زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - (مرداد ۹۲)

ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - (مرداد ۹۲)
بانک سینا به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، از بین داوطلبان زن و مرد حائز شرایط و دانش آموختگان متولد ۱۳۶۴ به بالا از طریق برگزاری آزمون دعوت به همکاری می نماید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , Lover Of Science , saeedehs , Amir V , m@hboobe , arashmobileboy , abraham , javadjj , mehraban_m , kati , Pegasus , pooyaa , عاطفه پارسا , Apple.CS , mojistd
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ ب.ظ
RE: آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها)
ممنون از اطلاع رسانیتون دوست عزیز
اما این طور که در سایت بانک سینا نوشته :
در رشته های تحصیلی مدیریت (دولتی، بازرگانی، صنعتی و مالی)، اقتصاد (نظری، محض، بازاریابی و صنعتی)، حسابداری و بانکداری

ما معمولا آگهی های استخدامی که به رشته تخصصی مانشت مربوط باشه رو در این سایت قرار می دیم Smile
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Lover Of Science , ati314 , Amir V , 007girl
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها)
ممنونم از درج آگهی.
یه قسمت دیگه از سایت اطلاعات بهتری رو داده!! (یعنی اطلاع رسانی در حد موگادیشو-پایتخت سومالی)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در این قسمت "استخدام" رو کلیک کنید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , sahar_2000 , m@hboobe , sarinaz
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ
بله فقط برای رشته های که گفته استخدام داره لینکی رو که رشته ما رو هم داره من خیلی وقت پیش پر کردم شاید نزدیک به چند ماهی میشه
ولی تاریخش رو تغییر دادن

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط sahar_2000.)
همونطور که بقیه دوستان فرمودن رشته ی ما در فرم نهایی استخدام اسمش وجود داره..همون بخشی که مربوط به استخدام هست لینک رشته ی ما وجود داره..مربوط به رشته های خاص نیست..اونجا ناقص گفته..پر کنید ضرر نداره...یکم دقت کنید و با یه تیتر خوندن قضاوت نکنید.من از اعضای قدیمی مانشت هستم و میدونم که هدف این سایت و تالارها مربوط به رشته ی کامپیوتر است.ممنون.
good-wishes، در تاریخ ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با این اوصاف بهتر بود شما هم لینک موردی که به اظهار خودتون "ناقص گفته" رو اطلاع رسانی نفرمایید تا سایرین به اشتباه نیفتند

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
خوش به حال انایی که "پ"دارن و قبول میشن

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۲
۰
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
ممنونم از اطلاع رسانیتون.

بعد از ثبت نام آدرس ایمیلی که برام تاییدیه رو فرستاد این بود!!! : sinabank@gimail.com

اینجوریشو ندیده بودیم دیگه!
۰
۰
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ ب.ظ
gimail.com?????
این دیگه چجورشه؟؟؟واسه من به سایز عکس ایراد میگیره...نمیدونم فعلا برنامه فتوشاپ نصب ندارم..اما باpicture managerهم به سایز pixel100*100 set نمیشه..دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم...

۰
۰
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  gimail.com?????
این دیگه چجورشه؟؟؟واسه من به سایز عکس ایراد میگیره...نمیدونم فعلا برنامه فتوشاپ نصب ندارم..اما باpicture managerهم به سایز pixel100*100 set نمیشه..دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم...

اگه هیچ برنامه ویرایشگری نداری رو سیستمت میتونی از paint ویندوز استفاده کنی
همون برنامه نقاشی
بازش کن و عکستو باز کن توش از منوی imageگزینه attributes رو انتخاب کن طول و عرضو ۱۰۰ بزن حتی خیلی وقتا از این برنامه برای کم کردن حجم عکس ها هم میشه استفاده کرد مثلا عکستو بازش کنی دوباره با پسوندbmp ذخیره کنی و دوباره bmp رو باز کنیو img کنی میبینی که حجمش یک چهارم شده شایدم کمتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_2000 , maneshty , Engineer
ارسال: #۱۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
یه سوال فنی حالا اگر در حال یادگیری نرم افزارها باشیم چی ؟!! Big Grin
من بدون تکمیل اون چیزایی که میخواست ثبتش کردم فقط بخش سوابق تحصیلی فیلدهای ضروری پر کردم!Confused

خواستم اطلاع بدم که اینجور که نوشته میتونید با وارد کردن کدرهگیری و کدملی اطلاعات رو ویرایش کنید.... من که ویرایشی ندیدم!
خلاصه که کلا...

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط foranyone.)
من به خاطر ارشد حاضرم بانک و حقوق و مزایاش رو ول کنم
ولی ظاهرا خیلیا دوست دارند کارمند بانک باشند.
نمیدونم واقعا کدومش درسته!

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط abraham.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ)foranyone نوشته شده توسط:  من به خاطر ارشد حاضرم بانک و حقوق و مزایاش رو ول کنم
ولی ظاهرا خیلیا دوست دارند کارمند بانک باشند.
نمیدونم واقعا کدومش درسته!

میشه دلیلاتون رو که حاضرید کارمند بانک رو ول کنید و به ارشد برید رو به صورت پیام خصوصی برام ارسال کنید.

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ
قبلنا هر کی آگهی استخدام میداد منفی میزدم نه اینکه با طرف مشکل داشته باشم اصل این امتحانا رو سیاه بازی میدیم تجربه شو دارم حالا شاید این یکی البته فرق داشته باشه بی خودی دلسرد نشین اما فرداد خان اومد سر قضیه یه استخدامی که کلی منفی داده بودن یکیش هم ما، گرد و خاکی کرد حسابی که بابا مگه طرف گناه کرده که خبر داده!! "دیدم که نه والا حق میگه فوقش یه خورده لق میگه Smile یه تیکه از شعر شاملو" الانم از ترس فرداد منفی نمیدم وگرنه اگهی استخدادم دادن توی سایت علی کنکوریا مث اینه که به عروسی که میخاد بره حجله بگی بیا برو دانشگاه ....اصلن من اگه ادمین بودم هر کی آگهی استخدام میداد....استغفرالله
اون داداش که گفته به عشق ارشد از کارمندی بانک میگذره دمش گرم خوشم میاد آدم میفهمه کارش چیه، صراط زندگیش مستقیمه، بوجار و لنجر نمیشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parvin333
ارسال: #۱۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ ب.ظ
قابل توجه آقای دادخواه:
دوست عزیز و بقیه کسانی که مشابه شما فکر میکنن باید بگم که دوستانی که براارشد خودشون رو آماده میکنند دیگه به یه حدی از زندگی رسیدن که هم باید به فکر کار باشند هم تشکیل خانواده و خیلی از جنبه ها دیگه از زندگی..تک بعدی بودن اونم تو این سن یه مانع بزرگ برای پیشرفت است.مگه میشه همه ی زندگی تعطیل بشه صرفا برا یه کنکور ارشد؟ حالا حساب دوستانی که مثلا فقط میخوان شریف قبول بشن برا بورسیه و اینا جداست..در کل گفتم...
به نظرم اون دوستمون هم میتونن هم کار بانک رو ادامه بدن هم به یه دانشگاه حالا کمی معمولی راضی بشن و ارشد رو ادامه بدن..کاری که خیلی ازاطرافیانم میبینم که انجام میدن.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mah7 , عزیز دادخواه
ارسال: #۱۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  قابل توجه آقای دادخواه:
دوست عزیز و بقیه کسانی که مشابه شما فکر میکنن باید بگم که دوستانی که براارشد خودشون رو آماده میکنند دیگه به یه حدی از زندگی رسیدن که هم باید به فکر کار باشند هم تشکیل خانواده و خیلی از جنبه ها دیگه از زندگی..تک بعدی بودن اونم تو این سن یه مانع بزرگ برای پیشرفت است.مگه میشه همه ی زندگی تعطیل بشه صرفا برا یه کنکور ارشد؟ حالا حساب دوستانی که مثلا فقط میخوان شریف قبول بشن برا بورسیه و اینا جداست..در کل گفتم...
به نظرم اون دوستمون هم میتونن هم کار بانک رو ادامه بدن هم به یه دانشگاه حالا کمی معمولی راضی بشن و ارشد رو ادامه بدن..کاری که خیلی ازاطرافیانم میبینم که انجام میدن.

کلن از اساس با همدیگه مخالفیم پس دیگه بحثی نیست آبجی گلم. امید وارم به همه ایده آلاتون برسید . در ضمن هرکی هم سن و سال من بود سه بار به همه آرزو هاش رسیده بود Shy به هر حال ،موفق باشید. به جان خودم من منفی ندادم . مخلص فرداد خان هم هستیم Big Grin .
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_2000 , abraham , parvin333

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۱ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۰۷ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۰۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استخدام در پلیس فتا majidjan ۳۰ ۳۶,۷۸۶ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: مجیدمیرزایی
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۱۰۶ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  استخدام در قوه قضاییه ! ( کارشناس شبکه و ماشین نویس ) khayyam ۱۷ ۱۸,۲۳۳ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrousta
  منابع کتاب بانک تست هوش مصنوعی amir_ghanati ۰ ۲,۰۶۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_ghanati
  استخدام پیمانی ۵ ساله یا امریه ؟! follower ۴ ۴,۹۱۶ ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  بانک تست پارسه pc_farjam ۳ ۳,۸۰۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: lili36

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close