زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۱۸۱
۰۶ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ب.ظ
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
لطفا اگه استادی ایرادی داره اسمش رو ننویسید. توی فضای مجازی مناسب نیست. و ظلمه در حق اون استاد. شاید کسی باشه که از نزدیک اون رو بشناسه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۰۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ق.ظ
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ب.ظ)karimi نوشته شده توسط:  اقای کارگهی که دیگه نظریه زبان های نصیر رو تدریس نمی کنن دیگه کجا‌ها هستن؟Huh

(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوست عزیز همه اساتید نصیر در این موسسه تدریس می کنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه تو سایت نصیر برین جلوی بعضی از دروس نوشته "به زودی اعلام می شود" اینها یعنی دکتر کارگهی، دکتر اجلالی، دکتر سید جوادی، دکتر ابراهیم مقدم، دکتر فیلی و ... که تو سایت موسسه پژوهش اومده و چون قرارداد انحصاری با پارسه بستن و قبل از عید هم با پژوهش بستن اسمشون تو سایت نصیر قید نمیشه
ساعات کلاسهایی که جلوشون نوشته "به زودی اعلام می شود" با ساعات کلاسهای موسسه پژوهش یکیه، یعنی دارن با هم همکاری میکنن
من سه شنبه با دکتر اجلالی برداشتم و نصیر ثبت نام کردم، حالا نمیدونم کلاسهاش دانشگاه نصیره یا موسسه پژوهش(احتمالا نصیره)

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۳
۰۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ب.ظ)karimi نوشته شده توسط:  اقای کارگهی که دیگه نظریه زبان های نصیر رو تدریس نمی کنن دیگه کجا‌ها هستن؟Huh

(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوست عزیز همه اساتید نصیر در این موسسه تدریس می کنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه تو سایت نصیر برین جلوی بعضی از دروس نوشته "به زودی اعلام می شود" اینها یعنی دکتر کارگهی، دکتر اجلالی، دکتر سید جوادی، دکتر ابراهیم مقدم، دکتر فیلی و ... که تو سایت موسسه پژوهش اومده و چون قرارداد انحصاری با پارسه بستن و قبل از عید هم با پژوهش بستن اسمشون تو سایت نصیر قید نمیشه
ساعات کلاسهایی که جلوشون نوشته "به زودی اعلام می شود" با ساعات کلاسهای موسسه پژوهش یکیه، یعنی دارن با هم همکاری میکنن
من سه شنبه با دکتر اجلالی برداشتم و نصیر ثبت نام کردم، حالا نمیدونم کلاسهاش دانشگاه نصیره یا موسسه پژوهش(احتمالا نصیره)

ممنون ولی من دقیقن متوجه نشدم نصیر و موسسه پژوهش یکی هستند؟و یه سوال از بچه هایی که قبلن کلاساشو رفتن دارم کلاساشون منظم هست؟در کل خوبه من میخوام نظریشو برم؟ممنون میشم اگه جواب بدینHuh
۰
۰
ارسال: #۱۸۴
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ ب.ظ)karimi نوشته شده توسط:  دقیقن متوجه نشدم نصیر و موسسه پژوهش یکی هستند؟
یکی نیستن، ولی دارن با هم همکاری میکنن

۰
۰
ارسال: #۱۸۵
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ ق.ظ
دوستان نظرتون در مورد کلاس سیستم عامل آقای موسوی طیبی چیه(نویسنده کتاب سیستم عامل پوران پژوهش)؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۶
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ق.ظ
تا اونجایی که من میدونم آقای موسوی طیبی دانشجوی دکتر حقیقت بودن

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال: #۱۸۷
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ق.ظ)nina نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون در مورد کلاس سیستم عامل آقای موسوی طیبی چیه(نویسنده کتاب سیستم عامل پوران پژوهش)؟
کلاسهای ایشون کجا برگزار میشه؟

۰
۰
ارسال: #۱۸۸
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ ب.ظ

یه توصیه
اگر کسی تا الان کلاسارو ثبت نام نکرده و مد نظرش همونایی هست که در سایت نصیر تحت عنوان "به زودی اعلام میشود" هست از طریق موسسه نصیر اقدام کنه نه پژوهش
که حداقل تخفیفاش شامل حالش بشه
من چند تا از کلاسارو تو پژوهش ثبت نام کردم و چون از طریق پژوهش اقدام کردم تخفیف بهم تعلق نمیگیره، علیرغم اینکه کلاسا ظاهرا نصیر تشکیل میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۱۸۹
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط msdsepideh.)
دوستان شنیدم که موسسه پزوهش خیلی بی نظمه و حتی ممکن است اصلا کلاساش تشکیل نشه و بنابراین مراقب باشید پولتون و وقتتون هیچی نشه .
دوستان شنیدم که موسسه پزوهش خیلی بی نظمه و حتی ممکن است اصلا کلاساش تشکیل نشه و بنابراین مراقب باشید پولتون و وقتتون هیچی نشه .
۰
۱
ارسال: #۱۹۰
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ب.ظ)msdsepideh نوشته شده توسط:  دوستان شنیدم که موسسه پزوهش خیلی بی نظمه و حتی ممکن است اصلا کلاساش تشکیل نشه و بنابراین مراقب باشید پولتون و وقتتون هیچی نشه .

من تماس گرفتم گفتن احتمالا جزییات کلاسا تا ۱۲ تیر مشخص میشه و روی سایت قرار میگیره

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۱۹۱
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ب.ظ
دوست عزیز به نظر من شما باید با موسسه نصیر تماس بگیرید و بگویید ایا دکتر اجلالی در موسسه خارج تهران هم تدریس می کند یا خیر ؟
۰
۰
ارسال: #۱۹۲
۰۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۲ ب.ظ)nina نوشته شده توسط:  یعنی هیچکس با دکتر اجلالی کلاس نداره ازشون بپرسه در شیراز هم تدریس دارن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعید میدونم خارج تهران تدریس کنن

۰
۰
ارسال: #۱۹۳
۱۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط اکتیو.)
خطاب به MARJAN2001: بالاخزه در مورد کلاسهای اصفهان به چه نتیجه ای رسیدین؟؟؟ منم دنبالشم.....شدید!!! جهاد دانشگاهی خوبه؟؟؟ من اساتیدش را نمیشناسم! ثبت نام تابستانش هم تا ۲۰ تیره.
۰
۰
ارسال: #۱۹۴
۱۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۲ ب.ظ)nina نوشته شده توسط:  یعنی هیچکس با دکتر اجلالی کلاس نداره ازشون بپرسه در شیراز هم تدریس دارن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دکتر ۳ روز ۲ش ۵ش و جمعه پارسه هستند، فکر میکنم نصیر هم میرن، پس بعید میدونم بیان شیراز
باهاشون معماری برداشتم، من میتونم کمکی به شما کنم؟

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۱۹۵
۱۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۴ ب.ظ، توسط اکتیو.)
بچه‌ها لطفا کمکم کنین.بگین به نطرتون کدوم کلاسها را تابستون بردارم کدومها را پاییز.ترجیحا فشار روی تابستون باشه....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۳۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۲۲۷ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۷۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۷۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۴۱ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۴۹۰ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۵۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close