زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر

ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
Exclamation مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر
توجه !

جدول مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ رشته‌ علوم کامپیوتر

جهت روحیه دادن به اعضای مانشت که این پست رو میخونن : "تا جایی که من میدونم اکثر داوطلبای کنکور علوم کامپیوتر از این موضوع خبر ندارند و شما چند قدم بزرگ از اونها جلوترید"

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۸
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fayon , sepidsal , fateme.a , بنده ی خدا , chita70
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ب.ظ
RE: مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳
ممنون
ولی ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
good-wishes، در تاریخ ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با تشکر از دوست گرامی آقای جوادی
چون ایشون درخواست حذف تاپیک رو داشتند ، عرض می کنم به علت اینکه ممکنه دوستانی هنوز از از این جریان مطلع نباشند و پیگیری اعلانات مانشت رو هم نکرده باشند(چون اطلاع رسانی این قضیه با پیگیری یک ادعا و در بخش اعلانات انجام شد) این تاپیک به حیات خودش ادامه میده
البته سند رسمی فرمایش ایشان (هفته نامه پیک سنجش مورخ ۲۷ خرداد ۹۲) در آن آدرسی که عرض کردم (صفحه دوم، ارسال۲۵) آمده .
موفق باشید

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sepidsal
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ق.ظ
مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳
ممنون

یه سوال
چرا درس اصول سیستم های کامپیوتری نیست؟
مگه دیگه علوم کامپیوتر گرایش سیستم های کامپیوتری نداره؟!
۱
۰
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ق.ظ، توسط sepidsal.)
دوتا سوال دیگه!

۱- راجع به این سرفصل های جدید و منابع مناسب برای کنکور جدید علوم کجا بحث شده؟ من هرچی گشتم تاپیکش رو پیدا نکردم Sad
۲- اون گرایش ۲ که پارسال به علوم اضافه شده بود-علوم تصمیم و مهندسی دانش- وضعیت اون چی میشه؟ امسال هم پذیرش دارن؟ زیر مجموعه علوم باقی می مونه یا دوباره سر از یه جای دیگه قراره در بیاره؟

اگه جای درستی سوالم رو نپرسیدم عذر می خوام و لطفا اصلاحش کنید؛ الان دوباره ملت میان شونصدتا! منفی میدن Big Grin

۲
۰
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ق.ظ)sepidsal نوشته شده توسط:  دوتا سوال دیگه!

۱- راجع به این سرفصل های جدید و منابع مناسب برای کنکور جدید علوم کجا بحث شده؟ من هرچی گشتم تاپیکش رو پیدا نکردم Sad
۲- اون گرایش ۲ که پارسال به علوم اضافه شده بود-علوم تصمیم و مهندسی دانش- وضعیت اون چی میشه؟ امسال هم پذیرش دارن؟ زیر مجموعه علوم باقی می مونه یا دوباره سر از یه جای دیگه قراره در بیاره؟

اگه جای درستی سوالم رو نپرسیدم عذر می خوام و لطفا اصلاحش کنید؛ الان دوباره ملت میان شونصدتا! منفی میدن Big Grin

اره یکی جوب بده
good-wishes، در تاریخ ۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوستان گرامی .
مدیریت مانشت پیگیر این قضیه هستند و انشاا... به زودی بخش های مربوطه ایجاد میشه و دوستان می تونند اونجا به بحث در این خصوص بپردازند.

۰
۰
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
شده ریاضی دیگه

فقط اسمش علوم کامپیوتره
۳
۱
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ق.ظ
من منابعشو ضریباشو دارم ولی این که از ر درسی چند تا سوال میاد یا این که سرفصلاش چیاستو ندارم
لطفا اگه کسی میدونه بگه
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ب.ظ
این قضیه رو یک هفته بعد از اعلام نتایج اولیه‌ی کنکور ارشد توی پیک سنجش نوشته بودند. جالبه که تازه الان دوستان با خبر شدند. انتظار می‌رفت که سنجش خبر به این مهمی رو بهتر اطلاع‌رسانی کنه. فکر کنم هدفشون از این تغییرات این بوده که تعداد کمتری از بچه‌های فنی بتوانند وارد علوم کامیپوتر بشوند.
۱
۰
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  شده ریاضی دیگه

فقط اسمش علوم کامپیوتره

واقعا هدفشون چیه آخرش زدن علوم؟؟
اینهمه زحمت بکش شبکه سیستم عاما مدار هوش و... بخون آخرشم بهت میگن علوم کامپیوتر = ریاضیAngry
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ب.ظ
Exclamation RE: مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر
اینو ببینید شاید برای شمام جالب باشه! Idea

برنامه مقطع کارشناسی
مجموعه آموزشی علوم ریاضی
شامل رشته های
ریاضیات و کاربردها
آمار و کاربردها
علوم کامپیوتر

ویرایش ۸۹/۰۶/۲۲

یه سند ۲۴۱ صفحه ای که گویا به همه دانشگاه ها هم ابلاغ شده.
حالا قسمت جالب ماجرا Big Grin

فصل ۶) پیوست ها
۴-۶/ مجموعه مواد امتحانی آزمون سراسری ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه ها در مجموعه آموزش علوم ریاضی

چیزی رو که ۳-۴ سال پیش بخشنامه بوده و ابلاغ شده، چرا الان ملت باید به طرق محیرالعقول و به لطایف الحیل کشف کنن دیگه من نمیدونم Angel

پ.ن: اینجا میخوام از طرف همه اونهایی که مثل من از طریق مانشت متوجه ماجرا شدن، یه تشکر ویژه از بچه های مانشت داشته باشم. خدا قوت Heart

فایل‌(های) پیوست شده
CS.pdf
اندازه فایل: ۹۱/۰۹ KB

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sd_javadi
ارسال: #۱۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ق.ظ
خانوم مدیر
این تاپیک علوم ۹۳ چی شد پس؟
کی میخواین راهش بندازین؟ Sad
good-wishes، در تاریخ ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام دوست عزیز
من بابت تاخیر به وجود آمده از شما و سایر دوستان عذرخواهی می کنم
مشکل ما اینه که مدیر برای اون بخش ها نداریم وگرنه خیلی وقته که پیگیرش هستیم (البته آقا فرداد شخصا پیگیری میکنند من فقط چند وقت یه بار بهشون مثل دارکوب یادآوری می کنم که چی شد ؟Big Grin )
اینجا رو ببینید :

من باز از آقا فرداد میخوام در این خصوص توضیحاتی به دوستان ارائه کنند تا وضعیت روشن تر بشه.

۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ
سلام و خسته نباشید
ممنونم از وقتی که میگذارین
تکلیف دروس اختصاصیش که روشنه فقط مونده دروس مشترک بین سه تا گروه ریاضی و آمار و علوم

من که یه سری پی دی اف از نت جمع کردم و فعلا دارم اونا رو میخونم ولی خب حسابش یه تیری توی تاریکیه!!! اگه اینجا بتونین راهنمایی کنین و دوستانی که با تجربه تر هستن نظرشون رو بگن خیلی خیلی لطف بزرگی کردین.

بازم ممنونم از شما

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
به نظرم دوستان علوم برای هر یک از دروس جدید در بخش خودش یه تاپیک باز کنند و در اون حداقل می تونید منابعی که در هر دانشگاه مثل شریف یا تهران و دانشگاه های دیگه برای این دروس مشترک تدریس می شه رو گرداوری کنید (می تونید به سایت این دانشگاه ها سر بزنید). حداقلش اینه که می دونید توی دانشگاه های دیگه از چه منابعی استفاده می شه. برای کتب تست هم فکر کنم باید یه سر به بازار بزنید ببنید برای هر درس چه انتشاراتی کتاب تست دارند. البته می شه تو نت هم گشت ببینید بچه های کنکوری ارشد ریاضی جایی جمع نیستند که ازشون بشه پرسید Smile

------------
دوستان حالا که منتظر موندید چند روز دیگه صبر کنید یه کاری می کنیم بالاخره Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepidsal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۳۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۲۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۱۴ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۷۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۲ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۱۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۸۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close