زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت

ارسال: #۱۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ ق.ظ
RE: مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ق.ظ)k00k نوشته شده توسط:  سلام
برای ارشد نرم افزار به نظرتون بین این دانشگاه ها کروم اولویت بیشتری می تونه داشته باشه
با علم به اینکه همشون سطح پایینی دارن.Sad
میخواستم اگه کسی این دانشگاه ها درس خونده یه اطلاعات مختصری در مورد معایب ونقاط قوتش هم بگه....
.
زنجان
بین المللی قزوین
صنعتی قم
گیلان-رشت

خودتون سرچ کنید ببینید اعضای هیأت علمی هر کدوم چند نفر هست و چه مرتبه‌ای دارند (استادیار، دانشیار).
من که مختصر نگاه کردم، یکی از یکی بدتر. از نظر علمی، زنجان از بقیه بهتر به نظر میرسه هر چند که سوا نکردم ببینم گروه نرم‌افزارش چند نفره. صنعتی قم از همه بدتر.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت
(۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ)escapology نوشته شده توسط:  من لیسانسم رو دانشگاه گیلان خوندم.
چندتا استاد فوق‌العاده خوب داشتم از جمله دکتر میرروشندل و دکتر شاکری که نه تنها بچه‌های کارشناسی پروژه‌های پایانی خیلی خوبی باهاشون انجام دادن، بلکه دانشجوهای ارشدشون هم آدم‌های باسوادی هستن و پروژه‌های خیلی خوبی باهاشون داشتن.
به نظرم قرار دادن گیلان بعد از قم و حتی قزوین که توی یکی از کامنت‌ها دیدم کمی خنده‎داره چون خیلی بدیهیه که نباید اینطور باشه! مثل این می‌مونه اول فردوسی رو انتخاب کنید و بعد امیرکبیر. Big Grin
دیگه داداش الکی از گیلان تعریف نکن
هم خوابگاهی من بچه شماله به شدت می نالید از دانشگاهش
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ق.ظ)k00k نوشته شده توسط:  سلام
برای ارشد نرم افزار به نظرتون بین این دانشگاه ها کروم اولویت بیشتری می تونه داشته باشه
میخواستم اگه کسی این دانشگاه ها درس خونده یه اطلاعات مختصری در مورد معایب ونقاط قوتش هم بگه....
.
زنجان
بین المللی قزوین
صنعتی قم
گیلان-رشت

دانشگاه گیلان درجه ۳ هست. تعریفی نداره اصلا توصیه نمیکنم. Sad
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط k00k.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۴ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  بنده لیسانسم رو گیلان بودم ،مطمین باشید تصوری که شما از دانشگاه و اساتید و فعالیت دانشجو دارید ، در گیلان محقق نمیشه...گروه کامپیوتر گیلان در گرایش نرم افزار به شدت ضعیفه ..حتی هییت علمی با تخصص نرم افزار نداریم تو گیلان ..دوسالی هست که دو استاد جوان و با سواد جذب هییت علمی گروه شدن،دکتر امینیان و دکتر شکریان، که تخصصشون تو برق و معماری کامپیوتره.
دکتر میرروشندل دکتراتانی دکتر شاه بهرامی بیشتر ادعا دارن تا تخصص..دکتر احمدی فر هم ادعایی ندارن ولی اخلاق خوبی دارن ..در کل میخوام بگم رو تخصص این ها حساب نکنید..دکتر امینیان و دکترشکریان هم که خوب هستن اما در حوزه تخصصی معماری خوبن نه گرایش نرم افزار.
اگر دوس دارید جای قشنگ و خوش اب و هوا باشید گیلان رو بزنید در غیر این صورت خیر ?

حرفتون به نظرم خیلی منطقیه چون خودمم که داشتم اطلاعات اساتید گروه کامپیوترش رو میدیدم همچین تصوری پیدا کردم که نرم افزارش ضعیف تر از بقیه گرایشاش هست ...
خییییلییی مچکر بابت توضیحات شفافتونBlush

(۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ق.ظ)k00k نوشته شده توسط:  سلام
.
زنجان
بین المللی قزوین
صنعتی قم
گیلان-رشت

خودتون سرچ کنید ببینید اعضای هیأت علمی هر کدوم چند نفر هست و چه مرتبه‌ای دارند (استادیار، دانشیار).
من که مختصر نگاه کردم، یکی از یکی بدتر. از نظر علمی، زنجان از بقیه بهتر به نظر میرسه هر چند که سوا نکردم ببینم گروه نرم‌افزارش چند نفره. صنعتی قم از همه بدتر.

میدونم که بدن . حتی خودمم نوشتم که میدونم سطح پایینی دارن .....درسته زنجان به نظر به نسبت بقیه اشون بهتر به نظر میرسه ....ومن بین زنجان و قزوین ولی نمیتونم اولویت بدم ...چون به نظرم تو یه رده ان
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۵۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۷۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۳۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تعداد رشته های n بیتی hamedsos ۲ ۲,۷۲۰ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۸۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  پیشنهاد رشته یا دانشگاه علیصا ۱ ۲,۰۸۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۰۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close