زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آگهی های استخدام ویژه اصفهانی ها

ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
با سلام خدمت دوستان عزیز

من چون عادت دارم هر روز آگهی های نیازمندی‌ها رو مطالعه میکنم گفتم شاید بد نباشه اگه آگهی های استخدامی که می بینم و مربوط به رشته یا تخصص های دوستان هست رو اینجا بگذارم تا دوستان جویای کار از این طریق بتونند شغل مناسبی پیدا کنند.

لطفا سایر دوستان هم استانی هم اگر آگهی مربوط به این تاپیک رو دیدن اینجا قرار بدن.

و قبل از هر چیز ۲ نکته رو متذکر میشوم.

۱-به تاریخ درج پست نگاه کنید چون برای یک بازه کوتاه آگهی معتبر می باشد.
۲- اینجانب هیچ آشنایی با شرکتهای مربوطه ندارم .

لطفا اگر از طریق این تاپیک تونستید شغل مورد نظرتون رو پیدا کنید یه اطلاعی بدین که بدونیم تاپیک موثر واقع شده.
در صورتی که شغل خاصی مد نظرتون هست بگین تا آگهی های مربوط به اون شغل رو هم اینجا قرار بدیم.

امیدوارم که این تاپیک مغایر قوانین انجمن نباشه !

آگهی های سه شنبه ۲۰ اردیبهشت
۱- استخدام یک نفر کارشناس کامپیوتر آشنا به سیستم های تحت شبکه ۰۹۱۳۱۱۸۲۵۸۷
۲- لیسانس نرم افزار مسلط به .NET و SQL با سابقه جهت پشتیبانی نرم افزار ۶۲۸۹۶۰۹
۳- برنامه نویس کاملا حرفه ای در زمینه php به منظور ۱۰ جلسه آموزش خصوصی و ایجاد تغییرات در یک وب سایت ۰۹۱۳۷۳۹۹۹۶۹
۳- شرکت رها پرداز پارس‌: نیروی فنی آقا آشنایی کامل با اسمبل و نرم افزار ۶۲۷۱۲۱۸
۴-شرکت تحقیقاتی (قراردادی با حقوق مناسب )کارشناس نرم افزار مسلط به برنامه نویسی سیستم،رزومه و شماره تماس به ایمیل naser.a_90@yahoo.com ارسال شود.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , ROZA , marjan2001 , Jabar-Asadi , parimehraban
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ ب.ظ
حالا که میخوام آگهی‌ها رو اینجا بگذارم دیروز نیازمندی‌ها آگهی مرتبطی نداشت امروز هم به دستم نرسید دیگه شنبه آپدیت می کنم.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ب.ظ
آگهی های پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت
۱- مهندس کامپیوتر - نرم افزار (خانم) با حداقل ۲ سال سابقه کار فنی ۰۳۳۵۵۳۷۳۶۵۶ ساعت تماس ۱۰ الی ۱۱
۲-الف )php کار مسلط به joomla یا drapal
ب) طراحی وب (html , css )
ج) برنامه نویس Net
۰۹۱۳۳۰۰۲۴۰۴
۳-چند نفر فوق دیپلم و لیسانس کامپیوتر ۶۲۶۰۶۶۶ واحد روابط عمومی داخلی ۵
۴-دعوت به همکاری مدیر فروشگاه با مدرک لیسانس کامپیوتر و روابط عمومی بالا به صورت تمام وقت با حقوق ثابت ۴۰۰۰۰۰ تومان +پورسانت از فروش . ۲۲۱۹۰۰۵ و ۰۹۳۸۰۵۷۸۱۸۱
۵- استخدام برنامه نویس مسلط به C# و SQL با حداقل ۲ سال سابقه کار.۶۶۷۳۱۶۶-۹

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rasoul67
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ق.ظ
آگهی های شنبه ۲۴ اردیبهشت

۱- برنامه نویس حرفه ای مسلط به C# , ASP.NET,SQL اریال رزومه به info@setIran.com
۶۶۳۰۴۴۳
۲- خانم کاردانی کامپیوتر و بالاتر کاملا مسلط به فتوشاپو اینترنت خ شیخ بهایی ۲۳۴۷۱۷۰
۳-یک شرکت IT از تعدادی کارمند فروش خانم باهوش آشنا به کامپیوتر دعوت به همکاری می نماید. ۶۲۰۴۵۱۰

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ب.ظ
RE: آگهی های استخدام ویژه اصفهانی ها
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  آگهی های شنبه ۲۴ اردیبهشت

یک شرکت IT از تعدادی کارمند فروش خانم باهوش آشنا به کامپیوتر دعوت به همکاری می نماید.

جالبه ها!!!Huh
تو خود آگهی نوشته بود؟؟؟؟
از کجا باهوش بودنو اول کار تشخیص میدن؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  آگهی های شنبه ۲۴ اردیبهشت

یک شرکت IT از تعدادی کارمند فروش خانم باهوش آشنا به کامپیوتر دعوت به همکاری می نماید.

جالبه ها!!!Huh
آره تو خود آگهی بود منم واسم جالب شد زنگ زدم گفتن واسه فروش ADSL هست و پاره وقته و حقوق ثابت ۱۵۰۰۰۰ تومان و پورسانت ...

حالا قبل اینکه این اطلاعات رو بده همه اطلاعات من رو گرفت (تحصیلی و تماس و ... )Sad گفتم عجب کاری کردم زنگ زدم!!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  آگهی های شنبه ۲۴ اردیبهشت

جالبه ها!!!Huh
آره تو خود آگهی بود منم واسم جالب شد زنگ زدم گفتن واسه فروش ADSL هست و پاره وقته و حقوق ثابت ۱۵۰۰۰۰ تومان و پورسانت ...

حالا قبل اینکه این اطلاعات رو بده همه اطلاعات من رو گرفت (تحصیلی و تماس و ... )Sad گفتم عجب کاری کردم زنگ زدم!!

پس احتمالا استخدامتون کنن..چون شرایطو دارین!!Smile
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  

جالبه ها!!!Huh

نه مصاحبه داره: دی

من فقط از روی کنجکاوی زنگ زدم دنبال کار نیستم اونم با این حقوق!
تازه گفتم لابد از اینهاست که زنگ میزنن خونه مردم میگن ADSL میخواین؟ Angry

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  

جالبه ها!!!Huh

نه مصاحبه داره: دی

من فقط از روی کنجکاوی زنگ زدم دنبال کار نیستم اونم با این حقوق!
تازه گفتم لابد از اینهاست که زنگ میزنن خونه مردم میگن ADSL میخواین؟ Angry

من که فقط شوخی کردم..چرا انقد عصبانی شدین..به هر حال از اینکه این آگهی‌ها رو اینجا میذارین خیلی ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  من که فقط شوخی کردم..چرا انقد عصبانی شدین..به هر حال از اینکه این آگهی‌ها رو اینجا میذارین خیلی ممنون
من که از دست شما عصبانی نشدم من از اینهایی که زنگ میزنن خونه‌ها واسه یه چیزی تبلیغ میکنن عصبانی هستم.گفتم نکنه این هم از اون مدل باشه .......
خواهش میکنم.

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002
ارسال: #۱۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ ب.ظ
کامپیوتر آسمان هفتم به یک همکار مسلط به شبکه (نصب و راه اندازی )همراه با تجربه عملی نیازمند است

۶۶۴۴۰۶۶ داخلی ۲

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001
ارسال: #۱۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ ب.ظ
مرسی آفاق جان از طرف همه اصفهانی های مانشت ازتون تشکر می کنم
اگه شما هوای اصفهانی‌ها را داشته باشین

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  من که فقط شوخی کردم..چرا انقد عصبانی شدین..به هر حال از اینکه این آگهی‌ها رو اینجا میذارین خیلی ممنون
من که از دست شما عصبانی نشدم من از اینهایی که زنگ میزنن خونه‌ها واسه یه چیزی تبلیغ میکنن عصبانی هستم.گفتم نکنه این هم از اون مدل باشه .......
خواهش میکنم.

صد در صد از اوناست در ضمن باید حضوری هم مراجعه کنی.
در ضمن اون ۱۵۰ تومان رو هم بهتون نمی دهند‌! سر ماه میگن شما هنوز چیزی برای ما فروش نکردید.

آفاق جان جهت حفظ شان مهندسان علم کامپیوتر از این بعد لطف کن آگهی های مربوط به فروش رو
ننویس.
برای بقیه اش دستت درد نکنهShy

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ق.ظ
نقل قول: آفاق جان جهت حفظ شان مهندسان علم کامپیوتر از این بعد لطف کن آگهی های مربوط به فروش رو
ننویس.
حالا یک نفر هم که خواست خیرش به بقیه برسه اینجوری بزنید تو ذوقش
راستی از بچه های اصفهانی کسی بسته مانشت را نداره

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ق.ظ
هر کسی باید خودش به فکر شان خودش باشه . در ضمن من که خودم گفتم این شغل به درد نمیخوره.

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۵ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست پاورپوینت های درس های تخصصی IT / کامپیوتر negarin_ ۳ ۳,۶۸۲ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۳۴۷ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۰,۹۹۶ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۲۴ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۳۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۷۹۲ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close