زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آگهی های استخدام ویژه اصفهانی ها

ارسال: #۳۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
RE: آگهی های استخدام ویژه اصفهانی ها
Big Grin
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  پست فرداد رو که توی آخرین ارسال دیدم گفتم یا خدا.....Angel
حتما اومده بگه این تاپیک محل بحث و گفتگو های این چنینی نیست و یک تذکر آبدار حواله مان کندTongue.

ممنون فرداد جان از توصیه هاتون...
می ریم سر کلاس اصولیات را ازمعلم یاد می گیریم.
بعد اون فوت و فن‌ها رو می آیم از شما می پرسیم.Cool

(کاش میشد یه جوری فهمید اون چیزی که اون زیر نوشتی و پاک کردی چی بود!!!!!!!)
همون ریزه کاری بود که نوشتم بعد پاک کردمBig Grin
حیف که از موضوع خارج میشیم و نمیخوام ادامه بدم ولی شما مریم خانم من رو یاد بچه هایی میندازین که یک خلافی کرده اند یا سر امتحان یک تقلب جوندار و اساسی کرده اند و همیشه زیر چشمی به ناظم و ممتحن نگاه میکنند. Big GrinTongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط ف.ش.)
این آگهی به نظر من از بقیه بهتره اگه دنبال کار هستید و شرایط این آگهی رو دارید خیلی خوبه اگر بتونید در این شرکت استخدام بشید.

روند مصاحبه اش هم به این صورته که بعد از پر کردن فرم اطلاعات شخصیتون یه چند تا برگه بهتون میدن که یک برگ تستهای هوش هست و ساده است برگه دوم یه سری سوال در مورد شغلی است که قراره انتخاب کنید مثلا سوالاتی در مورد C# و SQL SERVER که ممکنه یه مقدار دشوار باشه.

مثلا سوالی مثل این‌: یک query بنویسید که تمام مدیران یک شخص در یک شرکت رو از پایین ترین سطح تا بالاترین سطح چاپ کنه.(اینکه یه نفر حداکثر چند تا مدیر داره مشخص نیست)

و بعد از اون هم یک سری سوال شفاهی میپرسن مثلا تفاوت SQL 2005 و ۲۰۰۸ بود.

اینها جزو آگهی نبودا Tongue
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------
شرکت بهکو از داوطلبان با شرایط زیر و حداقل ۲ سال سابقه کار مفید با حقوق و مزایای مکفی دعوت به همکاری می نماید:

*کارشناس بانک اطلاعاتی SQL SERVER
* برنامه نویس وب/ویندوز مسلط به زبان C# /ASP.NET و SQL SERVER
*کارشناس فروش مسلط به تکنیک های بازایابی و فروش
*حسابدار علاقمند به فعالیت در شرکت های IT
* مسئول دفتر مدیرعامل مسلط به نرم افزارهای آفیس
--------------------------------------------------------
ارسال رزومه‌: info@behko.com
تلفن‌: ۶۶۳۸۸۳۲

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , marjan2001 , Jabar-Asadi
ارسال: #۳۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۵۶ ب.ظ
مرسی آفاق جدا بی نظیر فعالیت میکنی توی سایت ممنونیم ازت

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۳۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ ب.ظ
کسی میدونه این حقوق و مزایای مکفی چقدره؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ق.ظ
حقوق مکفی از دید آقایون ۵۰۰ هزار تومان!
الآن آقای عرب نیا در تلویزیون شدید معترض بود که برای مختار نامه ماهی ده میلیون تومان حقوق گرفته!!!
از نظر من حقوق مکفی برای یک مهندس مبتدی ماهی ۱ میلیون برای سال اول!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Mile Stone
ارسال: #۳۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط user_256.)
ولی فکر نمیکنم اونقدرا بدنHuh
یکی از دوستان میگفت به برنامه نویسای شرکت ما ساعتی ۱۰۰۰ تومن میدن یعنی در بهترین حالت ماهی ۳۰۰ هم نمیشه
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ
بستگی به شهر داره
حقوق مکفی در اصفهان یه چیزی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰
البته ۲ ماه یا ۶ ماه اول به مبتدی‌ها ۲۰۰می دهند بعد افزایش پیدا می کنه.

(البته منظور از حقوق مکفی یعنی بالاخره یه چیزی بهتون می دیم آخر سر...شما نگران نباشید)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , SarahArshad
ارسال: #۳۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ
اونوقت با این ۲۰۰-۳۰۰ تومن میشه زندگی کرد؟تا چقدری افزایش پیدا میکنه
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ ب.ظ
هم اکنون حقوق اداره کار برای لیسانس ۳۳۰ هزار تومانه که شرکتهای خصوصی حداکثر همون ۳۰۰ را پرداخت می کنند.
(از ۲۰۰ شروع میشه تا به ۳۰۰ برسه)

مگر اینکه وضعیت شما جوری باشه که مدیر عامل واقعا به تخصص شما احتیاج داشته باشه و جایگزین کردن شما کار راحتی نباشه.خصوصا تو رشته های فنی

(مثلا دخترعموی من ۱۰ ساله سابقه کار داره می گفت من ۴۴۰ تومان می گیرم (+بیمه و مزایا)ولی اصلا راضی نیستم!)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
آگهی پنج شنبه ۵ خرداد

به تعدادی برنامه نویس مسلط به C# با سابقه کار نیازمندیم.

۶۶۱۰۱۸۸

---
ببخشید یه مدت آگهی نزدم آخه هر آگهی یه هفته هر روز چاپ میشه واسه همین اکثرا آگهی‌ها تکراری هستند.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , marjan2001
ارسال: #۴۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ
آگهی یک شنبه ۸ خرداد

برنامه نویس مسلط به C# و Asp.net لیسانس نرم افزار دانشگاه دولتی با سابقه کار مفید نیازمندیم.
تلفن‌: ۲۳۶۰۸۳۱

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001
ارسال: #۴۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
طراح سایت مسلط به مدیریت محتوا جوملا (ارائه نمونه پروژه) متقاضیان جهت اشتغال به سایت sepahan.us مراجعه نمایید.
توجه کنید این آگهی استخدام نییییییییییییییییییییییییییییییییییییست.

یه آگهی دیدم نوشته دوره های رایگان ICDL گفتم شاید مدرکش به درد دوستان بخوره واسه استخدام!!

دروازه شیراز-چهارباغ بالا آموزشگاه کامپیوتر برهان نو تلفن‌: ۶۲۷۶۵۵۸

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , mehrdel2002 , SarahArshad
ارسال: #۴۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  یه آگهی دیدم نوشته دوره های رایگان ICDL گفتم شاید مدرکش به درد دوستان بخوره واسه استخدام!!
دروازه شیراز-چهارباغ بالا آموزشگاه کامپیوتر برهان نو تلفن‌: ۶۲۷۶۵۵۸

من دوره‌ی فتوشاپ مقدماتی و پیشرفته را در این آموزشگاه گذروندم.(البته فتوشاپش رایگان نبود!)

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۴۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
آفاق خانم مرسی واقعا" بابت این همه زحمات .....
۲ تا سوال ؟؟

اول اینکه فک کنم با این حقوق باید تو اصفهان نون و پیاز خورد !! (البته نونم گرونه !!! )حالا با توجه به این حقوق و حرف های شما اینا یه برنامه نویس خیلی سطح پایین می خوان و اصولا فک کنم کار کردن اینجاها وقت تلف کردنه...نه ؟

دوم اینکه پایان خدمت هم می خوان دیگه ؟

راستی چرا ملت گیر دادن به این sql server و asp.net من نمی دونم !! آدم mysql نازنین رو ول کنه بچسپه به sql server ؟؟؟؟در مورد php که دیگه اصن نگو........

how i wish....
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  آفاق خانم مرسی واقعا" بابت این همه زحمات .....
۲ تا سوال ؟؟

اول اینکه فک کنم با این حقوق باید تو اصفهان نون و پیاز خورد !! (البته نونم گرونه !!! )حالا با توجه به این حقوق و حرف های شما اینا یه برنامه نویس خیلی سطح پایین می خوان و اصولا فک کنم کار کردن اینجاها وقت تلف کردنه...نه ؟

دوم اینکه پایان خدمت هم می خوان دیگه ؟

راستی چرا ملت گیر دادن به این sql server و asp.net من نمی دونم !! آدم mysql نازنین رو ول کنه بچسپه به sql server ؟؟؟؟در مورد php که دیگه اصن نگو........
خواهش میکنم.

چه حقوقی ؟
من خودم SQL SERVER کار کردم mysql رو کار نکردم. نمیدونم چرا ؟ لابد صلاح کار خویش خسروان دانند!!!

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۴۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۸۷ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۹۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست پاورپوینت های درس های تخصصی IT / کامپیوتر negarin_ ۳ ۳,۷۲۹ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۴۴۲ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۸۰۷ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۵۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۷۸ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۲۲ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close