زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۳۰۶
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
امروز الگوریتم و دی اس خوندم از سی ال ار اس
فردا از رو پوران هم می خونمش(مکمل هم هستن) و اگه رسیدم تست
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  منم از رو مدرسان می خونم ۴ فصل اول رو عالی گفته
ولی دو فصل اخرکه مهمترن یه کم خلاصه گفته
اتفاقا من همون فصل اولم فعلا!
شما با این نکته هاش چطوری کنار میاید؟
حفظ؟ تحلیل ؟ تمرین زیاد؟!؟!؟
فصل اول اکثرش بدیهیاته و ذهنی میشه اثباتشون کرد(به جز همساز و کوشی)
تستاش رو از اول شروع کن اولاش رو نگاه جوابشون کن جلوتر خودت حل کن راه می افتی(ریاضی ها ی حل کردنی رو با این روش خیلی راحت تر میشه یاد گرفت)
لازم نیست اثباتا رو یاد بگیری چونکه به دردت نمی خوره روشای حل سوال رو یاد بگیر
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  امروز به کل درس تعطیله
برنامه ریختم با دوستام بزنیم بریم کوه و بیابون و ....
فقط تا این حد میدونم که باید برم بیرون دیگه نمیدونم دقیقاً کجا
٢ روز از برنامم جلو افتادم و الان میخوام یه روزشو خرج خودم کنم
خوش بگذره
منم سعی می کنم ازت جلو بزنم تو فرصت ایجاد شدهBig Grin
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  امروز صبح اصلا درس نخوندم .

خوب بچه ها یه خورده هم به فکر ما باشن یکی میگه این درسو تمام کردم یکی میگه از برنامم جلووووووووووووووام

آخه فکر مارو نمیکنید که از مهر شروع کردیم بعد الان این حرفاتون بهمون استرس زیادی وارد میکنه...........

بچه ها انرژی مثبت میخوام ++++++++++دارم از حالم میرم....
من یه روز عقبم اینم انرژی:دی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۰۷
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  امروز صبح اصلا درس نخوندم .

خوب بچه ها یه خورده هم به فکر ما باشن یکی میگه این درسو تمام کردم یکی میگه از برنامم جلووووووووووووووام

آخه فکر مارو نمیکنید که از مهر شروع کردیم بعد الان این حرفاتون بهمون استرس زیادی وارد میکنه...........

عزیزم نگران نباش یه روزی تو هم میای میگی تموووووووووووم هورااااااااااااااTongue
کسایی که الان میان میگن تموم کردن یه روزی شاید همین یکی دو هفته پیش مث الان تو بودن .... هرکسی یه برنامه ای داره اگه به برنامت ایمان داری و بهش پایبندی دیگه جای نگرانی نیست .
فقط بهش عمل کن به همین سادگی
بعدشم مگه قرار نبود امسال خیلی بترکونیم خب تلاشتو بیشتر و هدفمند کن دیگه بهونه هم نیار .Wink
خواستن توانستن است به شرط اینکه به اندازه ی خواستمون تلاش کنیم.....
موفففففففففق باااااااااااشششششششششییییییییییییییییییSmile
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ممنون نازنین جان
خوب معلومه هممون ارزو داریم به هدفمون برسیم
ولی گاهی اوقات خیلی از عوامل مانع رسیدن میشه...
امیدوارم دوباره روحیمو بدست بیارمBlushRolleyes

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , afshin18
ارسال: #۱۳۰۸
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط mojhde.)
Big Grin RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
سلام به همه دوستان مانشتی امروز یه خبر خوبو دیدم
شاید بخندید چون خبر خوبو معمولا میشنون اما من دیدم دوست داشتم اول از همه این خبرو به شماها بگم وخوشحالیمو با شماها تقسیم کنم
بعد از اون همه سولای مکرری که از سنجش پرسیدمو بهم جواب ندادن آخرش امروز شانسی نگا کردمو دیدم که جواب دادن
سوالم در مورد استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان بود تقریبا شک داشتم که می تونم از این سهمیه استفاده کنم یا نه که امروز جوابش اومدو *** دیدم که می تونم***
خیلی خوشحالم

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , afshin18
ارسال: #۱۳۰۹
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ب.ظ
سلام.
هر مشت ک مرا نکشد،مراقویتر خواهد ساخت...

شماهم سعی کن بی استرس و ریلکس بخونی وتوجه نکنی ب جلو یاعقی موندن دیگران.خودتو با خود قبلیت مقایسه کن ن دیگران.اگه تغییر کردی و عوض شدی ب موفقیت وپیروزیت شک نکن...

ب نقل امام صادق اگه درست بگم:هرکس ک امروزش مثل دیروزش باشد زیانکار است...

پس هرروز بهتر از روز قبل باشی و ب حول وقوه الهی ک خداوند مقدر کنه و بهترینها از آن تو باشه....

ماروهم دعا کنید....

فعلا

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , nazanin_sh , mahmood1 , f2000 , tarane1992
ارسال: #۱۳۱۰
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط aaa@hgg.com.)
بچه هایی که میگن امروز هم نتونستم درس بخونم:

یه تجربه ی شخصی براتون می گم!

اون اوایل که میخواستم استارت خوندن رو بزنم و هروز میگفتم فردا و این فرداها یکی بعد از دیگری تبدیل به هفته ها تاخیر می شد . . .

یه روز با خودم گفتم: خوب، اصلا نمی خوام درس بخونم. آزادم هر کاری بکنم جز درس خوندن. دو روز بعد با انرژی تمام استارت رو زدم و شروع کردم واقعا به درس خوندن!
شما هم به این فکر کنید. فکر کنید که اصلا قرار نیست درس بخونید و کنکور بدید؛ حالا دقیقا چه کار مثبت و باحالی می خواید انجام بدید؟ چه کاری بیش از مطالعه ی هدفمند و ساختن حال و آینده لذت بخشه ؟ اصلا داریم ؟ چند ساعت میخوام فیلم ببینم؟ چند ساعت با دوستام چرت و پرت بگم و وقت تلف کنم؟ چند ساعت؟ هر روز کلافه نمی شم که حالا چی کار کنم؟ چه تفریحی؟ تفریح وقتی حال میده که یه کار اساسی و مفید قبلش انجام داده باشی، مثل خواب بعد از خستگی شدید!

امتحان کنید. از همین حالا آزادید، ۲۴ ساعت روز رو هر کاری کنید جز درس خوندن!

بعد از چند ماه مطالعه، این فرایند به قدری برام دلپذیر بوده که الان اگه بهم بگن بدون کنکور بیا برو شریف(شاگرد اولی، نخبه ای یا . ..) نمی پذیرم! اینو از صمیم قلب میگم! میخوام خودم برم اونجا و اگه نتونستم برم یعنی امسال کسایی بودن که با توجه به محدودیت ظرفیت ها اونا لایق تر بودن بر اساس نتیجه ی آزمون! چراکه مطالع برای کنکور هدف و روندی به زندگیم بخشیده که حتی از خود نتیجه و قبولی در ارشد با ارزشتره. اینا شعار نیست، چیزیه که الان حس میکنم و لذت بخشه برام.

در طی بیست و خورده ای سالی که هیچوقت اساسی درس نخوندیم احتمالا، چی کار میکردیم؟ چی شد؟ چه اتفاقی افتاد؟ من به جایی رسیدم که درس نخوندن برام سخته! اگه یه روز یه مبحث جدید یاد نگیرم یا به مبحث قبلی مسلط تر نشم روزم شب نمیشه!

از کاه واسه خودت کوه نساز! هر چی هست توی ذهن تو هست! این بیرون هیچ خبری نیست!
من نخوندم. دیر شروع کردم. نرسیدم بخونم. امروز ۲۰ ساعت میخونم جبران شه. از فردا . . .
نذار ذهنت بازیت بده. اون افکار و نتیجه گیری ها صرفا تو ذهن تو مفهوم داره و بیرون از ذهن تو موجودیتی نداره . . . در واقع چیزی نیست که واقعا باشه، چون تو فکر میکنی هست، هست! چیزی شبیه به فیزیک کوانتوم!

گرافت حالات کنکور بسیار پیچیده است. بیشتر از نمایی! منتها هستن الگوریتم هایی که با مرتبه ی خطی حلش میکنن!
مثل دنباله ی فیبوناچی که در روش بازگشتی از مرتبه ی نمایی و در روش برنامه نویسی پویا یا سایر روشها از مرتبه خطی!
کافیه که خودت و کاری که قرار هست بکنی رو خوب بشناسی.

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , mojhde , nazanin_sh , black_knight , mahmood1 , f2000 , soha1 , IT_SUT , tarane1992 , ماه بانو , jparisa
ارسال: #۱۳۱۱
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
سلام.
دوستان ممکنه اینجا رو بخوانید و اگر ممکنه لطف کنید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۳۱۲
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  امروز به کل درس تعطیله
خوش بگذره Smile

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , afshin18
ارسال: #۱۳۱۳
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ
یه حرف بی ربط
صفحه ۸۸ گروه
I Love You 88
HeartHeartHeart
رتبه ۸۸ هم که ماله خومونه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۱۳۱۴
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ ب.ظ
من نمیدونم این سردرد چیه که گرفتارش شدم! یعنی تویه هفته ۱ یا ۲ روز سردرد دارم!!!!
اصلا بعضی وقتا ترس دارم که الانه که سردردم شروع شه!!!!
دیروز سردرد داشتم و اصلا نمیتونستم درس بخونم کلی هم شکنجه شدم با قرص هم خوب نشد!!!
حالا امروز ترسش رو دارم :| چی بگم!! مدیریت رو ۱ فصل دیگه باید بخونم تا ۲۵% اول به سرانجام برسه! امیدوارم برسونم چون باید دوره ی درست حسابی بکنم !
ارسال: #۱۳۱۵
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  امروز به کل درس تعطیله
خوش بگذره
منم سعی می کنم ازت جلو بزنم تو فرصت ایجاد شدهBig Grin

امیدوارم داداش افشین
ولی غیر ممکنهBig Grin

هیج وقت دیر نیست
ارسال: #۱۳۱۶
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  امروز صبح اصلا درس نخوندم .

به نظره من به این حرفا گوش نکن اصلا نخون این کامنت هارو رک بگم ۹۰% خالی بندیهBig GrinBig GrinBig Grin هدف دقیقا نمیدونم چیه؟

دوتا نمونشو : چند وقت پیش داشتم کامنتارو میخوندم دیدم یکی یه ۶ و ۷ تا درسو گفت تموم کردم خدایش درسای خفنی بود از دقیقا ۶ تا درس که دهنه آدمو مسواک میکنه گفتم تو دلم خوشبحالش رفتم تو پرو فایلش کامنتای قبلیشو خوندم دیدم تو اوایل شهریور هوارتا کامت داده بود دنبال کتابای نسبتا خوب همون درسا بود از این موسسه و اون موسسه میپرسید من موندم تو کمتر از ۱ماهو نیم چطور این درسا تموم شده(حالا اینو میگم شاید بشه ....)

یه نمونه دیگه : من خودم یه درس رو خیلی وقت گذاشتم خیلی مسلطم بعد دیدم چند وقت پیشا یکی کامنت داده گفته همون درسو یه روزه یه دور زده با تمامه تستاش (من گردنمو میدم اگه بشه تو ۲ روز تمام تستاشو فقط تستاشو زد درسنامشم بیخیال کلا تستای دوتا درسش یه نصفه روز مینیم نمیشه حل کرد)
پس سع کن این کامنتا تاثیری نداشته باشه روت
همه رتبه برترای میگن همیشه از برنامه موسسات عقب بودم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , f2000 , nazanin_sh , tarane1992 , El@he
ارسال: #۱۳۱۷
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ)AMMehr نوشته شده توسط:  من نمیدونم این سردرد چیه که گرفتارش شدم! یعنی تویه هفته ۱ یا ۲ روز سردرد دارم!!!!
ممکنه واسه دندون عقل باشه ,اگه نکشیدین
ارسال: #۱۳۱۸
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ ب.ظ
بدون شرح!

ارسال: #۱۳۱۹
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط hamid88.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  امروز صبح اصلا درس نخوندم .

به نظره من به این حرفا گوش نکن اصلا نخون این کامنت هارو رک بگم ۹۰% خالی بندیهBig GrinBig GrinBig Grin هدف دقیقا نمیدونم چیه؟

دوتا نمونشو : چند وقت پیش داشتم کامنتارو میخوندم دیدم یکی یه ۶ و ۷ تا درسو گفت تموم کردم خدایش درسای خفنی بود از دقیقا ۶ تا درس که دهنه آدمو مسواک میکنه گفتم تو دلم خوشبحالش رفتم تو پرو فایلش کامنتای قبلیشو خوندم دیدم تو اوایل شهریور هوارتا کامت داده بود دنبال کتابای نسبتا خوب همون درسا بود از این موسسه و اون موسسه میپرسید من موندم تو کمتر از ۱ماهو نیم چطور این درسا تموم شده(حالا اینو میگم شاید بشه ....)

یه نمونه دیگه : من خودم یه درس رو خیلی وقت گذاشتم خیلی مسلطم بعد دیدم چند وقت پیشا یکی کامنت داده گفته همون درسو یه روزه یه دور زده با تمامه تستاش (من گردنمو میدم اگه بشه تو ۲ روز تمام تستاشو فقط تستاشو زد درسنامشم بیخیال کلا تستای دوتا درسش یه نصفه روز مینیم نمیشه حل کرد)
پس سع کن این کامنتا تاثیری نداشته باشه روت
همه رتبه برترای میگن همیشه از برنامه موسسات عقب بودم
محمد جان ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰% باهات موافقم
لایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ق.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  درود!

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  خوب از فردا ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب
شب همگی خوش Smile
کجایی مَشتی؟

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ ق.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  نظری در رابطه با برنامه ی مطالعاتی من تا این لحظه دارید ؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ریاضی مهندسی: حذف.
محاسبات: در حال مطالعه.
آمار: در حال مطالعه.
گسسته: (پوران پژوهش) -- ۲ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مدارمنطقی: (پوران پژوهش+مقسمی) -- ۲ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها.
معماری: (پوران پژوهش+پارسه) -- ۲ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها.
سیستم عامل: (پوران پژوهش+مقسمی+تنن بام) -- ۲ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها.
ساختمان: (پوران پژوهش+مقسمی) -- ۲ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها.
نظریه: (پوران پژوهش+لینز+جزوه) -- ۳ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها.
ساختمان: (پوران پژوهش+مقسمی) -- ۲ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
الگوریتم: (پوران پژوهش) -- ۱ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها.
هوش: (راهیان ارشد+راسل) -- ۱ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها.
مدار الکتریکی:حذف.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حل تست های سراسری سال ۷۵ تا ۸۴
من نمیدونم قصد شما چی بوده، ولی انشاالله خیر باشه و قصد تضغیف روحیه بچه ها رو نداشته باشین!

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کریس آنجله؟

هیج وقت دیر نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۳۲۰
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ)niloofar_68 نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ)AMMehr نوشته شده توسط:  من نمیدونم این سردرد چیه که گرفتارش شدم! یعنی تویه هفته ۱ یا ۲ روز سردرد دارم!!!!
ممکنه واسه دندون عقل باشه ,اگه نکشیدین

:-D نه جفتشونم کشیدم خیلی وقته از شرشون خلاص شدم!! اون در عصبیه!! ولی این یکی نمیدونم به خاطر آلودگیه؟ یا خواب؟ یا پارازیت یا غذا خوردن بد موقع! یا یه چیزه دیگه هم هست که دوست ندارم بگم شایدم از اون باشه نمیدونم!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۶۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۰۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۹۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۹۵۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۷۲۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۴۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close