زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۲۱۱
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  کامپایلر و پایگاه و نظریه و منطقی هم تموم شد بسلامتی. سیستم هم که هفته پیش تموم شد.
هوش هم تازه شروع کردم چون تازه تصمیم گرفتم بخونم.
میمونه الگوریتم و معماری و ساختمان و pl و محاسبات و گسسته که ایشالا تا آخر آبان تمومه. زبانم که هرشب دارم کلمه حفظ میکنم(با گرامر مشکلی ندارم خداروشکر)
ااا چقدر برنامه ی شما شبیه منه :ی منم نرم افزارم. شما هوش هم میخواید شرکت کنید؟
منم تا آخر آبان تمومه ایشالا. تست هم میزنید؟
واقعا؟! آغ جون.
آره میخوام هوشم بزنم چون پارسال الکی زدم منفی شد، رتبه م بدک نشد نسبت به منفی شدنش، گفتم بخونمش شاید بهتر از نرم شد امسال...
تست هم فعلا بعد از هر فصلی که میخونم حدود ۱۰ سوال سراسری از همون فصل میزنم. ۱ دورم که تموم بشه میرم سراغ همه تستا + آزمون.
ایشالا با هم ۱ جای توپ قبول میشیمWink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , El@he , nazanin_sh
ارسال: #۲۱۲
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ ب.ظ
اینو ببین جالبه Smile)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هانی الرضا , m@hboobe , afshin18 , be_sooye_movafaghiat , AEM4949 , mostafa122 , nazanin_sh , black_knight , Mindhunter , bahar1369 , msalehi1991 , sahar121 , sss , narjesk , jafarir , Onix , azarakhsh1986
ارسال: #۲۱۳
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ ب.ظ
سلام به همه خسته نباشیدHuh
من کتاب کامپایلر پوران پژوهشو گیر نمیارم جایگزینش چی بخونم؟
لطف کنید واسه راهنماییی
ارسال: #۲۱۴
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ)behnaz20 نوشته شده توسط:  سلام به همه خسته نباشیدHuh
من کتاب کامپایلر پوران پژوهشو گیر نمیارم جایگزینش چی بخونم؟
لطف کنید واسه راهنماییی
کامپایلر فرقی نمینه که از رو چی میخونی، مقسمی هم شنیدم خوبه، درضمن جزوه دکتر کارگهی که توی همین سایت هم هست دقیقا کپی پوران میگه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۲۱۵
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  با اجازتون این داره ۸ روز بعد واقعه رو نشون میده هااا Big Grin
همچنین یه تاریخ جالبی هم هست که من تا دیدم Smile) تعجب کردم

دیگه بدتر!
ارسال: #۲۱۶
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
بچه ها چیییییکارکنم؟ گریییییییییییه کنم؟
کتاب شبکه نداااااااااااااااارم اتفاقا علاقمم به شبکه هست. چیکار کنم حالا از چی بخونم

به مصلحتم نبود
ارسال: #۲۱۷
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  اینو ببین جالبه Smile)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با اجازتون این داره ۸ روز بعد واقعه رو نشون میده هااا Big Grin
همچنین یه تاریخ جالبی هم هست که من تا دیدم Smile) تعجب کردم

مگه unicornux گفته روز کنکوره مهندس؟TongueBig Grin
آره یه تاریخ جالبی رو نشون میده.
ی جمعه با حال و ی خواااااااب عالیCool

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar1369
ارسال: #۲۱۸
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ب.ظ
دوستان کمک!!!

دوستان هر کسی میتونه این سوال پایگاه داده از کلید کاندید برام توضیح بده ممنونش میشم

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
ارسال: #۲۱۹
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط El@he.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شوهر گرام رو هم در حال پروندنم فقط نمیپره هر کاری میکنم! شما دعا کنید بپره! Smile
واقعا جای این حرفاست اینجا؟!

(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  ۱ دورم که تموم بشه میرم سراغ همه تستا + آزمون.
دقیقا برنامه ی من هم همینه. بچه ها شما توی برنامتون تستای هر درس رو چند بار میخواید بزنید یا مرور کنید؟ ۲ بار کافیه؟

(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ق.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  از روی چه کتابی می خونید؟
لینز میخونم، البته ۲ بار توی دانشگاه خوندم با تمریناش و یک بار هم تابستون! وگرنه اینجوری پیش نمیره معمولا.

(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ)arezoo174 نوشته شده توسط:  میخوام بدونم یه اطلاعاتی در مورد دروس کامپایلر و پایگاه داده در گرایش نرم افزار بدونم اینکه فقط خوندن این درسا برای تخصصیش کافی هست چ فصلایی به نظر مهمترن و اینکه چ منابعیه پیشنهاد میکنید و کلا یه اطلاعاتو توصیه هایی بهم کنیدد
ببخشید بازمممممم
کامپایلر پوران من خیلی راضی بودم، ۸۰ درصد هم که همون فصل ۳/// (تحلیل نحوی)

(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ)AMMehr نوشته شده توسط:  دوستان خواهشا اونایی که سیستم عامل رو خوندن و این مبحثای آخر فصل ۴ رو متوجه شدن یه کمکی بکنید یک سوال هر سال اومده و من اعصابم بهم ریخته!! چجوری کدها رو پیاده سازی میکنید که به جواب برسید همینجوری نگاه میکنید و خط به خط کدها رو میخونید و متوجه میشید یا این روش خاصی داره !!! حقیقت .... (چی بگم آخه) هیچ توضیحی نداده فقط تویه جواب تستا گفته این شبیه فلان الگوریتم و .. جوابها سطحی هست و من اصن با خوندن این جوابها متوجه نمیشم چی شد!!!
من این فصل رو از حقیقت خوندم، خیلی راضی هستم. یه دور خوندم، الگوریتم ها رو تحلیل کردم. دور بعدی (با یک ماه فاصله!) الگوریتم ها رو وقتی میدیدم، نمی رفتم ببینم حقیقت چرا ازش ایراد گرفته! خودم تحلیل میکردم تا ببینم کجاش مشکل داره و چیکار میشه کرد تا درست شه؟ یا اگه الگوریتم درست بود، همش تحلیل میکردم ببینم میشد ازش ایراد گفت یا نه؟ یه جورایی دنبال نقض کردنش بودم، ولی میدیدم نه، کارشون درسته! :ی این روش خیییلی رو من جواب داد... بعد که تستاش رو زدم، خیلی رضایت بخش بود.

امروز ۲ فصل نظریه لینز خوندم + بالای ۸۰ درصد تمرینای لینز.
ایشالا فردا تمومه و تا آخر هفته ۵تا درسی که تموم شده رو دوره میکنم.

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , AMMehr , bahar1369
ارسال: #۲۲۰
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  دوستان کمک!!!

دوستان هر کسی میتونه این سوال پایگاه داده از کلید کاندید برام توضیح بده ممنونش میشم

در رابطه با اون دوست عزیزم باید بگم ببین ازدواج اولویت اولته یا درس؟

یادمه دکتر فرهنگ میگفت آرزوها و اهدافتون اولویت بندی کنید که موقع بتونید یکی رو به دیگری ترجیح بدید.

مثلا اگر ازدواج اولویت اولته و درس اولویت دوم خوب عزیزم چون اول ازدواجه بهتره ازدواج کنی بعد درس.Blush

یا برعکس اگر اول ادامه تحصلیه بعد ازدواج اول درستو بخون بعد ادامه.البته من طبق کتابای روانشناسی و سخنان دکتر فرهنگ گفتم باز میل خودت.Smile
خیلی ها هم هر دو رو با هم دارن که به نظر من سخته ولی شدنی هم هست.Smile
امیدوارم به همه آرزوهات برسی.

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
ارسال: #۲۲۱
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  دوستان کمک!!!

در رابطه با اون دوست عزیزم باید بگم ببین ازدواج اولویت اولته یا درس؟

یادمه دکتر فرهنگ میگفت آرزوها و اهدافتون اولویت بندی کنید که موقع بتونید یکی رو به دیگری ترجیح بدید.

مثلا اگر ازدواج اولویت اولته و درس اولویت دوم خوب عزیزم چون اول ازدواجه بهتره ازدواج کنی بعد درس.Blush

یا برعکس اگر اول ادامه تحصلیه بعد ازدواج اول درستو بخون بعد ادامه.البته من طبق کتابای روانشناسی و سخنان دکتر فرهنگ گفتم باز میل خودت.Smile
خیلی ها هم هر دو رو با هم دارن که به نظر من سخته ولی شدنی هم هست.Smile
امیدوارم به همه آرزوهات برسی.

مرسی عزیزم... اون دوستایی هم که گفتن اینجا جای این حرفا نیس معذرت میخوام حق با شماس ..من دلیلی رو که مانع تمرکز شده گفتم..بازم معذرت Rolleyes

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane1992 , El@he
ارسال: #۲۲۲
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  فردا دارم میرم به شهرم [تصویر:  heart.gif] (اهواز) [تصویر:  heart.gif]
وای دلم براش خیلی تنگ شده
دو روزه میرم و برمیگردم. فقط برم لب کاروووونِ خومون بشینم و یاد دوستان ......!!!
رقبا الان وقتشه از من بزنین جلو [تصویر:  wink.gif]
همگی ایشالا موفق باشیم
سلام دوست عزیز
خوش اومدی .. اهواز الان هواش خیلی خوب شده جون میده غروب بری لب کارون پیاده روی
شما هم موفق باشی
ارسال: #۲۲۳
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ب.ظ
دوستان، کسی اون فایل توضیع موضوعی رو نداره، لینکش تو همین سایت بود ولی پیداش نمیکنم! نمیدنم این چه جور جست جویی هست!

کسی لنکشو داره>
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ehsan.Aboli , afshin18
ارسال: #۲۲۴
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ب.ظ
سلام بر بچه های آبان Big Grin
ارسال: #۲۲۵
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ
سلام به همگی ،داشتم به این فکر میکردم ۳ماه دیگه همه مون در چه حالیم کاش می شد از کارای خدا سر در اورد از حکمت و قسمت اینا خوشم نمیاد خوشم نمیاد سستی ها و کاستی های خودمون رو گردن سرنوشت بندازیم ولی ارزو می کنم هرکی متناسب با ظرفیت وجودیش به ارزوهاش برسه دوستان این یه بازیه یه مقطع از زندگیتونه مهم نیست چی میشه مهم اینه شما بهترین تلاشتون رو بکنید ،بجنگید ، خود من کنکور میدم به چند دلیل... ولی دلیل اصلیش اینه خودمو تربیت کنم!! بی استرس بی هیاهو این فقط یه بازیه زیاد خودتون رو ازار ندیدWink ببخشید زیاده گویی کردم Blushهمگی موفق باشید شب خوش....Heart

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , h4cker , tarane1992 , Engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۹۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close