زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۵۴۱
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)marisa نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  یه پیشنهاد برای دوستان که شاید مشکل خودمو داشته باشن میگم
بخاطر تعداد زیاد درسا سعی نکنید حتما همه رو بخونید ببینید تو رشته شما کدوم درسا مهم تره و رو اونا بیشتر سرمایه گذاری کنید من خودمم این مشکلو دارم که ۱۳ درسو چطور بخونم که همه رو خوب تست بزنم به این نتیجه رسیدم نمیشه اگه از خرداد شروع میکردم میشد ولی الان وقت کمه و فشار زیاد واسه همین امیدوارم از این کارم پشیمون نشم کلا ۹ یا ۱۰ درسو میخونم بقیش کنس به کل ...

در ضمن سیستم عامل اگه از رو حقیقت میخونید حتما خلاصه برداری کنید من ۴ فصلو خوندم اومدم مرور کنم همش یادم رفته بود ( چرا انقدر زیاده اخه !!!!!! )

یک تو صیه خواهرانه...
امسال این کار خیلیی خطر ناکه
امسال دولت عوض شده .. کابینه عوض شده ... وزیر علوم عوض شده .. کسی نمیدونه طراخ هایی که دعوت میشن همون قبلیا باشن
با یه حساب سر انگشتی رو سوالهلی ۸۴ تا۹۲ و قبل ان متوجه این مشکل دقیقا در کنکور ارشد ۸۴ هم میشوید
یعنی امسال معلوم نیست چی بشه ممکنه همه چیز تغییر کنه
Huh

سوالات کنکور ربطی به وزیر و ..... نداره ربط به ۲ تا دانشگاه دره یکیشون برای it سوال طرح میکنه یکی برای کامپیوتر و هیچکدومشون تو هیت علمی و .... تعقیری حاصل نکرده

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۴۲
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  من گسسته گریمالدی میخونم بعدش پوران بخونم یا پارسه؟
اونایی که آزمون پارسه شرکت کردن همه درسا پارسه میخونن؟
نه من خیلی از درسارو پوران میخونم . خیلی هم تفاوت نمیکنه . چندتا کتاب خوب برا هر درس هست . به نظرم آدم یکی رو انتخاب کنه رو همون تمرکز کنه خیلی بهتر پیش میره . نهایتا اگه وقت اضافه آورد رو تست های کتاب های دیگه وقت میذاره

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۵۴۳
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ق.ظ)*angle* نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان و همکلاسی های ورودی مهر٩٣ دانشگاه تهران
خدا قوّت
امروز بد نبود
یه ٥ ساعتی طراحی + سیستم خوندم
و
نتیجه کشت و کشتار ٣.٣ مساوی شد
شنبه قتل عام میشن

میتونم بپرسم کدوم کتابخونه ها میرید که اونجا خوب میشه درس خوند من قصدم کتابخونه ملی هست ولی یکم دور هست مسیرش بهم

کتاب خونه اندیشه بعد از کتاب خونه ملی کتاب خونه خوبیه

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  واااااا گسسته که بخونین میبینین چقدر به نظریه و ساختمان و ...نزدیکه و پیش نیازه
من دوسش دارم ولی نمیدونم این وقتی که میزارم تو کنکور میشه نتیجه بگیرم یانه

گسسته رو باید خوند . بدون گسسته از بعضی بحثای ساختمان و الگوریتم نمیشه سر در آورد ولی نکته اینجاست بعضی از مباحثش رو برای این درسا باید یاد گرفت من خوندم راضیم ازش Tongue

سلام گسسته رو با چی خوندین؟

من فقط جاهای که برای ساختمان و الگوریتم مهم بود رو خوندم و یه جاهایی که احساس کردم تست خیزه
ییشتر پوران از چندتا دیگه هم خوندم

نت هم میگرین موقع مطالعه یا همینطوری میخونین
رفرنس باشه یکم نت میگیرم ولی کتاب کنکوری خودشون خلاصن دیگه تابستون یه مقدار نت گرفتم الان پشیمون وقت گیره کتاب تستی که خلاصست رفرنسم به نظرم با لایت کردن کار تموم میشه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال: #۵۴۴
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  اتفاقا اگر بدونید من با این درسا چطور رفتار میکنم!!! هم خودشون، هم کتاباشون!
لاى پر قو نگهشون میدارم Smile
اما گاهى باید سرشون داد بزنم و تهدیدشون کنم تا حساب کار دستشون بیاد و یادشون نره رئیس کیه Big Grin

یک سوال، چرا اکثرا همه از گسسته مینالند!؟ گسسته که گلابیه، در واقع یکی از آسون ترین درس هاى ماست! پس اگر بقیه ى درساى ما رو ببینید چى میگید!!؟

گسسته گلابی شیب بامBig Grin
اخه کجاش گلابیه تستای it سخته امروز دکتر اجلالی ی تست حل کرد گفت طراح واسه حل این این سوال واسه بچه ها باید ۲۰ دقیقه وقت میگذاشته

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۵۴۵
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  طرفای سید خندان یا شریعتی کسی کتاب خونه میره؟
با سلام
پارک شریعتی یه سالن مطالعه کوچولو وداره و البته خلوت.
روزهای زوج آقاپسرا و روزهای فرد دختر خانما.
کتابخانه رسالت (کمی بعد از پل به سمت رسالت) روزها مثل بالا
کتابخانه اندیشه
فقط همه روزه کمی شلوغه
کتابخانه دبستان هم هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۵۴۶
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط tarane.68.)
سلام به همگی
خسته نباشید
بالاخره این فصل تحلیل نحوی کامپایلر امروز تمام شد.Angel
۹ ساعت گرفتار این فصلش بودم. ولی اینقدر تست زدم که LR , LL , LALR , SLR جلوم رژه میرن Big Grin ... فقط کم مونده خوابشون رو ببینم Big Grin
به نوعی این فصلش رو خوردم نه خوندم SmileSmile

موفق باشید

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind
ارسال: #۵۴۷
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ب.ظ
به نظرم با نت گرفتن مسائل بیشتر و دقیق تر خونده میشن , نت گرفتن در تابستون عالیه ؛ من خوندم ولی بی نت الان چیز زیادی یادم نیست

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
ارسال: #۵۴۸
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  گسسته گلابی شیب بامBig Grin
اخه کجاش گلابیه تستای it سخته امروز دکتر اجلالی ی تست حل کرد گفت طراح واسه حل این این سوال واسه بچه ها باید ۲۰ دقیقه وقت میگذاشته
شما بیایید من یک تست آنالیز عددى میدم حل کنید اونم بدون ماشین حساب! بعد قدر گسسته رو میدونید Big Grin
البته قبول دارم تست هاى گسسته ى آى تى سنگینه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۵۴۹
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط Mindhunter.)
(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  زبان
چی میخونید؟
به نظرتون چند درصد میزنیم با خوندنش؟

بستگی به گذشتت در زبان داره!! ولی اگه شروع کنی ۵۰% میزنی حمید Wink

گسسته دوستان پیشنهاد میکنم مباحثی که تا حالا بیش ترین سوالات ازش اومدرو بخونین چون فایده نداره خوندنش وقتتو حروم نکن رو شبکه وقت بزار!! پیشنهادی از یک خدای گسسته که پارسال با شوک سوالات گسسته مواجه شدBig Grin من امسال فقط رو ۳ تا مبحثش وقت میزارم، اگه خیلی حال می کنی ۱۷۰۰ سوال گریمالدیو حل کن!!( خدایی این یعنی الافی) بنظرم باید منطقی فکر کرد تو این زمینهCool

تمرکزCool
ارسال: #۵۵۰
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ
۱۲ روز اول مهر رو از دست دادیم! ولی چه میشه کرد ایشاالله روزای آتی جبران کنیم.
ارسال: #۵۵۱
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ
امروز فقط ۳ فصل اول منطقی
بی انگیزه شدم رفت
دوست انگیزه پلیز...

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
ارسال: #۵۵۲
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
دو روزه هیچی نخوندم Sad
خیلی خسته کننده بود این دو روز انشاالله صبح با انرژی ادامه میدم Exclamation
الهی به امید تو.......

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۵۳
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ق.ظ
هفته خیلی خوبی نبود طراحی خیلی حالمو گرفت مخصوصا پیچیدگی زمانی Confused حتی روش مز و برنامه پارسه هم کارساز نیست Dodgy باید یه فکر اساسی کردWink یه تلنگر نیاز دارمUndecided

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
ارسال: #۵۵۴
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  امروز فقط ۳ فصل اول منطقی
بی انگیزه شدم رفت
دوست انگیزه پلیز...

اینم انگیزه
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight
ارسال: #۵۵۵
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ق.ظ
اصلا از این آدمایی که اسم یه دانشگاه تاپ میبینن انگیزه میگیرن و غش و ضعف میرن نیستم!! پیشنهاد میکنم شما هم نباشید، چون بد میرید توش میبینید اونی که میخواید نیست، بعد خودتون رو سرزنش میکنید.

من که انگیزم فراتر از اسم دانشگاست!

من خودم با بچه های شریف که صحبت میکردم میگفتن بیرونش با توش خیلی فرق میکنه.

انقدر شریف و تهران و ... نگید تو رو خدا...

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , mohsen f , mostafa122

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۵۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۳۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۴۵۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۷۰۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۱۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close