زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برزیل ما اومدیــــــــــــــم

ارسال: #۳۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ
قدیما یه تفاوتی وجود داشت بین دانشجو و مردم عادی کوچه و بازار ، دانشجو نکات ریز رو میدید.
فرض کنید من میخوام برم یه شهر دیگه با اتوبوس. اگه بلیط بهترین وسیله را میخرم واسه اینه که خیالم راحت باشه و شب تا صبح بغل دست راننده نشینم تا بیدار نگهش دارم و قلبم نیاد تو دهنم .Smile
حالا اگه پول خوب دادید و از شانس بد راننده خواب آلود و اتوبوس داغون و .... و صبح پیاده شدم البته خدا را شاکرم که جان سالم بدر بردم و خیلی هم خوشحالم . ولی فکر کنید راننده را سوار گردنم کنم باهاش دور افتخار بزنم.Big Grin
شب تا صبح نذارم کسی بخوابه و بوق بزنم که آی مردم من بالاخره بمقصد رسیدم Smile
بعد هم هی نازش را بکشم که آقا جون مادرت یه بلیط دیگه بمن بفروش من بازم باهات سفر کنم.Smile
بعضیها هم هی تشویقم کنند که هی ورجه وورجه کنم Smileبنظرتون یه چیزی این وسط اشتباه نیست.
اگه پول حرفه ای میدیم به یه مربی واسه اینه که ما را تادقیقه نود قلبمون نیاد تو دهنمون. این پول مال همه است. بخصوص اون روستایی دور افتاده که لنگ ساده ترین مشکلاتشه.
حالا یه نگاهی هم به پشت سرمون کنیم. ما که همین یه ماه پیش ۴ تا از عمان خوردیمSmile
ما که همین یه ماه پیش میگفتیم اگه مربی فوتبال محله مون هم جای کی روش بود همین نتایج را میگرفتیم.
چی شد. Smile
در ضمن ما از مردم نمیخوایم گریه کنند . مردم کوچه بازار شاید خیلی دقیق نیستند ولی شما که دانشجویی و قراره هر چیزی را بسادگی نپذیری اولا" شادی یا غصه تون نباید اینقدر مزاحمت ایجاد کنه . در حدیکه تا صبح نذارید کسی بخوابه. و ثانیا" هر چیزی اندازه داره. وقتی با یک غوره سردی مون میشه با یه مویز گرمی مون. ممکنه ناخواسته یه چیزایی فراموش بشه و در آینده بعضی بدهکاران طلبکار بشن.
بهتره اگه روشنفکریم ، روشن فکر کنیم نه صحبتهای امثال صادق هدایت را تکرار کنیم .
افراط و تفریط خوب نیست.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ب.ظ
RE: برزیل ما اومدیــــــــــــــم
به نظرم باید از دید دیگه ای هم به این موضوع نگاه بشه.
اینکه تو ایران مدرسه فوتبال وجود نداره. که از بچگی در مدارس روی افراد با استعداد کار بشه و اصول فوتبال بصورت عادت براشون جا بیفته.
بازیکنهای ایران در پاسهای معمولی دچار مشکل هستن.
یا از یک متری توپو میزنن بیرون دروازه. بهترین مربی هم بیاد تا مشکل از پایه حل نشه فوتبال درست نمیشه.
مسئله دیگه دخالت همه افراد از جمله مسئولین تو گزینش بازیکنهاست. همه میخوان یک دستی تو کار داشته باشن و دخالت کنن و مربی اختیار تام نداره تو ایران.
به نظرم با این امکانات و زیرساخت همین هم غنیمت هست و خیلی نمیشه مربیو مقصر دونست.

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , alirrrrrr
ارسال: #۳۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط barca.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ........
اگه پول حرفه ای میدیم به یه مربی واسه اینه که ما را تادقیقه نود قلبمون نیاد تو دهنمون. این پول مال همه است. بخصوص اون روستایی دور افتاده که لنگ ساده ترین مشکلاتشه.
........
در ضمن ما از مردم نمیخوایم گریه کنند . مردم کوچه بازار شاید خیلی دقیق نیستند ولی شما که دانشجویی و قراره هر چیزی را بسادگی نپذیری

فوتبال ما nتا دلیل داره که اینطور بازی میکنه مثلا نبود زمین مناسب برای تیمهای لیگ برتر لیگ یک هم که جشنواره تبانی شده خوب بازیکن از اسمون بیاد؟ اگه بازیکن تو یه زمین مناسب چهارتا پاس درست نتونه بده همین میشه که اوت دستی هم ممکنه بشه تاکتیک تیم ملی!!!
روستای دور افتاده و شهرهای دور نیافتاده!! اینقدر که از سیاستهای اقتصادی رنج دیده که این پول هیچی نیست! موافقید تو این مباحث هم همین جا از دید دانشجویی نگاه کنیم؟

(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ........
اولا" شادی یا غصه تون نباید اینقدر مزاحمت ایجاد کنه . در حدیکه تا صبح نذارید کسی بخوابه. و ثانیا" هر چیزی اندازه داره.

این قسمت دیگه بحث تخصصی اخطار رو بن کردن هست که من واردش نمیشم!Big Grin ولی بپذیریم که هر حرکت حتی قانونی هم ممکنه در بطن خودش هنجار شکنی داشته باشه و تضمینی برای فرشته بودن ادمها نیست! ایا در رانندگی افراد تخلف نمیکنند؟ یا حتی صف نانوایی؟ هر جا رو که نگاه کنیم هنجار شکن هست هر قانونی که وضع میشه یه عده هم هستند که بر خلافش عمل می کنند و نباید به خاطر اونها همه رو محکوم کرد.

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: babakk
ارسال: #۳۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اگه پول حرفه ای میدیم به یه مربی واسه اینه که ما را تادقیقه نود قلبمون نیاد تو دهنمون. این پول مال همه است. بخصوص اون روستایی دور افتاده که لنگ ساده ترین مشکلاتشه.
حالا یه نگاهی هم به پشت سرمون کنیم. ما که همین یه ماه پیش ۴ تا از عمان خوردیمSmile
اولا ما ایرانیم چ انتظاری دارید؟! فوتبالیست بود دیروز تو تیم ملی دسته جویستیکش خرابه،فقط یه r1 داره و شوتشم خرابه ،ی ذره پرمیکنی توپ از ورزشکارا میره بیرون.بضاعت ما بیش از این نیس.فوتبال ما خیلی مشکل داره.اینقد ک اگ بخوای بنویسی طوماره ک شاید دیوار چین هم واسه نصب این طومار کوچیک باشه
بعدشم مربی که رنک ۱۷ هم دنیارو داره باید پول حرفه ای بگیره،ما اگ خوب نیستیم مشکل اول از بازیکن های فوتبالمونه! من واقعا از این خبرنگار هست رفته بود گزارش گرفته بود ک کی روش ۲/سوم رفته مرخصی، ازش بدم میاد،دیروز رفته بود بین هوادارا و خوشحالی میکرد و گزارش تهیه میکرد!اولای فصل هم کلی ب بازیکن های میلیاردی گیر داده بود و والیبال و می کوبوند تو سر فوتبال.به نظرم دلش میخواست ادای فردوسی پور رو در بیاره.خیلی رو اعصاب بود
بازی عمان کی توی زمین بود؟!!!؟ اصلا اون مسابقه ارزش بحث نداره.اونایی هم ک اون بازی رو نقد کردن یه عده بودن مث همین گزارشگر،به نظر من تو فوتبالی ک مهاجم ی تیم ۲میلیارد میگیره و اخر فصل ۵ تا گل هم نمیزنه خیلی نیست اگ یه مربی بیاد و تیم رو ببره جام جهانی حالا هرچقدم بگیره(منظورم از هرچقدر همون رقمی بود ک شما ها گفتید ،از این بابت تکرار نکردم رقم رو چون نمیدونم درسته یا نه)کلا رقم قرارداد ها تو ایران کم لو میره،غیره عادل فردوسی پور بعضی وقتا یه کارایی کنه ک لو بدن Big Grin

HeartTongue
ارسال: #۳۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ب.ظ
نمیدونم شاید من خوب توضیح نمیدم، که جواب شما یه چیز دیگه است.
شاید مهمترین دلیل از بین اون n دلیل اینه که دلایلی در اختیار بعضی قرار ندیم که حداقل صلاحیت را برای اداره این سیستم ندارند تا خودشون را توجیه کنند.
اگه فوتبال ما هزاران ایراد داره ، مگه پولمون زیادی کرده بدیم به یه خارجی؟؟
خب همین مربیان داخلی مون را خیلی بیشتر میتونستیم باهاشون صحبت کنیم. پول زیاد هم میگرفت جای دوری نمیرفت.

البته نفهمیدم خوشحالی در حد بستن خیابان و تا صبح بوق زدن کجاش قانونیه؟ اینکه از بیخ و بن غیر قانونیه که در بطنش دنبال قانون بگردیم.SmileSmile
بعد هم تخلف رانندگی جریمه داره. صف نان شما یه نفری، بفرض محال که اگه تو صف بزنید و بقیه بذارن نان بگیرید، حق ده نفر را ممکنه زیر پا بگذاری اونهم در حد چند دقیقه. نه در حد اینکه دو درصد مردم یه شهر اسایش نود درصد را بگیرند.
هنجار شکنی یه معنای دیگری داره.
بحث فرشته و اینا هم زیاد مرتبط نیست باین موضوع.
شما یه کاروان عروسی هم راه بندازید ، هزار بار تو تلویزیون و رادیو میگن چه کار زشتیه و تقبیح میکنن. حالا مقایسه کنید.
بهر حال یه فرقی بین غیر اخلاقی ، غیر قانونی ، زشت و بد هست . قاطی نشن بهتره.

من قانع نشدم. بخصوص از اینکه دوست داریم هر دلیل بی ارتباطی بیاریم گاهی تا فقط محکوم یه بحث نباشیم.

.
ارسال: #۳۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ
بعدشم شما میگی کی روش رو به عنوان یه وسیله خوب اوردیم،و نباید اینطوری میشد.اگ بخوایم به فوتبال اینطوری نگا کنیم ک مربی همه کاره اس ک نمیشه.آقا کسی تو توانایی مورینیو شکی داره؟ امسال جام نگرفت!!!
ولی تا حالا ۲ تا چمپیون لیگ کرفته،همه میدونن چقد بزرگه.با اینک توی رئال بود.
به نظر من کارلوس کی روش نقش خودشو خوب انجام داد،همین گوچی رو اگ نمیاورد کی میخواست واسمون ۶ امتیاز بگیره!کلی کار مثبت کرد.

HeartTongue
ارسال: #۳۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ب.ظ
آقا شما راست میگید.

بنظر شما اینکه تو یه گروه ایران ، کره جنوبی ، قطر ، لبنان و ازبکستان بوده و ما و کره جنوبی اومدن بالا شق القمره؟؟؟
چرا اتفاقاتی که بطور طبیعی باید بیافته را بعضی برای ما تبدیل غیر ممکن به ممکن جلوه میدن.

شما تاثیر کی روش را تو فوتبال ایران در حد یک درصد بگید کجاست.
نکنه مربی اختصاصی قوچان نژاد بوده؟Smile

.
ارسال: #۳۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ
من اصلا کاری به بحث شادی نداشتم بحث من فقط در جواب ایراد به کی روش بود ک از نظر من هیچ مربی ایرانی نمیتونه مث کی روش باشه،قوی باشه،ارتباط خوب برقرار کنه و کسی مثل دژاگه رو راضی کنه بیاد ایران و کسی مثل گوچی رو کشف کنه
کی روش چیزی داره ک مربی ایرانی نداره،این ی واقعیته.به نظر منم مشکل اساسی بد بودن ما توی تیم ملی بازیکن های بد و ضعیف
و مشکل های بازیکن های ما نداشتن مریی خوب توی لیگه.مربی ک از بازیکن کار بکشه.مربی ک قوی باشه.کدوم مربی میتونه مهدی رحمتی رو بذاره کنار!!!

HeartTongue
ارسال: #۳۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط barca.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ...
البته نفهمیدم خوشحالی در حد بستن خیابان و تا صبح بوق زدن کجاش قانونیه؟ اینکه از بیخ و بن غیر قانونیه که در بطنش دنبال قانون بگردیم.SmileSmile
بعد هم تخلف رانندگی جریمه داره. صف نان شما یه نفری، بفرض محال که اگه تو صف بزنید و بقیه بذارن نان بگیرید، حق ده نفر را ممکنه زیر پا بگذاری اونهم در حد چند دقیقه. نه در حد اینکه دو درصد مردم یه شهر اسایش نود درصد را بگیرند.
هنجار شکنی یه معنای دیگری داره.
بحث فرشته و اینا هم زیاد مرتبط نیست باین موضوع.
شما یه کاروان عروسی هم راه بندازید ، هزار بار تو تلویزیون و رادیو میگن چه کار زشتیه و تقبیح میکنن. حالا مقایسه کنید.
بهر حال یه فرقی بین غیر اخلاقی ، غیر قانونی ، زشت و بد هست . قاطی نشن بهتره.

من قانع نشدم. بخصوص از اینکه دوست داریم هر دلیل بی ارتباطی بیاریم گاهی تا فقط محکوم یه بحث نباشیم.

ببینید من نگفتم که این حرکت قانونی است گفتم حرکتهای "حتی" قانونی هم ممکنه مشکلاتی داشته باشند. حالا اینکه اومدن مردم به خیابون و شادی کردن قانونیه یا نه بحثی نیست که در صلاحیت من و شما باشه که بخواهیم اون رو رد یا تایید کنیم.
شما می خواید بحث رو به سمت اون عده ببرید که ایجاد مشکل کردن در صورتی که از ابتدا با یه لبخند ساده هم برای صعود مخالفید،چون مربیمون یه سری مشکل داره!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۴۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  ببینید من نگفتم که این حرکت قانونی است گفتم حرکتهای "حتی" قانونی هم ممکنه مشکلاتی داشته باشند. حالا اینکه اومدن مردم به خیابون و شادی کردن قانونیه یا نه بحثی نیست که در صلاحیت من و شما باشه که بخواهیم اون رو رد یا تایید کنیم.
شما می خواید بحث رو به سمت اون عده ببرید که ایجاد مشکل کردن در صورتی که از ابتدا با یه لبخند ساده هم برای صعود مخالفید،چون مربیمون یه سری مشکل داره!
دیگه این صلاحیت نمیخواد که بشه دید بوق زدن تو خیابونو راه بندان قانونیه یا غیر قانونی . این در حد اطلاعات عمومی دوره راهنمایی استBig Grin
با خوشحالی هم مخالف نیستم.
ولی باز مثال همان راننده اتوبوسه را میزنم که تا صبح قلب من را آورده تو دهنم تا رسوندتم به مقصد.Big GrinBig Grin
البته شاد و خوشحالم که رسیده ام ولی نه در حدیکه یادم بره چه اتفاقی افتاده. اگه همه هم هورا بکشن من یادم نمیره که چه اتفاقی افتاده.
شما برگردید نتایجی که گرفته را ببینید. یه بار هم مسابقه آخر را ببینید. رفتن ما به جام جهانی در حد معجزه بود. مسعود شجاعی خیلی راحت میگه ما خوب بازی نکردیم ولی یه لحظه هوشمند بودیم. حالا شما بگو ما عالی بودیم .Big Grin
مشکلاتی را کی روش ایجاد کرد و شانس آوردیم که قوچان نژاد جبران کرد.
حالا هم بنظرم باید بجای این بحثها منتظر شد و نتایج جام جهانی را دید.

.
ارسال: #۴۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ب.ظ
مربی ایرانی نمیتونه تو ایران مربی تیم ملی خوبی باشه.
اولا که تحت نفوذ شدید تمام مسئولین هست.
دوما اولین کاری که مربی ایرانی بعد سرمربی شدن در لیگ میکنه تاسیس پوشاک ورزشی هست. کار بعدیش جلب رضایت کله گندها با گزینش بازیکنهای خاص هست.
حساب کنین اگه این مربی لیگ بیاد تو تیم ملی کل بازیکنها توسط افراد دیگه تعیین میشن.
مورد بعدی اینکه بازیکنهای ایرانی به دلیل شناخت مربیهای ایرانی که در بالا اشاره کردم ازشون حرف شنوی ندارند. و اصلا جوابشون هم سر بالا میدن. اینو چون خودم تو لیگ بازی کردم میگم.
اکثر مربی های ایرانی نمیتونن ارزش خودشونو به عنوان مربی حفظ کنن.

در مورد شادی هم همون قضیه فنر هست. به دلیل فشار زیاد در چنین مواردی جهشی عمل میکنه.
ضمنا این شادیها در تمام جهان مرسوم هست. مختص ایران نیست.
بعد این همه افسردگی روزمره تو ایران یک روز بگذارین خوش باشن.

مرد زندانی می خندید..

ارنستو چه گوارا
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , fsi2013 , maneshty
ارسال: #۴۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ)babakk نوشته شده توسط:  ...
ضمنا این شادیها در تمام جهان مرسوم هست. مختص ایران نیست.
بله دقیقا همین مرسوم بودن اون رو تبدیل به یه هنجار اجتماعی میکنه رفتارهای اجتماعی مردم رو نمیشه با خط کش تعیین کرد بر خلاف قانون که میشه اون رو با خطکشی دقیق رسم کرد.

سپاس‌گزاری شده توسط: babakk , alirrrrrr
ارسال: #۴۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ
کل بازی یه طرف.بعد از بازی وقتی کی روش رفت طرف مربی کره و با مشت گفت : GO TO HELL یه طرف
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013
ارسال: #۴۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط fsi2013.)
تاثیر کی روش رو گفتم ولی نمیدونم شما چطوری چسبونیدنش به مربی خصوصی گوچی!!!!
ببینید تاثیر کی روش ب زبون ساده اینه :"مادربزرگ خونه همه بازیکن های تیم و میشناسه،چون چند بار ک بقیه فوتبال دیدن اونم صدای گزارشگر و شنیده،حالا یه هو گزارشگر میگه قوچان نژاد!!! میپرسه این دیگ کیه،میگه دژاگه! باز میپرسه این دیگ کیه"!؟!! درواقع همه ی ایرانی ها وقتی برای اولین بار اسم این بازیکن ها به گوششون خورد مث همون مادربزرگ بودن.
کی روش رفت اینارو اورد تو تیم ملی ،اینا بازیکن هایی هستن ک ادمایی مث حاج رضایی،دکتر صدر،عادل فردوسی پور و خیلی های دیگ نمیشناختنشون ولی کی روش اوردش.جواب هم داد."
جمع کردن تیم توی شرایط سخت کار دیگ ی کی روش بود،نکونام گفت بعد از تمرین اومدیم رختکن دیدیم عکس مربی کره رو اوردن زدن تو رختکن، ببینید چ فشاری رو بازیکن بوده،ولی کی روش مث خیلی مدبرانه همه رو جمع و جور کرد،جوری جواب مربی کره رو داد ک قبل از بازی معذرت خواهی کرد،حالا دیگ اون حرکت غیرتمندانه اخر بازیش هم ب کنار
ب نظرم باید فوتبال رو ۴ماه حداقل جدی دنبال کرد بعد راجب بش نظر داد،شما از تیم ملی چ توقعی داری؟
انتظار داری بره اونجا چیکار کنه؟!!!!!!! به نظر من خوشبین ترین ایرانی ک میدونه اگ ایران قراره مقابل المان یا ایتایا یا اسپانیا بازی کنه هیچ انتظاری نداره،ی کم پایین تر بیاییم بگیم اگ مقابل دانمارک یا سوئد یا پاراگوئه، یا کلمبیا . بازم نباید انتظاری داشت.شاید خیلی ها فک کنن بلژیک تیم بدیه،ولی ۱۱ تا بازیکنش توی بهترین تیم های اروپا بازی میکنن.۲سال دیگ از اسپانیا قوی تره.همین ک ما صعود کردیم خیلی خوبه و باعث پیشرفتمون میشه،مهم اینه ک الان برنامه داشته باشیم و بازیکن های تیم ملی چ اونایی ک ثابت هستن حتما و چ اونایی ک امید دارن ب پوشیند لباس از جون و دل مایه بذارن.مردم هم ک نباید انتظاری داشته باشن
دوستمون اقا بابک جواب های قشنگ و کامل و خوبی راجب مربی ایرانی دادن.ک همه شون به جا بود

(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  : برزیل ما اومدیــــــــــــــم هدیه رئیس‌جمهور به فوتبالیست‌ها:
اعطای ۵۰ میلیون تومان پول نقد و اجازه واردات خودرو برای صعود به جام جهانی
:|
من با تشویق مواقفم، با این هم موافقم که فوتبال پرطرفدارترینه! اما یکی نیست بگه به دوستان که ورزشکارای رشته های دیگه چی؟!
نتیجه گیری: همه بچه ها درسو ول کنن برن دنبال فوتبال! اصلا درس یعنی دکتر بشی که چی بشه!؟Big Grin
ببین علی آقا باید ببینی فیفا چقد به ایران واسه صعود ب جام جهانی پاداش میده.
فک میکنید فوتبال بازی کردن آسونه!!! خداییش خیلی سخته.من میگم هیچکدوممون ۲هفته پشت سرهم دووم نمیاریم. بریم تمرین فقط،بازی و نتیجه ک به کنار

HeartTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: babakk , alirrrrrr
ارسال: #۴۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  من با تشویق مواقفم، با این هم موافقم که فوتبال پرطرفدارترینه! اما یکی نیست بگه به دوستان که ورزشکارای رشته های دیگه چی؟!
نتیجه گیری: همه بچه ها درسو ول کنن برن دنبال فوتبال! اصلا درس یعنی دکتر بشی که چی بشه!؟Big Grin

نمیشه اینطور نتیجه گرفت. حسابشو بکن یه فوتبالیست یا هر ورزشکار حرفه ای مثل کسی که درس میخونه عمرشو میذاره سر ورزش.
ولی اگه یه اسیب جدی ببینه تا اخر عمر باید کاسه گدایی دست بگیره تو ایران. مثل خیلی از ورزشکارهای دیگه تو ایران که قطع نخاع میشن وکسی خبری هم ازشون نمیگیره.
ورزش حرفه ای یکجور ریسکه. ولی درس هرچند تو ایران بازده اش دیره ولی ریسکی به اونصورت نداره. هرچی پیرتر بشی سوادت بیشتر میشه.
اینم در نظر بگیرین که اینایی که پشت تلویزیون فوتبالو میبینن با یه بار استارت زدن تو زمین واقعی دیگه نفسشون در نمیاد و حالشون بد میشه. ورزش حرفه ای اونقدرهام آسون نیست. ولی تو ایران به دلیل پارتی بازی خیلی اوقات بازیکنهای خیلی خوب کنار گذاشته میشن. پارتی بازی هم تو تمام بخشهای این مملکت هست.خالا فوتبال تو چشمه.
ولی اینکه به ورزشهای دیگه نمیرسن کاملا درسته.مثلا بودجه سفر ندادن به قهرمان ژیمناستیک جهان که برای اولین بار این مقامو برای ایران کسب کرد تا بره برای انتخابی المپیک. ببینین چقدر از عمرشو یک نفر میگذاره واسه تمرین و چه بلایی سرش میارن.

مرد زندانی می خندید..

ارنستو چه گوارا
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمبود استادان رشته مهندسی در برزیل SHayAN_567 ۰ ۱,۷۳۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: SHayAN_567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close