زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته

ارسال: #۱۲۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ
منم دارم میمیرم از استرس
اگه قبول نشم................

بچه ها من تو یه سایت دیدم نوشته ۵شنبه ساعت ۹ صبح نتایج روی سایت قرار می گیره
از طرفی دیروز توی اخبار رادیو شنیدم که ۴ شنبه نتایج روی سایته

خدا جون کمک کن

امروز از آن من استBlush
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MoonRise , سجاد۶۷ , مهندس زهره , Aref Safari , neda.20 , araam.naderi , jrkh , mohsen68mm
ارسال: #۱۲۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
بچه ها من دارم میرم کلاس
بیام ۹ شبه
تا صبح میشینم بازی میکنم Big Grin
موفق باشیم
کاشکی فردا ۶ صب نتایج بیاد

خدا کافیست...
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , neda.20
ارسال: #۱۲۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
من که اگه قبول نشده باشم رسما به فنا رفتم.چون مهلت ثبت نام غیرانتفاعی شهرستان که قبول شدم تا پنج شنبه بود و من هم به خاطر این که فکر کردم چهارشنبه نتایج اعلام میشه نرفتم.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.20
ارسال: #۱۲۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ
RE: شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  من که اگه قبول نشده باشم رسما به فنا رفتم.چون مهلت ثبت نام غیرانتفاعی شهرستان که قبول شدم تا پنج شنبه بود و من هم به خاطر این که فکر کردم چهارشنبه نتایج اعلام میشه نرفتم.
ایشالله قبولیSmile
حتما مطمئن بودی که نرفتی ثبت نام دیگهBlush
بعدشم میتونی ثبت نام با تاخیر انجام بدی
نگران نباش

خدا کافیست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۱۲۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط srj.)
چرا نمیزنن دیگه؟ Sad
اخبار اعلام کرد تکمیل ظرفیتم پایان شهریوره

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ
دوستان عزیز چرا جو الکی میدینAngry بیخیال بابا شما مثلا بزرگ شدینا دیگه آزاد که اینهمه استرس ندارهBig Grin ما تو پیام نور اینقدر امتحانامون سخت بود که انگار هر ترم کنکور داشتیم استرس و امتحان جزئی از وجودمون شدهBig Grin دو حالت بیشتر نداره یا درمیایید یا در نمییاید دیگه این جلافت بازیا چیهWink خود من تو دوراهی بدی گیر کردم موندم باراجین در اومدم برم یا نرم از طرفی عاشق این دانشگاهم و از طرف دیگه هم دوست دارم حداقل برا کنکور یه بارم که شده مثل ادم بشینم بخونم چون من بی هیچ خوندنی رفتم سر کنکورRolleyes شمام بیخودی استرس نگیرید به قول شاعر هرچه پیش آید خوش آیدSmile

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsaan_gh , neda.20 , mahi_24
ارسال: #۱۲۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  من که اگه قبول نشده باشم رسما به فنا رفتم.چون مهلت ثبت نام غیرانتفاعی شهرستان که قبول شدم تا پنج شنبه بود و من هم به خاطر این که فکر کردم چهارشنبه نتایج اعلام میشه نرفتم.
دقیقا منم همین فکرو کردم..ولی تو سایت دانشگاهی که قبول شدم اصن مهلت اینا ننوشته بود..
۱
۰
ارسال: #۱۲۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می‌شود

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۹ صبح فردا پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، ناصر اقبالی با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون مقطع کارشناسی ارشد در روز پنج شنبه ۱۴ شهریور ماه از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، گفت: در آزمون کارشناسی ارشد امسال ۶۲۵ هزار نفر داوطلب در ۱۱۲ مجموعه امتحانی و ۳۲۳۹ رشته محل شرکت کردند.

وی با اشاره به پذیرش حدود ۷۰ هزار داوطلب در آزمون ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، در باره نسبت جنسیتی پذیرفته‌شدگان، گفت: در این دوره آزمون ارشد ۴۴ درصد زن و ۵۶ درصد مرد پذیرفته شدند.

وی به معرفی‌شدگان ۱۴ رشته‌ گروه آزمایشی هنر اشاره کرد و افزود: داوطلبانی که حدنصاب نمره کتبی را در این مرحله کسب کرده‌اند، برای آزمون مرحله دوم دعوت خواهند شد که آزمون‌های این مرحله در خصوص این رشته‌ها به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.

اقبالی افزود: جزئیات بیشتر آزمون مرحله دوم رشته‌های گروه آزمایشی هنر در روز شنبه ۱۶ شهریور از طریق سایت اطلاع رسانی مرکز آزمون به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
‌اعلام می‌شود.

وی در خصوص زمان مراجعه این افراد به واحدهای دانشگاهی، گفت: پذیرفته شدگان می‌توانند در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۹ و ۲۰ شهریور ماه به واحدهای دانشگاهی مراجعه و ثبت نام قطعی در واحد را انجام دهند.

امکان شرکت پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه خبر داد و گفت: کلیه پذیرفته‌شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، همچنین سعی می‌شود تا قبل از ۱۵ مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود.

اقبالی با اشاره به پذیرش ۸ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد، گفت: امسال ۱۲ درصد افزایش ظرفیت در این آزمون داشته‌ایم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.

وی همچنین به جزئیاتی در خصوص درصد پذیرفته‌شدگان گروه‌های آموزشی اشاره کرد و گفت: در کارشناسی ارشد ۴۶ درصد پذیرفته‌شدگان در علوم انسانی و در دکتری ۵۱ درصد از پذیرفته‌شدگان در این رشته هستند.

وی ادامه داد: سهم پذیرفته‌شدگان در گروه آموزشی فنی و مهندسی در کارشناسی ارشد ۲۰ درصد است در حالی که در دوره دکتری سهم این گروه ۱۱ درصد را به خود اختصاص می‌دهد.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: کمترین سهم پذیرفته شده‌ها در کارشناسی ارشد مربوط به گروه پزشکی و علوم پزشکی است که کمتر از یک درصد است.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arashmobileboy , navidghanad , kati
ارسال: #۱۲۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می‌شود

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۹ صبح فردا پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، ناصر اقبالی با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون مقطع کارشناسی ارشد در روز پنج شنبه ۱۴ شهریور ماه از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی
، گفت: در آزمون کارشناسی ارشد امسال ۶۲۵ هزار نفر داوطلب در ۱۱۲ مجموعه امتحانی و ۳۲۳۹ رشته محل شرکت کردند.

وی با اشاره به پذیرش حدود ۷۰ هزار داوطلب در آزمون ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، در باره نسبت جنسیتی پذیرفته‌شدگان، گفت: در این دوره آزمون ارشد ۴۴ درصد زن و ۵۶ درصد مرد پذیرفته شدند.

وی به معرفی‌شدگان ۱۴ رشته‌ گروه آزمایشی هنر اشاره کرد و افزود: داوطلبانی که حدنصاب نمره کتبی را در این مرحله کسب کرده‌اند، برای آزمون مرحله دوم دعوت خواهند شد که آزمون‌های این مرحله در خصوص این رشته‌ها به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.

اقبالی افزود: جزئیات بیشتر آزمون مرحله دوم رشته‌های گروه آزمایشی هنر در روز شنبه ۱۶ شهریور از طریق سایت اطلاع رسانی مرکز آزمون به نشانی
‌اعلام می‌شود.

وی در خصوص زمان مراجعه این افراد به واحدهای دانشگاهی، گفت: پذیرفته شدگان می‌توانند در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۹ و ۲۰ شهریور ماه به واحدهای دانشگاهی مراجعه و ثبت نام قطعی در واحد را انجام دهند.

امکان شرکت پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه خبر داد و گفت: کلیه پذیرفته‌شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، همچنین سعی می‌شود تا قبل از ۱۵ مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود.

اقبالی با اشاره به پذیرش ۸ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد، گفت: امسال ۱۲ درصد افزایش ظرفیت در این آزمون داشته‌ایم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.

وی همچنین به جزئیاتی در خصوص درصد پذیرفته‌شدگان گروه‌های آموزشی اشاره کرد و گفت: در کارشناسی ارشد ۴۶ درصد پذیرفته‌شدگان در علوم انسانی و در دکتری ۵۱ درصد از پذیرفته‌شدگان در این رشته هستند.

وی ادامه داد: سهم پذیرفته‌شدگان در گروه آموزشی فنی و مهندسی در کارشناسی ارشد ۲۰ درصد است در حالی که در دوره دکتری سهم این گروه ۱۱ درصد را به خود اختصاص می‌دهد.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: کمترین سهم پذیرفته شده‌ها در کارشناسی ارشد مربوط به گروه پزشکی و علوم پزشکی است که کمتر از یک درصد است.

اقا گفته تا ۱۵ مهر نتایج تکمیل ظرفیت میاد بعد اونایی که پذیرش می شن از کی می رن سر کلاس مهر یا بهمن
۱
۰
ارسال: #۱۳۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
تکمیل اول همون مهر
۲
۰
ارسال: #۱۳۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط mohsen_d.)
سلام به همه دوستان منتطرSmileمن پارسال آزمایشی شرکت کردم(شبکه قزوین)اینم درصدامه امیدوارم به دردتون بخوره
زبان۲۲ مشترک۳۳ مدیریت۲۵ پایگاه۴۲ هوش۲۳ سیستم۳۸ معماری ۱۳-
ترازم۶۰۲۰ و رتبم۱۹۱ / آخرین تراز قبولی۶۹۹۶ و آخرین رتبه۲۳
البته تو تکمیل ظرفیت تا رتبه۴۷وتراز۶۶۴۲ رو گرفتن.موفق باشید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsaan_gh
ارسال: #۱۳۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
یادش بخیر یدونه تایپک ایجاد کرده بودند دوستان قبل از کنکور هر روز میومدیم میگفتیم امروز ۶۰ روز مونده تا کنکور ۱۰ خرداد امروز ۵۰ روز امروز ۲۰ روز بچه تست کار کنین خلاصه رفتیم امتحانو دادیم و تا امروز هم منتظر جواب بودیم فردا هم نتایج میاد دعا میکنم همه قبول بشند تا خوشحالشن
فقط نمیدونم بچه های اون زمون چرا الان نیستند فکر کنم خیلی استرس دارند
انشالله همه قبولیم

موفق و پیروز باشید

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsaan_gh , مهندس زهره
ارسال: #۱۳۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ)haman313 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)koshan نوشته شده توسط:  بچه‌هــــــــــا نتایج ارشد آزاد روی سایت ... Idea
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
قرار نگرفت ،
هنوز همه چی آرومه ... ایشالله همه قبولید Big Grin

شما اصولا اعتقادی به روح ندارید؟؟؟

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
فکر کنم سایت azmoon.com به روح اعتقاد داره Big Grin
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara901
ارسال: #۱۳۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)koshan نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ)haman313 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)koshan نوشته شده توسط:  بچه‌هــــــــــا نتایج ارشد آزاد روی سایت ... Idea
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
قرار نگرفت ،
هنوز همه چی آرومه ... ایشالله همه قبولید Big Grin

شما اصولا اعتقادی به روح ندارید؟؟؟

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
فکر کنم سایت azmoon.com به روح اعتقاد داره Big Grin

پس برای شادی روحش بلند صلوات بفرست...
۲
۳
ارسال: #۱۳۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ

درود بر شما
نگران نباش ان شالله که قبول می شی
اگر خدای نکرده قبول نشدید تا ۲۰ روز دیگه هم به غیرانتفاعی مراجعه کنید ثبت نام می کنند مشتری را که از دست نمی دهند دوست منBig Grin
۱
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۳۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۲۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۱۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۹۲ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۷۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۲۸۷ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close