زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چهار شنبه سوری!

ارسال: #۷۶
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۱ ب.ظ
RE: چهار شنبه سوری!
اومدیم اینجا گفتیم و خندیدیم و با همدیگه شوخی کردیم

اما خدا میدونه آلان تو بیمارستانا چه خبرهHuh

ای کاش مثل قدیم همه میومدن دور هم جمع میشدن و رو آتیش میپریدن و از گرمای وجود همدیگه بهره میبردنRolleyes

من که فکر نمیکنم این چیزا (رسم واقعی چارشنبه سوری) دیگه تکرار بشه!Confused
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman , **sara**
ارسال: #۷۷
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۲۸ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  ما آخر نفهمیدیم mehr.iman درسته یا mehr.iran ؟

دقت کردید این دو دوست جونجونی (mehr.iman , danialfx) که نصفه شب می رن با هم خار خاشاک جمع می کنن هنوز اسم همدیگرو نمی دونن . این آقا دانیال چند بار تو همین تالار( اینجا[/url] { آخه اشتباه چند بار ؟ } )اسم دوست صمیمی شون رو اشتباه گفتن‌! Big Grin

من به جای ایشون از آقا ایمان عذرخواهی می کنم و امیدوارم دیگه از این اشتباه‌ها پیش نیاد ...( البته ایران اسم خانومه ها!! )

این پست من هم دیگه اوج انحراف از بحث چهارشنبه سوری است به لطف دوستان !

Big GrinBig Grin
الان رفتی سوتی جمع کردی؟؟ Big Grin

اولا اینکه بنده اسم ایشون رو نگفتم. اسم ایدیشون رو همیشه ذکر کردم.

دوم اینکه نمیدونم چرا اولین بار اسم ایدیشون رو mehr.iran خونده بودم. واسه همین اصلا حواسم نبود. دفعه های بعدی هم که دقت نکرده بودم اسم ایدیشون mehr.iman هست.

سوما اینکه ایران به جز اینکه اسم خانومه . اسم کشورمون هم است.

چهارما اینکه از ایمان جان عذرخواهی میکنم که اسم ایدیشون رو اشتباه ذکر کردم.

پنجما اینکه شما به جای اشکال گرفتن از من. میومدی خار و خاشاک جمع میکردی. Big Grin
شما که این همه گفتی حق با مریم خانومه و برنده مریم خانومه خودت باید بیشتر رو این سنت و ایین قدیمی تاکید میکردی. حالا نیومدی کمک نکردی این حرفا رو نزن و رو کار نکردنت سرپوش نذار Big Grin

ششما اینکه شب بود و تاریک بود رفتیم خار و خاشاک جمع کنیم. اسم ایدی ایشون رو خوب ندیدم. Tongue

هفتما اینکه من و ایمان اینقدرا هم دوست صمیمی نبودیم . این تاپیک هم اولین تاپیکی بود که بنده مفتخر شدم با ایشون هم کلام بشم.

هشتما اینکه من با هر کسی که میرم خار و خاشاک جمع کنم یا با هر کسی که هم عقیده هستم. دلیل نمیشه باهاش دوست جونجونی باشم. اگه شما با هر کسی که هم عقیده هستید. دوست جونجونیتون هستن و حق رو به هر کسی میدین یعنی دوست جونجونیتون هستن. دلیل نمیشه که دیگران هم همینطور باشن Smile. البته برای بنده افتخاره دوستی با ایشون.

نهما اینکه ممنونم از نکته سنجی و تذکرتون. لطف کردید که گفتید و از اشتباه در اومدم.

دهما اینکه نیازی به عذرخواهی شما نبود. شما هم دیگه از طرف من عذر خواهی نکنید.

یازدهما اینکه به این میگن اوج انحراف از چهارشنبه سوری Tongue

دوازدهما اینکه این همه سوتی جمع کردی. مجبور شدم برم همه رو ویرایش کنم . Smile

سیزدهما اینکه چجوری دلت اومد . من که از دیشب تا حالا داشتم خار و خاشاک جمع میکردم رو یه کاری کنی که برم این همه پست رو ویرایش کنن.

چهاردهما اینکه انشالله امشب به هیچ کسی اسیب نرسیده باشه

پانزدهما اینکه پیروزی سپاهان رو به همه طرفدارای این تیم تبریک میگم.

شانزدهما اینکه این پستم شایستگی اخطار گرفتن رو داره Big Grin

هفدهما اینکه ببخشید طولانی شد.

هجدهما اینکه رکورد طولانی ترین پست انجمن رو شکوندم Smile

جدا از شوخی. مرسی پارسانا جان به خاطر نکته سنجیت. تشکر عزیز. قربونت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman , parsaNA
ارسال: #۷۸
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ ب.ظ
چهار شنبه سوری!
نمیخوان این انفجارها رو تموم کنن.مغزم داره سوت میکشه. احساس میکنم قزافی حمله کرده!!!!!Angry
پیشنهاد میکنم شب چهارشنبه سوری به هفته چهارشنبه سوری تبدیل بشه که دوستان فرصت کافی داشته باشن مهماتشون رو در یک هفته مصرف کنن و نخوان همه اش رو یک شبه مصرف کنن. Coolالبته میدونید که معمولا" در کشور ما روزهای مختلف رو به هفته یا دهه تبدیل میکنن.مثل هفته نیروی انتظامی هفته قوه قضائیه و....

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۷۹
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط samanium.)
چهار شنبه سوری!
تو شهر ما همه چی آرومه ...
خبری نیست که نیست
فکر کنم میخوان تک بزنن یا خشم شب بعد از خواب نیمه شب(فرداد میدونه چی میگم بالاخره سربازی رفتیمو اصطلاحات نظامی و پارتیزانی هست Big Grin )

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
ارسال: #۸۰
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۲۸ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  ما آخر نفهمیدیم mehr.iman درسته یا mehr.iran ؟

دقت کردید این دو دوست جونجونی (mehr.iman , danialfx) که نصفه شب می رن با هم خار خاشاک جمع می کنن هنوز اسم همدیگرو نمی دونن . این آقا دانیال چند بار تو همین تالار(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و
و
و
{ آخه اشتباه چند بار ؟ } )اسم دوست صمیمی شون رو اشتباه گفتن‌! Big Grin

من به جای ایشون از آقا ایمان عذرخواهی می کنم و امیدوارم دیگه از این اشتباه‌ها پیش نیاد ...( البته ایران اسم خانومه ها!! )

این پست من هم دیگه اوج انحراف از بحث چهارشنبه سوری است به لطف دوستان !
اوه اوه،منه سادرو بگو رفتم بیرون چارشنبه سوری نگو اینجا چارشنبه سوریش داغ تره!
پارسانا نیومدی خاروخاشاک جم کنی حالا اینجا نشستی غلط املایی میگیری؟
بابا توی اون بیابون سوزان قم ما فقط چشمون دنبال خاروخاشاک بود اصلا کسی حواسش به iman یا iran نبود که!
انقد که وقت گذاشتی اینجا اینجا اینجا و حالا اینجا Big Grin رو لینک دادی چارتا خاروخاشاک جم میکردی آتیشمون گرمتر میشد!
حقیقتش دفه اول من خودمم متوجه اشتباه دانیال جانم نشدم دفه دوم متوجه شدم ولی گفتم الان بخوام بگم از بحث اصلی(خاروخاشاک) منحرف میشیم،گفتم بذار به اندازه کافی که خاروخاشاک جم کردیم میگم که دیگه شما لطف کردی گفتی. ببین به خاطر همین تذکرت دانیالو مجبور به چه واگنشی کردی!
بعدشم که فک نمیکنم موضوع انقد حساس بوده باشه که شما بخوای به جا ایشون از من معذرت خواهی کنی!
حالا اینکه چیزی نیست یه سری تو یه سایت دیگه یه بنده خدایی سوال کامپیوتری پرسید من رفتم کلی جون کندم جوابشو براش گذاشتم گفت مرسی مهران جان!(اونجا هم آی دیم همین بود)
تقریبا چارشنبه سوری هم دیگه تموم شد،از فردا بوی عید شدیدتر به مشام میرسه،من که هنوز خودمو برای استقبال از عید آماده نکردم هنوز باورم نمیشه سال ۸۹ داره تموم میشه!
امیدوارم امشب به همه خوش گذشته باشه،از مریم خانومم ممنونم که مارو با آیین کهنشون آشنا کردن اصلا فکرشو نمیکردم تا چندساله پیش تو شهرای دیگه این مراسما بوده باشه،از دانیالم ممنونم که منو تو جم کردن خاروخاشاک کمک کرد اگه نبود عمرن نمیشد این آتیشی که دیدینو روشن کرد!
تاپیک قشنگی شد این تاپیک!
همگی موفق باشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , aminamini
ارسال: #۸۱
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۱ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۲۸ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  ما آخر نفهمیدیم mehr.iman درسته یا mehr.iran ؟
...

Big GrinBig Grin
الان رفتی سوتی جمع کردی؟؟ ...

(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۷ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  پارسانا نیومدی خاروخاشاک جم کنی حالا اینجا نشستی غلط املایی میگیری؟

خودمونیما !!!! شدم چوب دو سر نجس Wink

میگم ایمان جان‌، حرف اول فامیلیت "ع" نیست احیانا ؟ پیام خصوصی نشد بزنم ایمیل زدم‌، ایمیلتو چک کن . اگه این پست رو خوندی تشکرتو حذف کن بفهمم Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

ارسال: #۸۲
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نمیخوان این انفجارها رو تموم کنن.مغزم داره سوت میکشه. احساس میکنم قزافی حمله کرده!!!!!Angry

چون الان پارسانا میاد بهت گیر میده که قزافی نه. قذافی. و بعد میخواد از اوباما و هیلاری کلینتون و همه مردم لیبی و سازمان ملل به جای تو عذر خواهی کنه. Big GrinBig Grin
من همین جا بهت میگم فرداد جان که این قذافی رو درست کنی که بعدا مجبور میشی بیانیه در حد شورای امنیت سازمان ملل بدی. Big GrinBig Grin
من که این چهارشنبه سوری به دلیل جمع کردن خار و خاشاک خیلی خسته بودم و نتونستم بیرون برم. ولی هنوز که هنوز صدای ترقه میاد که من نمیدونم اینا خواب ندارن ایا؟؟؟ Smile
ضمن اینکه یکی ۲ ساعت پیش یه بمب هم ترکید که خونه ما رو تا حدودی تکون داد. نمیدونم از کجا بود.
در انتها اینکه باخت استقلال رو هم تسلیت میگم
امشب فیلم دموکراسی در روز روشن رو هم برای دومین بار دیدم که به همه کسایی که این فیلم رو ندیدن. پیشنهاد میکنم ببینن.
مخصوصا سی دی دوم . دقیقه ۷ Big GrinBig Grin خداییش کار حمید فرخ نژاد حرف نداره. Smile
ایمان و مورتن حتما ببینین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , mehr.iman
ارسال: #۸۳
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۱۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  اینجا خداروشکر هیچ خبری نیست فکر کنم تو محله ما کسی نمیدونه چهارشنبه سوری چیه!!

امشب شهر ما به شکل مرموزانه ای ساکت و خلوت بود!! تنها نکته‌ی جدیدش فقط حضور چند تا پلیس در معابر بود.نه صدایی ،نه ترقه ای و نه حتی آتیشی در حد چوب کبریت
اصلا ۴ شنبه سوری به کنار...
هر شب عده‌ی زیادی برای خرید عید می یومدن مرکز شهر از اونها هم خبری نبود!
باور نمی کنید تاکسی و خط واحدی که برای رسیدن به مقصد حداقل ۹۰ دقیقه توی ترافیک می موند امشب ویراژ می داد در خیابون خلوت بی ماشین!!
دیگه کم کم دارم نگران می شم که امسال چه اتفاقی افتاده.؟

------------------------------------------------------------------------
در هر صورت بچه‌ها خیلی خیلی ممنونم به خاطر تلاشی که کردید در جهت زیبا و خاطره انگیز کردن امشب .فکر کنم امسال چهارشنبه سوری توی مانشت بیشتر از هر جای دیگه ای خوش گذشته باشهShy

از آقایون عزیزی هم که امسال لطف کردند و دل به بیابون زدند و فداکاری کردن در حق دختران و امر خطیر جمع آوری خس و خاشاک را متقبل شدند کمال تشکر را دارم.
اجرکم عنداللهTongue

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۸۴
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۷ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  اوه اوه،منه سادرو بگو رفتم بیرون چارشنبه سوری نگو اینجا چارشنبه سوریش داغ تره!
پارسانا نیومدی خاروخاشاک جم کنی حالا اینجا نشستی غلط املایی میگیری؟
بابا توی اون بیابون سوزان قم ما فقط چشمون دنبال خاروخاشاک بود اصلا کسی حواسش به iman یا iran نبود که!
انقد که وقت گذاشتی اینجا اینجا اینجا و حالا اینجا Big Grin رو لینک دادی چارتا خاروخاشاک جم میکردی آتیشمون گرمتر میشد!
حقیقتش دفه اول من خودمم متوجه اشتباه دانیال جانم نشدم دفه دوم متوجه شدم ولی گفتم الان بخوام بگم از بحث اصلی(خاروخاشاک) منحرف میشیم،گفتم بذار به اندازه کافی که خاروخاشاک جم کردیم میگم که دیگه شما لطف کردی گفتی. ببین به خاطر همین تذکرت دانیالو مجبور به چه واگنشی کردی!
بعدشم که فک نمیکنم موضوع انقد حساس بوده باشه که شما بخوای به جا ایشون از من معذرت خواهی کنی!
حالا اینکه چیزی نیست یه سری تو یه سایت دیگه یه بنده خدایی سوال کامپیوتری پرسید من رفتم کلی جون کندم جوابشو براش گذاشتم گفت مرسی مهران جان!(اونجا هم آی دیم همین بود)
تقریبا چارشنبه سوری هم دیگه تموم شد،از فردا بوی عید شدیدتر به مشام میرسه،من که هنوز خودمو برای استقبال از عید آماده نکردم هنوز باورم نمیشه سال ۸۹ داره تموم میشه!
امیدوارم امشب به همه خوش گذشته باشه،از مریم خانومم ممنونم که مارو با آیین کهنشون آشنا کردن اصلا فکرشو نمیکردم تا چندساله پیش تو شهرای دیگه این مراسما بوده باشه،از دانیالم ممنونم که منو تو جم کردن خاروخاشاک کمک کرد اگه نبود عمرن نمیشد این آتیشی که دیدینو روشن کرد!
تاپیک قشنگی شد این تاپیک!
همگی موفق باشین

میبینی این پارسانا چقدر نامرده ایمان جان
کمک که نکرد ما رو هیچی. حالا میشینه غلط املایی هم میگیره. الان هم میخواست به قذافی گیر بده. Smile که خودم جلوش رو گرفتم. Big Grin
خواهش میکنم ایمان جان. وظیفه بود. ولی خیلی اتیش خوبی شد ها.

از مریم و بقیه بچه‌ها هم ممنونم. خیلی تاپیک خوبی شد. تشکر بچه ها.‌ :gol:
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  امشب شهر ما به شکل مرموزانه ای ساکت و خلوت بود!! تنها نکته‌ی جدیدش فقط حضور چند تا پلیس در معابر بود.نه صدایی ،نه ترقه ای و نه حتی آتیشی در حد چوب کبریت
اصلا ۴ شنبه سوری به کنار...
هر شب عده‌ی زیادی برای خرید عید می یومدن مرکز شهر از اونها هم خبری نبود!
باور نمی کنید تاکسی و خط واحدی که برای رسیدن به مقصد حداقل ۹۰ دقیقه توی ترافیک می موند امشب ویراژ می داد در خیابون خلوت بی ماشین!!
دیگه کم کم دارم نگران می شم که امسال چه اتفاقی افتاده.؟

خب معلومه دیگه. همه رفته بودن بیابونا خار و خاشاک جمع کنن. بعد هم حتما خار و خاشاک نتونستن به اندازه کافی جمع کنن. روشون نشده برگردن تو شهر. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اخه ما از دیشب ساعت ۲ بامداد .شروع کردیم به جمع کردن. دیگه به بچه های کوچتون نرسید. TongueTongueBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۸۵
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۲ ق.ظ
حالا به قذافی هم گیر ندم‌، دموکراسی در روز روشن غلطه و درستش می شه دموکراسی تو روز روشن . Big Grin

ارسال: #۸۶
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  در هر صورت بچه‌ها خیلی خیلی ممنونم به خاطر تلاشی که کردید در جهت زیبا و خاطره انگیز کردن امشب .فکر کنم امسال چهارشنبه سوری توی مانشت بیشتر از هر جای دیگه ای خوش گذشته باشهShy

از آقایون عزیزی هم که امسال لطف کردند و دل به بیابون زدند و فداکاری کردن در حق دختران و امر خطیر جمع آوری خس و خاشاک را متقبل شدند کمال تشکر را دارم.
اجرکم عنداللهTongue

منم از شما ممنونم. به من هم خیلی خوش گذشت این چهارشنبه سوری داخل مانشت.

برای خار و خاشاک هم خواهش میکنم. دیگه خواستیم رو دست بچه های کوچتون بلند شیم. Smile
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  حالا به قذافی هم گیر ندم‌، دموکراسی در روز روشن غلطه و درستش می شه دموکراسی تو روز روشن . Big Grin

Big Grin
عذرخواهی یادت رفت کنی.
باید از کل جوامع هنرمندان ایرانی و هالیوود عذرخواهی میکردی از طرف من . Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۸۷
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط mehr.iman.)
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  میگم ایمان جان‌، حرف اول فامیلیت "ع" نیست احیانا ؟ پیام خصوصی نشد بزنم ایمیل زدم‌، ایمیلتو چک کن . اگه این پست رو خوندی تشکرتو حذف کن بفهمم Smile
ا اینجایی من سه ساعته دارم پی‌ام میدم!
فک کنم پیغاما نمیرسه یا پیغام شما به من نرسیده یا من به شما.
آدرس ایمیل من:
Mehr.iman01@yahoo.com
Mehr.iman@Gmail.com
ای بابا این یاهو من دوباره قات زده نمیاد بالا،پارسانا اینجا چجوری باید به هم ایمیل داد؟!
من بهت دادم ولی فک نکنم بهت رسیده باشه آخه عکس العملی نشون نداد اگه میشه آدرسه ایمیلتو اینجا بذار بهت میل بدم.
ارسال: #۸۸
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  میگم ایمان جان‌، حرف اول فامیلیت "ع" نیست احیانا ؟ پیام خصوصی نشد بزنم ایمیل زدم‌، ایمیلتو چک کن . اگه این پست رو خوندی تشکرتو حذف کن بفهمم Smile
ا اینجایی من سه ساعته دارم پی‌ام میدم!
فک کنم پیغاما نمیرسه یا پیغام شما به من نرسیده یا من به شما.
آدرس ایمیل من:
Mehr.iman01@yahoo.com
Mehr.iman@Gmail.com

هم اکنون یک عدد ایمیل برایتان ارسال شد لطفا جی میلتان را چک کنید ...

سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman
ارسال: #۸۹
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۳ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  در هر صورت بچه‌ها خیلی خیلی ممنونم به خاطر تلاشی که کردید در جهت زیبا و خاطره انگیز کردن امشب .فکر کنم امسال چهارشنبه سوری توی مانشت بیشتر از هر جای دیگه ای خوش گذشته باشهShy

اجرکم عنداللهTongue

منم از شما ممنونم. به من هم خیلی خوش گذشت این چهارشنبه سوری داخل مانشت.

برای خار و خاشاک هم خواهش میکنم. دیگه خواستیم رو دست بچه های کوچتون بلند شیم. Smile

البته لازمه اضافه کنم ما اون موقع (و ایضا این موقع)کوچه نداشتیم.منازل به صورت لاین بود.
منظورم از بیابان هم یک محوطه‌ی خاکی در ۲۰۰ متری لاین بود که بوته های خشکیده‌ی زیادی داشت که مناسب آتش زدن بودند.احتمالا چون اون موقع کوچک بودم این خاکی بزرگ در نظرم بیابان بودم.خواستم همون دیروز تصحیح کنم که بچه‌ها نخوان زحمت رفتن تا بیابون قم اون هم در نیمه‌ی شب را بکشند ولی دیگه گفتم بی خیال...یه روز کار کردن اشکال ندارهBig GrinBig GrinBig Grin

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۹۰
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط parsaNA.)
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  ای بابا این یاهو من دوباره قات زده نمیاد بالا،پارسانا اینجا چجوری باید به هم ایمیل داد؟!
من بهت دادم ولی فک نکنم بهت رسیده باشه آخه عکس العملی نشون نداد اگه میشه آدرسه ایمیلتو اینجا بذار بهت میل بدم.

اگه آدرس ایمیل بدم تابلو میشه Smile Cool‌، تو جی میلتو چک کن ایمیلمم هست . هم ایمیلت هم پیام خصوصی ت رو من گرفتم واتفاقا ما هم کلاسی بودیم‌، ایمان جون !!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک شنبه های عکاسی: نمای زیر پل areldecor ۰ ۹ ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: areldecor
  یافتن خروجی‌ها‌ی ALU برای دو ورودی چهار بیتی و مقادیر مختلف انتخاب و Cn. Happiness.72 ۲ ۳,۲۶۵ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چهار دانشگاه ایرانی در جمع برترین های ریاضی و علوم رایانه جهان morweb ۰ ۲,۱۷۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  جزوه پردازش تصویر دکتر شنبه زاده gooshegir ۰ ۳,۳۲۶ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gooshegir
  سیستم عامل استالینگ ویرایش چهار ،سوال ۸ فصل یک rad.bahar ۲ ۱,۸۷۸ ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  چهار ذکر الهی مفید برای چهار حالت بحرانی Bache Mosbat ۸ ۸,۳۷۸ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: persiansong
  چهار اصل عمومی بهینه سازی سایت برای افزایش ترافیک وب سایت شما sitecode ۰ ۲,۲۳۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sitecode
  جلسه برنامه نویسی java و sql فردا سه شنبه توسط دکترقلی زاده seyed ehsn ۳ ۲,۸۹۸ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: sara_omd
  برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ post98 ۹ ۶,۸۱۳ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: golsa20
  ۲۵۳ گرایش یک و چهار =/////= ۳۱۲ گرایش ۲ و ۳ sadradin ۰ ۱,۷۲۵ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sadradin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close