زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی دانش - روزانه خوارزمی تهران

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
مهندسی دانش - روزانه خوارزمی تهران
محل تحصیل ( با توجه به یه اصلاحیه تو همون ایام انتخاب رشته ) تهران هست... درسته؟
خوابگاه میدن یا نه؟؟؟؟
کلاسها رو جمع و جور میکنن یا پخش میکنن تو تمام هفته ...
در مورد این گرایش چی میدونین؟؟؟ واسه دکتری داستانش چطوره؟؟/
درسها چی هستند؟؟؟
من اطلاعات خیلی کمی دارم ...

کارنامه من

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این فایل پی دی اف همین گرایشه...!!! به درد میخوره؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
good-wishes، در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام . تبریک Smile
ممنون میشیم اگر برای اعلام نتیجه تون یک تاپیک جدا هم ایجاد بفرمایید و رتبه تون رو ذکر کنید

به علت قرارگیری بحث ها در مکان نامناسب این ارسالها جدا و به بخش مربوطه منتقل شد.
از دوستانی که در جهت حفظ نظم انجمن همکاری می کنند متشکریم

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: H0ney
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ
RE: 112 مهندسی دانش - روزانه خوارزمی تهران
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)hkhsp نوشته شده توسط:  سلام
نمی دونین چقدر از دیدن تون خوشحالم ...
منم مهندسی دانش خوارزمی روزانه قبول شدم ....
محل تحصیل ( با توجه به یه اصلاحیه تو همون ایام انتخاب رشته ) تهران هست... درسته؟
خوابگاه میدن یا نه؟؟؟؟
کلاسها رو جمع و جور میکنن یا پخش میکنن تو تمام هفته ...
در مورد این گرایش چی میدونین؟؟؟ واسه دکتری داستانش چطوره؟؟/
درسها چی هستند؟؟؟
من اطلاعات خیلی کمی دارم ...

کارنامه من

این فایل پی دی اف همین گرایشه...!!! به درد میخوره؟؟

سلام
ممنون و تبریک میگم بهتون
منم هیچی نمیدونم , امیدوارم کلاسها پخش نباشه .
الان این اطلاعیه رو سایت دانشگاه دیدم , که نمیشه ازش نتیجه ای گرفت !
مگر اینکه ما تو همون رشته های ریاضی تهران با زمان ثبت نام سه شنبه باشیم

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: voozet , hkhsp
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ
۱۱۲ مهندسی دانش - روزانه خوارزمی تهران
آره ... فکر کنم همون روز (ریاضی تو تهران) باید بریم ... قبلش هم که ثبت نام اینترنتی ...
یکی دو روز دیگه هم زنگ میزنیم دفتر دانشکده تا اطلاعات دقیق تر بدست بیاریم ...
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ ب.ظ
سلام
من ثبت نام کردم ...
متاسفانه تا الان این انجمن برای ورود من مشکل داشت و نمی تونستم وارد بشم ... که زودتر از این اگر کمکی از دستم بر میومد انجام بدم ...
امیدوارم همه دوستان با موفقیت ثبت نام کرده باشند ...
...
**** من با توجه به اینکه ظاهرا" این گرایش در دانشکده فنی مهندسی کامپیوتر دانشگاه گنجانده شده

فکر کنم روز ثبت نام حضوری دوشنبه ۱۸/۶ باشه ... ***
البته کاملا" مطمئن نیستم ... اگر کسی خبر جدید کشف کرد ... ما رو هم در جریان بذاره ... ممنون.
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط H0ney.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ)hkhsp نوشته شده توسط:  سلام
من ثبت نام کردم ...
متاسفانه تا الان این انجمن برای ورود من مشکل داشت و نمی تونستم وارد بشم ... که زودتر از این اگر کمکی از دستم بر میومد انجام بدم ...
امیدوارم همه دوستان با موفقیت ثبت نام کرده باشند ...
...
**** من با توجه به اینکه ظاهرا" این گرایش در دانشکده فنی مهندسی کامپیوتر دانشگاه گنجانده شده

فکر کنم روز ثبت نام حضوری دوشنبه ۱۸/۶ باشه ... ***
البته کاملا" مطمئن نیستم ... اگر کسی خبر جدید کشف کرد ... ما رو هم در جریان بذاره ... ممنون.

البته این هم هست

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkhsp
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط hkhsp.)
من هنوز ثبت نام رو کامل نکردم , آخه نمیدونم اطلاعات شغلی رو بزنم یا بگم بیکار؟
[/quote]

من شغل رسمی دولتی دارم و باید می نوشتم ... (دبیر آموزش و پرورش) ... و چون مدرک تحصیلی من در گرو تعهد خدمت به آموزش و پرورش هست باید اعلام میکردم ...
اما واسه مشاغل غیر رسمی و آزاد فکر کنم ضرورتی نداشته باشه ... ( البته فکر کنم خیلی مهم نیست)

دوستان هم رشته و همکلاسی!!
نظرتون چیه یه وبلاگ درست کنیم ... برای همکاری با هم ... حمایت از هم ... یکی شدن نظرات و آرا ...
و ارتباط ... اطلاع رسانی ... درس و حل تمرین ... تحقیق و مقاله ... ؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ق.ظ، توسط hkhsp.)
دوستان هم رشته و همکلاسی!!
نظرتون چیه یه وبلاگ درست کنیم ... برای همکاری با هم ... حمایت از هم ... یکی شدن نظرات و آرا ...
[/quote]

من موقتا" جهت اطلاع رسانی اولیه آدرس زیر رو دایر کردم

امیدوارم بتونیم ازش استفاده کنیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: voozet , H0ney
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ق.ظ)hkhsp نوشته شده توسط:  دوستان هم رشته و همکلاسی!!
نقل قول: من موقتا" جهت اطلاع رسانی اولیه آدرس زیر رو دایر کردم

واقعاً کار خوبیه.. اتفاقاٌ تو نظر من بود یه همچین کاری کنیم که شما پیش دستی کردین. ایشالا بتونیم دوره خوبی رو با هم پشت سر بذاریم Big Grin
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ
من موقتا" جهت اطلاع رسانی اولیه آدرس زیر رو دایر کردم

[/quote]

واقعاً کار خوبیه.. اتفاقاٌ تو نظر من بود یه همچین کاری کنیم که شما پیش دستی کردین. ایشالا بتونیم دوره خوبی رو با هم پشت سر بذاریم Big Grin
[/quote]

... من عذر خواهی میکنم ... البته این فقط واسه شروع هستش تا وقتیکه یه پاتوق الکترونیکی درست و حسابی و علمی دست و پا کنیم.
اگه در مورد درس ها و کتابها و ... خصوصا" دروس و اساتید ترم اول ... اطلاعاتی دارین به ما هم بدین ...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط hkhsp.)
داستان ثبت نام رو من امروز تلفنی پیگیری کردم ...

ظاهرا" محل ثبت نام و دفتر دانشکده فنی مهندسی کرج هست و فقط کلاسها قراره تهران برگزار بشه ...

اینجوری انگار روز ثیت نام میشه ۲ شنبه ....
۰۲۶۳۴۵۵۰۰۰۲ انگار شماره تلفن دانشکده فنی مهندسیه اما متاسفانه جواب تلفن رو نمیدن ...

اگه پیگیری کردین و خبر جدیدی دستگیرتون شد ما رو هم خبر کنید...مرسی!
این هم اطلاعات دانشگاه ۰۲۶۳۴۵۷۹۶۰۰ .... وصل میکنه داخلی ۲۲۳۶ مسئول ثبت نام تحصیلات تکمیلی ... اما گوشی رو جواب نمیده ...
انگار باید بریم کرج ثبت نام .... ها؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ ب.ظ
کسی از مکان و زمان ثبت نام حضوری خبر داره؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ)hkhsp نوشته شده توسط:  کسی از مکان و زمان ثبت نام حضوری خبر داره؟؟؟؟

به نظر من همین تهرانه... چون فنی مهندسی هم تهران داره هم کرج و ما تهرانیم. زمانشم ۲شنبه اس. شماره دفتر دانشکده مهندسی تهرانشم اینه ۸۸۸۳۰۸۹۱ ... که من زنگ نزدم خودم هنوز.

۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)voozet نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ)hkhsp نوشته شده توسط:  کسی از مکان و زمان ثبت نام حضوری خبر داره؟؟؟؟

به نظر من همین تهرانه... چون فنی مهندسی هم تهران داره هم کرج و ما تهرانیم. زمانشم ۲شنبه اس. شماره دفتر دانشکده مهندسی تهرانشم اینه ۸۸۸۳۰۸۹۱ ... که من زنگ نزدم خودم هنوز.

ولی من فکر میکنم سه شنبه اس , چون اکثر حاها علوم کامپیوتر تو دانشکده ریاضی و علو کامپیوتر هست نه فنی مهندسی. البته موفق به یه تماس هم با دانشکده فنی کرج شدم و اون ها هم اینو تایید کردن , ولی موفق به تماس با گروه علوم کامپیوتر هنوز نشدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkhsp , voozet

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۸۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۶۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۴۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۲۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۴۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۴۴ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  هوش مصنوعی دانشگاه تهران و سایر imali ۷ ۶,۰۲۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۸۷۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close