زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت تیرماه ۹۲

ارسال: #۱۲۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ
ببخشید مجبورم این پاسخ رو توی مرداد ماه بدم!
(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  من با صحبت های شما که فرمودید اگر براتون مقدور نیست که کلاس برید از ویسشون استفاده کنید این رو برداشت کردم که خب حتما باید برای درس طراحی الگوریتم از کلاس ها یا حداقل جزوه های آقای سید جوادی استفاده کرد...چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری!!!
به نظر شما نمیشه با مطالعه کتاب های مقسمی و پوران برای طراحی الگوریتم به نتیجه خوبی رسید؟

به نظر شما فقط با استفاده از جزوه اشون و بدون استفاده از ویس یا رفتن سر کلاس کافی هست؟ و اینکه ایشون فکر می کنم ادعا دارند که فقط جزوه ایشون رو که سر کلاس میگن اگر خونده بشه کافی هست برای درس الگوریتم!!!
آیا این به نظر شما درسته؟

یک موضوع دیگه اینکه برای مفید بودن کلاس ایشون حتما حتما باید پیش مطالعه داشت.. و خب نمی دونم که از روی چه کتابی این کارو انجام بدم! با توجه به اینکه کتاب خودشون هم هنوز چاپ نشده... کلا توی پارسه الگوریتم مقسمی رو مناسب نمی دونن!!
باز عرض کنم همه اینها نظر و تجربه شخصی منه، من در جایگاه مشاور نیستم و فقط اونچه فکر میکنم صحیحه عرض میکنم:
اول اینکه به نظرم ویس و جزوه الگوریتم سیدجوادی میتونه جایگزین کلاسشون بشه و همون کار کلاس رو میکنه، من کتاب آقای موسوی و پوران رو برای این درس نخوندم و خصوصا آقای مقسمی رو در سطح کنکور ارشد اونهم برای درس الگوریتم نمیدونم، ایشون توی کنکور کاردانی به کارشناسی تقریبا توی همه دروس تخصصی کتاب چاپ کردند و شهرتشون از اونجاست!
دوم درباره ادعای ایشون، من هم فکر میکنم تا حدودی درسته.
سوم درباره پیش مطالعه، تا جایی که من اطلاع دارم هر چیزی که نیاز باشه برای بعد توی کلاس میگفتند، البته بعضی چیزهای ابتدایی هم لازمه بدونید یا برید دنبالش، مثلا اتحادها یا مباحث لگاریتم، من توصیه نمیکنم کتابشون رو امسال بخرید چون بنظرم چاپ اول پُر از ایراد خواهد بود، تازه چیز جدیدی ندارند که قبلا توی جزوه نگفته باشند و توی کتاب بیارند، این کتاب احتمالا باعث بشه دیگه کسی جزوه ننویسه و سرنوشت کتاب سیستم عامل دکترحقیقت رو پیدا کنه که فروش نجومی داره!
یه مطلب دیگه به نظرم با جزوه ی تنها ممکنه از پس حل بعضی مسائل اش بر نیایید چون بهرحال همه ی توضیحات کلاس رو که توی جزوه نمی نویسن، البته اگر کسی پایه خوبی داشته باشه مطمئنا از پس اش بر میاد!
اگر سوالی داشتید بهتر اون رو توی بخش های مشاوره مطرح کنید، حتما دوستان آگاه تر و با تجربه تر از من هستند که بهتون کمک کنند، چون وارد مرداد ماه شدیم این بحث رو اینجا ادامه نمیدیم.
موفق باشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , be_sooye_movafaghiat
ارسال: #۱۲۲
۰۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ ب.ظ
آقا الان این تاپیک بسته می شه و تاپیک مرداد باز میشه؟؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۹۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۸۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۵۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۶۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۵۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close