زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳

ارسال: #۵۷۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ ب.ظ
من امروز سیستم عامل حقیقت تموم شد Big Grin
ایشالله که معماری هم تموم شه Big Grin

تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست /// راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۷۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  من امروز سیستم عامل حقیقت تموم شد
خدا قوت پس Smile
ما که هنوز تو معماری موندیم، نصف هم نشده چه برسه تمام Big Grin
OS رو گذاشتم بین درسام، کم کم اونم... چه قدر طول می کشه تمام شه به نظرت؟ چند ساعت در مجموع مال حقیقت طول کشید. منم میخوام از حقیقت بخونم. پایه سیستمم هم خوبه

Keep Going
ارسال: #۵۷۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط zibaziba.)
RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونی طرح ۹۰% پارسه چی هست - خیلی تعریفشو شنیدم ولی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همون کتابای پارسه رو خلاصه کردن توش
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman
ارسال: #۵۷۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
امروز فقط دنبال منابع بودم! هرجی کشتم نتونستم امار و احتمال طورانی رو بیدا کنم. تو نت هست ولی واسه بجه های انسانیه منم تا حالا همونو میخوندم! زبان عمومی با سه رو هم بیدا نکردم Sad تا حالا زبان تخصصی بارسه میخوندم :ی
اینجا کسی بی دی اف یا کتاب این ٢ تا رو داره؟

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
ارسال: #۵۷۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  من امروز سیستم عامل حقیقت تموم شد
خدا قوت پس Smile
OS رو گذاشتم بین درسام، کم کم اونم... چه قدر طول می کشه تمام شه به نظرت؟ چند ساعت در مجموع مال حقیقت طول کشید. منم میخوام از حقیقت بخونم. پایه سیستمم هم خوبه
اگه که پایه سیستم عاملتون خوب باشه فقط در حد یه روخونی فک میکنم کافیه متنش روونه و خوب پیش میره نسبت به حجمی هم که کتابش داره زود میشه تمومش کرد Smile
کلا چون درس قشنگیه آدم میشینه سرش Big Grin
نمیدونم دقیقا چقدر شد ولی هر ۲۲ صفحه متن و تقریبا تو ۲ ساعت میخوندم

ارسال: #۵۷۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  من امروز سیستم عامل حقیقت تموم شد
خدا قوت پس Smile
آقا شما این دوستمون رو با خودمون مقایسه نکن Big Grin
اصن با ما نیست.
از بس میخونه. بعدم میگه چیزی نخوندم که.
چن روز دیگه هم معماریش تموم میشه Tongue

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate , M4$0UD
ارسال: #۵۷۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
خدا قوت پس Smile
آقا شما این دوستمون رو با خودمون مقایسه نکن Big Grin
اصن با ما نیست.
چن روز دیگه هم معماریش تموم میشه Tongue
ایشون خودشون در طی ۳ روز ۳ فصل سیستم عاملو خوندن تازه در سرعت باور نکردنی :O معماری هم که تموم شده
آقا نذار افشاگری کنم Big Grin

ارسال: #۵۷۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط mehdi1902.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  ایشون خودشون در طی ۳ روز ۳ فصل سیستم عاملو خوندن تازه در سرعت باور نکردنی :O معماری هم که تموم شده
آقا نذار افشاگری کنم Big Grin
بنده آمار و مدار و ریاضی و الگوریتم و منطقی تاکنون ۱ کلمه هم نخوندم !!!!

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۵۷۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
اصولا TA منطقی نیاز به خوندن نداره Tongue Big Grin
لطفا اجازه بدین سایر سوابق تحصیلی محفوظ بماند Big Grin

ارسال: #۵۸۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  اصولا TA منطقی نیاز به خوندن نداره Tongue Big Grin
لطفا اجازه بدین سایر سوابق تحصیلی محفوظ بماند Big Grin
جدی فکر میکردم سخت‌افزاریا تو این درسا قوی تر باشن :-؟
چون هم معماری پاس میکنن و هم FPGA و آز معماری و اینا
از اون طرف هم که الک۱و۲ و سیگنال و اینا !!!

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۵۸۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  آقا شما این دوستمون رو با خودمون مقایسه نکن Big Grin
اصن با ما نیست.
چن روز دیگه هم معماریش تموم میشه
چه فرا افکنی می کنی آقا مهدی؟ Smile)
اینجا که همه واسه خوندن و کنکور دادن میان، دیگه جای قیف و قپی و لغز نیست که ... جای اغراق و جلوه نمایی هم نیست. فکر هم نمی کنم جای خالی بندی هم باشه Wink
بنده معماری اصلا سطح صفرم!! تازه در حال جزوه خوندن دکتر اجلالی هستم. فکر هم نمی کنم، حالا حالاهااا معماری با این وضع من تموم شه!!
سیستم عامل رو خوب فهمیدم همون موقع!! ترم ۵!!!Big Grin واسه همین میگم بد نیستم توش!
من شبکه و سیستم عامل و ساختمان داده و الگوریتم و مدیریت پایگاه داده رو اصلا باز نکردم تا حالا Sad
واسه همین اولین پستم تو مرداد ماه گفتم عقب موندگی های درسیم زیـــــــــــاده Sad
تازه بقیه درس ها تموم نشدن، موازی دارم میرم:|

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  اگه که پایه سیستم عاملتون خوب باشه فقط در حد یه روخونی فک میکنم کافیه متنش روونه و خوب پیش میره نسبت به حجمی هم که کتابش داره زود میشه تمومش کرد Smile
کلا چون درس قشنگیه آدم میشینه سرش Big Grin
نمیدونم دقیقا چقدر شد ولی هر ۲۲ صفحه متن و تقریبا تو ۲ ساعت میخوندم
پایه سیستمم خوبه. حجم کتاب بالاست آخه. این آماری که دادید، یعنی یک ماه طول داره که خوندن سیستم Big Grin خدا بده برکت به قلم دکتر حقیقت هر چی نوشته پر حجمه

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  بنده آمار و مدار و ریاضی و الگوریتم و منطقی تاکنون ۱ کلمه هم نخوندم !!!!
آقا مگه کنکور IT نمیدی شما؟ نوشتی گرایش فناوری اطلاعات. دیگه آمار نداریم که!! تازه مدار منطقی نمیخواد که. وقتی معماری خوندی تموم شده رفته، چه کاریه مدار خوندن؟

Keep Going
ارسال: #۵۸۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  

پایه سیستمم خوبه. حجم کتاب بالاست آخه. این آماری که دادید، یعنی یک ماه طول داره که خوندن سیستم Big Grin خدا بده برکت به قلم دکتر حقیقت هر چی نوشته پر حجمه

شاید من آهسته میخونم میگم مثلا ایشون ۳ ۴ روزه شروع کردن فصل ۳ هستن ! من همراهش درسای دیگمو هم موازی میخوندم کلا خوب پیش میره Smile

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  
جدی فکر میکردم سخت‌افزاریا تو این درسا قوی تر باشن :-؟
چون هم معماری پاس میکنن و هم FPGA و آز معماری و اینا
از اون طرف هم که الک۱و۲ و سیگنال و اینا !!!

جدی آز FPGA خیلی برا معماری تاثیر داشت چون یه دور اکثر ماژول هاشو نوشته بودیم !!

سپاس‌گزاری شده توسط: M4$0UD
ارسال: #۵۸۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  چه فرا افکنی می کنی آقا مهدی؟ Smile)
اینجا که همه واسه خوندن و کنکور دادن میان، دیگه جای قیف و قپی و لغوز(لقوز؟و... ) نیست که ... جای اغراق و جلوه نمایی هم نیست. فکر هم نمی کنم جای خالی بندی هم باشه Wink

آقا مگه کنکور IT نمیدی شما؟ نوشتی گرایش فناوری اطلاعات. دیگه آمار نداریم که!! تازه مدار منطقی نمیخواد که. وقتی معماری خوندی تموم شده رفته، چه کاریه مدار خوندن؟
اون جلوه نمایی رو باید بیشتر تاکید کنی ملت بفهمن Smile) :-" Big Grin
من رشته ام IT ـه ولی میخوام بیشتر هوش کنکور بدم. البته IT هم میخونم ایشالا که شبکه بدم Big Grin
یه مهندسی نرم داره یه پایگاه که ایشالا میشه زود خوند. شبکه هم بلدم تقریبا :-" یعنی فک میکنم که بلدم Big Grin
منطقی هم من برا همین نخوندم. اونم فک میکنم بلدم. کلا زیاد فک میکنم Big Grin Tongue

قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate
ارسال: #۵۸۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  آقا شما این دوستمون رو با خودمون مقایسه نکن Big Grin
اصن با ما نیست.
چن روز دیگه هم معماریش تموم میشه
چه فرا افکنی می کنی آقا مهدی؟ Smile)
اینجا که همه واسه خوندن و کنکور دادن میان، دیگه جای قیف و قپی و لغوز(لقوز؟و... ) نیست که ... جای اغراق و جلوه نمایی هم نیست. فکر هم نمی کنم جای خالی بندی هم باشه Wink
بنده معماری اصلا سطح صفرم!! تازه در حال جزوه خوندن دکتر اجلالی هستم. فکر هم نمی کنم، حالا حالاهااا معماری با این وضع من تموم شه!!

درستش لغز ه D: Big Grin

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  چه فرا افکنی می کنی آقا مهدی؟ Smile)

اون جلوه نمایی رو باید بیشتر تاکید کنی ملت بفهمن Smile) :-" Big Grin
من رشته ام IT ـه ولی میخوام بیشتر هوش کنکور بدم. البته IT هم میخونم ایشالا که شبکه بدم Big Grin
یه مهندسی نرم داره یه پایگاه که ایشالا میشه زود خوند. شبکه هم بلدم تقریبا :-" یعنی فک میکنم که بلدم Big Grin
منطقی هم من برا همین نخوندم. اونم فک میکنم بلدم. کلا زیاد فک میکنم Big Grin Tongue

واقعا مهندسی نرم رو میشه زود خوند؟

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۸۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
منم همین برداشت آقا مهدی رو داشتم که سخت افزاریا بد بختی ما ها رو ندارن تو معماری و خوشا بحالت ای سحت افزاری Smile)
دمت گرم آقا مهدی. دمت گرم. آدم باس این جوری باشه... نه من کلا سرعت مطالعه ام متوسطه. یعنی همون آمار شما. تو درسی که مشکلی ندارم زیاد، هر یک ساعت و نیم، ۱۵-۱۷صفحه می خونم Sleepy
بله تصحیح می کنم : لغز Smile)
مهندسی نرم درس خواب آوریه. بذار بین درسهای اعصاب خردکنت. یعنی من که این جوری ریختم برنامه. ولی کلا مثه اسمشه Big Grin نـــــــرم برو جلو... میشه Tongue
جلوه نمایی رو عرض کنم که Smile) بابا آدم باس ی جا باشه آشفتگی ها ذهنی و درسی اش رو مطرح کنه، دور همی بگیم ببینیم کجای کاریم دیگه. اگرچه ی حسی بهم میگه، از اکثر این چمع عقب ترم Smile)
منم خیلی دو به شکم... کارم شبکه است اصلا. میخوام شبکه بدم. ولی ریسکه بالاییه دیگه این گرایش رفتن.کار درستی می کنی. ولی من تصمیم گرفتم رو علاقه برم جلو! نشد می چسبیم به همون کارمون Big Grin

Keep Going

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۳۳۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۴۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۶۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۶۰۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۳۷۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۱۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close