زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Free Article's

ارسال: #۱۶
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ
RE: Free Article's
سلام علی اقا ین روش چرا دیگه جواب نمی ده رو چند تا سیستم تست کردم

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali-
ارسال: #۱۷
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ ب.ظ
Free Article's
بچه‌ها کسی جدیدا پسورد IEEE رو نداره‌، اون قبلی که علی آقا نوشتند دیگه جواب نمیده .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط -Ali-.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  سلام علی اقا ین روش چرا دیگه جواب نمی ده رو چند تا سیستم تست کردم

(۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۴ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی جدیدا پسورد IEEE رو نداره‌، اون قبلی که علی آقا نوشتند دیگه جواب نمیده .

از همه دوستان عذرخواهی می کنم Sad
حق با شماست ظاهرا این روش دیگه جواب نمی ده Blush

خب راه حل جدید:
جهت دانلود مقالات سایت IEEE (ژورنال و کنفرانس) ،

بر روی لینک مقابل کلیک نمایید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در صفحه باز شده نام کاربری و رمز عبور زیر رو وارد کنید

username‌: ID0022091

password‌: A15638467

جهت استفاده بیشتر از این یوزر بعد از اتمام دانلود حتما بر روی SIGN OUT کلیک کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , ملیکا , sahargh , عاصفه , diligent , sina.heidary65 , baran
ارسال: #۱۹
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ ب.ظ
Free Article's
دستتون درد نکنه‌، واقعا ممنون علی آقا .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ
Free Article's
یه سوال برام پیش اومده . این یوزر و پسوردی که اینجا هست آیا برای شخص خاصیه و دزدیه؟ یا جریان دیگه ای داره؟؟ .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
Free Article's
(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  یه سوال برام پیش اومده . این یوزر و پسوردی که اینجا هست آیا برای شخص خاصیه و دزدیه؟ یا جریان دیگه ای داره؟؟ .
این یوزر، پس برای یکی از دانشگاههای مالزی هست
ولی اینکه خود دانشجو اون دانشگاه اومده یوزرش رو انتشار داده یا جریان چیز دیگه بودی نمی دونم

۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ
Free Article's
یعنی یوزر متعلق به شخص دانشجو بوده یا خود دانشگاه؟ و اینکه خودتون از اون دانشجو گرفتین؟ یا منبع دیگه ای بوده؟ به نظرم مقاله های ieee که امکان دانلودش از اکثر دانشگاهای تهران هست کار درستی نیست این یوزر پسورد رو قرار دادن. بچه‌ها اگر مقاله ای به کارشون میاد بگن دوستان تو این دانشگاها براشون دانلود کنن .
من خودم با کمال میل این کارو می کنم Smile .
ممکنه بعضی از دوستان به طور سیستماتیک و دوره ای یه سری مقاله که بعضا به کارشون هم نمی آد دانلود کنن.

۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , baran
ارسال: #۲۳
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  یعنی یوزر متعلق به شخص دانشجو بوده یا خود دانشگاه؟ و اینکه خودتون از اون دانشجو گرفتین؟ یا منبع دیگه ای بوده؟ به نظرم مقاله های ieee که امکان دانلودش از اکثر دانشگاهای تهران هست کار درستی نیست این یوزر پسورد رو قرار دادن. بچه‌ها اگر مقاله ای به کارشون میاد بگن دوستان تو این دانشگاها براشون دانلود کنن .
ممکنه بعضی از دوستان به طور سیستماتیک و دوره ای یه سری مقاله که بعضا به کارشون هم نمی آد دانلود کنن.
عذر می خوام ولی من با شما موافق نیستم به چند دلیل .
۱- پیدا کردن دوستانی مثل شما سخته که این کار رو بکنن و گاهی هم غیر ممکنه برای مثال شما برای چند نفر می خواهید مقاله بگیرید ؟؟
۲-از نظر اینکه مقالات بدرد نخوری هم این بین ممکنه هستش دانلود بشه هم فکر نمی کنم به کسی لطمه ای بزنه و راه حلش هم اینه که طرف چکیده مقاله رو بخونه
به هر حال یه فر هنکی ایجاد بشه که همه استفاده کنند از این یوزر و پسورد بصورت درست فکر خوبیه و فکر نمی کنم نتنها ایرادی نداره بلکه با توجه به تحریم های موجود, که بعضی از دانشگاه‌ها نتونستند اکانت این منا بع رو بخرند کمک میکنه که بچه هابتونند با استفاده از این منابع برسند به اون مرحله ای که الان چی کجای کاره. پس خواهشن این کار رو نکینید لطفا

هر کدام که گم شوند....
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , shine
ارسال: #۲۴
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ق.ظ
Free Article's
دوست عزیز مسئله اینه که اکانت دزدیه!! . وقتی راه دیگه ای هرچند سخت‌تر برای به دست آوردن منابع هست چرا این کار؟

۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , baran
ارسال: #۲۵
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  دوست عزیز مسئله اینه که اکانت دزدیه!! . وقتی راه دیگه ای هرچند سخت‌تر برای به دست آوردن منابع هست چرا این کار؟
خب اگه اینجوریه یه فکری بکنید . لطفا . مثلا همه پول بذاریم یکی برای مانشت بخریم . تا مشکل بچه‌ها حل بشه و همه استفاده کنیم یا اگه شما دارید یوزر و پسورد خودتون رو بدید من الان ۱ هفته است مقاله می خوام پیدا هم کردم ولی واقعا در گیر بودم . چون خوب می دونید که چقد نیازه .
یه سوال شما ا ز کجا این موضوع رو متوجه شدید که اکانت دزدیه ؟

هر کدام که گم شوند....
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ق.ظ
Free Article's
شما یه جواب برای من بیارین که این یوزر پسورد از کجا اومده اون وقت مطمئن شیم دزدی نیست. در ضمن یوزر پس تو خود شبکه‌ی دانشگاها رجیستر شده و اینجوری نیست که هرکی یه یوزر پسورد داشته باشه.

۰
۱
ارسال: #۲۷
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط -Ali-.)
Free Article's
(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  یعنی یوزر متعلق به شخص دانشجو بوده یا خود دانشگاه؟ و اینکه خودتون از اون دانشجو گرفتین؟ یا منبع دیگه ای بوده؟ به نظرم مقاله های ieee که امکان دانلودش از اکثر دانشگاهای تهران هست کار درستی نیست این یوزر پسورد رو قرار دادن. بچه‌ها اگر مقاله ای به کارشون میاد بگن دوستان تو این دانشگاها براشون دانلود کنن .

همانطور که گفتم در جریان این موضوع نیستم
سایت‌ها و انجمن های زیادی تو اینترنت هست، کافیه JOURNAL PASSWORD یا عبارات مشابه رو جستجو کنید.
اما اینکه این دزدیه‌، چه شخص دانشجو راضی بوده اینکار رو کرده و یا نه‌، در هر دو صورت مطمئنا دانشگاه راضی نیست کسی از اکانت دانشجوش استفاده کنه. اگر هم از طریق هک بدست اومده که تکلیفش معلوم هست
پس دوستانی که قضیه حلال و حرام براشون مهم هست‌، توصیه می کنم از این روش مقاله دانلود نکنند.

اما یه بحثی هم هست الان من از طرف دانشگاه اکانت برای دانلود مقاله دارم و می تونم برای دوستان مقاله دانلود کنم
اما آیا دانشگاه هم راضی هست که من اینکار رو انجام بدم‌، یعنی از اکانتی که دانشگاه در اختیارم گذاشته برای دانلود مقاله برای دیگران استفاده کنم.
در هر صورت آدم چرا روزه شک دار بگیره‌، مدیران اگر صلاح می دونن پست مربوطه رو پاک کنند

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال: #۲۸
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ق.ظ

به هر حال اگه بخواین درست فکر کنید‌، این کار شما که برای شخص دیگه ای مقاله دانلود کنید هم یه جور دزدیه‌، اون اکانت فقط برای استفاده شخص شما در دانشگاه تهرانه‌، دقیقا این دوستمون هم همین کار شما رو داره میکنه‌، فقط واسطه رو حذف کرده .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
۲
۰
ارسال: #۲۹
۰۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ ب.ظ
Free Article's
چطور میشه یه یوزر و پسورد خرید؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  چطور میشه یه یوزر و پسورد خرید؟

همین الان تا ۱۲‌ام آبان وقته ثبت نام برای ieee هست . که حق اشتراک سالانه ۴۰ دلاره . ولی بیشتر برای کسایی مفیده که می خوان مقاله بدن و اینجوری تو حق ثبتش تخفیف می ده بهشون .

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , baran

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سئوال ۹۱ مدار منطقی برق ۹۱ در رابطه با ساده ترین پیاده سازی Hazard Free آرمین ۷ ۷,۴۰۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آرمین
Big Grin pumping lemma for Context Free Language tanin_2009 ۶ ۳,۴۷۳ ۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: yasemi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close