زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۶۴۰(یا ۲۶۰۴)+ سهمیه شاگرداولی - تجارت - شبانه خواجه نصیر

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ق.ظ، توسط good-wishes.)
سلام
نتیجه ای که یکی از دوسام آورده به درخواست مدیران سایت یه تایپک واسش درست کردم!!!!HuhHuhHuhHuhHuhSad
من خودم ۲۲۷ شدم باید برم شهید مدنی تبریز بخونم ایشونم باید برن تهران!!!!!!!!!۱
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت , Amir V , SaMiRa.e , mahshid1383 , sajjad988 , mrpking , crevice
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ق.ظ
میشه بگی ترازش چند بوده ؟!!!
یبار دیگه رتبشو میپرسی؟!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpking
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ق.ظ
تبریک میگم موفق باشید
۱
۲
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ
نمی دونم معجزه است یا بی کفایتی مسولین

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , f2000 , mrpking
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ ب.ظ
RE: ۲۶۴۰(یا ۲۶۰۴)+ سهمیه شاگرداولی - تجارت - شبانه خواجه نصیر
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  نمی دونم معجزه است یا بی کفایتی مسولین
هیچ کدوم.
شیر تو شیر بودن مملکت.

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , oli92 , mahshid1383 , sajjad988 , mrpking
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
من سهمیه ندارم با تقریبا همین رتبه مجازی نصیر هم نیاوردم که هیچ پردیس هم نیاوردم ! البته برای شبانه این رتبه خیلی خیلی بالاست!

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۱
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ب.ظ
تبریک میگم بهش ولی حق خیلیا مثل من خورده شده!!یکی از بچه ها با ۲برابر رتبه من تونست امنیت روزانه قبول بشه!!یعنی خدا عدالت کجاست. من ازین که دوستم قبول شد ناراحت نیستم اما از نتیجه خودم ناراحتم که چراااا... منم خواجه شبانه زدم حالا یکی با رتبه ۷-۸ برابر من قبول شده!!
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط mahshid1383.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  تبریک میگم بهش ولی حق خیلیا مثل من خورده شده!!یکی از بچه ها با ۲برابر رتبه من تونست امنیت روزانه قبول بشه!!یعنی خدا عدالت کجاست. من ازین که دوستم قبول شد ناراحت نیستم اما از نتیجه خودم ناراحتم که چراااا... منم خواجه شبانه زدم حالا یکی با رتبه ۷-۸ برابر من قبول شده!!
آقا مجید یعنی شما با رتبه ۳۶۱ شبانه خواجه نصیر قبول شدید؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ)mahshid1383 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  تبریک میگم بهش ولی حق خیلیا مثل من خورده شده!!یکی از بچه ها با ۲برابر رتبه من تونست امنیت روزانه قبول بشه!!یعنی خدا عدالت کجاست. من ازین که دوستم قبول شد ناراحت نیستم اما از نتیجه خودم ناراحتم که چراااا... منم خواجه شبانه زدم حالا یکی با رتبه ۷-۸ برابر من قبول شده!!
آقا مجید یعنی شما با رتبه ۳۶۱ شبانه خواجه نصیر قبول شدید؟
نه دوست عزیز قبول نشدم دیگه!!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ب.ظ
درسته که با دیدن این نتایج، خودمونی بگم، زورمون میاد!! Wink ولی بدونیم در حق ما هم بی عدالتی نشده، چرا که سهمیه ی این عزیزان جدای از سهمیه ی اعلام شده در دفترچه هست. پس این بی عدلتی نیست!! بی عدالتی اونجاست که نفر اول دانشگاه دمپایی سازی پشت کوه قلا نسبت به نفر سوم خواجه نصیر با رتبه ای ۴و۵ برابر بیشتر میتونه یه جای بهتر رو با استفاده از سهمیه شاگرد اولیش!!!!! قبول بسه...

( فامیل دور: من دیگه حرفی ندارن!! Big Grin )
۱
۲
ارسال: #۱۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ)sajjad988 نوشته شده توسط:  درسته که با دیدن این نتایج، خودمونی بگم، زورمون میاد!! Wink ولی بدونیم در حق ما هم بی عدالتی نشده، چرا که سهمیه ی این عزیزان جدای از سهمیه ی اعلام شده در دفترچه هست. پس این بی عدلتی نیست!! بی عدالتی اونجاست که نفر اول دانشگاه دمپایی سازی پشت کوه قلا نسبت به نفر سوم خواجه نصیر با رتبه ای ۴و۵ برابر بیشتر میتونه یه جای بهتر رو با استفاده از سهمیه شاگرد اولیش!!!!! قبول بسه...

( فامیل دور: من دیگه حرفی ندارن!! Big Grin )

اسمش اینه که سهمیه جداست ولی واقعیت اینه که جدا نیست و همه این حرف ها واسه بستن دهن ماست وگرنه اگر این سهمیه نباشه خوب اون ظرفیت هم به ظرفیت دفترچه اضافه میشه یعنی دانشگاهی که ۱۰ نفر میگیره و ۴ نفر شاگرد اولی اون موقع میتونه ۱۴ نفر بگیره. حالا بنظرتون سهمیه اش جداست؟ دوما کسی که شاگرد سوم دانشگاه خواجه است بدون کنکور تو دانشگاه خودشون روزانه قبول میشه دیگه کنکور دادن و یکسال معطلی نداره.
۱
۳
ارسال: #۱۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ق.ظ)haamidit نوشته شده توسط:  سلام
نتیجه ای که یکی از دوسام آورده به درخواست مدیران سایت یه تایپک واسش درست کردم!!!!HuhHuhHuhHuhHuhSad
من خودم ۲۲۷ شدم باید برم شهید مدنی تبریز بخونم ایشونم باید برن تهران!!!!!!!!!۱

کاش کارنامه اولیه و دومیشو میزاشتین تو سایت
به نظر من غیر ممکنه بتونه خواجه نصیر قبول شه
بخصوص که امسال ۹۰٪ کردن و شرایط قبولی برای شاگرد اولا سخت تر شده
شما ببین آخرین نفری که خواجه نصیر قبول شده یا همونایی که شبانش قبول شدن ۹۰٪نمرشو حساب کن و ببین تو کارنامه بچه ها با این نمره تقریبا چه رتبه ای میشه
یه چیزی حدود رتبه ۲۰۰ یا ۳۰۰ و بیشتر از این نمیشه
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط se.va.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  کاش کارنامه اولیه و دومیشو میزاشتین تو سایت
شما ببین آخرین نفری که خواجه نصیر قبول شده یا همونایی که شبانش قبول شدن ۹۰٪نمرشو حساب کن و ببین تو کارنامه بچه ها با این نمره تقریبا چه رتبه ای میشه
با تشکر
اینطوری که شما هم میگید نیست تو همین جا کسی بوده که با ۳۶۰ روزانه امیر کبیر قبول شده یا با ۹۰۰ شبانه دانشگاه تهران یکی هم از بچه های نرم افزار با رتبه ۱۰۰۰ یه جای خوب قبول شده بود (الان دانشگاهش یادم نیست) فکر نکنم قبول شدن در شبانه خواجه با سهمیه شاگرد اولی رتبه زیر ۱۰۰۰ بخواهد شما به چیزهایی که سنجش میگه توجه نکنید به چیزهایی که خودتون میبینید توجه کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ)se.va نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  کاش کارنامه اولیه و دومیشو میزاشتین تو سایت
با تشکر
اینطوری که شما هم میگید نیست تو همین جا کسی بوده که با ۳۶۰ روزانه امیر کبیر قبول شده یا با ۹۰۰ شبانه دانشگاه تهران یکی هم از بچه های نرم افزار با رتبه ۱۰۰۰ یه جای خوب قبول شده بود (الان دانشگاهش یادم نیست) فکر نکنم قبول شدن در شبانه خواجه با سهمیه شاگرد اولی رتبه زیر ۱۰۰۰ بخواهد شما به چیزهایی که سنجش میگه توجه نکنید به چیزهایی که خودتون میبینید توجه کنید.

اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه
من شکر خدا تا الان شاگرد اول کلاسمونم و پارسال هم آزمایشی شرکت کردم (کنکور۹۲) و به لطف خدا رتبم ۴۳۲ شد و فکر نمیکردم با ۴۳۲ بتونم تهران قبول شم و بخصوص امسال که شنیدم بجای ۸۰% شده ۹۰% و با خودم میگفتم نباید زیاد رو سهمیم حساب باز کنمHuh
ولی الان که رتبه و قبولی بچه هارو میبینم و حرفایی که سنجش میزنه خداییش شاخ درآوردمHuh Huh
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه
من شکر خدا تا الان شاگرد اول کلاسمونم و پارسال هم آزمایشی شرکت کردم (کنکور۹۲) و به لطف خدا رتبم ۴۳۲ شد و فکر نمیکردم با ۴۳۲ بتونم تهران قبول شم و بخصوص امسال که شنیدم بجای ۸۰% شده ۹۰% و با خودم میگفتم نباید زیاد رو سهمیم حساب باز کنمHuh
ولی الان که رتبه و قبولی بچه هارو میبینم و حرفایی که سنجش میزنه خداییش شاخ درآوردمHuh Huh

پس حتما به تلاشتون ادامه بدید قطعا اگر تا دو سال دیگه این سهمیه رو برندارند شما شریف یا امیرکبیر قبولید البته نه با این رتبه! من با توجه به اینکه آزمایشی رتبتون شده ۴۰۰ فکر کنم کنکور اصلی رتبتون ایشالا زیر ۲۰۰ خواهد بود (یا اگه بدشانسی نیارید دو رقمی )
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۲۲۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۶۱۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۲۲۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۵۲۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۹۸۵ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari
  سهمیه شاگرد اولی برای رشته ی دوم rezasys ۰ ۱,۷۳۵ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezasys
  سهمیه شاگرد اولی masoomeh_s ۷۹ ۴۳,۴۱۳ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: rezasys

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close