زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از مهر به بعد: روش مز یا برنامه آزمونهای آزمایشی؟

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ق.ظ
سلام

دوستان،مشاوران و رتبه های برتر کنکور
بنظر شما از مهر تا روز کنکور با روش آقای مجید زرین کلاه(مز) بریم جلو یا با برنامه آزمونهای آزمایشی(مثل پارسه یا مدرسان) ؟

خوشحال میشیم دلیل،به نقد کشیدن،پیشنهاد و مواردی از این دست نیز در نوشته هایتان باشه(البته اختیاریWink )

پی نوشت:
روش مز:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Aseman7 , kati
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ
RE: از مهر به بعد: روش مز یا برنامه آزمونهای آزمایشی؟
چون مز جامع تر و کلی تره و شامل بودجه بندی های آزمون ها هم هست ؛ پس به نظر می رسه دنبال کردنش بهتر باشه . مگه این که به بهونه زدن تست ها ی بیشتر و خوندن جزییات بخواییم ، تموم کردن کتاب ها رو به عقب بندازیم.البته من اینم بگم که خیلی موافق چند بار خوندن یه درس نیستم اما تجربه درس خوندن در دانشگاه نشون داده که این کار جواب می ده .

[تصویر:  edaddb24b9920a1662c3ed509047a19a6f182e01.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام

بنظر شما از مهر تا روز کنکور با روش آقای مجید زرین کلاه(مز) بریم جلو یا با برنامه آزمونهای آزمایشی(مثل پارسه یا مدرسان) ؟

خوشحال میشیم دلیل،به نقد کشیدن،پیشنهاد و مواردی از این دست نیز در نوشته هایتان باشه(البته اختیاریWink )

پی نوشت:
روش مز:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
'اتفاقا تو برنامه ام بود اخر همین هفته یه نقد نسبتا جدی به روش مز تو مانشت بگذارم چون اینجا طرفدار زیاد دارهSmile منتظر باشید حداکثر شنبه دیگه میتونید نقد منو بخونیدSmile
به مانند برنامه ریزی برای تابستان تلاشم اینه که هفته اینده یه سری تاپیک در ارتباط برنامه ریزی برای پاییز بگذارم که به درد همه بخورهSmile البته یه کم این روزها واقعا سرم شلوغه ولی تمام تلاشم رو میکنم زودتر این تاپیک ها رو بگذارمSmile کمی صبر کنیدSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , kati , pooyaa , احسان مومنی , m450ud , b.kiani , fatima.sr68 , hosseintapesh , habibshikh , mrsh1372
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام

پی نوشت:
روش مز:
'اتفاقا تو برنامه ام بود اخر همین هفته یه نقد نسبتا جدی به روش مز تو مانشت بگذارم چون اینجا طرفدار زیاد دارهSmile منتظر باشید حداکثر شنبه دیگه میتونید نقد منو بخونیدSmile
به مانند برنامه ریزی برای تابستان تلاشم اینه که هفته اینده یه سری تاپیک در ارتباط برنامه ریزی برای پاییز بگذارم که به درد همه بخورهSmile البته یه کم این روزها واقعا سرم شلوغه ولی تمام تلاشم رو میکنم زودتر این تاپیک ها رو بگذارمSmile کمی صبر کنیدSmile

منتظریم جناب جهانی ممنون ازاین همه لطف شما.
۰
۱
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ
دوستان لطفا راهنمایی کنید

بنظرتون ما چیکار کنیممم؟با چه روشی بریم جلو؟؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط ریحان.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  'اتفاقا تو برنامه ام بود اخر همین هفته یه نقد نسبتا جدی به روش مز تو مانشت بگذارم چون اینجا طرفدار زیاد دارهSmile منتظر باشید حداکثر شنبه دیگه میتونید نقد منو بخونیدSmile

واییییییی.نقد؟ من از فردا میخوام این روشو شروع کنم همه کاراشم کردم...و برنامه ریزیاشو...وای خواهشا قدام کنین پس.داغون شدیم که...اما به نظرمن روش خوبیه.به درد من حداقل میخوره که زمینه از قبل دارم.و عادتم دارم درسها را کش بدم... و سختمم هست مثلا ۳ یا ۴ یا ۵ یا ۶!!!! تا درسو همزمان شروع کنم... یه جورایی منطبق با خصلتهامه...نمیدونم والا....اما خب یه جور محدود کردنه برای اینکه بشینیم سر درس...

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۴۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۳۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۱۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close