زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳

ارسال: #۶۴۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ
دوستانی که سیستم عامل دکتر حقیقت پارسه رو میخونن من میخوام مطمئن بشم که از کتاب درست میخونم و یه عکس از کتابم میذارم اگه ممکنه ببینید همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در ضمن ۴۹۰ صفحه هست !!!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۴۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستانی که سیستم عامل دکتر حقیقت پارسه رو میخونن من میخوام مطمئن بشم که از کتاب درست میخونم و یه عکس از کتابم میذارم اگه ممکنه ببینید همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در ضمن ۴۹۰ صفحه هست !!!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درسته ... همینه
ارسال: #۶۴۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستانی که سیستم عامل دکتر حقیقت پارسه رو میخونن من میخوام مطمئن بشم که از کتاب درست میخونم و یه عکس از کتابم میذارم اگه ممکنه ببینید همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در ضمن ۴۹۰ صفحه هست !!!!!

خوده خوده خودشه Big Grin
ارسال: #۶۴۹
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ
چرا که نه؟ فصل به این قشنگی! دکتر این همه وقت گذاشته نوشته، اصلا دلتون میاد؟
نه خب چون دیردارم شروع میکنم برای این...، در کل سیستم عامل درس قشنگیه

-----------------------------------
خیلی چیزا ممکن تو خیلی درسا تو کنکور نیاد ولی پایه یه درسن در واقع اگه نخونی اواسط یا آخر درس متوجه میشی که چرا متوجه نمیشی داری حفظ میکنی
سیتسم و یه چندتا درس دیگه درس مورد علاقم هست و سیستم رو چند بار خوندم از رو چندتا کتاب نظرم اینه باید فصل یکو دو رو بفهمی البته نظره شخصیمه و مطلق نیست

بله درسته، سیستم رو از چندتا کتاب خوندین؟کدوماش بهتربود؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۶۵۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ
ممنون ...چقد بدقلقه این درس البته من تازه امروز شروع کردم به خوندن و اولین درس سیستم عاملم شرو کردم واسه همینه دارم ممممیممممیرمااااا Big Grin
ارسال: #۶۵۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ب.ظ
وضعیت من تا الان
مدار ٥ فصل
معماری ٥ فصل
سیستم عامل حقیقت ٦ فصل
ساختمان داده ٥ فصل
نظریه ٦ فصل بیتر لینز
امار ٤ فصل
تا اخر شهریور میخوام این درسا رو تموم کنم یه دور البته یه ١٥ روزی مسافرتیم....

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
ارسال: #۶۵۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
دوستان عزیز OS دوست ماست!!
اصن عالیه.
قشنگتر از این درس داریم اصن ؟؟؟؟ Big Grin
هر چند تستاش خیلی دوست ما نیستن. یعنی طراح تستاش. بنده خدا کلی از تستا رو دکتر حقیقت یا گفته جواب نداره یا ۲ تا گزینه. یا اگه یه گزینه داره با ابهامه Big Grin Smile)

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: sellena
ارسال: #۶۵۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  ممنون ...چقد بدقلقه این درس البته من تازه امروز شروع کردم به خوندن و اولین درس سیستم عاملم شرو کردم واسه همینه دارم ممممیممممیرمااااا Big Grin

نا امیدت نمیکنما ولی شیرین ترین درس کنکور اینه Big Grin حالا راه نیوفتادی هنوز احساسه بد قلقی میکنی یه کم بخونی خوب میشه یعنی چون تازه شروع کردی رو قلتک نیوفتادی بیوفتی خوب میشه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman
ارسال: #۶۵۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط sellena.)
شبکه RoSs و سیستم عامل حقیقت چند روز دیگه تموم میکنم
ارسال: #۶۵۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  شبکه RoSs و سیستم عامل حقیقت چند روز دیگه تموم میکنم

چند روز طول کشید؟
٢تا کتابی که نام بردین رو همشو خوندین یا قسمتایشو؟

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۶۵۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ
بچه ها چطور بفهمیم که داریم درست درس میخونیم یا نه؟
من موندم !!!!!!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۵۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  شبکه RoSs و سیستم عامل حقیقت چند روز دیگه تموم میکنم

چند روز طول کشید؟
٢تا کتابی که نام بردین رو همشو خوندین یا قسمتایشو؟

شبکه ۲ماه ،شبکه خیلی دوست دارم تافصل ۸ خوندم(البته فصل ۷ و ۸ زیاد خوب نخوندمشون)
سیستم ۱ماه،تمام فصل، سیستم عامل هم دوست دارم.
ازخوندنشون لذت میبرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۵۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط m@hboobe.)

خود جنسه Big Grin

یه زمان دوری (پارسال اذر ماهExclamation) من رفتم پارسه واسه نظریه نورلله بعد پرسیدم کتاب سیستم بالاخره اوردن یا نه.... گفتن ۲۱۰۰۰ دیگه شب کنکور بود زورم اومد بگیرم!
امسال که ۲۹۰۰۰ !!
گفتم همون موسوی طیبی خودمو میخونم یه سیلبرشاتس هم امسال گذاشتم جفتش که تکمیل باشم!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman
ارسال: #۶۵۹
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  چرا که نه؟ فصل به این قشنگی! دکتر این همه وقت گذاشته نوشته، اصلا دلتون میاد؟
نه خب چون دیردارم شروع میکنم برای این...، در کل سیستم عامل درس قشنگیه

-----------------------------------
خیلی چیزا ممکن تو خیلی درسا تو کنکور نیاد ولی پایه یه درسن در واقع اگه نخونی اواسط یا آخر درس متوجه میشی که چرا متوجه نمیشی داری حفظ میکنی
سیتسم و یه چندتا درس دیگه درس مورد علاقم هست و سیستم رو چند بار خوندم از رو چندتا کتاب نظرم اینه باید فصل یکو دو رو بفهمی البته نظره شخصیمه و مطلق نیست

بله درسته، سیستم رو از چندتا کتاب خوندین؟کدوماش بهتربود؟

تو دانشگاه یبار مقسمی رو خوندم پارسال از رو حقیقت و استالینگز خوندم امسالم دارم از سیلبر میخونم (تازه شروع کردم) حقیقت خیلی خوبه استالینگز کامل تر از حقیقته وشیرین گفته و سیلبر احساس میکنم مفهومی تر گفته

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  بچه ها چطور بفهمیم که داریم درست درس میخونیم یا نه؟
من موندم !!!!!!!!!!!!

از رو حل تست , اگه بتونی ۶۰% رو حل کنی یعنی تقریبا درست داری میخونی (البته برای تابستون)

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

ارسال: #۶۶۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ
ساختمان هم تموم شدSmileاز فردا طراحی

همه درسا به کنار گسسته هم به کنار!
موندم واقعا چی بخونم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۹۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۹۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close