تالار گفتمان مانشت
مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر - sd_javadi - 04 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ

توجه !

جدول مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ رشته‌ علوم کامپیوتر

[attachment=12215]

جهت روحیه دادن به اعضای مانشت که این پست رو میخونن : "تا جایی که من میدونم اکثر داوطلبای کنکور علوم کامپیوتر از این موضوع خبر ندارند و شما چند قدم بزرگ از اونها جلوترید"

RE: مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - good-wishes - 04 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ

ممنون
ولی ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - alireza70 - 05 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ

ممنون

یه سوال
چرا درس اصول سیستم های کامپیوتری نیست؟
مگه دیگه علوم کامپیوتر گرایش سیستم های کامپیوتری نداره؟!

مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - sepidsal - 05 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ق.ظ

دوتا سوال دیگه!

۱- راجع به این سرفصل های جدید و منابع مناسب برای کنکور جدید علوم کجا بحث شده؟ من هرچی گشتم تاپیکش رو پیدا نکردم Sad
۲- اون گرایش ۲ که پارسال به علوم اضافه شده بود-علوم تصمیم و مهندسی دانش- وضعیت اون چی میشه؟ امسال هم پذیرش دارن؟ زیر مجموعه علوم باقی می مونه یا دوباره سر از یه جای دیگه قراره در بیاره؟

اگه جای درستی سوالم رو نپرسیدم عذر می خوام و لطفا اصلاحش کنید؛ الان دوباره ملت میان شونصدتا! منفی میدن Big Grin

RE: مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - sonia1989 - 05 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ق.ظ)sepidsal نوشته شده توسط:  دوتا سوال دیگه!

۱- راجع به این سرفصل های جدید و منابع مناسب برای کنکور جدید علوم کجا بحث شده؟ من هرچی گشتم تاپیکش رو پیدا نکردم Sad
۲- اون گرایش ۲ که پارسال به علوم اضافه شده بود-علوم تصمیم و مهندسی دانش- وضعیت اون چی میشه؟ امسال هم پذیرش دارن؟ زیر مجموعه علوم باقی می مونه یا دوباره سر از یه جای دیگه قراره در بیاره؟

اگه جای درستی سوالم رو نپرسیدم عذر می خوام و لطفا اصلاحش کنید؛ الان دوباره ملت میان شونصدتا! منفی میدن Big Grin

اره یکی جوب بده

مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - shabgard - 05 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ

شده ریاضی دیگه

فقط اسمش علوم کامپیوتره

مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر - fateme91 - 09 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ق.ظ

من منابعشو ضریباشو دارم ولی این که از ر درسی چند تا سوال میاد یا این که سرفصلاش چیاستو ندارم
لطفا اگه کسی میدونه بگه

مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر - nimam - 09 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ

این قضیه رو یک هفته بعد از اعلام نتایج اولیه‌ی کنکور ارشد توی پیک سنجش نوشته بودند. جالبه که تازه الان دوستان با خبر شدند. انتظار می‌رفت که سنجش خبر به این مهمی رو بهتر اطلاع‌رسانی کنه. فکر کنم هدفشون از این تغییرات این بوده که تعداد کمتری از بچه‌های فنی بتوانند وارد علوم کامیپوتر بشوند.

RE: مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - sonia1989 - 11 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ق.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  شده ریاضی دیگه

فقط اسمش علوم کامپیوتره

واقعا هدفشون چیه آخرش زدن علوم؟؟
اینهمه زحمت بکش شبکه سیستم عاما مدار هوش و... بخون آخرشم بهت میگن علوم کامپیوتر = ریاضیAngry

RE: مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر - sepidsal - 11 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ

اینو ببینید شاید برای شمام جالب باشه! Idea

برنامه مقطع کارشناسی
مجموعه آموزشی علوم ریاضی
شامل رشته های
ریاضیات و کاربردها
آمار و کاربردها
علوم کامپیوتر

ویرایش ۸۹/۰۶/۲۲

یه سند ۲۴۱ صفحه ای که گویا به همه دانشگاه ها هم ابلاغ شده.
حالا قسمت جالب ماجرا Big Grin

فصل ۶) پیوست ها
۴-۶/ مجموعه مواد امتحانی آزمون سراسری ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه ها در مجموعه آموزش علوم ریاضی

چیزی رو که ۳-۴ سال پیش بخشنامه بوده و ابلاغ شده، چرا الان ملت باید به طرق محیرالعقول و به لطایف الحیل کشف کنن دیگه من نمیدونم Angel

پ.ن: اینجا میخوام از طرف همه اونهایی که مثل من از طریق مانشت متوجه ماجرا شدن، یه تشکر ویژه از بچه های مانشت داشته باشم. خدا قوت Heart

مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر - sepidsal - 03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ق.ظ

خانوم مدیر
این تاپیک علوم ۹۳ چی شد پس؟
کی میخواین راهش بندازین؟ Sad

مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر - sepidsal - 03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ

سلام و خسته نباشید
ممنونم از وقتی که میگذارین
تکلیف دروس اختصاصیش که روشنه فقط مونده دروس مشترک بین سه تا گروه ریاضی و آمار و علوم

من که یه سری پی دی اف از نت جمع کردم و فعلا دارم اونا رو میخونم ولی خب حسابش یه تیری توی تاریکیه!!! اگه اینجا بتونین راهنمایی کنین و دوستانی که با تجربه تر هستن نظرشون رو بگن خیلی خیلی لطف بزرگی کردین.

بازم ممنونم از شما

مهم ! جدول جدید مواد و ضرایب امتحانی کنکور ارشد ۹۳ - رشته علوم کامپیوتر - انرژی مثبت - ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

به نظرم دوستان علوم برای هر یک از دروس جدید در بخش خودش یه تاپیک باز کنند و در اون حداقل می تونید منابعی که در هر دانشگاه مثل شریف یا تهران و دانشگاه های دیگه برای این دروس مشترک تدریس می شه رو گرداوری کنید (می تونید به سایت این دانشگاه ها سر بزنید). حداقلش اینه که می دونید توی دانشگاه های دیگه از چه منابعی استفاده می شه. برای کتب تست هم فکر کنم باید یه سر به بازار بزنید ببنید برای هر درس چه انتشاراتی کتاب تست دارند. البته می شه تو نت هم گشت ببینید بچه های کنکوری ارشد ریاضی جایی جمع نیستند که ازشون بشه پرسید Smile

------------
دوستان حالا که منتظر موندید چند روز دیگه صبر کنید یه کاری می کنیم بالاخره Smile