زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برزیل ما اومدیــــــــــــــم

ارسال: #۱۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ب.ظ
RE: برزیل ما اومدیــــــــــــــم
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ب.ظ)ف.ش نوشته شده توسط:  ما هم رفتیم پارک وی و این پیروزی رو جشن گرفتیم Smile

تبریک به همه دوستان
شدیدا زود نیومدی Big Grin

خوب ما خوابگاهی هستیم باید ۹ خوابگاه باشیم ، ۷:۴۵ تا ۸:۴۵ پارک وی بودیم بعد هم برگشتیم. Sleepy

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط Nima Masghadi.)
مبارررکککهههه!!!
باور کنید بردن کره تو ورزشگاه خودش خیلی سخته.
دلیل حمله نکردن تیم ملی امروز این نبود که نمیتونست حمله کنه. استراتژی تیم همین بود که دفاع مطلق کنن. چون کره ای ها سرعتی هستن و تو اون اب و هوای مرطوب واقعا سخت بود بخوای دنبالشون بدویی زیاد. دفاع کردن از حمله سخت تره . مخصوصا دفاعی کم اشتباه یا شاید بشه گفت بی اشتباه ایران تو بازی امروز. خیلی عالی بود بچه ها دستتون بی بلا که این ملت رو شاد کردید.
دم کروش گرم که انقدر مربی باحالیه.
قوچان نژاد هم علی دایی جدید فوتبال ایرانه. این بازیکن اگه همینطور ادامه بده میره بارسا بازی میکنه.
دم کاپیتان جواد هم گرم

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013
ارسال: #۱۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
قدیما میگفتن بهترین دفاع حمله است. Smile ولی ثابت کردیم بهترین دفاع همینه که ۱۱ نفری وایسیم تو دروازه.Smile

همگی خوشحالیم ولی نمیدونم این آقای کی روش پس چه تاکتیکی یادمون داد و چهار میلیون دلار گرفت. خب اینا را که خودمون بلد بودیمSmile
یه عمر میگفتیم اک... ضد فوتبال SmileSmile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۱۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ب.ظ)ف.ش نوشته شده توسط:  خوب ما خوابگاهی هستیم باید ۹ خوابگاه باشیم ، ۷:۴۵ تا ۸:۴۵ پارک وی بودیم بعد هم برگشتیم.
شعار چی میدادید؟

HeartTongue
ارسال: #۲۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ق.ظ
ساعت ۴ صبح و هنوز دارن بوق و جیغ می زنن اینجا! بوق کامیون و ماشین و جیغ آدم!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kevin
ارسال: #۲۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تبریک میگم که بردیم ولی بنظرم بد بازی کردیم بجز حرکت قوچان نژاد بقیه اش که هر ۱۱ نفرمون تو ۱۸ قدم خودمون دفاع میکردیم.
بخصوص نیمه اول خیلی شانس آوردیم.خطا گرفتن مون هم خوب شده . Big Grin
بهر حال نمیشه این را با بازی در مقابل استرالیا مقایسه کرد.
این رفتن به جام جهانی بنفع خیلیها شد. برای هشت سال چرخاندن فدراسیون و خرج میلیونها دلار ، لازم نیست جوابی بدهند.Big Grin
این مرد پرتغالی هم ما را شناخته. میدونه چیکار کنه.Big GrinBig Grin
خیلی ساده نباشیم.ما ایرانیم ! نه قطر و بحرین که اینجوری بازی میکنیم.
ولی تبریک به همه.Big GrinBig Grin

ضمن تبریک بابت رفتن تیم ملی به جام جهانی
من با اقا Fardad موافقم.
به قول یکی که می گفت:مردم ایرانید زود باور می کنید، زود قانع می شید،زود....
یعنی این همه هزینه و زمان صرف شد خروجیش فقط رفتن به جام جهانی و خوشحالی یه شب مردمه؟
ارسال: #۲۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ
تبریک به همه ، عجب ماهی شد این ماه
تبریک واسه این که ۶ امتیاز از کره گرفتیم
تبریک واسه این که قطر ،چوی روسیاه شد البته خودشونم زغالند همیشه
تبریک به وجود پسر طلایی ایران

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013
ارسال: #۲۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
اصلن شانسی نبود خیلی هم خوب بازی کردیم کره هم هیچ تاکتیکی نداشت زنده باد *****وش زنده باد بچه های استقلال ، کاش امیر خان مربی تیم ملی بود . زنده بای ایران ما اومدیم جام جهانی توی باشگاه های آسیا هم همین بچه ها قهرمان میشن. زنده باد استقلال زنده باد خودم.....عاغا یکی منو بگیره خیلی احساساتی شدم

اسم این یارو مربی پرتغالیه چرا فیلتره؟!!!!!!! ک ی ر و ش
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , fsi2013 , parvin333
ارسال: #۲۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ب.ظ
دیشب به خاطر اینکه مردم ما فرهنگ شادی کردن ندارن مجبور شدم از جنت اباد تا متروی صادقیه پیاده بیام واقعا جنبه جشن و شادی این مردم ندارن اونوقت ناراحتم میشن چرا میان باهاشون برخورد میکنن خوب ادم میخوای شادی کنی برو تو کوچت تو خیابونت چرا میای وسط بزرگرا جلوی ماشینها و راه مردمو میگیری؟؟؟ازون ورم توی تاکسی یه نفهمی کنار دستم نشسته بود هی سرشو از پنجره میکرد بیرون برای خوشحالی جیغ میزد!!!!!!!!!هنوز که هنوز گوشم زنگ میزنه از صدای این یابو .واقعا این ملت نشون دادن که همیشه باید ماتم زده و عزادار باشن و شادی کردن به این ملت نیومده
ارسال: #۲۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ب.ظ)ف.ش نوشته شده توسط:  خوب ما خوابگاهی هستیم باید ۹ خوابگاه باشیم ، ۷:۴۵ تا ۸:۴۵ پارک وی بودیم بعد هم برگشتیم.
شعار چی میدادید؟

هیچی Big Grin

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  داداش من واقعا متاسف شدم از این طرز فکرت!! شما کی هستی که واسه ملت تعیین تکلیف میکنی و خیلی راحت عده کثیری رو مسخره و بهشون توهین میکنی؟!
من جزء اون افراد نبودم که شادی کنم ولی خیلی عذر میخوام این چه وضع بیان یه اتفاق ساده است!
ملت رو با این لفظ مورد خطاب میدید؟!!! نفهم؟! یابو؟!!!
واقعا این ملت نشون دادن که همیشه باید ماتم زده و عزادار باشن و شادی کردن به این ملت نیومده!!!

مردم فرهنگ ندارن بعد ماها با این نوع حرف زدن فرهنگ داریم!؟!
واقعا متاسفم!

لفظی که به کار بردن صحبح نبود، ولی خیابون ها رو بستن، ماشین رو افقی وسط خیابون پارک کردن و شیرینی دادن، فرق داره با شادی، اصلا کار متمدنانه ای نیست، و اینکه شادی تا ساعت ۱۲ نهایت نه ۴ صبح، و اینکه هرکی تو محل خودش شادی کنه، نه اینکه از این سر شهر برن اون سر شهر تو کوچه ی یکی دیگه بوق بزنن، والا هیچ کدوم از همسایه های ما تو شادی مزاحمتی این عده شرکت نکردن.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۲۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ
من که با هر کی صحبت کردم همه میگفتند فوتبال بازی نکردیم ولی خب چه میشه کرد ،مردم بهانه ای برای شاد بودن ندارند . چی شون درسته که شاد باشند ،کسانی هم که نالایقند بهانه ای پیدا کردند که خودشون را موفق نشان بدهند.بعضی هم در این بین خیلی جوگیر شدند و میشند.
هیچکس از افتخار آفرینی برای کشورش ناخوشنود نیست ولی مراقب باشیم که چی را چند میخریم .ما از لبنان و ... خوردیم تاباینجا رسیدیم. وگرنه بغیر از کره و ما کی باید از این گروه میومد بالا ؟؟؟ قطر لبنان یا ازبکستان؟!!
مراقب باشیم شادی ما اینقدر اسباب اذیت بقیه نشه.
و مراقب باشیم بعضی بما جو ندند تا بی لیاقتی شون در هشت سال گذشته را پنهان کنند.

بالاخره جام جهانی هست و اونجا دیگه اینجوری نیست. امیدوارم نرسیده مجبور نشن چمدان ببندند و برگردند.
این آقای پرتغالی موج سوار و مغرور هم ،هنوز هیچی نشده داره قیمت تعیین میکنه برای اینکه روی نیمکت ایران بشینه.
فراموش نکنیم که با کنار گذاشتن بعضیها ، چقدر ریسک کرد. واقعا" ادم خوش شانسیه. هم او و هم آقای شادابیان!!Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7
ارسال: #۲۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط javadjj.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  فکر کنم آقای کی روش خیلی تونسته موثر باشه روی شما. زیاد خودتون را درگیر بازیهای لفظی این مرد پرتغالی نکنید.
کره ای ها چقدر فوتبالشون سابقه داره؟ ما چقدر؟
اونا اگه خرج هم میکنن هموطنشون روی نیمکت شون می شینه . ما هر جام جهانی چند ده میلیون دلار خرج میکنیم.و آخرش هم کارمون به دقیقه نود میکشه.
بردیم از شون ولی فوتبالشون یه سر و گردن از ما بالاتره. اینجا که کره ای نداریم خودمونیم Smile

البته در کنفرانس خبری بعد از بازی آقای کی روش هم صعود هر دو تیم رو به جام جهانی تبریک گفته بود و همچنین گفته بود که فوتبال خوبی بود و البته ما باید سعی کنیم که مثل کره بازی کنیم و فوتبالمون رو به این سطح برسونیم

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
ارسال: #۲۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ ب.ظ
این شادی مردم هر علتی که داشته باشه زیباست اصلا فرض کنیم خودشون گل به خودی زدن تا ما ببریم! نمیشه به مردم بگیم گریه کنید ما بدون برنامه بازی کردیم یا دفاع مطلق بودیم!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , عزیز دادخواه
ارسال: #۳۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط fsi2013.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من که با هر کی صحبت کردم همه میگفتند فوتبال بازی نکردیم ولی خب چه میشه کرد ،مردم بهانه ای برای شاد بودن ندارند
به نظرم ما نباید با هرکسی صحبت کنیم،صادق هدایت در مورد ایرانی ها میگه یکی از خصلت هاشون اینه که در مورد همه چی اظهار فضل میکنن و اصولا نمیدانم در واژگان آنها جایی ندارد
من مصاحبه ها و گفته های مربی های فوتبالو دنبال میکردم.منم نیمه اول اعصابم خورد بود که ۳ تا پاس هم ندادیم.ولی وقتی مصاحبه ها رو خوندم متوجه شدم که بهترین شیوه به کار گرفته شده.
همه میگفتن به دلیل اینکه آب وهوای اولسان شرجی بود،بازیکنان به طور عادی توانشون بیشتر از بازی تو حالت عادی تحلیل میرفت.و به دلیل اینکه بازم ما به طور معمول در حال حاضر از نظر قدرت بدنی و دوندگی کل بازیکنای تیم ملی از بازیکنای تیم کره پایین تر هستن.پس اگ ما از اول میخواستیم بریم برای برد یعنی خودکشی!چون تیم کم می اورد و بقیه اش هم ک مشخصه.
پس کادرفنی تیم بهترین تصمیم رو گرفت.نیمه دوم خیلی بهتر شده بود بازی مون.و خداروشکر اتفاقی افتاد که تبانی عرب ها هم به هیچ نتیجه ای نرسید.به نظرم بردمون جز همون معجزه های خرداد و لطف خدا بود.
در کل همونطور که کی روش گفته بوود ما باید ی روزی به کره برسیم.هنوز خیلی مونده!خوب این خودش همه ماجرارو میرسونه.
کره یه بازیکن ۲ متری گذاشته بود تو نوک حمله،توپ رو مینداختن واسه شماره ۱۸ همون ۲ متریه،اونم میداد به بازیکن های پشت محوطه که بشوتن،چن تا موقعیت هم واسشون ساخت.ما شانس اوردیم،فقط باید بگیم خداروشکر
یه جوک جدید
بیانیه شرکت ال جی به ایران.
.
.
.
.
.
.
.
کره رو میبرین هاااااا!!؟؟؟ ال جی شمارو دیگه به دیدن ادامه برنامه دعوت نمیکند همون پارس خزر از سرتونم زیادیه

HeartTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمبود استادان رشته مهندسی در برزیل SHayAN_567 ۰ ۱,۷۳۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: SHayAN_567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close