زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۹۸ - امنیت - غیر انتفاعی امام رضا [+نظرخواهی]

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط good-wishes.)
سلام

دوستان با ۲۹۸ امنیت امام رضا آوردم. این آخرین انتخابم بود. البته یه سری از دانشگاه‌ها رو نزدم.

نظر شما چیه؟ به نظرتون برم یا دوباره امتحان بدم؟ به این خاطر که اگر من ۲-۳ تا تست رو درست می‌زدم، الآن خیلی خوشحالتر بودم...
به اینها، سربازی و کار رو هم اضافه کنم.

ضمن اینکه باید از تهران برم.

ممنون میشوم نظرتون رو بگید.
Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mohammadali1990 , persian_boy , SaMiRa.e , good-wishes , Aurora
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
۲۹۸ امنیت - غیر انتفاعی امام رضا [+نظرخواهی]
دوستان نظری ندارید؟ Rolleyes

۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ ب.ظ
دوست عزیز به نظر بنده این دانشگاه خوبه خودم هم اینجا قبول شدم هیچکس از آینده با خبر نیس شاید سال بعد این رتبه هم نشه آورد منم شرایط تورو داشتم اگه تست های غلطمو نمیزدم الان جایی دیگر بودم.مهم نظر خودته که چگونه میخوای تصمیم بگیری!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
سلام.
آقا یکی از بچه های مانشت هست پارسال رفته امام رضا.
ایمیلش رو بهت میدم ازش بپرس. بهتر از من میتونه راهنماییت کنه:
nikfarjam.alireza@gmail.com

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
سلام دوستان ،
من هم غیرانتفاعی امام رضا-امنیت قبول شدم
ولی خب راهم خیلی دور هست ساکن تبریز هستم.به نظرتون ارزش داره اینهمه راه رو برم؟

راستی این دانشگاه خوابگاه هم داره؟کلاساش چند روز در هفته هست ؟
من واقعا مضطربم و تو دو راهی موندم که برم یا نه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ
دوست عزیز خوابگاه نداره تا اونجایی که من میدونم باید خونه بگیرین با دوستاتون و کلاساش فکر کنم ۲ روز در هفته است. توی دانشگاه های غیر انتفاعی جزء دانشگاه های خوبه.
۱
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ب.ظ
بچه ها یه سوال داشتم که خیلی ذهنمو درگیر کرده،
من پروژه پایانی ام رو تحویل ندادم یعنی آماده نیست هنوز ،۲ هفته دیگه هم ثبت نام دانشگاه هست ؛
با این وجود آیا میتونم ثبت نام کنم یا نه؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
شما باید تا ۳۱ شهریور فارغ التحصیل بشی عزیز حالا واسه ثبت نام یک تاییده از دانشگاه خودت بگیری کافیه فکر کنم.
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ
من خودم فناوری اطلاعات دانشگاه بین الملی امام رضا قبول شدم. اما چون ساکن مشهد هستم و هیچ دانشگاه دیگه ای تو مشهد iT نداشت امسال، انتخاب همین داشنگاه بود.

اما میدونم افرادی با رتبه پایین تر از شما تو این دانشگاه قبول شدن، یکی تو فروم زده بود با ۱۲۰۰ آورده (البته نزده بود آموزش محور بوده یا نه)

شما با این رتبه تو انتخاب رشته میتونستید جاهای دیگه ای قبول بشید، شاید شبانه یکی از دانشگاه های تهران.
از خودتون بپرسید موقع انتخاب رشته چرا این دانشگاه رو انتخاب کردید. برای آقایون واقعا سخته، بخواید این ۵ ماه باقی موندرو دوباره درس بخونید که حتما میدونید درس خوندن کونکوری بدترین نوع و عذابورترین نوع درس خونده، و فرم سربازی رو هم پر کنید که خدا میدونه معلوم نیست تا اون موقع چی پیش بیاد. تازه سال دیگه معلوم بشه آیا رتبه ی بهتری اوردید یا نه، آیا دوباره تضمینی هست جای بهتری قبول بشید.

مشهد نسبت به تهران هزینه های زندگی پایین تره، ولی برای کسایی که از جاهای دیگه ی کشور میان باید ببینن توانیی مالی پرداخت شهریه+ هزینه مسکن+مخارج زندگی رو دارن.

دوست قبلی هم که گفته بودن یکی میخواد بره استاد دانشگاه MIT بشه، بهتره واقع بین باشید. درصد خیلی کمی از دانشجوهای ما به خارج کشور میرن، و خیلی هاشون وضعیت مالی بسیار مناسبی دارن و هزینه با خودشونه، و تعداد خیلی کمتری از اونها بورسیه میگرن. که باید هدفتون همین باشه. نه اینکه بگید من برم شریف، تا ببنیم چی میشه شاید قسمت شد...

برای کسایی هم که داخل کشور میخوان کار کنند، خیلی ها اصلا مدرک مرتبط با کارشون ندارن چه برسه که بخوان دانشگاه رو نگاه کنند. مهم اینه که مهارت داشته باشید، با داشتن مدرک خشک و خالی هیچ کاری از دستتون بر نمیاد، اونایی هم که تو کارای دولتی پیشرفت میکنن، رابطه دارن، نه نیاز به مردک دارن (در صورت نیاز ساخته میشه) و نه مهارت. مهارت داشته باشید، کار خوب واسه خودتون جور میکنید، و تازه با این کار هم کسی پولدار نمیشه. فقط اموراتتون میگذره.

واقع گرایانه به شرایط تون نگاه کنید، اگر تحمل دو سال درس خوندن رو دارید، امام رضا دانشگاه خوبیه. یا دوباره ریسک کن و ....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , 007girl , saaraa
ارسال: #۱۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ق.ظ
RE: ۲۹۸ - امنیت - غیر انتفاعی امام رضا [+نظرخواهی]
یه راه دیگه هم اینه که شما بری امام رضا.
بعد ترم اول رو مرحصی بگیری و واسه ارشد بخونی. از بهمن هم دوباره بری سر کلاس تا نتایج اعلام شه. اینم یه راه. Smile

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ب.ظ
آخر ترم اول صبح زود یک خانمی آمدش در آزمایشگاه سوال داشت در مورد معماشناسی
بعد که پرسیدم کجایی گفت غیر انتفاعی امام رضا.
کلا که درست و حسابی بهشون درس نداده بودن و هیچی حالیش نبود هرچی می گفتم می گفت به ما درس ندادن
و اینکه اینقدر مسولان گروه امنیتش بی فکر هستن که درس پروتکل های امنیتی رو با معماشناسی با هم بهشون دادن
معماشناسی درس بسیار بسیار بسیار سنگینی هست که پیش نیاز پروتکل هست که خوده این درس هم خیلی سنگینه.

بهتره اول با کسی که اونجا هست صحبت کنید و بعد تصمیم بگیرید. صرفا اسم امنیت که میاد سست نشید تو ایران فقط امیرکبیر امنیت درس می دهند و امنیت کار می کنند بقیه جاها مسخره بازی هست. اینو به این دلیل می گم که خودم توش هستم و می بینم که چه کارهایی می کنند و می دونم که تو شریف یا تو مالک چه خبره. (اصفهان و مدرس رو نگفتم چون ساله اولشون هست و تقریبا خبری نیست.) همین وزارت دفاع چرا پروژه MultiFactor Authentication به این مهمی رو دادند به آزمایشگاه ما تو امیرکبیر چرا به مالک ندادند ؟ مگه اونجا پروتکل نمی خوانند مگه استاد که پروتکل کار کنه ندارند!

درست تصمیم بگیر.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , ITgirl , barankhanom , MehdizadeMilad
ارسال: #۱۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط sgh azm.)
از بچه های سال قبل کسی نیست بهمون کمک کنه ،
به خدا ثواب داره ها ،
اگه واقعا شرایطش برای تحصیل تو این رشته مناسب نیست ما بیخیال بشیم.
کسی اساتیدش رو میشناسه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
RE: ۲۹۸ - امنیت - غیر انتفاعی امام رضا [+نظرخواهی]
من خودم دانشگاه امام رضا قبول شدم.ولی تصمیم خودمو گرفتم میشینم برا سال بعد میخونم .من از یکی از دوستان که پارسال اونجا امنیت قبول شده بود.نظرشو در مورد این دانشگاه پرسیدم.که متن حرفاشو عینا براتون مینویسم شاید بدردتون بخوره:
ببینید از هدف شما برای ارشد خوندن اطلاعی ندارم، ولی اگر مثل من اهدافی مثل ادامه تحصیل تو مقطع دکترا دارین باید بگم واقعا کارمون گیره، دانشگاه رو به عنوان یه دانشگاه غیرانتفاعی میشناسنش و هیچ تفاوتی قائل نمیشن بین اینجا و موسسه آموزش عالی های غیرانتفاعی
به چیزایی که فعلا براتون خیلی مهم ترن جواب میدم اول
خوابگاه دارن ولی به پسرا نمیدن، فقط به دخترا میدن، شما یا باید خونه بگیری یا خوابگاه خودگردان. خوابگاه خودگردان که قابل سکونت باشه واسه یه دانشجو ارشد من گرفتم ماهی ۱۱۰ تومن بابت یه اتاق سه نفره، البته یه سوئیت بود که اتاق ۲ نفره رو میداد نفری ۱۲۰ و سه نفره نفری ۱۱۰
اجاره ها خیلی سنگینه، نزدیک دانشگاه که اصلا نمیشه گرفت خیییلی گرونه، نزدیکای میدون شهدا میشه گرفت که بافت قدیم هستن و مشکلات خاص بافت قدیمی مشهد رو دارن
شهریه دانشگاه هم ترم پیش واسه من ۹۰۰ دراومد، ولی تو محاسبه هزینه کلی شد ترم پیش دو تومن، شامل خورد و خوراک و پرینت و اجاره و .... و حداقل تفریح ..دانشگاه هم وام میده
مشکل استاد دارن هنوز رشته آوردن ولی استاد نیاوردن ...یه نفر همه درسا رو درس میده!!! خود مدیر گروه. گرچه مدیر گروه بسیار خوش اخلاق و مهربونی داره.
تلاش کنین برای بالاتر از اینجا
من بوشهری ام، فاصله راه تا مشهد خیلی زیاده، خیلی اذیت میشه آدم ...
اگر هم من رفتم این دانشگاه رو، دلیلش این بود که نمی تونستم بخاطر مشکلاتم واسه سال بعد بخونم و یه جورایی مجبور شدم

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: barankhanom
ارسال: #۱۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  بهتره اول با کسی که اونجا هست صحبت کنید و بعد تصمیم بگیرید. صرفا اسم امنیت که میاد سست نشید تو ایران فقط امیرکبیر امنیت درس می دهند و امنیت کار می کنند بقیه جاها مسخره بازی هست. اینو به این دلیل می گم که خودم توش هستم و می بینم که چه کارهایی می کنند و می دونم که تو شریف یا تو مالک چه خبره. (اصفهان و مدرس رو نگفتم چون ساله اولشون هست و تقریبا خبری نیست.) همین وزارت دفاع چرا پروژه MultiFactor Authentication به این مهمی رو دادند به آزمایشگاه ما تو امیرکبیر چرا به مالک ندادند ؟ مگه اونجا پروتکل نمی خوانند مگه استاد که پروتکل کار کنه ندارند!
دوست عزیز من با حرف شما کاملا موافقم واقعا سطح امیر کبیر با مالک قابل مقایسه نیست اما؟!!!
شما باید یه سری به مالک بزنید و ببینید چه پروژه هایی کار میشه اون موقع یه کم نظرتون عوض میشه
به نظر من تو این دو ساله مالک داره خوب کار می کنه و سطحش داره به قابل قبول میرسه
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  آخر ترم اول صبح زود یک خانمی آمدش در آزمایشگاه سوال داشت در مورد معماشناسی
بعد که پرسیدم کجایی گفت غیر انتفاعی امام رضا.
کلا که درست و حسابی بهشون درس نداده بودن و هیچی حالیش نبود هرچی می گفتم می گفت به ما درس ندادن
و اینکه اینقدر مسولان گروه امنیتش بی فکر هستن که درس پروتکل های امنیتی رو با معماشناسی با هم بهشون دادن
معماشناسی درس بسیار بسیار بسیار سنگینی هست که پیش نیاز پروتکل هست که خوده این درس هم خیلی سنگینه.

بهتره اول با کسی که اونجا هست صحبت کنید و بعد تصمیم بگیرید. صرفا اسم امنیت که میاد سست نشید تو ایران فقط امیرکبیر امنیت درس می دهند و امنیت کار می کنند بقیه جاها مسخره بازی هست. اینو به این دلیل می گم که خودم توش هستم و می بینم که چه کارهایی می کنند و می دونم که تو شریف یا تو مالک چه خبره. (اصفهان و مدرس رو نگفتم چون ساله اولشون هست و تقریبا خبری نیست.) همین وزارت دفاع چرا پروژه MultiFactor Authentication به این مهمی رو دادند به آزمایشگاه ما تو امیرکبیر چرا به مالک ندادند ؟ مگه اونجا پروتکل نمی خوانند مگه استاد که پروتکل کار کنه ندارند!

درست تصمیم بگیر.

ممنونم علی‌آقا... درسته کلاً اسم «امنیت اطلاعات» کمی اغواکننده هست ولی به قول معروف من گول اسم نمی‌خورم Smile حالا با اطلاعاتی که شما دادین هم بهتر میشه نتیجه‌گیری کرد... فکر میکنم یه مقدار IT به خاطر بین‌رشته‌ای بودنش گاهی البته، مورد ظلم هست. از شما هم شنیدم که گفتین تو خود امیرکبیر رشته‌ی تجارت الکترونیک بعضی‌ها میرن سمت صنایع برای معدل و... که به نظرم شاید مناسب نباشه.

(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  من از یکی از دوستان که پارسال اونجا امنیت قبول شده بود.نظرشو در مورد این دانشگاه پرسیدم.

ممنون بابت اطلاعات

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۷۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) majid10 ۲۲ ۱۸,۱۳۷ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseini91
  دانشگاه امام حسین beh123beh ۱ ۲,۱۹۳ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: haj_baba
  دانشگاه امام حسین beh123beh ۳ ۳,۶۶۴ ۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: haj_baba
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) husen ۲ ۸,۹۲۶ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sali_h
  دانشگاه امام حسین (ع) seyedmiladhashemi ۱۰ ۷,۳۱۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: smasoud
  دانشگاه غیردولتی - غیرانتفاعی امام رضا mahz3000 ۰ ۲,۰۷۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: mahz3000
  از کرمان تا امام رضا sinbadcity ۰ ۱,۶۵۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sinbadcity
  آخرین رتبه قبول شده در ارشد IT دانشگاه امام رضا gonabad ۳ ۳,۱۴۴ ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: shamim_70
  نرم افزار دانشگاه امام حسین چطوره؟ برم مصاحبه؟ rostamiani ۰ ۱,۶۴۰ ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: rostamiani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close