زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چند سوال در مورد دانشگاه شیراز

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ق.ظ
سلام دوستان
امسال شیراز قبول شدم که تو گشت و گذار های مانشتی چند سوال برام پیش اومده بود که گفتم قبل از ثبت نام اینجا بپرسم

۱/ از اونجایی که انتخاب واحد ترم اول دانشگاه شیراز با خود بچه هاست میخواستم بپرسم بهتره برای ترم اول چیه ها برداشته شه (برای گرایش هوش)

۲/ این درس زبان انگلیسی که گذاشتن چیه و اینکه کلاس هم برگزار میشه یا فقط امتحانش را میگیرن و ایا میشه ترم های دو یا سه برداشت یا حتما باید ترم اول باشه؟

۳/ یه موسسه آموزش زبان هست که زیر نظر دانشگاه شیرازه میخواستم بپرسم ارزش داره کلاس هاش را بری و اینکه تو این دو سال میشه زبانت را قوی کنی با توجه به اینکه باید برای درس های دانشگاه هم وقت بزاری؟

۴/ خوابگاه ما کامپیوتریا کجا میشه و چه امکاناتی داره یعنی اینکه چیا نداره که با خودمون بیاریم و چه مقدار با دانشکده فاصله داره؟

۵/ برای ثبت نام دانشگاه باید به چه قسمتی از دانشگاه مراجعه کرد و اینکه غیر از مدارکی که سنجش گفته بود چیز دیگه ای هم میخواد یا نه؟

۶/ و سوال آخر اینکه کلاس های پارسال از چندم شهریور شروع شد؟

راستی یادم رفت بگم که تو پاسخ دادن به سوالات دقت کنید چون نمره منفی داره و از هر سه سوال اشتباه یکی از درست ها حذف میشه و وقت پاسخ گویی هم ۱۸۰ دقیقه است!!! Smile
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: iman30v
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ
RE: چند سوال در مورد دانشگاه شیراز
نگران انتخاب واحد و اینا نباشید برای ترم اولیا ۴ درس ارائه میشه که ۳ یا ۴ تاش برمیدارید ( البته دروس دیگه ای هم هست اما بهتره همون۴ تا یی رو که میگن برداری) . برای ثبت نام هم اطلاع رسانی میکنن.
یه چیز خوب در مورد دانشگاه شیراز تنوع عالی در دروس گرایش هوش مصنوعی هست . یعنی دروس خیلی خوب و زیادی ارائه میشه البته راستش بخواید یکم تو سیگنال نسبت به بحث لرنینگ و soft computing عقبه اما همون سیگنال هم چندتا استاد خوب داره . در کل هوش شیراز خیلی خوبه و ۹ تا هضو هیئت علمی براش دارن
زبانش چیز خاصی نیست . یه ازمون تستی میگیرن که خیلی هم سخت نیست . یکم قواعد بخون با فکر کنم ۲۵ تا درس اول ۵۰۴ لغت.اگه پاس نکردید دوباره ترم عد همین ازمون تستی رو میدید فقط یه ۶ تومنی هزینه داره.

اینترنت به بچه های ارشد هفته ای ۶ گیگ میدن که سرعتش خیلی خوبه و بسته به نوع سرور و اینا تا ۳-۴ مگ در ثانیه هم میرسه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iman30v , alamdar_761
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  نگران انتخاب واحد و اینا نباشید برای ترم اولیا ۴ درس ارائه میشه که ۳ یا ۴ تاش برمیدارید ( البته دروس دیگه ای هم هست اما بهتره همون۴ تا یی رو که میگن برداری) . برای ثبت نام هم اطلاع رسانی میکنن.
یه چیز خوب در مورد دانشگاه شیراز تنوع عالی در دروس گرایش هوش مصنوعی هست . یعنی دروس خیلی خوب و زیادی ارائه میشه البته راستش بخواید یکم تو سیگنال نسبت به بحث لرنینگ و soft computing عقبه اما همون سیگنال هم چندتا استاد خوب داره . در کل هوش شیراز خیلی خوبه و ۹ تا هضو هیئت علمی براش دارن
زبانش چیز خاصی نیست . یه ازمون تستی میگیرن که خیلی هم سخت نیست . یکم قواعد بخون با فکر کنم ۲۵ تا درس اول ۵۰۴ لغت.اگه پاس نکردید دوباره ترم عد همین ازمون تستی رو میدید فقط یه ۶ تومنی هزینه داره.

اینترنت به بچه های ارشد هفته ای ۶ گیگ میدن که سرعتش خیلی خوبه و بسته به نوع سرور و اینا تا ۳-۴ مگ در ثانیه هم میرسه

قضیه آزمون زبان چیه؟
یعنی درس نداریم و فقط آخر ترم آزمون میگیرن؟
یعنی چی اگر پاس نکردیم ترم بعد دوباره میگیرن؟ نمزه اش مگه توی کارنامه ترم یک ثبت نمیشه؟ Huh
آقا من گیج و مضطرب شدم. قضیه چیه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alamdar_761
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ب.ظ)iman30v نوشته شده توسط:  قضیه آزمون زبان چیه؟
یعنی درس نداریم و فقط آخر ترم آزمون میگیرن؟
یعنی چی اگر پاس نکردیم ترم بعد دوباره میگیرن؟ نمزه اش مگه توی کارنامه ترم یک ثبت نمیشه؟ Huh
آقا من گیج و مضطرب شدم. قضیه چیه؟

یه ازمون معافی داره که اول هر ترم برگزار میشه و در معدل بی اثر هست فقط باید پاس بشه . ازمونش هم بصورت تستی هست .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط iman30v.)
متوجه نشدم. منظور از معافی چیه؟
هر ترم باید بدیم؟

راستی مسعود جان این موسسه زبانی که زیر نظر دانشگاه شیرازه کیفیتش چطوره؟ استاداش خوب هستن؟
به نسبت موسسه های دیگه ی شهر چطوره؟
من الان یک ترم کلاس زبان موسسه ایران رفتم، به نظر تو ارزش داره بیام عضو همین موسسه زبان دانشگاه بشم؟
از لحاظ اینکه دوره نیمه فشرده داره و قیمتش مناسبه خیلی به نفع منه. فقط نگران استاداشم. جطورن؟!
مرسی داداش مسعود.
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)iman30v نوشته شده توسط:  متوجه نشدم. منظور از معافی چیه؟
هر ترم باید بدیم؟

راستی مسعود جان این موسسه زبانی که زیر نظر دانشگاه شیرازه کیفیتش چطوره؟ استاداش خوب هستن؟
به نسبت موسسه های دیگه ی شهر چطوره؟
من الان یک ترم کلاس زبان موسسه ایران رفتم، به نظر تو ارزش داره بیام عضو همین موسسه زبان دانشگاه بشم؟
از لحاظ اینکه دوره نیمه فشرده داره و قیمتش مناسبه خیلی به نفع منه. فقط نگران استاداشم. جطورن؟!
مرسی داداش مسعود.

ببین باید اینقدر این ازمون زبان رو بدی که پاس بشه . اول هر ترم امتحان میدی . البته فقط باید پاس بشه و نمره اش اصلا در معدل اثری نداره . سخت نیست . خودشون منابع رو مشخص میکنن اما شما یه ۲۰ درس اول کتاب ۵۰۴ رو بخونی بد نیست .
راجع به موسسه زبان هم اطلاعی ندارم متاسفانه .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alamdar_761 , iman30v
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
دانشگاه شیراز برای گرایش های فناوری اطلاعات از نظر کیفیت تدریس اساتید ـ در مقایسه با دانشگاه های تهران چطوره؟

من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم ؛
و متوجه شده ام هرچه بیشتر پشتکار و تلاش کنم ،
بیشتر شانس می آورم .
[font=Verdana][/font]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۷۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۵ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۷۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۰ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۸۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۸۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close