زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ادامه تحصیل با وجود فرزند

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ
سلام بچه ها می خواستم بپرسم با داشتن یه دختر سه ساله از الان شروع واسه خوندن دیر نیست ؟ امیدی به امسال میشه داشت ؟ تجربه شخصی داشتید ؟
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , a.shirazi.92 , publin
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ
RE: ادامه تحصیل با وجود فرزند
نه ، زیاد دیر نیست ، ولی یک برنامه ریزی دقیق و پشتکار قوی باید داشته باشید .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.shirazi.92 , zibatehrani
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ ب.ظ
دختر سه ساله که دیگه شیطونی‌هاشو کرده. به نظرم دیر نیست. بچه‌های تازه متولد دردسرهایی واسه والدین ایجاد می‌کنن، الان ما توی شریف دانشجوی دکتری دختر با یه بچه به سن بچه شما داریم. اصلاً نگران نباشید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibatehrani , Donna , ماه بانو , mohammadali1990 , a.shirazi.92 , sepidsal , ensani , Lonely Palm , آسمان ابری , maneshty
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
با سلام.

امسال اقوام ما که حدود ۱۲ سال از لیسانسش میگذره ، ارشد امیر کبیر قبول شده.باداشتن یک پسر.

توکل بر خدا ، حتما شروع کنید.
نگاه به درصد های نفرات برتر هم بندازید خیلی کمک میکنه که چکار کنید.
موفق باشید.
۷
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)zibatehrani نوشته شده توسط:  سلام بچه ها می خواستم بپرسم با داشتن یه دختر سه ساله از الان شروع واسه خوندن دیر نیست ؟ امیدی به امسال میشه داشت ؟ تجربه شخصی داشتید ؟

سلام ،اصلا دیر نیست،من خودمم یه دختر سه ساله دارم،تازه ترم ۳ کارشناسی ناپیوسته هم هستم،الان یک هفته میشه که شروع کردم،و حتما میخوام امسال قبول شم،تازه کارشناسی ناپیوسته رو هم با وجود دخترم خوندم،اگه خودتون بخواین حتما میشه،شک نکن.واستون آرزوی موفقیت می کنم.:
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.shirazi.92 , zibatehrani , admin , sepidsal , انرژی مثبت , ریحان , nazanin_sh , Lonely Palm
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط Mänu.)
چون دختره مشکلی نیستBig Grin میشه دیرم نیست
همین امسال یکی از آشناهامون یه خانم با یه بچه دو ساله ارشد آمار روزانه قبول شد

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۷
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ق.ظ
والا اینطوری که شماها روحیه دادید منم کارشناسی ارشدم رو تموم کنم میرم یکی دیگه هم میگیرم Big Grin
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kmn209 , Breeze , ریحان , zibatehrani , maneshty
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ
سلام منم یه دختر ۳ ساله دارم تازه من پارسال کنکور دادم و اون جایی که می خواستم قبول نشدم و می خوام دوباره بخونم
شما هم حتما قبول می شی فقط انگیزه و پشتکار مهمه و شرایط مهم نیست
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibatehrani
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
سلام
درس خوندن خیلی خوبه هم از نظر شغلی پیشرفت میاره هم اجتماعی و .. منتهی انجام وظیفه مادری هم ارزشش بیشتر از درس خوندن نباشه کمتر نیست
به نظرم اگر هم نشد ادامه تحصیل بدید سرمایه کنید برای کودک عزیزتون که ایشالله ایشون فرد خیلی موفقی بشن در آینده

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibatehrani , sadaf_ta
ارسال: #۱۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط publin.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ب.ظ)yekta2013 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها می خواستم بپرسم با داشتن یه دختر سه ساله از الان شروع واسه خوندن دیر نیست ؟ امیدی به امسال میشه داشت ؟ تجربه شخصی داشتید ؟
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)zibatehrani نوشته شده توسط:  سلام ،اصلا دیر نیست،من خودمم یه دختر سه ساله دارم،تازه ترم ۳ کارشناسی ناپیوسته هم هستم،الان یک هفته میشه که شروع کردم،و حتما میخوام امسال قبول شم،تازه کارشناسی ناپیوسته رو هم با وجود دخترم خوندم،اگه خودتون بخواین حتما میشه،شک نکن.واستون آرزوی موفقیت می کنم.:

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ)mitra.gh نوشته شده توسط:  سلام منم یه دختر ۳ ساله دارم تازه من پارسال کنکور دادم و اون جایی که می خواستم قبول نشدم و می خوام دوباره بخونم
شما هم حتما قبول می شی فقط انگیزه و پشتکار مهمه و شرایط مهم نیست

ای بابا اینجا همه بچه دارن دختر بچه ۳ ساله دارند
اونوقت این یعنی چهSleepy

(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  دختر سه ساله که دیگه شیطونی‌هاشو کرده. به نظرم دیر نیست. بچه‌های تازه متولد دردسرهایی واسه والدین ایجاد می‌کنن، الان ما توی شریف دانشجوی دکتری دختر با یه بچه به سن بچه شما داریم. اصلاً نگران نباشید.

عااااااااااااااااااااااا
اونم دختر بچه ۳ ساله داره

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
فکر میکنم تموم دنیا دختر بچه سه ساله دارننننند
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , انرژی مثبت , zibatehrani , samaneh@90 , maneshty
ارسال: #۱۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ
سلام.دیر نیست ولی کارتون یک مقدار سخت میشه.من مهر ۹۰ که دخترم دنیا اومد ارشد قبول شدم (هر چند اونی که میخواستم نشد ولی با این حال....) ترم اولو مرخضی گرفتم و از ترم دوم با یک دختر ۵ ماهه میرفتم دانشگاه!!!!!!
خیلی خیلی سخت بود چون از بندرعباس باید میرفتم مشهد اما سختی هاش تموم میشه و وقتی نتیجه میگیرین سختی هاشو فراموش میکنید.امیدوارم موفق باشد

(این هم بگم که دقیقا شب امتحان من بچه مریض میشد و بیمارستان بستری میشد!!!!!!!!ا اینجور مواقع بود که میخواستم خودمو بکشم)

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم چرخد
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , zibatehrani , atenaa
ارسال: #۱۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
zibatehrani جان من در این مورد هیچ نظری ندارم چون من بچه سه ساله ندارم!!!
محض خنده نوشتم!
ولی معتقدم با تلاش و مهمتر از اون، امید، میشه به همه اهداف بزرگ رسید. من همیشه بیشتر از تلاش توکل و امید دارم که باعث موفقیتهام میشه
۱
۱
ارسال: #۱۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)zibatehrani نوشته شده توسط:  سلام بچه ها می خواستم بپرسم با داشتن یه دختر سه ساله از الان شروع واسه خوندن دیر نیست ؟ امیدی به امسال میشه داشت ؟ تجربه شخصی داشتید ؟

salam doost aziz man ye dokhtare 6 sale daram motevaled 1359 hastam vaghty hamsaram bardar bood tasmim be edame tahsil gereftam karshenasimo to daneshgahe payame noor ba moadel 14.80 toye 8 term gereftam alan tasmim daram vase arshad bekhonam reshtam ham IT hast be nazare man faghat angize moheme doroste ba bache dars khondam sakhte vali angize kheyli komaket mikone man motmaenam movafagh mishi tavakolet be khoda bashe
admin، در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

فینگلیشی ممنوع می‌باشد. لطفا اصلاح فرمایید.

۱
۱
ارسال: #۱۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ ب.ظ
Information RE: ادامه تحصیل با وجود فرزند
سلام
نه بابا چرا نمیشه؟؟؟؟
خوبه حالا فرزند شما سه سالشه و یکیه!!!
من کسیو میشناسم که که مشکل داره و نمیتونه خوب راه بره ولی تو دانشگاه ما درس میخونه تازه چند تام بچه داره
به نظرم هر موقع شروع کنید دیر نیست و یادتون باشه شما زندگی میکنید که به آرزو هاتون برسید البته با تلاش
۱
۱
ارسال: #۱۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ
یه سوال اونم اینکه الان مثلا یکی بیاد بگه نه تو نمیتونی یا نمیشه میخوای دست از هدفت برداری؟؟
مسلما نه ....
پس حتی اگه یکی اومد گفت نه نمیشه.. حتی اگه نشستی پیش خودت فکر کردی نه نمیشه ..باید یه حسی تو یه درونت بهت بگه چرا نشه ؟؟ باید بشه ..دلیلی نداره که نشه ..وقتی از خدا کمک بگیرم و بهش توکل کنم ،وقتی تلاشمو ضربدر ۲ یا ۳ کنم، وقتی برنامه ریزی کنم ..باید بشه ..حتی اگه کل دنیا با هم بگن نه نمیشه ...دنیایه تویه وجوده من باید بگه میشه..... این چیزیه که تویه ذهنت باید هر لحظه رد بشه وقتی قلبت برای یه کاری تصمیمشو میگیره و مغرتم تاییدش میکنهWink
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , Donna , maneshty , zibatehrani , jaroon

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۵۶ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۸۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۰۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۰۹ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۳۶ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۵۵ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  تحصیل در اسپانیا jeyran1397 ۰ ۲۶ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jeyran1397
  ادامه تحصیل در مقطع دکتری- داخل یا خارج؟ Distance ۱۱ ۸,۱۸۸ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  آزمون استخدامی هواشناسی داخل ایران وجود داره؟ عباس۱ ۰ ۲,۰۰۱ ۲۷ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عباس۱
  سایتی وجود داره کتاب سیستم عامل پارسه موجود داشته باشه؟ sina72 ۷ ۴,۷۹۶ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close