تالار گفتمان مانشت
۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین - نسخه‌ی قابل چاپ

۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین - ffss - 06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ

در کمال ناباوری روزانه قزوین آوردم،گرچه فک میکردم الگوریتم تهرانو میارم،سوالی دارم اینکه من که روزانه قبول شدم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟شرایطش چطوریه؟

RE: ۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین - reyhaneh64 - 06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ

تبریک دوست عزیز
شما همونی بودی که میخواستی بری شیراز؟
یا یکی دیگه بود تشابه اسمیه

۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین - somaye_tex - 09 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ

تبریک میگم. موفق باشید.

فکر کنم اون دوستمون بالای ۲۰۰ بود رتبش ریحانه جون. فکر کنم آیدیشون Fsi بود. ولی هنوز خبر قبولیشون رو ندادن!

RE: ۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین - reyhaneh64 - 09 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ

مرسی سمیه جونم

الان که فکر میکنم میبینم اره همون fsi اینا بودن
انگاری ۱۸۰ بود رتبشون
امان از پیرییییییییییییییییی
TongueBig Grin
حافظه نمیذاره واسه آدم که

۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین - fsi2013 - 10 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ

غیبت حرامه دوستان Tongue
فکر کردم شما قزوینی هستید امیدوارم که بتونید تکمیل ظرفیت شرکت کنید.

RE: ۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین - ffss - 13 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  غیبت حرامه دوستان Tongue
فکر کردم شما قزوینی هستید امیدوارم که بتونید تکمیل ظرفیت شرکت کنید.
قزوینی نیستم

RE: ۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین - ehsan_ei - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)ffss نوشته شده توسط:  در کمال ناباوری روزانه قزوین آوردم،گرچه فک میکردم الگوریتم تهرانو میارم،سوالی دارم اینکه من که روزانه قبول شدم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟شرایطش چطوریه؟

چندتا سوال داشتم. شما رتبه تون توی نرم افزار ۱۵۳ بود؟ در الگوریتم چند بود؟ یعنی با این رتبه روزانه های تهران و اصفهان وشیراز و مشهد و تبریز و یا شبانه های تهران رو نیاوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ انتخاب رشته تون چطوری بود؟؟

RE: ۱۵۳نرم افزار -روزانه قزوین - ffss - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)ffss نوشته شده توسط:  در کمال ناباوری روزانه قزوین آوردم،گرچه فک میکردم الگوریتم تهرانو میارم،سوالی دارم اینکه من که روزانه قبول شدم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟شرایطش چطوریه؟

چندتا سوال داشتم. شما رتبه تون توی نرم افزار ۱۵۳ بود؟ در الگوریتم چند بود؟ یعنی با این رتبه روزانه های تهران و اصفهان وشیراز و مشهد و تبریز و یا شبانه های تهران رو نیاوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ انتخاب رشته تون چطوری بود؟؟
من روزانه های تهران همه رو زدم ولی قبول نشدم،شبانه های تهرانو نزده بودم اگرم میزدم فک نکنم قبول میشدم،قزوین هم اولین انتخابم بعد از روزانه های تهران بود یعنی اصفهان و شیراز و... بعد از قزوین بودن(به دلیل نزدیکی مسافت با تهران انتخاب کردم)
رتبه الگوریتمم ۱۴۳ بود
زتبه نرم افزار ۱۵۳