زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آگهی های استخدام ویژه اصفهانی ها

ارسال: #۴۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ب.ظ
RE: آگهی های استخدام ویژه اصفهانی ها
(۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  آفاق خانم مرسی واقعا" بابت این همه زحمات .....
۲ تا سوال ؟؟

اول اینکه فک کنم با این حقوق باید تو اصفهان نون و پیاز خورد !! (البته نونم گرونه !!! )حالا با توجه به این حقوق و حرف های شما اینا یه برنامه نویس خیلی سطح پایین می خوان و اصولا فک کنم کار کردن اینجاها وقت تلف کردنه...نه ؟

دوم اینکه پایان خدمت هم می خوان دیگه ؟

راستی چرا ملت گیر دادن به این sql server و asp.net من نمی دونم !! آدم mysql نازنین رو ول کنه بچسپه به sql server ؟؟؟؟در مورد php که دیگه اصن نگو........
خواهش میکنم.

چه حقوقی ؟
من خودم SQL SERVER کار کردم mysql رو کار نکردم. نمیدونم چرا ؟ لابد صلاح کار خویش خسروان دانند!!!

===============
همین حقوق هایی که توی آگی‌ها درج میشه ...۴۰۰ هزار / ۳۰۰ هزار و .... دیگه
در مورد پایان خدمت نگفتید .....

how i wish....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  ===============
همین حقوق هایی که توی آگی‌ها درج میشه ...۴۰۰ هزار / ۳۰۰ هزار و .... دیگه
در مورد پایان خدمت نگفتید .....
خوب اولش حقوق کمتره دیگه بعد که حرفه ای شدین و سابقه کار پیدا کردین لابد زیاد میشه.
والا من اطلاعی از پایان خدمت ندارم باید از آقایون بپرسید.
ولی اگه گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشید فکر نکنم مشکلی باشه ؟

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال: #۴۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  آفاق خانم مرسی واقعا" بابت این همه زحمات .....
۲ تا سوال ؟؟

اول اینکه فک کنم با این حقوق باید تو اصفهان نون و پیاز خورد !! (البته نونم گرونه !!! )حالا با توجه به این حقوق و حرف های شما اینا یه برنامه نویس خیلی سطح پایین می خوان و اصولا فک کنم کار کردن اینجاها وقت تلف کردنه...نه ؟

راستی چرا ملت گیر دادن به این sql server و asp.net من نمی دونم !! آدم mysql نازنین رو ول کنه بچسپه به sql server ؟؟؟؟در مورد php که دیگه اصن نگو........

شرکت های خصوصی که پایان خدمت نمی خوان!
قرار نیست یک عمر کارمندا رو تو شرکتشون نگه دارند که نگران از دست رفتنشون باشند.Tongue

توی شهر شما متوسط حقوق چقدره؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۴۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
استخدام متخصصین حرفه ای در شرکت Electorvet

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یک شرکت معتبر نرم افزاری از بین افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:

کارشناس نرم افزار دارای مدرک مهندسی نرم افزار یا رشته های مرتبط با حداقل یک سال سابقه مفید آشنا به
MSSQL و ASP.NET

افراد واجد شرایط می توانند همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۳ با شماره ۲۳۴۹۳۲۶ تماس حاصل نمایند.

==============

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , Jabar-Asadi
ارسال: #۵۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  آفاق خانم مرسی واقعا" بابت این همه زحمات .....
۲ تا سوال ؟؟

شرکت های خصوصی که پایان خدمت نمی خوان!
قرار نیست یک عمر کارمندا رو تو شرکتشون نگه دارند که نگران از دست رفتنشون باشند.Tongue

توی شهر شما متوسط حقوق چقدره؟

===========================
چرا بعضی شرکتا که من رفتم قبلنا میخواستن البته نمیدونم چرا !! ولی بعضی های دیگه نمیخواستن . چون بالاخره وضعیت خودتون رو توی رزومتون می نویسید دیگه ....

فک کنم حداقل حقوق برای شهرهای بزرگ باید ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار در ماه باید باشه‌، زیر این قیمت که میشه خط فقر Sad ولی جدای از شوخی اگه قراره برای یکی دیگه کار کنیم زیر این قیمت‌ها اصلا توجیه نداره ....

توی شهر ما همه کارمند دولتن !! شرکت های خصوصی زیاد نیستن Dodgy و اگر هم باشن اصولا پول انچنانی به کسی نمیدن ولی این باعث نمیشه که ما وقت و انرژیمون رو برای کسای دیگه حروم کنیم .....

how i wish....
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  فک کنم حداقل حقوق برای شهرهای بزرگ باید ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار در ماه باید باشه

مطمئنا دارید اشتباه فکر می کنیدShy

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  شرکت های خصوصی که پایان خدمت نمی خوان!
شرکتهای خصوصی هم پایان خدمت میخواهند مگر اینکه بخواهند بیگاری بکشند. اگر آقایی پایان خدمت نداشته باشد و البته مشمول باشید و در حال غیبت امکان عقد قرارداد کاری باهاش وجود نداره. بکار گیری اینگونه افراد جرم هست . البته کسی شکایت نمیکنه .چون کارفرما میدونه که کارمندش نمیتونه ازش به اداره کار شکایت کنه. یعنی حقوقش رو میشه حتی نداد. ضمنا" اینجور افراد بیمه هم ندارند. اگر بازرس شرکت بیمه یا احیانا" بازرس وزارت کار هنگام بازدید از شرکت این افراد را پیدا کنند(هنگام تطبیق لیست بیمه با کارمندان)یک دردسر حسابی واسه کارفرما ایجاد میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Jabar-Asadi
ارسال: #۵۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  فک کنم حداقل حقوق برای شهرهای بزرگ باید ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار در ماه باید باشه

==================
چطور ؟ (کم هستش ؟؟ )

how i wish....
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط ف.ش.)
گرافیست وب آشنا به css,html تلفن:۹۵۱۸۹۹۰
برنامه نویس مسلط به C# و ASP.NET تحت وب با حداقل ۲ سال سابقه کار

تلفن‌: ۲۲۰۳۳۶۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گرافیست مسلط به طراحی وب با حداقل ۲ سال سابقه کار
تلفن ۲۲۰۳۳۶۰

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002
ارسال: #۵۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۰ ق.ظ)mystack نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  فک کنم حداقل حقوق برای شهرهای بزرگ باید ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار در ماه باید باشه

==================
چطور ؟ (کم هستش ؟؟ )
Big GrinBig GrinBig Grin

۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
مریم خانم اخه شکلک هایی هم که استفاده میکنی ضد و نقیضه !!!!!

how i wish....
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
درستش کردم.
خوب شد؟!!!!!!

۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ب.ظ
سلام بنده دانشجوی سال آخر دانشگاه اصفهانم و در زمینه WPF خیلی کار کردم هم با Visual Studio 2010 هم با Expression Blend 4.0
تو این تابستون تو اصفهانم اما برای ادامه تحصیل ارشد به تهران میرم(احتمالا علم و صنعت یا تربیت مدرس)
اگه کسی کاری سراغ داره، به هر شکلی که باشه(پروژه ای‌، موقتی، دائمی و ...) لطفا معرفی کنه
ایمیل بنده:
fallah_o68@yahoo.com
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ق.ظ، توسط marjan2001.)
[تصویر:  978uwuo38y4mtbhclhq3.jpg]
[تصویر:  x3fhokguf48vx2vxpmnf.jpg]
برگزرای دوره های mcitp msce mcsd mcdba ccna ccnp ccvp cwna cwnp اصفهان شرکت mcse دوره های مایکروسافت اصفهان دوره های سیسکو اصفهان نمایندگی مایکروسافت اصفهان

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanif , parimehraban

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۴۲ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۹۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۰۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست پاورپوینت های درس های تخصصی IT / کامپیوتر negarin_ ۳ ۳,۷۳۴ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۴۴۲ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۸۱۸ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۵۱ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۸۰ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۲۳ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close