زمان کنونی: ۲۸ خرداد ۱۴۰۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت تیرماه ۹۲

ارسال: #۹۱
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط mehdi1902.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ب.ظ)green seven نوشته شده توسط:  پس برنامه ریزی واسه مرور نظر و برنامتون چیه ؟
زود نیس ؟؟؟؟!! واسه مرور ؟

(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  در کنارش سعی کن متن هم بخونی واسه درک مطلب خوبه
تخصصی باشه خیلی بهتره
نمیدونم شماها هم اینطوری هستین یا نه ولی من برای درک مطلب اگه مودش باشه خیلی خوب میفهمم اما خدا نکنه که نباشه. اصن نمیفهمم چی میگه Big Grin
خدارو شکر این ۲-۳ سال متن تخصصی کم نخوندم. از سیلبرشتس و هورو ویتز بگیر تا کراس و مانو و حتی گاهی سادیکو (مدار). البته همش هم خوشایند نبود Smile)) ولی تجربه‌های خوبی بودن
بیشتر مشکلم توی کلمات غیر تخصصیه :-S

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate
ارسال: #۹۲
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ب.ظ)green seven نوشته شده توسط:  پس برنامه ریزی واسه مرور نظر و برنامتون چیه ؟

دوست عزیز استاد یوسفی خوب درس میده ولی کنکوری
اصل مطلبو میگه ولی کیو از کجا اومده خدا داند!
شما کلاس که بری فک کن ۱۰٪ پیشرفت داشتی
باید تمامشون رو دوباره بخونی
یعنی کلاس رفتن یه کار اضافی هست شما باید خودت بشینی تک تک کلمات رو بخونی
خوب کتاب کنکوریهای استاد یوسفی که خط به خط درسشون میده خیلی خلاصه هستن
به نظرم کارا سخته
مثلا ۳ برگ اول گسسته ایشون خلاصه ۲۰۰ برگ گریمالدی من که عصبس شدم فک میکردم چرا نمیتونم باد بگیرم تا گریمالدی دیدم
اصل مطلب
شما کلاسا رو میری به شدت احساس راحتی میکنی ولی اینطور نیس ۹۰٪ کارا با خودته خیلی وقتتم گرفته میشه!
در مورد مرور هم شما باید کلا همه رو مفهمومی یاد بگیری نه حفظ مرور هم هنوز وقتش نیس! تا وقتی این همه درس هست ۴ صفحه خوندن که مرور نمیخاد
توصیه!
شما حتما ویس های استاد یوسفی رو گوش بده بعد واسه کلاس ها اقدام کن

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate
ارسال: #۹۳
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت تیرماه ۹۲
(۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستای گل
منم میخوام از شنبه شروع کنم!!
بنا به مصلحت جوابای امسال که شهریور میادو قیدشو زدم چون اگه قبولم بشم که احتمالش هست دانشگاش راضیم نمیکنه پس پیش به سوی کنکور ۹۳///////////
سال پیش یه مقداری تجربه کسب کردم که امسال خیلی به کمکم میاد ولی حیف که زمان کامل خالی نیست یعنی شاغلم!!ولی مهم اینه که من دلم اینترنت شریفو میخواد!!!!!!!! وای سرعتش حرف نداره !!
ریاضی فقط آمار و گسسته خواهم خوند سال پیش ریاضی سفید بدبختم کرد!!!!!!
زبان فقط لغت
مشترک همشون
تخصصی نرم همشون
به امید اینترنت شریف
همگی موفق باشید
من شنیدم اینترنت بخش علوم پایه دانشگاه تهرانم خوبه حالا اگه شریف نشد ته‌ برو البته اگه دوست دشتی{#emotions_dlg.laughing}

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
ارسال: #۹۴
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط explorer.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  نمیدونم شماها هم اینطوری هستین یا نه ولی من برای درک مطلب اگه مودش باشه خیلی خوب میفهمم اما خدا نکنه که نباشه. اصن نمیفهمم چی میگه Big Grin
خدارو شکر این ۲-۳ سال متن تخصصی کم نخوندم. از سیلبرشتس و هورو ویتز بگیر تا کراس و مانو و حتی گاهی سادیکو (مدار). البته همش هم خوشایند نبود Smile)) ولی تجربه‌های خوبی بودن
بیشتر مشکلم توی کلمات غیر تخصصیه :-S
آره بعضی موقه ها که مودش نباشه یکی میزنم تو گوشه خودم لامصب همچین زود مودش میاد که نگوو Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh
ارسال: #۹۵
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  آره بعضی موقه ه که مودش نباشه یکی میزنم تو گوشه خودم لامصب همچین زود مودش میاد که نگوو Big Grin
خیلی هم عالی Tongue
یادم باشه سری بعدی تست کنم. البته آدم تمرینشو زیاد کنه دیگه این حس کمتر و کمتر میشه Wink

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۹۶
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ق.ظ
وای با این همه درس چه کنم من؟
یه جوری دارم کم میارم.
کارشناسی که هیچی بهمون یاد ندادن.

انقدر هرج و مرج بود که بجای برنامه نویسی بهمون مدار درس دادن CoolBig GrinTongue

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۹۷
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ق.ظ
سلام دوستان من هم میخوام واسه کنکور ۹۳ بخونم تاریخ ازمون کی هست؟ایا وقت کافی دارم؟ من ۲ ساله که فارغ التحصیل مهندسی نرم افزارم چون سر کار هستم حتی کنکور ارشد ندادم اما امسال میخوام بخونم ...........یعنی جواب میده...من گرایش تجارت الکترونیک رو دوست دارم اما نمیدونم از کجا شروع کنم برم موسسات کنکور خوبه یا خودم برنامه ریزی کنم منابعی که باید بخونم رو ممنون میشم راهنمایی کنید.Smile
ارسال: #۹۸
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)atefeh25 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من هم میخوام واسه کنکور ۹۳ بخونم تاریخ ازمون کی هست؟ایا وقت کافی دارم؟ من ۲ ساله که فارغ التحصیل مهندسی نرم افزارم چون سر کار هستم حتی کنکور ارشد ندادم اما امسال میخوام بخونم ...........یعنی جواب میده...من گرایش تجارت الکترونیک رو دوست دارم اما نمیدونم از کجا شروع کنم برم موسسات کنکور خوبه یا خودم برنامه ریزی کنم منابعی که باید بخونم رو ممنون میشم راهنمایی کنید.Smile

مصاحبه خیلی ها رو تو مانشت دیدم که یکی دو سال به خاطر کار فاصله گرفتن و بعد شروع کردن خیلی هم خوب بودن.کلاس رفتن بستگی به روحیه خودت داره-ازمون به نظر من خیلی خوبه ادم بره-برا منابع همین مصاحبه های مانشت رو بخونی عالیه.دقیق بچه ها نوشتن چی خوندن موفق شدن...به نظر من مصاحبه ها رو بخونی ۷۰ درصد سوالات برطرف میشهSmile
ارسال: #۹۹
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  آقا میشه بگی مدار از روی کجا میخونی ؟؟؟
اگه چیزیشو خوندی، راضی هستی یا نه
خیلی ممنون Wink
از مرداد مدار رو شروع میکنم
شما اگه خیلی ضعیف هستی و هیچ پایه ای نداری بهترین بهتره از کتاب مدار الکتریکی سوم هنرستان ( رشته برق ) استفاده کنی و تک تک تمریناش رو حل کنی
اگه سطحت متوسط یا خوبه از پوران استفاده کن

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۱۰۰
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  از مرداد مدار رو شروع میکنم
شما اگه خیلی ضعیف هستی و هیچ پایه ای نداری بهترین بهتره از کتاب مدار الکتریکی سوم هنرستان ( رشته برق ) استفاده کنی و تک تک تمریناش رو حل کنی
اگه سطحت متوسط یا خوبه از پوران استفاده کن
من مدار رو در حد مقاومت و خازن و مش و KVL و KCL و اینا بلدم :دی
نورتن و تونن و اینا رو هم بخونم یادم میاد ولی خب میلنگه دیگه Smile
اما دیود و ترانزیستور دیگه اصلا Big Grin
فک کنم یه پایه‌ای دارم Tongue

بچه‌ها راهیان رو میگفتن خوبه انگار. پوران بهتر از اونه ؟؟

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۱۰۱
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط mmeiamm.)
سلام به همه ی دوستان امیدوارم موفق باشید .
من از اول تیر ماه استارت زدم با سیستم عامل و ساختمان و طراحی
سیستم عامل تموم شد و چند روزه دارم روزی نیم ساعت مرور می کنم و فرمول هاش و حفظ می کنم ...
طراحی سه فصل و ساختمان هم سه فصل تموم شد و هم فصل جدیدو می خونم هم اونایی که خوندم و خلاصه نویسی هام و مرور می کنم...
روزی ۴۵ دقیقه مندسی نرم افزار سامرویل و ۴۵ دقیقه زبان برنامه سازی پرت رو هم می خونم البته نمی کشم که زیاد حفظ کنم سعی می کنم تا حدی که می شه واسه خودم داستان بسازم و بفهممشون ......

روزی ۳۰ لغت عمومی و تخصصی هم حفظ می کنم و هر چند روز یه بار لغات و مرور می کنم .

طراحی و که ی دورش تموم شه می خوام برم سراغ گسسته ....

we are just
a moment in time
a blink of an eye
a dream for the blind
.
.
.
.
anathema

مگه چقدر سرعتش ؟؟؟؟؟؟
من کارشناسی خوارزمی بودم سرعت میانگین ۳ مگ بر ثانیه بود
در بعضی اوقات مثل صبح های زود به ۸ مگ بر ثانیه هم می رسید و دوباره میومد روی سه و چار ....
یعنی شریف از این هم بالاتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۱۰۲
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ
دوستان عزیز بحث در مورد منابع رو همون طور که گفته شده توی این تاپیک ها نداریم. ممنون می شم رعایت بشه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۱۰۳
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)mmeiamm نوشته شده توسط:  مگه چقدر سرعتش ؟؟؟؟؟؟
من کارشناسی خوارزمی بودم سرعت میانگین ۳ مگ بر ثانیه بود
در بعضی اوقات مثل صبح های زود به ۸ مگ بر ثانیه هم می رسید و دوباره میومد روی سه و چار ....
یعنی شریف از این هم بالاتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از شبکه داخلی استفاده میکردی ؟؟؟ Smile Big Grin
صنعتی اصفهان تو یه روز تابستونی که ترافیک کمه دیگه نهایتا ۴۰۰ کیلو Tongue

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۱۰۴
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
۳مگگگگگگگگ؟؟
یا حضرت سرعت
با این سرعت میشه رو گوگل کلیک راست کنی بعدا copy--paste کنی Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۱۰۵
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط mmeiamm.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ۳مگگگگگگگگ؟؟
یا حضرت سرعت
با این سرعت میشه رو گوگل کلیک راست کنی بعدا copy--paste کنی Big Grin

بله ...
من از دانشگاه های دیگه خبر نداشتم ...
واقعن انقدر کم ؟؟؟؟ ۴۰۰ کیلو که خیلی کمه
البته واسه ما محدودیت حجم ۲۰۰ گذاشته بودن
یعنی فایل با حجم بیشتر از ۲۰۰ مگ و نمی گرفت که البته این مشکل رو هم با PROXIFIRE حل کردیمش ........
بچه ها اگه کسی اینترنت می خواد بره خوارزمی .... جدی می گم ......
البته فقط هوش داره واسه ارشد ...... من کارشناسی اونجا علوم خوندم ..........
حراستاش به هیچی گیر نمی دن Big GrinBig GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۶۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۱۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۶۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۹۴۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۱۴۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۲۰۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۳,۵۳۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۷,۴۸۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۹۱۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close