زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج وکارنامه

ارسال: #۴۳۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
کسی هست نرم افزار زیر پنجاه یا صد؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ ب.ظ
RE: اعلام نتایج وکارنامه
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  یعنی چی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با این اختلاف خیلی کم(ریاضی ۲۱ درصد و نرم ۷ درصد و اختلاف مشترک ضریب۴‌، ۳ درصد)
تفاوت رتبه‌ها خیلی زیاده.
چرا شو واقعا نمی دونم. ولی خیلی برام عجیبه. به نظر خودم باید حول و هوش ۳۰۰ میشدم !!!!!
فکر سیستم رتبه دهی تفاوت کرده !!!!!!!!!!!
شاید هم خیلی ناراحتم نمی تونم درست قضاوت کنم!!!!!!!
نظر شما چیه !!!!!!!!
برای من هم مشابه همین اتفاق افتاده یعنی درصدهای شخصی که رتبش ۳۴۵ بود دقیقا مشابه من هست منتها ریاضیش ۵درصد بیشتر بود ولی اختلاف رتبه ۳۰۰تاست!!!
من به همه دوستانی که رتبه های خوب اووردن تبریک میگم انشا..که روز به روز موفقتر بشوند.
یک تبریک خیلی ویژه هم به فعالترین عضوتالار آفاق جان واقعا باید این رتبه رو کسب میکرد.
من دلم روشن بود که رتبش خوب میشه چون واقعا جزو انسانهایی هست که هر چیزی رو بلدن دوس دارن به بقیه هم یاد بدن واین ویژگی بسیار خوبی هست.
و مطمئن باش آفاق جان که هر روز هم موفقتر خواهی شد .

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ب.ظ)sani نوشته شده توسط:  مهندسی کامپیوتر

ریاضیات ۲۱/۰۵
مشترک ۴۱/۹۸
تخصصی ۲۸/۳۳

رتبه
۱-۴۰۱
۲-۵۰۱
۳-۱۹۱
۴-۱۸۸

به نظرتون با ۱۹۱ نرم افزار کجا قبول می شم؟می شه به تهران امید داشت؟

اولا تبریک می گم‌، رتبت خیلی عالیه . حتما روزانه صنعتی اصفهان رو آوردی ولی نمی دونم شبانه تهرون رو میاری یا نه.
درصداتو با من مقایسه کن
زبان:۱۴
ریاضی:۰
مشترک:۴۴/۴۴
هوش:۱۲
نرم:۲۱

۱-۶۶۳
۲-۵۲۷
۳-۴۳۵
۴-۴۴۲

یعنی چی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا شو واقعا نمی دونم. ولی خیلی برام عجیبه. به نظر خودم باید حول و هوش ۳۰۰ میشدم !!!!!
نظر شما چیه !!!!!!!!

البته خیلی ناجوانمردانه به نظر میرسه و حق شما خیلی بیشتر از ایناست اما باید توجه داشت که کنکور به همه شرکت کننده‌ها بستگی داره و درصدای همه هست که رتبه رو تعیین میکنه و نباید فراموش کرد که تک تک درسها تراز میشن و بر اساس انحراف استاندارد این تراز به دست میاد و گاهی نتیجه خیلی خلاف تصور میشه. در واقع گاهی داوطلب های خیلی ضعیف( نفرات آخر که درصداشون با خاک یکسان هست.) کار بعضی داوطلب های قوی رو خراب میکنن.
به هر حال شما مشخصا استحقاق موفقیت رو داری و اگر امسال نتیجه ای رو که باید به دست نیاوردی بدون حتما خیری درش بوده.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰
ارسال: #۴۳۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
با سلام خدمت همه دوستان.
نمیدونم کی می خواد به این سوال‌ها جواب بده.در هر حال میخوام بدونم به ۲۵۰ نرم افرار کجا میتونم قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۴۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  

ریاضیات ۲۱/۰۵
مشترک ۴۱/۹۸
تخصصی ۲۸/۳۳

رتبه
۱-۴۰۱
۲-۵۰۱
۳-۱۹۱
۴-۱۸۸

اولا تبریک می گم‌، رتبت خیلی عالیه . حتما روزانه صنعتی اصفهان رو آوردی ولی نمی دونم شبانه تهرون رو میاری یا نه.
درصداتو با من مقایسه کن

۱-۶۶۳
۲-۵۲۷
۳-۴۳۵
۴-۴۴۲

نظر شما چیه !!!!!!!!

ممنون...
از روی درصد مشترکت می شه فهمید که تلاش خیلی زیادی کردی و کاملا واسه کنکور وقت گذاشتی و رتبه‌ی بهتر از این‌ها حق تو بوده !!!!!! به نظرم صفر زدن ریاضیات کار رو خراب کرده!!!!Huh

باور روز برای گذر از شب، کافی است...
۰
۰
ارسال: #۴۴۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۰ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
سلام دوستان
میشه بگین پارسال هوش تا چند مجاز بوده؟
ممنون

الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحم الراحمین
۰
۰
ارسال: #۴۴۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۵ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
بچه‌ها واقعا مرجعی برای اینکه بفهمیم بچه های پارسال با چه رتبه ای کجا قبول شدن نیست؟ این آمار قبولیهای پارسه که همه جا هست واسه سال ۸۸ هستش،حتی اونهایی که نوشته ۸۹ هم ۸۸ هستش!!
پارسال چند تا دانشگاه اضافه شد و بعضی دانشگاه‌ها شبانه گرفتن که قبلا نمیگرفتن خب اینا تاثیر داره، کسی آمار مکتوب(!) از کنکور پارسال نداره؟ فکر میکنم مهمترین چیزی که فعلا باید دنبالش باشیم همینه، حتی اگه شد بیایم خودمون آمارشو دربیاریم
۰
۰
ارسال: #۴۴۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۵ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  بچه‌ها واقعا مرجعی برای اینکه بفهمیم بچه های پارسال با چه رتبه ای کجا قبول شدن نیست؟ این آمار قبولیهای پارسه که همه جا هست واسه سال ۸۸ هستش،حتی اونهایی که نوشته ۸۹ هم ۸۸ هستش!!
پارسال چند تا دانشگاه اضافه شد و بعضی دانشگاه‌ها شبانه گرفتن که قبلا نمیگرفتن خب اینا تاثیر داره، کسی آمار مکتوب(!) از کنکور پارسال نداره؟ فکر میکنم مهمترین چیزی که فعلا باید دنبالش باشیم همینه، حتی اگه شد بیایم خودمون آمارشو دربیاریم

یه دو روز صبر کن ببینیم سیستم های انتخاب رشته مثه مهستان مدرسان و اینا چطوری هست و این امکان رو داره که آخرین رتبه رو نشون بده یا نه
من طرز کار مهستان رو خیلی قبول دارم
اگه دیدیم همچین امکانی نداشت پایه هستم که چهارشنبه و پنجشنبه یه تاپیک بزنیم مخصوص جمع آوری این اطلاعات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی , naimeh , Mansoureh
ارسال: #۴۴۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط hatami.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  سال پیش تا حدود ۷۰ فکر کنم شریف قبول می شدند. (البته یکم مدل امتحان سال پیش قرق داشت با امسال )ولی فکر کنم قیولین

من ۹۱ سراغ دارم که نرم شبانه شریف پارسال قبول شد
تبریک میگم
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  

ریاضیات ۲۱/۰۵
مشترک ۴۱/۹۸
تخصصی ۲۸/۳۳

رتبه
۱-۴۰۱
۲-۵۰۱
۳-۱۹۱
۴-۱۸۸

درصداتو با من مقایسه کن

۱-۶۶۳
۲-۵۲۷
۳-۴۳۵
۴-۴۴۲

نظر شما چیه !!!!!!!!

البته خیلی ناجوانمردانه به نظر میرسه و حق شما خیلی بیشتر از ایناست اما باید توجه داشت که کنکور به همه شرکت کننده‌ها بستگی داره و درصدای همه هست که رتبه رو تعیین میکنه و نباید فراموش کرد که تک تک درسها تراز میشن و بر اساس انحراف استاندارد این تراز به دست میاد و گاهی نتیجه خیلی خلاف تصور میشه. در واقع گاهی داوطلب های خیلی ضعیف( نفرات آخر که درصداشون با خاک یکسان هست.) کار بعضی داوطلب های قوی رو خراب میکنن.
به هر حال شما مشخصا استحقاق موفقیت رو داری و اگر امسال نتیجه ای رو که باید به دست نیاوردی بدون حتما خیری درش بوده.

میانگین شما با احتساب ضرایب ۲۵/۹۷ و شدین ۴۳۵
حالا درصدای من:
زبان ۸۹/۲۸
ریاضی:۵۶/۲۴
مشترک: ۱۶/۲۷
نرم‌: ۳۰

میانگین: ۴۰/۲۷ که از رتبه ۳۶۹ هم که میانگینش ۱۸/۲۷ هم بیشتره!
نرم---> 443
البته معدل موثرم: ۰۶/۱۴

در کل سیستم مزخرفه!!

شاید این پست برای خیلی از بچه های که برای سال دیگه میخواهند بخونند مهم باشه

من پارسال شرکت کردم ولی قبول نشدم ولی به این نتیجه رسیدم که باید تمامی درس‌ها را تا حدودی روش وقت بذاری و فقط مثلاً به مشترک تکیه نکنید
مثلا ریاضی خیلی مهمه چون هم رتبه ات را در هوش بهتر میکنه و هم در نرم و به این نکته توجه کنید که هر تست ریاضی ۵ درصد اضافه میکنه و یک تست مشترک ۳/۳۳ درصد به درصدات اضافه میکنه پس ریاضی مهمه (نمونه ش هم رتبه های که خیلی از بچه‌ها آوردن و مشترک خوبی هم زدن ولی ریاضی ضعیف زدن و از رتبه شون راضی نیستند)
اهمیت تخصصی هم که بر همگان واضحه . چرا که اگر بخواهید در رشته تخصصی خوب بشید باید درصد حداقل ۳۰ را داشته باشید
من خودم تقریبا تمامی درصدهام دوروبر ۳۵ زدم (البته ناگفته نمونه که رو مشترک بیشتر حساب کرده بودم ولی خوب حقم همین بوده)و رتبه نسبتاً بدی هم نیاوردم

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , موج
ارسال: #۴۴۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Atefe_M نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  با سلام
به همه دوستانی که رتبه خوبی آوردن تبریک میگم
اینم نتیجه من(البته من برای کنکورIT خونده بودم ولی رتبم خیلی بد بود):

زبان: ۲۶/۶۷
ریاضیات: ۱۹/۳۰
مشترک: ۲۴/۶۹
تخصصی معماری: -۱/۷۴
تخصصی هوش: ۱۵/۷۹
تخصصی نرم: ۳۳/۳۳

رتبه‌ی در گرایش ۱: ۹۵۳
رتبه‌ی در گرایش ۲: ۶۰۶
رتبه‌ی در گرایش ۳: ۳۴۵
رتبه‌ی در گرایش ۴: ۲۸۵
امید به قبولی هست ؟؟؟؟

سلام به همگی‌، من که دیشب تا صبح گریه کردم البته سال اولم بود و از آبان شروع کرده بودم، انشاءالله سال بعد‌، ولی یه کم تفاوت رتبه‌ها ***** چون درصدای من اینه
زبان۶/۶۷
ریاضیات ۱۵/۷۹
مشترک:۲۴/۶۹
تخصصی نرم ۳۰/۰۰
معدل ۱۷/۰۱
رتبه نرم ۸۳۹ !!!!!! یعنی این همه تفاوت
رتبه الگوریتمو محاسبات: ۶۶۸ !!!!!!!!!
میشه نظر بدین؟
منم تو پست های قبلی گفتم تفاوت رتبه‌ها *****، ۵۰۰ تا رتبه کمتر !!!!!!!!!!!!
تازه معماریش رو با اینکه منفی زده من سفید دادم، من ۱۷۸۶ شدم‌، یعنی ۸۰۰ تا اختلاف رتبه !!!!!!!
به نظرتون یه کم عجیب نیست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۴۴۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
سلام به همه دوستان اینم درصدای من
مشترک‌: ۴۰/۷۴
زبان‌: ۱۶/۶۷
ریاضی‌: ۱/۷۵
تخصصی نرم‌: ۱۸/۳۳
تخصصی هوش‌: ۷/۰۲
رتبه نرم: ۶۳۴
رتبه هوش‌: ۸۰۴
معدل موثر‌: ۱۵/۶۹
فکر کنم داغون ترین شما من باشم چون واقعا خیلی خونده بودم حتی پیام نورم انتخاب نکردم عنقدر مطمئن بودم اصلا داغون شدم دیشب تا حالا
۰
۰
ارسال: #۴۴۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط nanash.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  دفترچه انتخاب رشته رو کی میخوان بدن؟ چرا امروز نذاشتن رو سایت؟
تو سایت سازمان سنجش نوشته:
از روز سه شنبه ۳/۳/۹۰ لغایت روز دوشنبه ۹/۳/۹۰ در سایت اینترنتی این سازمان قابل دسترس خواهد بود

حالا شاید خدا رحم کرد و دوشنبه دوم خرداد هم اومد رو سایتUndecided
بنظرم از اونجایی که دغدغه اصلی اکثر بچه‌ها همین رتبه‌ها و رنج قبولی روزانه و شبانه و این چیزاست‌، بیایم تا اومدن دفترچه از بچه های پیش کسوت کمک بگیریم یا ببینیم سایتی‌، نرم افزاری چیزی هست بتونه محدوده رتبه‌ها و قبولی هارو در بیاریم.

البته هر سال دارن ظرفیت هارو افزایش میدن...
من پیشنهاد میکنم یکی از اساتید بیاد رِنج رتبه‌ها و قبولی هارو براساس تجربیات و آمار سالهای گذشته بنویسه تا همش بچه‌ها نیان رتبه بنویسن و سوال کنن‌: با فلان رتبه کجا میشه قبول شد Big Grin؟؟؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی
ارسال: #۴۴۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
بچه‌ها اینجا همه نرم افزارید؟هیچ کس آی تی نیست؟آی تی ‌ها در مورد رتبه هاتون بگین.تبادل نظر کنیم تا به یه نتیجه ای برسیم
۰
۰
ارسال: #۴۴۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان
من تازه به جمع شا عزیزان پیوستم
امیدوارم که موفق باشید
رتبه من:
IT
گرایش ۱ و ۴‌: ۱۲۱
گرایش ۲ و ۳‌: ۵۹
۱- آیا روزانه قبول میشم
۲- آیا احتمال قبولی در گرایش شبکه و یا امنیت روزانه - شبانه وجود دارد
با تشکر از تمامی شما
۰
۰
ارسال: #۴۵۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
یکی بگه دیگه با رتبه ۱۱۷۴ با سهمیه دبیری می شه جایی آورد؟
اگه نمی یاریم هم بگید،خواهش می کنم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۰۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۹۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۰۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۹۶ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۶۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۶۴۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close