زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ادامه تحصیل با وجود فرزند

ارسال: #۱۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط mosadatta.)
RE: ادامه تحصیل با وجود فرزند
سلام دوستان
من هم پسرم ۲سال ونیمش هست من هم تازه شروع کردم سال۸۹درسم تمام شد
من کنار پسرم درس میخونم دارم عادت میکنم به صداکردنش دائم حواسم را پرت میکنه
اما تمام تلاشم میکنم باکنکور ازمایشی پیش میرم تا همین امسال شبکه قبول بشم
به نظرم بهترین موقعیت برای درس خوندن هست چون اگه بخواهیم سرکار برم پسرم اذیت میشه
برای شما و همه یدوستان دعا میکنم
دوستان یه این تایپیک سر بزنیدومشترک بشید از مشکلات و پیشرفتهایتان بگید تا همه دلگرمتر باشیم
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibatehrani
ارسال: #۱۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ ق.ظ
سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست خوبم.
همت و انگیزه شما برای ادامه تحصیل ستودنیه و البته ارزشمند.
به نظرم قضاوت در باره ی نتیجه ای که شما به دست میارید با توجه به شرایطی بوده که توش بودینه. هیچ کاری غیر ممکن نیست و البته هر هدفی هرچند خیلی خیلی سخت ولی دستیافتنیه. تلاشتون رو بکنید. از هرچیزی که میتونید بگذرید در کوتاه مدت تا به هدفتون برسید. بیشتر از اینکه انرژی بذارید و فکر کنید میشه یا نه، تلاش کنید که به لطف خدا بشه.
آرزوی موفقیت دارم براتون.
۱
۱
ارسال: #۱۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ)arichoana نوشته شده توسط:  والا اینطوری که شماها روحیه دادید منم کارشناسی ارشدم رو تموم کنم میرم یکی دیگه هم میگیرم Big Grin
با توجه به تجربه مشابه ای که خودم داشتم ادامه اش در مقطع دکتری را بعید می دونم. چون خیلی بیش از آنچه فکر کنید وقت می خواهد. و البته برای مادرها بسیار متفاوت تر و سخت تر از پدرهاست. ولی خوب هیچی نشد ندارد. موفق باشید
۲
۱
ارسال: #۱۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط S_Mehrjoyan.)
من چون شرایط شما رو تجربه نکردم، نمیتونم درکتون کنم ولی دیدم و شنیدم که افرادی در شراطی مثل شما و حتی سختر از شما درسشون رو هم خوندن و دانشگاه خوبی هم اوردن

با توکل به خدا ، تلاش و پشتکار حتما موفق میشین

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت...Smile
۱
۰
ارسال: #۲۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط maryam1411.)
سلام به همه راستش شاید باورتون نشه ولی منم یه دختر ۳ ساله دارم (۳ سال پیش همه دختر آوردن؟!!!)
ولی فکر میکنم اگه با خودم روراست باشم دخترم خیلی مزاحمتی برای من نداره البته یکم زیاد حرف می زنه اما کم کم فهمیده مامان درس داره یعنی چی.
من فکر می کنم کار خونه و آشپزی کردن بیشتر از بچه ۳ ساله وقت آدمو و فکر آدمو میگیره که البته اگه برنامه ریزی داشته باشیم اونم حل میشه. چند تا چیز مهمه:
۱/ (مهمتر از همه) خودمون بخواهیم و به همسر و بچمون نشون بدیم که واقعا میخواهیم و این در حد حرف و فقط یک آرزو نیست
۲/ اگه شماره ۱ رو انجام بدیم همسر و بچمون خودشونو کم کم با ما و شرایطمون تطبیق میدن (امتحان کنید)
۳/ برنامه ریزی داشته باشید. برای کارهای خونه از ۲ روز جلوتر برنامه داشته باشید
۴/ از هر فرصتی حتی نیم ساعته استفاده کنید و کتابتون رو به دست بگیرید
۵/ شرکت در یک آزمون ازمایشی خیلی میتونه کمک کنه به برنامه ریزی شما برای درس خوندن

همه اینها رو به شرطی میتونید انجام بدید که انگیزه هدف و اراده داشته باشید فقط آرزو کافی نیست.

این حرفها برای خانمهاست آقایون که با بچه ۳ ساله و کار خونه مشکلی ندارن.

سلام آقای s_mehrjoyan

من میخوام دانشگاه اراک نرم افزار روزانه قبول شم رتبم باید چند بشه؟؟؟

شما چطور خوندید؟ چقدر خوندید؟ چند تا درس رو خوندید؟؟ درسای مشترک که ضریب بالاتری دارن مهمتر از درسای تخصصی نرم هستن یا نه؟؟؟ من در مورد انتخاب کتابای کنکور هم مشکل دارم نمیدونم برای هر درس از کتابای چه انتشارات یا مولفی بگیرم بهتره. البته فعلن همه رو دارم ازروی مقسمی راهیان ارشد می خونم نمیدونم میترسم نیاز باشه که تستهای بیشتری بزنم؟؟البته درسها رو خوب و کامل توضیح داده.

ممنون میشم راهنماییم کنید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibatehrani , ماه بانو
ارسال: #۲۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
آری شود ولیک به خون جگر شود
یکی از اقوام ما واسه پایان نامه کارشناسی ارشد بنده خدا با یه بچه ی کوچولو
مجبور بود از شهرستان پا شه بیاد اینجا
مامانم هم هی بهش میگفت دخترم اصلا ناراحت بچه نباش
هر موقع اومدی بیا بچه رو بذار پیش من، با خیال راحت برو دنبال کارات
حالا تعارف کردن از مامانم و زحمتش هم به عهد من
گنه کرد در بلخ آهنگریBig Grin
منه بدبخت هم مجبور بودم پرستار بچه باشم
اصن توی همون دوره کارورزی اجباری(پرستاری بچه) بچه ظفت کردنو یاد گرفتمTongue
خوب اون خانم تونست شما هم میتونین دیگه
فقط یه زحمت بکشین
سعی کنین یکی و از اطرافیان پیدا کنین که مواقع ضروری مواظب بچه باشه
تا شما به دانشگاهتون برسینWink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو
ارسال: #۲۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط Nazanin_kheradmand.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)zibatehrani نوشته شده توسط:  سلام بچه ها می خواستم بپرسم با داشتن یه دختر سه ساله از الان شروع واسه خوندن دیر نیست ؟ امیدی به امسال میشه داشت ؟ تجربه شخصی داشتید ؟

واسه خوندن هیچ وقت دیر نیست عزیزم مهم امید و انگیزه خودته نه تجربه خوب یا بد دیگران تو منابع وبرنامه ریزی خوب داشته باش و بخواه تلاش کن مطمئن باش خدا هم اجر تلاشتو بهت میده وتو میشی یه تجربه خوب واسه بقیهSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyar0011
ارسال: #۲۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط mahyar0011.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)zibatehrani نوشته شده توسط:  سلام بچه ها می خواستم بپرسم با داشتن یه دختر سه ساله از الان شروع واسه خوندن دیر نیست ؟ امیدی به امسال میشه داشت ؟ تجربه شخصی داشتید ؟

واسه خوندن هیچ وقت دیر نیست عزیزم مهم امید و انگیزه خودته نه تجربه خوب یا بد دیگران تو منابع وبرنامه ریزی خوب داشته باش و بخواه تلاش کن مطمئن باش خدا هم اجر تلاشتو بهت میده وتو میشی یه تجربه خوب واسه بقیهSmile

منم با دوستمون موافقم همیشه میشه امید داشت منتظر تجربه کسی هم نباش سعی کن خودت تلاش کنی و خودت بهترین تجربه برای خودت وبقیه باشی خبر قبولیتم به ما بده البته همراه با شیرینیش.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
سلام
منم یه دختر کلاس دومی دارم ...شاغل هم هستم هر روز صبح ...آرزومه که بتونم تحصیلاتم رو ادامه بدم، وقتی رو که میتونم برا درس خوندن بذارم زیاد نیست ۲تا ۳ ساعت در روز ...به نظرتون میتونم موفق بشم؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۶۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۱۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۵۲ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۵۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  تحصیل در اسپانیا jeyran1397 ۰ ۲۶ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jeyran1397
  ادامه تحصیل در مقطع دکتری- داخل یا خارج؟ Distance ۱۱ ۸,۱۹۸ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  آزمون استخدامی هواشناسی داخل ایران وجود داره؟ عباس۱ ۰ ۲,۰۰۶ ۲۷ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عباس۱
  سایتی وجود داره کتاب سیستم عامل پارسه موجود داشته باشه؟ sina72 ۷ ۴,۸۰۰ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close