زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۹۱
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ
و سرانجام مدار منطقی داره تموم میشه :| بیشتر از ۵ روز وقت منو گرفت ولی راضی ام دیگه
من با روزی ۷ ساعت خیلی از شما عقبم Sad(

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , مهربان مادر , afshin18
ارسال: #۹۲
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
سلام بچه ها دیدم بحث حذف کردنه گقتم منم بپرسم من رشته ام آی تی هست و به احتمال قوی یا شبکه بزنم یا امنیت بنظرتون اصول و مبانی رو حذف کنم اگه نه چه منبعی پیشنهاد میدید؟ و همینطور معماری رو چون ضریبش ۱ هست و منم ترم ۴-۵ بودم پاس کردم بنظرتون وقت بزارم؟Huh

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , mohammad.ardeshiri , مهربان مادر
ارسال: #۹۳
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ق.ظ
پروژه رو با بدبختی بالاخره تمام کردیم و با خوشحالی میل کردم برای استاد

بعد استاد بگه چرا توی متن شماره مراجع رو نیاوردی

خب من این کارو از اول پروژه انجام ندادم Sad( الان پدرم در میاد که بخوام کلشو بررسی کنم و بعد جمله ها شماره منبع هارو بزنم Sad(

بیخیال دیگه استاد بذار کنکورمونو بخونیم Dodgy
ارسال: #۹۴
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها دیدم بحث حذف کردنه گقتم منم بپرسم من رشته ام آی تی هست و به احتمال قوی یا شبکه بزنم یا امنیت بنظرتون اصول و مبانی رو حذف کنم اگه نه چه منبعی پیشنهاد میدید؟ و همینطور معماری رو چون ضریبش ۱ هست و منم ترم ۴-۵ بودم پاس کردم بنظرتون وقت بزارم؟Huh

سلام
به نظر من به گرایشی که تعیین میکنی توجه کن اگه شبکه میخوای معماری رو اصلا حذف نکن چون نقش کلیدی داره!!!
اما در رابطه با حذف مدیریت خوب تاثیری نداره واسه امنیت و شبکه میتونی حذف کنی.Undecided
مثلا من تکلیف امو با خودم مشخص کردم به شبکه و مخصوصا امنیت خیلی علاقه دارم اما از اونجایی که به معماری الرژی شدید دارم Dodgyگرایش ۱و۴ انتخاب کردم.

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara901 , mohammad.ardeshiri , مهربان مادر , afshin18
ارسال: #۹۵
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ق.ظ
بعد از کلی کلاس رفتن و بانک و دنبال خابگاه بودنو هزارو یک بدبختی، امروز ۲:۴۵ دقیقه درس خوندیم، فردا هم کفش ۱۰ ساعت هست تا جبران این ۴ روز که تو کلاس علاف بودیم بشه.
ارسال: #۹۶
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)masoomeh_s نوشته شده توسط:  تو دانشگاه محاسبات عددی نخوندم ولی از روی راهیان ارشد اگر بخونید براتون شیرین میشه ۲سال پیش حتی تست حفظی آوردن .

شما خودتون از روی راهیان خوندید؟ میشه بگید حدودا چقدر وقت گرفت؟

خوب من هر فصلی رو که میخوندم تستاشم میزدم . کالا بحث فهمیدن فرمولا و به خاطر سپردنشونه ، فرمولا رو یادداشت برداری کنید و مرور کنید ، بستگی به خودتون داره ولی فصل یک رو شروع کنید کم کم میرید جلو.

بله منم با محاسبات بوسیله راهیان آشنا شدم، پوران رو هم برای تستای بیشتر گرفتم .

موفق باشید

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
ارسال: #۹۷
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ق.ظ
نقل قول: سلام
به نظر من به گرایشی که تعیین میکنی توجه کن اگه شبکه میخوای معماری رو اصلا حذف نکن چون نقش کلیدی داره!!!
اما در رابطه با حذف مدیریت خوب تاثیری نداره واسه امنیت و شبکه میتونی حذف کنی.Undecided
مثلا من تکلیف امو با خودم مشخص کردم به شبکه و مخصوصا امنیت خیلی علاقه دارم اما از اونجایی که به معماری الرژی شدید دارم Dodgyگرایش ۱و۴ انتخاب کردم.
مرسی دوست عزیز دلیل اینکه گفتم حذف کنم این بود که رو زبان وقت بزارم چون ضریبش با معماری ۱ هست Exclamation گفتم رو زبان سرمایه گذاری کنم بهترهHuh ولی خب مثل اینکه باید بخونم معماری روDodgy

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , مهربان مادر , afshin18 , par par_92
ارسال: #۹۸
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ
امروزم گذشت
با اینکه عالی نبود اما خوب بود
امیدوارم بهتر بشهRolleyes
فردا رو می ترکونمشSmile

ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﻔﺲ ﻣﯿﮑﺸﯿﻢ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , مهربان مادر , sajaddandy , afshin18
ارسال: #۹۹
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
امروز فقط ۶ ساعت خوندم که ۴ ساعت مفید داشت!!! Dodgy

آقا این تستای مزخرف چیه از مباحثه تقسیم و غلبه میدن هر سال!!! آدم میره توو آمپاس Big Grin

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , مهربان مادر , afshin18 , Onix , atenaa
ارسال: #۱۰۰
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط hamid88.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها دیدم بحث حذف کردنه گقتم منم بپرسم من رشته ام آی تی هست و به احتمال قوی یا شبکه بزنم یا امنیت بنظرتون اصول و مبانی رو حذف کنم اگه نه چه منبعی پیشنهاد میدید؟ و همینطور معماری رو چون ضریبش ۱ هست و منم ترم ۴-۵ بودم پاس کردم بنظرتون وقت بزارم؟Huh

سلام سارا خانوم
فقط و فقط کتاب مبانی مدیریت استفن رابینز ترجمه اعرابی و ٢ نفر دیگه
اگه هم خلاصه تر میخوای ، کتاب مقسمی و پرچ
ولی رابینز عالییییییه
البته واسه شبکه و امنیت ، ضریب مدیریت صفره

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , مهربان مادر , afshin18 , sara901
ارسال: #۱۰۱
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  من تنها درسی که حذف کردم ریاضی مهندسیه! نمیدونم محاسبات رو هم حذف کنم یا نه...
خسته نباشی! اگه توی ریاضیات مجبور باشی حذف کنی! اون ۲ تای دیگه کاندیدای حذف شدنن! :|
البته هرچی که خودت صلاح میدونی، من نظر خودمو گفتم....موفق باشی

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است...
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر میگردد!
ارسال: #۱۰۲
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها دیدم بحث حذف کردنه گقتم منم بپرسم من رشته ام آی تی هست و به احتمال قوی یا شبکه بزنم یا امنیت بنظرتون اصول و مبانی رو حذف کنم اگه نه چه منبعی پیشنهاد میدید؟ و همینطور معماری رو چون ضریبش ۱ هست و منم ترم ۴-۵ بودم پاس کردم بنظرتون وقت بزارم؟Huh

سلام سارا خانوم
فقط و فقط کتاب مبانی مدیریت استفن رابینز ترجمه اعرابی و ٢ نفر دیگه
اگه هم خلاصه تر میخوای ، کتاب مقسمی و پرچ
ولی رابینز عالییییییه
البته واسه شبکه و امنیت ، ضریب مدیریت صفره

این کتاب رابینز ۴۰۰ صفح میشه؟ من موندم مدیریت بخونم یا نه میدونم بخونم هم احتمالش کمه تو کنکور تست بزنم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر , afshin18
ارسال: #۱۰۳
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ق.ظ
تصمیم گرفتم فردا همه دانه های انار را بشمارم
امروز مال موز رو شمردم.. یکی بود!
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر , afshin18 , sara901
ارسال: #۱۰۴
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  امروز فقط ۶ ساعت خوندم که ۴ ساعت مفید داشت!!! Dodgy

آقا این تستای مزخرف چیه از مباحثه تقسیم و غلبه میدن هر سال!!! آدم میره توو آمپاس Big Grin
خوبه که چیزی نداره قضیه k ام رو بفهمی چیزه سختی نداره

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر , afshin18
ارسال: #۱۰۵
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ق.ظ
دیروز مجموعه و تابع ها رو از رو گریمالدی خوندم تا اینجا سخت ترین فصلش بود بحث تابع های خاص رو با متنش نفهمیدمش ولی با جوابای حلل فهمیدمش Tongue
امروز هم می خوام اصل شمول و طرد رو بخونمAngel
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۸۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۴۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close