زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ختم گروهی قرآن "به همراه تدبر در معانی آن" به مناسبت ماه شعبان

ارسال: #۴۶
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
از ابتدای ۵۶۰ تا انتهای ۶۰۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , good-wishes , رعنا
ارسال: #۴۷
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ
RE: ختم گروهی قرآن "به همراه تدبر در معانی آن" به مناسبت ماه شعبان
از ۶۰۱ تا ۶۰۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , good-wishes , رعنا
ارسال: #۴۸
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ
با اجازه آقای arcsin و تشکر ویژه از ایشون که این تاپیک رو ایجاد کردند و دوستانی که در این ختم شرکت کردند
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
به حمد الله این ختم هم به اتمام رسید
انشاا... حاجات همه دوستان به برکت همین ماه عزیز و صاحب و متولدین این ماه ، روا به خیر بشه . آمین

دوستان فقط اگر مایلند دور دوم رو شروع کنند توجه کنند که کمتر از ۱۵ روز فرصت هست و ممکنه گروه کامل نشه.

یه عذرخواهی ویژه هم می کنم از دوستانی که احیانا ناراحتی از من دارند بابت یادآوری موارد همپوشانی Smile برا اینکه ترتیب قاطی نشه ناچار بودم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , maneshty , x86 , salty_co , رعنا , sellena
ارسال: #۴۹
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ق.ظ
من هم تبریک میگم به همه ی دوستان گل مانشتی که شرکت کردن و استفاده کردن ، بنده نیز فکر نمیکنم بتونیم به دور دوم برسیم ، خیر سرمون میخواستیم رکورد ماه پیش رو بزنیم Big Grin ، رکورد که نزدیم هیچ ، آمار رو پایین هم آووردیم . اینا همش برمیگرده به رو سیاهیه بنده ، اگه یه نفر که دلش پاکه تاپیک رو باز کنه مطمئنا بیشتر از اینها شرکت میکردن... ولی باز هم خدا رو شکر که تونستیم این ماه هم یه چند صفه ای از قرآن رو بخونیم و درحد خودمون ازش استفاده کنیم... چند شب پیش یکی میگفت این دل ما هم مثل آهنه و اگه بهش نرسیم زنگ میزنه و میپوسه به پیغمبر گفتن که ای پیغمبر برای زدودن زنگارهای دلمون یا به قولی سیقل دادن دلمون چی کنیم ؟ گفته بود که دو تا کار خیلی میتونه مفید باشه : ۱- یاد مرگ ۲- تلاوت قرآن . آدم وقتی یاد مرگ میکنه این دلش آروم میگیره ، البته اگه بچه مثبت باشه ، قرآن خوندن هم خیلی مفیده و بعضی از آیه هاش واقعا دلِ آدمو میلرزونه و اشک آدمو در میاره. امیدوارم که اول از همه خودم بتونم به آیات قرآن عمل کنم بعدشم شما دوستان. بازم ممنونم از اینکه شرکت کردید از خانم good-wishes هم تشکر ویژه داریم که تاپیک رو چرخوندن و نذاشتن که از هم بپاشه . موفق باشید همگی... یاعلی
 سپاس‌گزاری شده توسط: salty_co , good-wishes , رعنا , sellena , shima_24 , nina69 , reyhaneh64 , mahshid1383
ارسال: #۵۰
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
این سری قسمت نشد شرکت کنم
ایشالله سری بعد

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۵۱
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستان فقط اگر مایلند دور دوم رو شروع کنند توجه کنند که کمتر از ۱۵ روز فرصت هست و ممکنه گروه کامل نشه.
سلام
من هم میخوام تو دور جدید شرکت کنم. اینجا باید اعلام کنم؟

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
ارسال: #۵۲
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستان فقط اگر مایلند دور دوم رو شروع کنند توجه کنند که کمتر از ۱۵ روز فرصت هست و ممکنه گروه کامل نشه.
سلام
من هم میخوام تو دور جدید شرکت کنم. اینجا باید اعلام کنم؟
دور جدید انشاا... ماه رمضون هست که انشاا... دوستان زحمت تشکیل گروهش رو تقبل می کنند اگر نشد خودم تشکیل میدم
فقط یه تاپیک برا رمضان پارسال هست که باید ببینیم همونو ادامه بدیم یا جدید بسازیم چون اون تاپیک روالش فرق میکنه

خانمها نینا و مریمی اگر مایلید در این ختمی که تا پایان شعبان هست شرکت کنید برای اینکه شما از توفیق ختم قرآن در ماه شعبان بهره مند بشید و ما از همگروهی با دوستان خوبی چون شما بی نصیب نمونیم ، من حاضرم از سهمم چند صفحه (نفری دو تا سه صفحه) به شما بدم چون هنوز سهمم رو کامل نخوندم Smile اگر خواستید خصوصی بفرمایید تا من بخشی از ارسالی که اینجا داشتم رو به نام شما ویرایش کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , nina69 , x86
ارسال: #۵۳
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ
جهت یادآوری به دوستانی که در ختم این ماه شرکت کرده اند
ماه شعبان رو به اتمام هست Smile
من الان سهمم رو تموم کردم Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۲۵۷ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۹۳ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۳۸۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۸۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۸۱۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۶۷ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۴۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۷۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close