زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تلاش برای کنکور ۹۳؟ - آی‌تی

ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
سلام به همه‌ی دوستان
من در این دو هفته‌ای که از اعلام شدن نتیجه‌های کنکور می‌گذره زیاد سبک و سنگین کردم...

کنکور ۹۲ برای من تجربه‌ی دومین شرکت توی آزمون ارشد بود. (۲۳ سال دارم). من برای کنکور ۹۲ برای رتبه‌ی عالی درس خوندم... شاید از همه چیز هم گذشتم و برای این کنکور سرمایه‌گذاری کردم... متأسفانه سر آخر شدم ۲۹۸ آی‌تی امسال. دلیل این رتبه شاید مدیریت بد سر جلسه باشه. برای مثال مشترک امسال که به هر حال سبک و سطح سوالاتش تفاوت چشمگیری داشت، نسبتاً خوب زدم... این رتبه از کم بودن تخصصی (به خاطر غلط‌های زیاد) بیشتر ناشی شد. این رو گفتم به این جهت که چندان از نظر خودِ درس و ماهیتش مشکلی ندارم.

در این مدت با دوستان زیادی مشورت کردم. مزاحم جناب فرداد عزیز هم زیاد شدم و در نهایت حالا می‌خوام نظر کلی شما را بپرسم... شرایط سنی را در بالا گفتم... به هر حال یکی از دغدغه‌های من همین موضوع هست... با شرایط فارغ‌التحصیلی و نداشتن سربازی تا سال آینده، نظر کلی شما درباره‌ی شرکت توی آزمون ارشد امسال چیه؟ شما اگر جای من بودید، باز هم برای کنکور تلاش می‌کردید؟ در حال حاضر میتونم بگم که تقریباً با اعتماد، همه‌ی مطالب و منابع رو می‌شناسم. مسئله‌ی اصلی در واقع وقت و زمانی هست که باید گذاشته بشه، چه به یک سال بالاتر رفتن سن فکر کنیم و چه به چندماهی که برای کنکور مجدد تلاش میشه.

ممنون می‌شوم دوستان اگر نظری دارند، بفرمایند.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
با سلام. متولد ۶۷ هستم تازه امسال قراره قبول شم ایشالا،منم پارسال شرایط شمارو داشتم. دوباره امتحان دادم.دوس داشتم حداقل اگه قراره برم با سربازی با ارشد برم تا با لیسانس.موفق باشید

HeartTongue
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  تشکر. من هم مشابه شما فکر می‌کنم. به هر حال خودم علاقمندم شانسی که پیش رو دوباره دارم، امتحان کنم. اما از طرفی به هر حال تصمیم چندان ساده‌ای هم نیست. چون به سال پیش که نگاه می‌:کنم، می‌بینم چیزی کم نگذاشتم برای کنکور... میانگین رتبه‌های من توی آزمون‌های پارسه حدود ۲۰ بود. یه ۱۰۰٪ هم رتبه‌ی ۸ شدم که امیدوارم بودم که دیگه حتماً توی کنکور زیر ۱۰۰ رو بیارم.

چیزی که مطمئنم اینه که بخش مهمی از این رتبه‌ای که اومد واسم، به خاطر شرایط سر جلسه بود که شاید سریع می‌خواستم سوالات رو بخونم و جواب بدم... دو تا سوال تخصصی که شاید ساده‌ترینشون بود با بی‌دقتی محض (واقعاً محض) درست جواب ندادم در حالیکه مطمئنم اگر ده سال دیگه مطالب اون تست‌ها رو بیارن درست حل می‌کنم... همین یعنی اختلاف ۱۱ درصدی تخصصی و جا به جا شدن شاید بیشتر از صد رتبه... شاید از خستگی زیاد قبل کنکور بوده... یا استرس نمی‌دونم.

امیدوارم دوستان دیگه‌ای اگر نظری دارند، دریغ نفرمایند.
مهم اون درسیه که گرفتی
منم سال ۹۱ آزمایشی های مهستان همش تک رقمی بودم.ولی اینا دلیل نمیشه.کنکور شرایط خاص خودشو داره.به نظرم درس هایی که از سرجلسه کنکور و همینطور دوران قبل کنکور گرفتی به امید خدا کمکت میکنه.
موقع درس خوندن حریص باش.هرکلمه ی جدیدی دیدی سعی کن راجبش تو وقتای استراحت چیز جدید یاد بگیری.مثلا تو گوگل راجبش سرچ کن.به نظرم این کار دید آدمو باز میکنه.

HeartTongue
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , H3NGAM3H , sanar.m
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط m_molodi.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  با سلام. متولد ۶۷ هستم تازه امسال قراره قبول شم ایشالا،منم پارسال شرایط شمارو داشتم. دوباره امتحان دادم.دوس داشتم حداقل اگه قراره برم با سربازی با ارشد برم تا با لیسانس.موفق باشید
با نظرتون موافقم اخه منم امسال شرکت کردم رتبم خوب نشد بعدش فکرکردم بابا من ۲۲ سالمه اگر دوباره شرکت کنم و بعدش سربازی باید ۲۸ سالگی بریم بقیه کارهامو انجام بدم اما بعدش تصمیم گرفتم با ارشد بری سربازی بهتر از کارشناسیه !البته دلایل دیگری هم برای این تصمیمم داشتم اخه بد جوری به این ارشد خوندن چسپیدم::::::::::::............

m.m:
۲
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
ایشالا

HeartTongue
۰
۱
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
بنظر من تصمیمی بگیر و جوری زندگی کن که اگه ده سال دیگه به گذشتت نگاه کردی ای کاش توش وجود نداشته باشه،واسه خودت زندگی کن جوری که دوس داری و فک میکنی لیاقتت هست،سن اصلا مهم نیست تازه اول جوونیته ۲۳ سال چیزی نیست

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , love_lore , amin750 , aamitis , nina69
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
سلام دوستان اگه کسی اینجا رتبه خوبی شده تو رشته آی تی خواهشن بگه من چه منابعی تهیه کنم خوبه باور کنید دیگه گیج شدم هر کسی یه کتابی رو معرفی میکنه.

دوستان خواهشن بهم کمک کنید برای کنکور ۹۳ من چه منابعی تهیه کنم ؟؟؟
از دوستان کسی تجربه داره بگه خوشحال میشم کمکم کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ ب.ظ
RE: تلاش برای کنکور ۹۳؟ - آی‌تی
من امسال سال اولیه که کنکور میدم.انقد بعضی از دوستان حرفای ناامید کننده راجع به کنکور میزنن که واقعا ترس برم داشتConfusedنکنه خدای نکرده زبونم لال بعد یه سال تلاش ما هم بعد کنکور بیایم ازین حرفا بزنیم.وای خدا نهConfusedتوروخدا انقد فاز منفی ندید
البته منظورم فقط شما نیستیدا،کلی میگم.این چندروز با سرچ تو مانشت فقط استرس بهم وارد شده
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ب.ظ
بنظر من الان شما شرایطت عالیه و اگه بخونی به احتمال زیاد جز تک رقمی هاهستی الان هم رتبه ای که کسب کردی عالیه خیلی ها میشناسم خیلی خوندن ۴رقمی شدن بهترین کار اینه که تا از درس فاصله نگرفتی بخونی! امسال هم لازم نیست خودکشی کنی از درس چون قبلا خوندی!
من امسال سال اولمه و از امروز بیشتر مصمم شدم و برای رتبه خوب میخونم اگر تا چند سالم قبول نشدم حاضر نمیشم برم آزاد میخوام تو زندگیم به یه هدفم برسم
بهتره ناامیدی رو بزاریم کنار من تو کنکور کارشناسی موفق نشدم چون ناامید بودم.

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر , white bird , amin750
ارسال: #۱۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
سلام خسته نباشید ممنون از راهنمائیهای خوبتون ولی این همه منابع و این همه نظرهای متفاوت موندیم کدوم منبع بهتره هرکدوم یه نظری دارید لطفاً نظراتتون یکی کنید و یک منبع کلی معرفی کنید اینجوری همه گیج شدیم چی بخونیم اگه بخوایم اینجور پیش بریم همه وقتمون هدر میره و تا بهمن ماه هنوز دنبال یک منبع خوب میگردیم.
باتشکر از زحماتتون
jahani، در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام دوست عزیز . من که نفهمیدم این سوالت چه ربطی به تاپیک داشت. ولی در کل بهتره که هر سوالی را در جایگاه خودش بپرسیمSmile برای منابع هم میتونی به تاپیکهای درسها مراجعه کنی . اونجا راجع به منابع به قدر کافی بحث شده است. در ضمن تو همین تالار مشاوره یه تاپیک خود من راجع به منابع زدم و به اون نیز میتونی مراجعه کنی. در ضمن به این بحث ادامه ندید چون اگه بخوای باز راجع به منابع زیر این تاپیک صحبت کنید پاک میکنم مطالبتون رو . چون برای حفظ نظم بهتر لازم است که این کار را کنیمSmile

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۲۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۷۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۳۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد marvelous ۳ ۵,۱۴۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close