگوریتم پوران ، ۲۵ درصد دوم میشه چه فصل هایی ؟!!! فصل ۲ ، ۳، ۴، ۷ ؟!!!!!!!
چی فکر کرده پارسه پیش خودش؟!!

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
ارسال: #۳۳۹
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  بچه ها الگوریتم پوران ، ۲۵ درصد دوم میشه چه فصل هایی ؟!!! فصل ۲ ، ۳، ۴، ۷ ؟!!!!!!!
چی فکر کرده پارسه پیش خودش؟!!

کاش موسسه ما هم این کارو میکرد ، من فقط پویا و حریصانه باید بدم
شما اینطوری در ظاهر ۲۵ درصد دوم رو دارین امتحان میدین اما ۸۰ درصد مطالب رو خوندین
که در نتیجه بعد آزمون بار مطالعتون کمتر میشه و میتونید بیشتر تست کار کنید

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena , Pegasus
ارسال: #۳۴۰
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ
بچه ها ۲۵درصد دوم مدارمنطقی پارسه،کدوم فصلهای کتاب پوران میشه؟؟
ارسال: #۳۴۱
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  فردا دارم میرم به شهرم Heart (اهواز) Heart
وای دلم براش خیلی تنگ شده
دو روزه میرم و برمیگردم. فقط برم لب کاروووونِ خومون بشینم و یاد دوستان ......!!!
رقبا الان وقتشه از من بزنین جلو Wink
همگی ایشالا موفق باشیم

سلام دوستان
سلام مانشت
خیلی دلم تنگ شده بود واسه همتون
جاتون خالی اهواز چقدر خوووب و عالی بود
امروز ک ٥ شنبس و درس خوندن از نظر من حرومه
جمعه هم که استراحتات
از شنبه با انرژیه خفن ادامه درس شروع میشه
چندروز ازتون عقبم ولی به من میگن حمید فشفشه
موفق باشین

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar1369
ارسال: #۳۴۲
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط El@he.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  تو منظورش رو نفهمیدی بعضی مواقع ادم اینقدر از فهمیدن مسائل لذت می بره که درس خوندن و یاد گرفتن خودش هدف میشه(البته من ادبیاتش رو تایید نمی کنم)

منظورشون رو متوجه شدم، منم خودم درس خوندن رو دوست دارم، ولی همه که اینجوری نیستن، نباید توهین کرد. بگذریم جاش اینجا نیست...

دوستانی که تا الان چندتا کتاب رو تموم کردن صرفا واسه تست زدن وقت نذارن و بعد بگن تمام! من خودم کامپایلر رو تموم کرده بودم ولی دیروزخواستم یه نگاه بندازم که دوره بشه واسم، خودش ۶ ساعت طول کشید تازه فصل آخرش موند! تو برنامه تون حتما واسه این مرورا یه جایی رو در نظر بگیرید Smile (درواقع بیشتر از اون وقتی که واسه مرور در نظر گرفتید، در نظر بگیرید!)

ولی حس خیلی خوبی دارم، همین که افتادم تو روال درس خوندن، خودش رضایت بخشه. اینکه مباحثو فراموش کردم هم اول یه کم ناراحتم کرد، بعد به این نتیجه رسیدم که فقط من اینجوری نیستم که ...

درباره ی اینکه زمان کم میاریم یا نه هم... به نظر من همیشه زمان کمه! الان اگه بگن کنکور سال بعد برگزار میشه، بازم مطمئن باشید یکی دو ماه که مونده به کنکور، زمان کم میارید! پای صحبت های رتبه های برتر هم که بشینید، همه میگن اگه وقت میداشتم ..... ولی مهم اینه که توی این زمان کم بتونیم بیشترین بازدهی رو داشته باشیم... Smile

به درس خوندن خودم که فکر میکنم، از مهر تا الان، راضی هستم خدا رو شکر. مخصوصا وقتی به نکته هایی که از کتابا در آوردم و گوشه ی کتاب نوشتم :ی ولی حس میکنم اگه بتونم ۲ ساعت، ساعت مطالعم رو افزایش بدم واقعا دیگه فوق العاده میشه...
اگه شما هم راضی هستید، واقعا بهتون تبریک میگم Smile (اگر هم نیستید، یه جوری بخونید که ماه بعد به شما هم تبریک بگم :ی )

موفق باشید Smile

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , هانی الرضا , mehdi1902 , bahar1369 , Pegasus , soha1
ارسال: #۳۴۳
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  تو منظورش رو نفهمیدی بعضی مواقع ادم اینقدر از فهمیدن مسائل لذت می بره که درس خوندن و یاد گرفتن خودش هدف میشه(البته من ادبیاتش رو تایید نمی کنم)

منظورشون رو متوجه شدم، منم خودم درس خوندن رو دوست دارم، ولی همه که اینجوری نیستن، نباید توهین کرد. بگذریم جاش اینجا نیست...

دوستانی که تا الان چندتا کتاب رو تموم کردن صرفا واسه تست زدن وقت نذارن و بعد بگن تمام! من خودم کامپایلر رو تموم کرده بودم ولی دیروزخواستم یه نگاه بندازم که دوره بشه واسم، خودش ۶ ساعت طول کشید تازه فصل آخرش موند! تو برنامه تون حتما واسه این مرورا یه جایی رو در نظر بگیرید Smile (درواقع بیشتر از اون وقتی که واسه مرور در نظر گرفتید، در نظر بگیرید!)

ولی حس خیلی خوبی دارم، همین که افتادم تو روال درس خوندن، خودش رضایت بخشه. اینکه مباحثو فراموش کردم هم اول یه کم ناراحتم کرد، بعد به این نتیجه رسیدم که فقط من اینجوری نیستم که ...

درباره ی اینکه زمان کم میاریم یا نه هم... به نظر من همیشه زمان کمه! الان اگه بگن کنکور سال بعد برگزار میشه، بازم مطمئن باشید یکی دو ماه که مونده به کنکور، زمان کم میارید! پای صحبت های رتبه های برتر هم که بشینید، همه میگن اگه وقت میداشتم ..... ولی مهم اینه که توی این زمان کم بتونیم بیشترین بازدهی رو داشته باشیم... Smile

به درس خوندن خودم که فکر میکنم، از مهر تا الان، راضی هستم خدا رو شکر. مخصوصا وقتی به نکته هایی که از کتابا در آوردم و گوشه ی کتاب نوشتم :ی ولی حس میکنم اگه بتونم ۲ ساعت، ساعت مطالعم رو افزایش بدم واقعا دیگه فوق العاده میشه...
اگه شما هم راضی هستید، واقعا بهتون تبریک میگم Smile (اگر هم نیستید، یه جوری بخونید که ماه بعد به شما هم تبریک بگم :ی )

موفق باشید Smile

ساعت مطالعت چقده که میخوای ۲ سات بهش اضافه کنی؟؟؟Tongue
ارسال: #۳۴۴
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)bestgirl نوشته شده توسط:  ساعت مطالعت چقده که میخوای ۲ سات بهش اضافه کنی؟؟؟

۶ ساعت تقریبا...

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Onix
ارسال: #۳۴۵
۰۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  بچه ها ۲۵درصد دوم مدارمنطقی پارسه،کدوم فصلهای کتاب پوران میشه؟؟

فصل ۴

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Onix , pooyaa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close