زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نام نویسی گروهی مدرسان

ارسال: #۱۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط PSHirazi.)
RE: نام نویسی گروهی مدرسان
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  این تخفیف ها فقط واسه کسانیه که تهران هستن؟؟

نه واسه همه هست ولی باید گروهی باشیم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , rata
ارسال: #۱۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ
بچه ها تاپیک رو از اول مطالعه کنید اگر میخواهید تو گروه باشید باید یه ایمیل به rata بفرستید. توی ارسال شماره ۴ کاملا توضیح داده شده.ببخشید

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو بیاره.
خدا نکنه اگر چیزی شکستیم اون دل باشه.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , PSHirazi , rata
ارسال: #۱۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط Mänu.)
نام نویسی گروهی مدرسان
منم هستم به r.raataa@yahoo.com ایمل زدم،فقط کسی میدونه هزینه آزمونها کلا بدون تخفیف چقدره؟؟؟

(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)rata نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید
با آرزوی پیروزی و موفقیت برای همگی
من با خانم ناصری هماهنگ کردم (نمایندگی مدرسان تهران) گفتند تعداد تماس گیرنده های عضو مانشت زیاده منتها پراکنده هستن و گفتن اگه یه گروه تشکیل بدید با تعداد بالا تخفیفات شاملتون میشه (مجموعه کامپیوتر و IT )
اگه مایل باشید اونایی که حاضرن به این r.raataa@yahoo.com میل بزنن لطفا اسم و رشته امتحانی که خواهان شرکت درش هستید رو ذکر کنید و یه شماره تماس
ضمنا بگم که تخفیفات به صورت یکسان شامل همه اعضای گروه میشه من فقط دارم سعی میکنم همگی دوستانی که قصد شرکت در آزمون های مدرسان رو دارند یه جا جمع کنم تا گروه بزرگتری داشته باشیم که تخفیف ۵۰% شاملمون بشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه سوالی براتون پیش اومد از خود خانم ناصری بپرسید(۰۲۱۲۲۸۹۲۷۸۸) حتما بگید از طریق مانشت و گروه رفیعی تماس میگیرم

پیروز و سر بلند باشید
Smile

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata
ارسال: #۱۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۳ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
من چند روز پیش که مدرسان بودم با مسئول این تخفیفها صحبت کردم گفت بالای هفتاد هشتاد نفر تماس گرفتند جویا شدند. پیشنهاد من اینه که به جای این که گروه به گروه ثبت نام کنید یه گروه خیلی بزرگ تشکیل بدید و بعد ثبت نام کنید تا تخفیف بیشتری بگیرید. فقط یه نفر پایه میخواد به دنبال جمع آوری لیست باشه. نکته بعدی این که احتمالا امسال تغییرات مثبت خوبی در ازمونهای مدرسان داده بشه که یه سری نوآوری خواهد بود امیدوارم هر جا شرکت میکنید بدونید چطور از نتایجش استفاده کنید.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , borna91 , Mänu , rata
ارسال: #۲۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  احتمالا امسال تغییرات مثبت خوبی در ازمونهای مدرسان داده بشه که یه سری نوآوری خواهد بود
میشه بیشتر توضیح بدید؟

برای انت ثبت نام ها تا کی وقت داریم؟

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۱
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  من چند روز پیش که مدرسان بودم با مسئول این تخفیفها صحبت کردم گفت بالای هفتاد هشتاد نفر تماس گرفتند جویا شدند. پیشنهاد من اینه که به جای این که گروه به گروه ثبت نام کنید یه گروه خیلی بزرگ تشکیل بدید و بعد ثبت نام کنید تا تخفیف بیشتری بگیرید. فقط یه نفر پایه میخواد به دنبال جمع آوری لیست باشه. نکته بعدی این که احتمالا امسال تغییرات مثبت خوبی در ازمونهای مدرسان داده بشه که یه سری نوآوری خواهد بود امیدوارم هر جا شرکت میکنید بدونید چطور از نتایجش استفاده کنید.

آقای جهانی خواهشا شما به گوش مدیران برسانید من آخه گروه از کجا پیدا کنم ؟
آقای دکتر و سایر دوستان مدیر حالا که موسسات کنکور یک سری تخفیف برای بچه های انجمن در نظر گرفته اند و همین تبلیغات نیز برای پایداری انجمن مفید هست لطفا یک لینک یا بخش در معرض دید و خوش جا برای ثبت نام گروهی موسسات در بالای سایت تعبیه بفرمایید من کاری به موسسه اش ندارم فقط یک جایی باشه تا همه با هم جمع بشویم و ثبت نام کنیم . آخه تک نفره تخفیف قابل توجهی داده نمی شود . با تشکر
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۲۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
لطفا دوستان موسس یک آمار از تعداد اعضای گروه بدهند . با تشکر
۲
۰
ارسال: #۲۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ)borna91 نوشته شده توسط:  آقای جهانی خواهشا شما به گوش مدیران برسانید من آخه گروه از کجا پیدا کنم ؟
آقای دکتر و سایر دوستان مدیر حالا که موسسات کنکور یک سری تخفیف برای بچه های انجمن در نظر گرفته اند و همین تبلیغات نیز برای پایداری انجمن مفید هست لطفا یک لینک یا بخش در معرض دید و خوش جا برای ثبت نام گروهی موسسات در بالای سایت تعبیه بفرمایید من کاری به موسسه اش ندارم فقط یک جایی باشه تا همه با هم جمع بشویم و ثبت نام کنیم . آخه تک نفره تخفیف قابل توجهی داده نمی شود . با تشکر

پیشنهاد خوبیه
اما حالا که این امکان نیست از همین گروهی که داره تشکیل میشه استفاده کنید. به rata ایمیل بدید. اگر به ۳۰ نفر برسیم ۵۰ درصد تخفیف میگیریم

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو بیاره.
خدا نکنه اگر چیزی شکستیم اون دل باشه.
۵
۰
ارسال: #۲۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ
سلام دوستان

من هنوز خودمم اسمم رو وارد لیست نکردم میخوام مطمین شم که به همه گروه این تخفیف تعلق میگیره یا نه؟؟؟؟ اگر اینجوری باشه که واقعا به پیام نور بیشتر ۲۵% نمیدن که من شرمنده ام خب هرچی باشه آدم بش برمیخوره ؛ اما در غیر اینصورت من دوستای زیادی دارم که میتونم وارد لیستشون کنم.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۲۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط PSHirazi.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من هنوز خودمم اسمم رو وارد لیست نکردم میخوام مطمین شم که به همه گروه این تخفیف تعلق میگیره یا نه؟؟؟؟ اگر اینجوری باشه که واقعا به پیام نور بیشتر ۲۵% نمیدن که من شرمنده ام خب هرچی باشه آدم بش برمیخوره ؛ اما در غیر اینصورت من دوستای زیادی دارم که میتونم وارد لیستشون کنم.

دوستان تماس گرفته اند ، گفته شده تخفیف به تمام گروه تعلق خواهد گرفت و دانشگاه محل تحصیل تاثیری ندارد .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ندا۱ , سجاد۶۷
ارسال: #۲۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط rata.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  این تخفیف ها فقط واسه کسانیه که تهران هستن؟؟
نه شامل همه شهرا میشه
دوستان عزیز لطفا تاپیک رو از صفحه اول دنبال کنید چون اطلاعات جدید رو همون اول میذارم
تا الان ۱۰ نفر شدیم
راستش وقت نشد با خانم ناصری در مورده بچه های گل و درسخون پیام نوری صحبت کنم ولی قول میدم فردا تمام تلاشمو انجام بدم
خداییش این حرفشون به منم برخورد, یه بی احترامی به همه دانشجوهای عزیزه

(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ)atefenzr نوشته شده توسط:  ممنون می شم اسم منم بنویسید Heart
دوست عزیز شما هم جزء گروه شدید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: PSHirazi
ارسال: #۲۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط PSHirazi.)
RE: پیشنهاد برای نام نویسی گروهی مدرسان
دوستان گروه تخفیف آزمون من یک پیشنهاد دارم ، به دلیل گستردگی انجمن و سردرگمی بیشتر افرادی که مایل به ثبت نام در گروه های تخفیف هستند لطفا اعضای انجمن و دوستانتان در تاپیک ها و قسمت های دیگر انجمن را برای ثبت نام در گروه دعوت کنید ، ارسال پیام هم گزینه خوبی است ، تلاش بیشتر = تعداد بیشتر = تخفیف بیشتر برای همه . با تشکر .

دوستان خدا به آقای جهانی خیر بدهد ، ایشان گفته اند :

" تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف
در چند روز گذشته چند تایی از دوستان به من پیغام خصوصی دادند در ارتباط با مبحث تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف. من دوست نداشتم خودم رو داخل این بحث کنم برای این که به من انگ تبلیغ زده نشه . ولی خوب وقتی دیدم مشکل هماهنگی وجود داره بهتر دیدم راهکاری اندیشیده بشه که همه بتونند از بیشترین تخفیف بهره مند بشوند. در کل با صحبت هایی که با نماینده مدرسان کردم قرار شد که هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند. من قول گرفتم ازشون که هر کس ایمیل بزنه مشمول تحفیف گروهی بشه. قرار بر این شد تا دو هفته اینده هر کس ایمیل زد در یک لیستی جمع آوری بشه که من اسامی این لیست را در دو هفته اینده در همین تاپیک اعلام میدارم که یه وقت کسی از قلم نیفته. فقط دقت داشته باشین که گفتند حداکثر دو هفته برای این کار زمان دارید. پس با دوستاتون هماهنگ کنید چون هر چه بیشتر بشید به نفعتون هستSmile ترجیخا گروهی ایمیل بزنید ولی اگر فردی هم بزنید مشمول تخفیف گروهی میشوید.

نکته بعدی در مورد کسانی که هنوز کمی تردید دارند من دوست ندارم تبلیغ کنم ولی خوب همان طور که گفتم قراره امسال تغییرات بسیار مثبتی در ساختار و مختوای ازمونها اتفاق بیفته. نمیتونم دقیق بگم قراره چه کارهایی انجام بشه چون ایده لو میره ولی بدونید که شما فقط یه پاسخ نامه ساده دریافت نخواهید کرد و در این پاسخ نامه اطلاعات بسیار تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفتSmile اگه خدا بخواهد مسئولیت دفترچه ایتی هم احتمالا بار دیگر با خود من خواهد بودSmile "

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان لطفا علاوه بر این که ساختار گروه خودمان را حفظ می کنید ، به دستورالعمل بالا هم توجه داشته باشد .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , rata , ندا۱
ارسال: #۲۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ق.ظ
سلام

امروز با خانم ناصری تماس گرفتم گفتند که این تخفیف به همه گروه تعلق میگیره و هیچ فرقی نمیکنه کجا خونده باشیدBig Grin
خب دیگه تردید منم برطرف شد و چندیدن نفر رو به لیستشون اضافه میکنم
۳
۰
ارسال: #۲۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
سلام
این تخفیف ها شامل کلاس ها نمی شه؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
خدا رو شکر ندا جون دیدی بهت گفتم بیخودی نگرانیSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ندا۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۱۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۴۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۶ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close