زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه امام حسین (ع)

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۰ ب.ظ
دانشگاه امام حسین (ع)
سلام. بچه ها کسی از دانشگاه امام حسین و شرایطش خبر داره؟ اینکه در رشته نرم افزار در چه سطحی هست؟هم به لحاظ امکانات و هم به لحاظ اساتید! تا چه رتبه هایی امکان قبولی در این دانشگاه دارن!! حتما باید جذب شد یا اینکه میشه ۲برابر زمان تحصیل باید خدمت کرد بعدا میشه جدا شد یا که نه میشه از همون اول غیر بورس بود درس خوند و اومد بیرون!!!
کلا گنگه برام. در سایت ها هم اطلاعات کاملی از این دانشگاه وجود نداره!!!!!
لطفا اونایی که این دانشگاه درس خوندن و میدونن به ما هم بگن.
سپاس از دوستان
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ
RE: دانشگاه امام حسین (ع)
سلام از دوستان کسی هست که دانشگاه امام حسین ارشد خونده باشه شرایط جذبش چطوریه تو رشته مهندسی مکانیک گرایش تبدیل یا هوا فضا سربازی چی میشه ایا امریه بر میداره
فضای دانشگاه چطوره ایا نظامیه
و ایا هوا فضا بهتره یا تبدیل
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ق.ظ، توسط seyedmiladhashemi.)
از دوستان کسی اطلاعی نداره!!!!!

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ)sajjad_h نوشته شده توسط:  سلام از دوستان کسی هست که دانشگاه امام حسین ارشد خونده باشه شرایط جذبش چطوریه تو رشته مهندسی مکانیک گرایش تبدیل یا هوا فضا سربازی چی میشه ایا امریه بر میداره
فضای دانشگاه چطوره ایا نظامیه
و ایا هوا فضا بهتره یا تبدیل
درباره خدمت سایت دانشگاه امام حسین توضیح داده..سایر موارد را خودم هم نمیدونم.
فکر نمیکنم اینجا کسی بدونه چون فروم بچه های کلمپیوتر،آی تی،علوم کامپیوتر هست.
بعید میدونم از رشته های دیگه خبر داشته باشن!!!
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ
Exclamation
سلام دوست عزیز. شما باید قبل از اول اردیبهشت تو سایت دانشگاه امام حسین ع فرم علاقمندی در تحصیل در این دانشگاه را پر میکردی و تو سایتشون میفرستادی.اگه انجام ندادی تضمینی براتون نیست.ولی اگه دعوت شدید به مصاحبه قبلش این چیزها رو بدونید خوبه .

شرایط پذیرش دانشجوی بورس دانشگاه:
۱. پذیرفته شدن در سیر مراحل مصاحبه علمی و گزینش سپاه تا قبل از اعلام نتایج نهایی
۲. دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور(دفترچه شماره یک و دو)
۳. حداکثر سن ۲۴ سال برای متقاضیان آزمون ورودی کارشناسی ارشد و ۲۶سال برای متقاضیان آزمون دکتری.
تبصره۱: مدت خدمت ضرورت به میزان ۲سال به حداکثر سن اضافه می شود.
تبصره ۲: به ازای هرسال سابقه فعال بسیج۳ماه و به ازای هرسال عضویت عادی بسیج۲ماه تا حداکثر یک سال به حداکثر سن اضافه می شود.
تبصره۳: فرزندان معظم شهدا، جانبازان و مفقودالاثرها و آزادگان تا ۵سال به حداکثر سن اضافه می شود.
تبصره۴: داوطلبانی که دارای سابقه عضویت خرید خدمت می باشند تا ۲سال به حداکثر سن اضافه می شود.
۴. داشتن حداقل معدل ۱۵ در مقطع کارشناسی از دانشگاه دولتی و معدل حداقل۱۶ از سایر دانشگاهها برای داوطلبین شرکت در دوره های کارشناسی ارشد.
۵. داشتن حداقل معدل ۱۶ در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی و معدل حداقل۱۷ از سایر دانشگاه ها برای داوطلبین شرکت در دوره های دکتری.
۶. دانشجویان علاوه بر دروس مصوب وزارت علوم موظف به گذراندن تعدادی از دروس عقیدتی- سیاسی خواهند بود.
امکانات و مزایا:
۱. کلیه پذیرفته شدگان نهایی بورس در بدو ورود به استخدام سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در می آیند.
۲. کلیه پذیرفته شدگان نهایی بورس از مزایای خدمات رفاهی، درمانی و حقوق و مزایای دانشجویی بهره مند خواهند شد.
۳. دانش آموخته گان براساس نیاز و نظر معاونت نیروی انسانی سپاه در رشته تخصصی خود به کارگیری می شوند.
ملاحظات:
۱. پذیرش دانشجو منحصراً از بین برادران صورت می گیرد.
۲. داوطلبین شاغل سپاه پاسدران نیازی به پرکردن این فرم ندارند.
۳. پذیرش نهایی صرفاً از بین داوطلبان پذیرفته شده چند برابرظرفیت آزمون تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد) و دوره های دکتری(Ph.D) معرفی شده از سازمان سنجش آموزش کشور ،که سیر مراحل مصاحبه، گزینش و استخدام را با موفقیت طی نمایند، صورت می پذیرد.
۴. نسبت به تامین خوابگاه پذیرفته شدگان در صورت وجود ظرفیت و براساس اولویت اقدام خواهد شد.
۵. داوطلبان می بایست قبل از اولویت دهم علاقمندی خود را به کدرشته محل های این دانشگاه در فرم انتخاب رشته درج نمایند.
۶. کارکنان رسمی شاغل در دستگاههای دولتی، وزارت خانه ها ، نهادها و شرکت ها حق انتخاب کدرشته محل های این دانشگاه را ندارند.
۷. هر داوطلب می بایست فقط یک فرم اعلام علاقمندی را تکمیل نماید و نیازی نیست برای هرگرایش فرمی مجزا تکمیل گردد.
· داوطلبانی که دارای یک یا چند شرط زیر باشند در صورت دارا بودن سایر شرایط عمومی و علمی در اولویت پذیرش قرار می گیرند:
الف) دوطلبانی که علاقمندی های خود را به کدرشته محل های این دانشگاه قبل از اولویت پنجم اعلام نمایند.
ب) داوطلبانی که در آزمون رتبه دو رقمی را احراز نمایند.
ج) پژوهشگران، مولفین، افراد نخبه و دارای ویژگی های برتر علمی و غیرعلمی منطبق بر آئین نامه استعدادهای درخشان
د) داوطلبانی که معدل کارشناسی و یا کارشناسی ارشد آنها بالای ۱۷ در رشته های فنی و مهندسی و علوم پایه و ۱۸ در رشته های علوم انسانی باشد.
ذ) خانواده معظم شهدا، ایثارگر و بسیجیان با معدل و تراز علمی برتر
ر) اعضای بسیج دانشجویی با معدل و تراز علمی برتر
ز) کسب نمره کل علمی بالاتر از ۵۰۰۰ در زیر گروه آزمایشی مربوطه

البته امسال غیر بورس هم داره و معدل پذیرشش هم عوض شده فکر کنم.تو ihu.ac.ir ببین.
درباره وضعیتش باید بهت بگم که یه محیط آرمانی و انقلابی هست و باید معتقد به اصل ولایت مطلقه فقیه باشید. البته اگه غیربورس باشی میتونی بعد تحصیل جدا بشی.ولی نوع مدرک هم باید مد نظر داشته باشی چون زیر نظر سپاه پاسداران هست. و شاید برای دکترا خارج محدودیت داشته باشی البته شاید.
وضعیت رفاهی عالی
وضعیت سطح آموزش عالی و کاربردی در طول تجصیل تو پروژه های بزرگ میتونی کار کنی(با شرایش البته)
اساتید بزرگ و ماهر .دکتر رضایی و افراد برجسته کشور. و حتی شاید دکتر همتی و هکرهای سپاه که اسرائیل رو هم هک کردند.و برای بچه های مکانیک و فضا و کامپیوتر عالیه.
برای کارهای تحقیقاتی و مقاله های تاپ بودجه و ساپورتت میکنن.
البته ورود و خروج و بعضی مسائل امنیتی اش محدودیت اجرا میکنه.
در کل اگه دنبال پیشرفت هستی و خدمت به خلق الله در مسیر خدا و پیغمبر شاید از شریف و ... بهتر باشه.
خوابگاه عالی و در شمال شرق تهران اتوبان شهید بابایی .
یا علی
اگر هم مشکلی داشتی من در خدمتم.hasan karimi71@yahoo.com
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek , seyedmiladhashemi , mmm1374
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط aria.)
این شرایط مربوط به پارساله الان توی دفترچه چنین چیزی مطرح نشده برای بورس از طرفی اگه بورسی در کار نباشه که بدرد نمی خوره این دانشگاه رو خارج از خودش اعتباری نداره ولی خوب در صورت بورس شدن خوب به نظر می رسه
به شخصه شرایطی که مطرح شده برای بورس رو ندارم ولی به خاطر بعضی مسائل اعتقادی دوست داشتم در خدمت کشورم باشم ولی خوب خیلی از شرایط بورسش رو ندارم غیر بورس هم که اعتباری بهش نیست

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  این شرایط مربوط به پارساله الان توی دفترچه چنین چیزی مطرح نشده برای بورس از طرفی اگه بورسی در کار نباشه که بدرد نمی خوره این دانشگاه رو خارج از خودش اعتباری نداره ولی خوب در صورت بورس شدن خوب به نظر می رسه
به شخصه شرایطی که مطرح شده برای بورس رو ندارم ولی به خاطر بعضی مسائل اعتقادی دوست داشتم در خدمت کشورم باشم ولی خوب خیلی از شرایط بورسش رو ندارم غیر بورس هم که اعتباری بهش نیست

چرا مدرک این دانشگاه برای سایر دانشگاه ها اعتبار نداره؟؟ یعنی مهر وزارت علوم نداره مدرک دانشگاه؟؟ پس چرا از طریق آزمون ارشد اقدام به جذب دانشجو کرده!!!؟
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ)seyedmiladhashemi نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  این شرایط مربوط به پارساله الان توی دفترچه چنین چیزی مطرح نشده برای بورس از طرفی اگه بورسی در کار نباشه که بدرد نمی خوره این دانشگاه رو خارج از خودش اعتباری نداره ولی خوب در صورت بورس شدن خوب به نظر می رسه

چرا مدرک این دانشگاه برای سایر دانشگاه ها اعتبار نداره؟؟ یعنی مهر وزارت علوم نداره مدرک دانشگاه؟؟ پس چرا از طریق آزمون ارشد اقدام به جذب دانشجو کرده!!!؟
منظور اینه که برای ادامه تحصیل به مشکل می خوری

۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط ۸۹۱۲۱۶۳۸.)
دانشگاه امام حسین (ع)
زلذذذبذب
۳
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط aria.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۵ ق.ظ)۸۹۱۲۱۶۳۸ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من سال کنکور گدشته توی این دانشگاه قبول شدم و به خاطر بی اطلاعی از شرایطش ۲ سال از عمرم هدر رفت پس می خوام یه سری شرایطش رو که جایی نمیگن بهتون تا بتونین با اطلاعات کامل انتخاب بکنین

۱-در مورد مصاحبه برا من خیلی سخت گرفتن و ۳ ساعت سوال و جواب ولی با توجه به معدل و رتبم و مصاحبه علمیم یه جوری عیب های مصاحبه عقیدتیم فاکتور گرفته شد.پس اگه قصد دارین برین برا مصاحبه خودتون رو حسابی اماده کنین در ضمن یه مصاحبه پزشکی داره که تو بیمارستان سپاه یه چکاپ کامل باید بشین برا ورود.

۲-زمان ثبت نام در صورت بورس بودن قرارداد ۳۰ ساله رسمی سپاه امضا میکنین(بنا براین در صورت پشیمونی و انصراف ... پاره میشه)

۳- بعد از پایان کار ثبت نام ترم یک به جای کلاس میرین دانشگاه تربیت پاسداری برا دوره پاسداری به مدت ۳ماه.

۴-در مورد سطح کلاس هاش راستش من خودم نرفتم ولی دوستانم که هنوزم باهاشون در ارتباطم خیلی نا راضی هستند و میگن هم سطح استاداش خیلی پایینه(در حد افتضاح) هم چون بچه ها قرارداد ۳۰ ساله امضا کردن شل میکنن.

۵-و مورد اخر کار(در جواب دوستمون<<۳. دانش آموخته گان براساس نیاز و نظر معاونت نیروی انسانی سپاه در رشته تخصصی خود به کارگیری می شوند.>> ) اصلا به تخصص نگاه نمیکنن و فقط نیاز سپاه مهمه(جمله دقیق معاون اموزش<< من کسی رو میشناسم با مدرک دکترا۱۵ ساله فرمانده گردانه چون اونجا بهش نیاز هست>>)

منم به امید پروژه انچنانی و امکانات رفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین حرف من نمیگم دانشگاه بدیه اتفاقا برا بعضی از دوستام اونجا بهشت بود مونده به شرایط تون (بدونین که نظامی میشین)پس اگه میخواین درست انتخاب کنین با توجه به تمدید زمان انتخاب رشته یه نفر پیدا کنین که دانشجوی اونجا باشه و دقیق همه چی رو بپرسین اگه به شرایط تون خورد که چه بهتر یه بهشت برا شما اگرم نخورد که نیاز نیست مثل من یه انصراف طولانی داشته باشین و دو سال از عمرتون هدر شه.
داشتن این بسیج فعال اجباریه و اینکه اون چکاب پزشکی رو می شه کمی توضیح بدید واینکه اون دوره ۳ ماهه پاسداری چیه ایا برای غیر بورس ها هم هست برای غیر بورس ها وضعیت چه طوره ممنون از کمکتون
به نظرتون می ارزه من که احتمال قبولی تو یه دانشگاه خوب رو برم اونجا رو بزنم و برم واینکه دلیل اصلی تون برای انصراف چی بود

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ
دانشگاه امام حسین (ع)
نه بسیج فعال بودن اجباری نیست

چکاپ هم شامل ازمایش خون و ... عکس قفسه سینه و ستون فقرات و ... نوار قلب و حتی دندون و ....
اون سه ماه برا بچه های بورس اجباریه و نکته جالبش اینجاست که وقتی شما میرین اونجا دیگه یه جورایی بورس حساب میشین
دوست خود من دوره کارشناسیش قبول شده بود غیر بورس ولی فرستاده بودنش دوره
دوره شم دوره تربیت پاسداریه دیگه
دوره اموزشی سربازی چطوره یکم سخت تر
بهتره اگه فامیل یا اشنای سپاهی دارین ازش بپرسین(دیگه نمیشه همه چیز سپاه رو گفت که)
اینکه میارزه یا نه به خودتون ربط داره
ببینین تو این دوران بیکاری و نبود بازار کار خیلی جای خوبیه
ولی این رو در نظر بگیرین که قرار نظامی بشین(دلیل انصراف خودم) ببینین نظامی خیلی شرایطش سخته و زندگیش دیگه دست خودش نیست

مثلا فرض کنین شما یه جا میرین سرکار بعد یه مدت خوشتون نمیاد و یه کار دیگه پیدا میکنین و میرین اونجا ولی نظامی اگه غیبت کنه و نره بازداشتکاه و دادگاه نظامی اگرم بخواد انصراف بده یه دوره طولانی و بسیار هزینه بر(جریمه) خواهد داشت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek , aria
ارسال: #۱۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۵ ق.ظ)۸۹۱۲۱۶۳۸ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من سال کنکور گدشته توی این دانشگاه قبول شدم و به خاطر بی اطلاعی از شرایطش ۲ سال از عمرم هدر رفت پس می خوام یه سری شرایطش رو که جایی نمیگن بهتون تا بتونین با اطلاعات کامل انتخاب بکنین

۱-در مورد مصاحبه برا من خیلی سخت گرفتن و ۳ ساعت سوال و جواب ولی با توجه به معدل و رتبم و مصاحبه علمیم یه جوری عیب های مصاحبه عقیدتیم فاکتور گرفته شد.پس اگه قصد دارین برین برا مصاحبه خودتون رو حسابی اماده کنین در ضمن یه مصاحبه پزشکی داره که تو بیمارستان سپاه یه چکاپ کامل باید بشین برا ورود.

۲-زمان ثبت نام در صورت بورس بودن قرارداد ۳۰ ساله رسمی سپاه امضا میکنین(بنا براین در صورت پشیمونی و انصراف ... پاره میشه)

۳- بعد از پایان کار ثبت نام ترم یک به جای کلاس میرین دانشگاه تربیت پاسداری برا دوره پاسداری به مدت ۳ماه.

۴-در مورد سطح کلاس هاش راستش من خودم نرفتم ولی دوستانم که هنوزم باهاشون در ارتباطم خیلی نا راضی هستند و میگن هم سطح استاداش خیلی پایینه(در حد افتضاح) هم چون بچه ها قرارداد ۳۰ ساله امضا کردن شل میکنن.

۵-و مورد اخر کار(در جواب دوستمون<<۳. دانش آموخته گان براساس نیاز و نظر معاونت نیروی انسانی سپاه در رشته تخصصی خود به کارگیری می شوند.>> ) اصلا به تخصص نگاه نمیکنن و فقط نیاز سپاه مهمه(جمله دقیق معاون اموزش<< من کسی رو میشناسم با مدرک دکترا۱۵ ساله فرمانده گردانه چون اونجا بهش نیاز هست>>)

منم به امید پروژه انچنانی و امکانات رفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین حرف من نمیگم دانشگاه بدیه اتفاقا برا بعضی از دوستام اونجا بهشت بود مونده به شرایط تون (بدونین که نظامی میشین)پس اگه میخواین درست انتخاب کنین با توجه به تمدید زمان انتخاب رشته یه نفر پیدا کنین که دانشجوی اونجا باشه و دقیق همه چی رو بپرسین اگه به شرایط تون خورد که چه بهتر یه بهشت برا شما اگرم نخورد که نیاز نیست مثل من یه انصراف طولانی داشته باشین و دو سال از عمرتون هدر شه.

ضمن سپاس از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادید، رشته شما از گرایشای کامپیوتر یا آی تی بود؟ یا همین برق که خودتون تو پروفایلتون نوشتید؟
آخه شنیدم فرق میکنه رشته تا رشته...
ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۹۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۵۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) majid10 ۲۲ ۱۸,۰۱۹ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseini91
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۳۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  کسی اطلاعای در مورد دانشگاه های امنیت ملی و امام حسین و یا مال اشتر داره ؟! rozitir ۰ ۱,۷۹۸ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  رتبه های قبولی در دانشگاه امام حسین یا مالک اشتر در گرایش امنیت وشبکه یا نرم افزار محمدسبحانی ۱ ۷,۰۹۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۷۸ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۰۴ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  دانشگاه امام حسین beh123beh ۱ ۲,۱۸۲ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: haj_baba
  دانشگاه امام حسین beh123beh ۳ ۳,۶۳۴ ۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: haj_baba

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close