زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Free Article's

ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط Br2012.)
Free Article's
سلام یه سوال داشتم من چطوری می تونم مقاله‌ی مجانی پیدا کنم چون هر چی جستجو می کنم پولی هست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۴۹ ب.ظ
RE: free articles
یه سری سایت‌ها هستن بنام:
fulltext یا gigapaper که می تونی همون مقالات رو توش پیدا کنی(اگه کمی شانس بیاری) . ولی راه راحترش اینه که از طریق استادا اقدام کنی . مثلا من یادمه که یکی از استادای شریف می گفت که تمام مقالات رو ما دانلود کردیم گذاشتیم تو سرور محلی خود دانشگاه . فکر می کنم از این طریق می تونی پیدا کنی(مثلا دکتر بهت بدهWink) .

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahargh , farhad02 , ایرسا , ali_computer69 , baran
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ ب.ظ
free articles
از طریق دوستانتون که در دانشگاههای بزرگ مشغول به تحصیلن اقدام کنید
مثلن در حال حاضر دانشگاه فردوسی به علت جمعیت زیاد دانشجویی آبنومان خیلی از دیتا بیس های نشریات هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: لهمشد , ali_computer69
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط لهمشد.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
امیدوارم بدردتون بخوره

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , diligent , baran
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ق.ظ
free articles
سایت مقاله رایگان:
citeseerx.ist.psu.edu
اگه ieee بود بگید من براتون دانلود میکنم

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: لهمشد , farhad02 , ali_computer69 , diligent , shine , baran
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط -Ali-.)
برای دانلود مقاله به این ترتیب عمل کنید:
ابتدا وارد تنظیمات پروکسی مرورگر خودتان شوید (ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید)
در فایرفاکس به مسیر زیر بروید

Tools/Options/Advanced/Network/Settings/Manual Proxy Configuration

[تصویر:  firefox-proxy-configuration-353x500.jpg]
سپس آدرس IP و پورت زیر را وارد کنید

IP & Port‌: ۱۴۰/۱۳۱/۱/۸۰:۳۱۲۸

تیک گزینه Use this proxy ... رو هم بزنید

حالا به یکی از سایت های دلخواه وارد شوید ،پنجره ای باز می شود‌، نام کاربری و پسور زیر را وارد کنید

UserName:
D914211280

Password:
D91421128
خوب حالا می توانید بدون محدودیت از سایتهای مورد نظر مقاله دانلود کنید

۲ سالی هست دارم از این روش استفاده می کنم‌، می تونید بدون محدودیت مقالات خودتون رو به صورت fulltext دانلود کنید

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , farhad02 , shahryar , لهمشد , hanif , Soheil , ف.ش , sahargh , peniya , Potential , ali_computer69 , parimehraban , saba_1984 , coder , Fardad-A , vrnothing , nimaaa , MehdizadeMilad , erkin , Anahita.R , انرژی مثبت , Fatemeh , najme60 , simpatica , sina.heidary65 , yas67 , mona23 , shine , baran , eliazad , Amoojan , byb , aahmadi83 , samereh , masume_ml , sharif95
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ق.ظ
free articles
اقا من آزمایش کردم جواب داد
مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , ali_computer69
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ
free articles
منم مشکل دارم لطفا راهنمایی کنین . وارد سایت sciencedirect میشم (پنجره ای باز نمیشه که یوزر رو بدم )ولی یوزر رو قبول نمی کنه(وقتی لاگین میشم)
۰
۰
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ، توسط -Ali-.)
سلام دوستان
شما حتما یک جای کار رو اشتباه کردی‌، الان که تست کردم مشکلی وجود نداشت
مرحله به مرحله (از چپ به راست) عکسش رو گذاشتم

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad8726 , Mahdieh68
ارسال: #۱۰
۱۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۵ ب.ظ
free articles
عین کارایی رو که گفتین انجام دادم اما اصلا سایت رو باز نمیکنه
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط -Ali-.)
free articles
شرمنده ام‌، نمی دونم مشکلتون از کجاست‌، همین امروز هم صبح هم برای اطمینان تست کردم و مشکلی نبود
قاعدتا بعد طی مراحل باید بتونید مقاله های خودتون رو دانلود کنید
دقیقا چه صفحه ای تو مرورگر تون می بینید

۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  شرمنده ام‌، نمی دونم مشکلتون از کجاست‌، همین امروز هم صبح هم برای اطمینان تست کردم و مشکلی نبود
قاعدتا بعد طی مراحل باید بتونید مقاله های خودتون رو دانلود کنید
دقیقا چه صفحه ای تو مرورگر تون می بینید
ببینید من بعد از تمام تنظیمات دقیقا مثل شما وقتی آدرس سایت رو میزنم اصلا صفحه رو باز نمیکنه که حالا چیزی بیاد یا نه .ی امتحان کردم اصلا هیچ سایتی رو باز نمیکنه چرا؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط -Ali-.)
چی بگم Huh
دلیلی به ذهنم نمی رسه Exclamation

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad8726
ارسال: #۱۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط nimaaa.)
Free Article's
سلام ALI ببین با این روشی که گفتی از IEEE هم تونستی دانلود کنی ؟؟؟ آخه من از sciencedirect تونستم دانلود کنم اما از IEEE نه .وقتی می خوام از IEEE دانلود کنم IDM وصل نمیشه . منتظر جوابم . هر جایی هستی خودتو برسون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali-
ارسال: #۱۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط -Ali-.)
RE: Free Article's
(۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۳ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  سلام ALI ببین با این روشی که گفتی از IEEE هم تونستی دانلود کنی ؟؟؟ آخه من از sciencedirect تونستم دانلود کنم اما از IEEE نه .وقتی می خوام از IEEE دانلود کنم IDM وصل نمیشه . منتظر جوابم . هر جایی هستی خودتو برسون.
سلام
متاسفانه IDM من کرکش باطل شده نتونستم با اون تست کنم
ولی الان که تست کردم با دانلودر خود فایرفاکس تونستم مقاله دانلود کنم
می تونی یک کاری کنی‌، IDM رو باز کن بعد رو Options کلیک کن‌، تو تب General تیک فایرفاکس رو بردار‌، قسمت integration

[تصویر:  35115_1_1379098201.png]

اینجوری خود فایرفاکس مقاله رو دانلود می کنی
، وقتی مقاله هات رو دانلود کردی تیکش رو دوباره بزن

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , shine

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سئوال ۹۱ مدار منطقی برق ۹۱ در رابطه با ساده ترین پیاده سازی Hazard Free آرمین ۷ ۷,۳۸۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آرمین
Big Grin pumping lemma for Context Free Language tanin_2009 ۶ ۳,۴۶۷ ۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: yasemi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close