زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آگهی های استخدام ویژه اصفهانی ها

ارسال: #۱۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
RE: آگهی های استخدام ویژه اصفهانی ها
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ق.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  
نقل قول: آفاق جان جهت حفظ شان مهندسان علم کامپیوتر از این بعد لطف کن آگهی های مربوط به فروش رو
ننویس.
حالا یک نفر هم که خواست خیرش به بقیه برسه اینجوری بزنید تو ذوقش
راستی از بچه های اصفهانی کسی بسته مانشت را نداره

تو ذوق چیه عزیزم؟
من خیلی مهربون متن رو نوشتم نمی دونم چرا اینقدر لحن نوشتنم تند شد!
هیچ قصد دیگه ای نداشتم!
فقط گفتم بقیه با وضعیت کار آشنا باشند و قبل از اینکه سراغ چنین کارهایی بروند از محتواش باخبر باشند.
متاسفانه بازار کار به اون سادگی و قشنگی که ما دخترا فکر می کنیم نیست.Sad
در هر صورت آفاق جون ممنون از لطفتونHeart

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , ف.ش
ارسال: #۱۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ ب.ظ
سه شنبه ۲۷ اردیبهشت
۱- به تعدادی برنامه نویس مسلط به C# با سابقه کار نیازمندیم ۶۶۱۰۱۸۸
۲- لیسانس نرم افزار آقا مسلط به .NET و SQL جهت پشتیبانی نرم افزار ۶۲۸۹۶۰۹

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۱۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ب.ظ
آفاق خانم من توی دنیای مجازی کسی رو که این قدر احساس مسـؤلیت کنه ندیدم.
واقعا دستتون درد نکنه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ ق.ظ
راستی آفاق جان به نظر شما برای یادگیری سی شارپ و sql باید رفت آموزشگاه . ما که تو دانشگاه خیلی ابتدایی خوندیم به دردبازار کار نمی خوره

کسی یه خودآموز گام به گام و عملی خیلی عالیه واسه سی شارپ و sql سراغ نداره

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ق.ظ
به نظر من که بدون کلاس هم میشه یاد گرفت اما کلاس بری بهتره البته من خودم بدون کلاس یاد گرفتم
این کتابی که میزارم عالیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه خواستی بگو برات اپلود کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001
ارسال: #۲۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ ق.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  راستی آفاق جان به نظر شما برای یادگیری سی شارپ و sql باید رفت آموزشگاه . ما که تو دانشگاه خیلی ابتدایی خوندیم به دردبازار کار نمی خوره

من خودم هم این دو درس رو در حد دانشگاه بلدم واسه پروژه sql من از کتاب جعفرنژاد قمی کمک گرفتم و یک شبه پروژه‌ام رو نوشتم و خیلی هم پروژه خوبی شد ولی دانسته های من اصلا به درد بازار کار نمیخوره و در حد همون پروژه‌ها و امتحانات دانشگاهه. منم خیلی دلم میخواد کلاسی چیزی برم که حرفه ای اینها رو یاد بگیرم.چون با چیزهایی که بلدم نمیتونم کاری پیدا کنم Sad

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ ب.ظ
اگه ممکن آپلودش بکنین دوست عزیز
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط marjan2001.)
آفاق جون آموزشگاه متاکو خ سعادت آباد خوبه اگه خواستی کلاس بری
user_256 عزیز ممنون دانلود کردم البته با درد سر
یه pdf هزارو هشتصد صفحه ایه آپلودش کردم واسه باقی دوستان:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۲۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ ب.ظ
سه شنبه ۲۷ اردبیهشت

جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان جهت تکمیل کادر مدرسین حق التدریس در گروه های آموزشی زیر دعوت به همکاری می نماید:
۱- دوره های تخصصی کامپیوتر
۲- نرم افزار های تخصصی فنی مهندسی
و......

خ مسجد سید،خ پنج رمضان تلفن‌: ۳۹۱۲۸۰۴ و ۳۳۷۸۵۸۰ و ۳۳۸۹۰۴۵

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ ب.ظ
و .. . چی هست آفاق جان؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ ب.ظ
سایر رشته‌ها‌: کشاورزی ،مدیریت‌، زبان ،کارآفرینی و مهارتهای کسب و کار

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ ب.ظ
این سابقه را از کجا میشه بدست بیاریم
من که بعد از دانشگاه نشستم برای کنکور خونم و حالا بخوام برم سرکار سابقه از کحا بیارم
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ ق.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  راستی آفاق جان به نظر شما برای یادگیری سی شارپ و sql باید رفت آموزشگاه . ما که تو دانشگاه خیلی ابتدایی خوندیم به دردبازار کار نمی خوره

سی شارپ را به نظر من در خانه هم می توان خواند.
بهترین کتابی که در این زمینه هست و بسیار کاربردی و روان نوشته شده است کتاب سی شارپ آقای هاشمیان انتشارات صفار است.در این مورد شک نکن !
البته این کتاب به رایگان در اینترنت به صورت pdf گذاشته شده.من نسخه‌ی پی دی اف آن را دارم.ولی احساس کردم اونقدر ارزش داره که پول بدم نسخه‌ی چاپی اونو بخرم .
برای sql من پیشنهاد می کنم کلاس برید حتما.چون به نظرم sql خیلی دنگ و فنگ داره.همیشه نتیجه‌ی اون کدی که کتاب خود آموز گفته بنویس با نتیجه‌ی کتاب جور در نمیاد و کار آدم لنگ می مونه.
کلا sql خیلی ارور می ده در تمام مراحل و حتما یه معلم باید باشه تا مشکل را برطرف کنه.
من یک خود آموز تصویری و رنگی sql چند سال پیش خریدم تا کار کنم .ولی حتی توی نصبشم مشکل پیدا کردم و کار دیگه جلو نرفتTongueدر نتیجه تصمیم گرفتم کلاس برم.

کلاس sql توی اصفهان خیلی کمه به خاطر اینکه نرم افزار تخصصیه و معمولا غیر دانشجوهای کامپیوتر سراغش نمی رند.در نتیجه اکثر آموزشگاه‌ها چنین کلاسی را برگزار نمی کنند.
من چندین جا تماس گرفتم گفتند یا نداریم یا خصوصی تدریس می کنیم ساعتی ۱۴۰۰۰ تومان!

فعلا جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان ثبت نام کردم تاببینم چی میشه...
(فکر کنم ۳ نفر دیگه ظرفیت داشته باشه)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , marjan2001
ارسال: #۲۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
یه توصیه کوچیک هم از من بشنوید:
هیچوقت انتظار نداشته باشید که تو کلاسی ریزه کاریها و فوت وفن اصلی رو بهتون بگن. چون این نکات ریز در نتیجه درگیری با موضوع و زیر و رو کردن چند تا کتاب و اینترنت و.... بدست میاد.اصلا"باید به موضوع تسلط پیدا کنید بعد با پروژه ای درگیر بشید بعد این سوالات براتون پیش بیاد.
یه چیز دیگر در اینجور کلاسها حضور افرادی است که کامپیوتری هستن ولی رشته شون کامپیوتر نبوده و تعدادشون هم کم نیست.
البته این نظر و تجربه شخصی من هست که یک موقعی جایی (مجتمع فنی تهران- انتهای سعادت آباد)تدریس داشتم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , marjan2001
ارسال: #۳۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
پست فرداد رو که توی آخرین ارسال دیدم گفتم یا خدا.....Angel
حتما اومده بگه این تاپیک محل بحث و گفتگو های این چنینی نیست و یک تذکر آبدار حواله مان کندTongue.

ممنون فرداد جان از توصیه هاتون...
می ریم سر کلاس اصولیات را ازمعلم یاد می گیریم.
بعد اون فوت و فن‌ها رو می آیم از شما می پرسیم.Cool

(کاش میشد یه جوری فهمید اون چیزی که اون زیر نوشتی و پاک کردی چی بود!!!!!!!)

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۳۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۱۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۷۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست پاورپوینت های درس های تخصصی IT / کامپیوتر negarin_ ۳ ۳,۷۰۲ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۴۰۴ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۷۱۲ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۳۸ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۶۰ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۰۸ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close