زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف

ارسال: #۲۷۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ
RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  منم ز زدم نمایندگی اردبیل گفتن باید ۵۰نفر تو این شهر ثبت نام کنن تا تخفیف شاملتون بشه. حیف
الکی گفتن:دی
اسم منو اشتباهی فرستاده بودن به یه شهر دیگه.. که ز زدم به مدرسان گفتم .. بهم گفتند که هرجا میخوای برو ثبت نام وقتی اسمت تو لیست هست مسئله ای نیست و منم شهر خودمون ثبت نام کردم.
شما ایمیل بزن ۵۰ نفر که شد این گروه .. برید ثبت نام. اصلا برید مثلا کرمانشاه هم بخواید ثبت نام کنید، میتونید :دی مهم نیست از کجای ایرانید.

آره عزیزم مشکل منم حل شد ثبت نام کردم

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , npour
ارسال: #۲۷۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ
بچه هایی که میخان واسه تخفیف مدرسان بنویسند من با خانم ناصری صحبت کردم گفت واسه تخفیف باید گروه سوم تشکیل بدیم تا ما هم مثل دو تا گروه دیگه ازتخفیف استفاده کنیم پس به ایمیل خانم ناصری مشخصات ورشته وشماره تلفتنتونو ارسال کنید
آدرس sharif_amoozesh@yahoo.com

۲۲۸۹۲۷۸۸- خانم ناصری تلفتن تهران ۰۲۱
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n a z a n i n , npour , parastoomhr
ارسال: #۲۷۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط n a z a n i n.)
ممنون از اطلاع رسانیتون بچه ها عجله کنید تا پر نشده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۲۷۴
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  در چند روز گذشته چند تایی از دوستان به من پیغام خصوصی دادند در ارتباط با مبحث تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف. من دوست نداشتم خودم رو داخل این بحث کنم برای این که به من انگ تبلیغ زده نشه . ولی خوب وقتی دیدم مشکل هماهنگی وجود داره بهتر دیدم راهکاری اندیشیده بشه که همه بتونند از بیشترین تخفیف بهره مند بشوند. در کل با صحبت هایی که با نماینده مدرسان کردم قرار شد که هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند. من قول گرفتم ازشون که هر کس ایمیل بزنه مشمول تحفیف گروهی بشه. قرار بر این شد تا دو هفته اینده هر کس ایمیل زد در یک لیستی جمع آوری بشه که من اسامی این لیست را در دو هفته اینده در همین تاپیک اعلام میدارم که یه وقت کسی از قلم نیفته. فقط دقت داشته باشین که گفتند حداکثر دو هفته برای این کار زمان دارید. پس با دوستاتون هماهنگ کنید چون هر چه بیشتر بشید به نفعتون هستSmile ترجیخا گروهی ایمیل بزنید ولی اگر فردی هم بزنید مشمول تخفیف گروهی میشوید.

نکته بعدی در مورد کسانی که هنوز کمی تردید دارند من دوست ندارم تبلیغ کنم ولی خوب همان طور که گفتم قراره امسال تغییرات بسیار مثبتی در ساختار و مختوای ازمونها اتفاق بیفته. نمیتونم دقیق بگم قراره چه کارهایی انجام بشه چون ایده لو میره ولی بدونید که شما فقط یه پاسخ نامه ساده دریافت نخواهید کرد و در این پاسخ نامه اطلاعات بسیار تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفتSmile اگه خدا بخواهد مسئولیت دفترچه ایتی هم احتمالا بار دیگر با خود من خواهد بودSmile

جناب آقای حهانی سلام
میخواستم ببینم هنوز هم فرصت برای ثبت نام هست یا نه؟؟ طبق گفته های بچه ها تا آخر شهریور مهلت ثبت نام بوده ولی من الان که به سایت مدرسان سر زدم دیدم مهلت ثبت نام رو تا ۱۷ مهر نوشته! اگه ممکنه پیگیری کنید و اطلاع بدید که اگه فرضتی هست بی نصیب نمونیم
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۷۵
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  در چند روز گذشته چند تایی از دوستان به من پیغام خصوصی دادند در ارتباط با مبحث تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف. من دوست نداشتم خودم رو داخل این بحث کنم برای این که به من انگ تبلیغ زده نشه . ولی خوب وقتی دیدم مشکل هماهنگی وجود داره بهتر دیدم راهکاری اندیشیده بشه که همه بتونند از بیشترین تخفیف بهره مند بشوند. در کل با صحبت هایی که با نماینده مدرسان کردم قرار شد که هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند. من قول گرفتم ازشون که هر کس ایمیل بزنه مشمول تحفیف گروهی بشه. قرار بر این شد تا دو هفته اینده هر کس ایمیل زد در یک لیستی جمع آوری بشه که من اسامی این لیست را در دو هفته اینده در همین تاپیک اعلام میدارم که یه وقت کسی از قلم نیفته. فقط دقت داشته باشین که گفتند حداکثر دو هفته برای این کار زمان دارید. پس با دوستاتون هماهنگ کنید چون هر چه بیشتر بشید به نفعتون هستSmile ترجیخا گروهی ایمیل بزنید ولی اگر فردی هم بزنید مشمول تخفیف گروهی میشوید.

نکته بعدی در مورد کسانی که هنوز کمی تردید دارند من دوست ندارم تبلیغ کنم ولی خوب همان طور که گفتم قراره امسال تغییرات بسیار مثبتی در ساختار و مختوای ازمونها اتفاق بیفته. نمیتونم دقیق بگم قراره چه کارهایی انجام بشه چون ایده لو میره ولی بدونید که شما فقط یه پاسخ نامه ساده دریافت نخواهید کرد و در این پاسخ نامه اطلاعات بسیار تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفتSmile اگه خدا بخواهد مسئولیت دفترچه ایتی هم احتمالا بار دیگر با خود من خواهد بودSmile

جناب آقای حهانی سلام
میخواستم ببینم هنوز هم فرصت برای ثبت نام هست یا نه؟؟ طبق گفته های بچه ها تا آخر شهریور مهلت ثبت نام بوده ولی من الان که به سایت مدرسان سر زدم دیدم مهلت ثبت نام رو تا ۱۷ مهر نوشته! اگه ممکنه پیگیری کنید و اطلاع بدید که اگه فرضتی هست بی نصیب نمونیم
ممنون

با خانم ناصری تماس بگیرین ببینین وقت هست یا نه،که فک کنم گروه سوم هنوز تکمیل نشده شما مشخصاتتونو ایمیل کنین.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce
ارسال: #۲۷۶
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط سید حسین.)
سید حسین قاضی میرسعید ۰۹۳۵۸۶۸۲۸۶۵
رشته من مهندسی صنایع غذایی است میخوام دکتری بیوتکنولوژی در تخفیف گروهی شرکت کنم

سلام منم میخوام در تخفیف گروهی شرکت کنم میشهههههه؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۷۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۹ ق.ظ
باسلام.امسال هم این تخفیفات هست؟؟چجوریه؟
۰
۰
ارسال: #۲۷۸
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط edfghu.)
سلام وقتتون بخیر
دوستانی که میخوان از تخفیف های گروهی برای آزمون سال ۹۵ استفاده کنند مشخصاتشونو به
Mirshafieimohsen@gmail.com
برای بنده بفرستند.[/php]
۰
۰
ارسال: #۲۷۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۳۲ ب.ظ
امسال هم مدرسان تخفیف داره برای اعضای مانشت؟
۰
۰
ارسال: #۲۸۰
۰۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ
سلام.
برای ثبت نام گروهی مدرسان آزمون ۹۵_۹۶ با این ایمیل مکاتبه کنید.
mirshafieimohsen@gmail.com برای سایر استان ها
mirshafieimohsen2@gmail.com برای مازندران
۳آبان ۹۵
۰
۰
ارسال: #۲۸۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ ق.ظ
سلام همگی
برای سال ۹۶ ثبت نام گروهی داریم ؟؟
به کی ایمیل بفرستیم ؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۸۲
۱۲ آبان ۱۳۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ
سلام
واسه سال ۹۶ ثبت نام گروهی نداریم ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۱۹۳ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close