زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
در کمال ناباوری روزانه قزوین آوردم،گرچه فک میکردم الگوریتم تهرانو میارم،سوالی دارم اینکه من که روزانه قبول شدم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟شرایطش چطوریه؟
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Joonz , انرژی مثبت , x86 , cyberit , reyhaneh64 , سجاد۶۷ , SaMiRa.e , احسان مومنی
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ ب.ظ
RE: ۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین
تبریک دوست عزیز
شما همونی بودی که میخواستی بری شیراز؟
یا یکی دیگه بود تشابه اسمیه

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
تبریک میگم. موفق باشید.

فکر کنم اون دوستمون بالای ۲۰۰ بود رتبش ریحانه جون. فکر کنم آیدیشون Fsi بود. ولی هنوز خبر قبولیشون رو ندادن!
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ
مرسی سمیه جونم

الان که فکر میکنم میبینم اره همون fsi اینا بودن
انگاری ۱۸۰ بود رتبشون
امان از پیرییییییییییییییییی
TongueBig Grin
حافظه نمیذاره واسه آدم که

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
غیبت حرامه دوستان Tongue
فکر کردم شما قزوینی هستید امیدوارم که بتونید تکمیل ظرفیت شرکت کنید.

HeartTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  غیبت حرامه دوستان Tongue
فکر کردم شما قزوینی هستید امیدوارم که بتونید تکمیل ظرفیت شرکت کنید.
قزوینی نیستم
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)ffss نوشته شده توسط:  در کمال ناباوری روزانه قزوین آوردم،گرچه فک میکردم الگوریتم تهرانو میارم،سوالی دارم اینکه من که روزانه قبول شدم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟شرایطش چطوریه؟

چندتا سوال داشتم. شما رتبه تون توی نرم افزار ۱۵۳ بود؟ در الگوریتم چند بود؟ یعنی با این رتبه روزانه های تهران و اصفهان وشیراز و مشهد و تبریز و یا شبانه های تهران رو نیاوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ انتخاب رشته تون چطوری بود؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط ffss.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)ffss نوشته شده توسط:  در کمال ناباوری روزانه قزوین آوردم،گرچه فک میکردم الگوریتم تهرانو میارم،سوالی دارم اینکه من که روزانه قبول شدم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟شرایطش چطوریه؟

چندتا سوال داشتم. شما رتبه تون توی نرم افزار ۱۵۳ بود؟ در الگوریتم چند بود؟ یعنی با این رتبه روزانه های تهران و اصفهان وشیراز و مشهد و تبریز و یا شبانه های تهران رو نیاوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ انتخاب رشته تون چطوری بود؟؟
من روزانه های تهران همه رو زدم ولی قبول نشدم،شبانه های تهرانو نزده بودم اگرم میزدم فک نکنم قبول میشدم،قزوین هم اولین انتخابم بعد از روزانه های تهران بود یعنی اصفهان و شیراز و... بعد از قزوین بودن(به دلیل نزدیکی مسافت با تهران انتخاب کردم)
رتبه الگوریتمم ۱۴۳ بود
زتبه نرم افزار ۱۵۳
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۵ ۱۰,۱۴۶ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت k00k ۱۸ ۱۳,۲۱۸ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۶۹ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۲۷۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  آزاد قزوین (باراجین) برای دکتری: بله یا خیر؟؟؟ yayarety ۴ ۴,۲۹۲ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: damash
  جزوه هوش مصنوعی استاد محمد مهدی محمدی - دانشگاه آزاد قزوین mohad68 ۰ ۲,۴۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohad68
  سوال درباره دانشگاه آزاد قزوین ،ارشد نرم افزار Alic ۰ ۲,۲۰۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Alic
  رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی نرم افزار [۶۸ نرم افزار] dozham ۴ ۶,۸۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close