زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد های کنکور نرم افزار

ارسال: #۶۱
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۱۵ ب.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
دوستان من نمی تونم ثبت نام کنم کسی لطف می کنه رتبه من رو حساب کنه؟
زبان ۳۱/۳
ریاضی ۲۰
مشترک ۳۰
تخصصی نرم ۲۰
تخصصی هوش ۱۰
معدل ۱۶/۸۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۳۶ ب.ظ
RE: درصد های کنکور نرم افزار
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۱۵ ب.ظ)farshad_pickup نوشته شده توسط:  دوستان من نمی تونم ثبت نام کنم کسی لطف می کنه رتبه من رو حساب کنه؟
زبان ۳۱/۳
ریاضی ۲۰
مشترک ۳۰
تخصصی نرم ۲۰
تخصصی هوش ۱۰
معدل ۱۶/۸۰

الگوریتم و محاسبات ۴۸۹
معماری کامپیوتر ۵۸۳
نرم افزار ۴۸۳
هوش مصنوعی ۵۴۷

من با معدل ۱۶ و رتبه دانشگاه ۵ حساب کردم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshad_pickup
ارسال: #۶۳
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط variant20002000.)
درصد های کنکور نرم افزار
نرم افزار ۴۶
مشترک ۴۴
زبان ۳۷
ریاضی ۰
هوش ۱۰
معماری ۰

رتبه با مهستان:
نرم افزار: ۱۶۱
محاسبات ۱۲۳
معماری ۴۶۰
هوش ۴۴۷
راستش بهترین حالت درصدامو حساب کردم درست یادم نبود چی زدم. Big Grin
رتبه ارشد را خدا داند. اعتماد به نفسم عالیه. ریاضی های پارسه گرفتم بشینم بخونم. اگه امسال قبول نشم به جون خودم قسم میخورم سال دیگه رتبه ۱ منم.

فقط به قول دوستمون خدا کنه تغییرات زیاد نباشه تو اصلاحیه. Sad

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۶ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط saeid_masoumi_88.)
درصد های کنکور نرم افزار
زبان: ۰
ریاضی‌: ۸/۲۲
مشترک‌: ۳۲/۲۲
تخصصی نرم‌: ۴۱/۶۷
تخصصی هوش‌: ۵

معدل‌: ۱۸/۴۴

خودم حدس میزنم نرم افزارم دورو بره ۴۰۰ بیاد
مهستانم تقریبا همینطور داده

میخواستم نظرتونو بدونم؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۶ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ ب.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
به نظر من هم همین حدودا میشین ۳۰۰-۴۰۰
موفق باشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۴۸ ب.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
سلام به همه بچه های مانشت
من تازه عضو شدم و چندتا سوال داشتم
۱- درصدام خوبه می خوام ببینم رتبه‌ام چند می شه؟
۲- شریف قبولم یا نه؟
۳- زبانم فوق العاده ضعیفه... درحدی که هر صفحه کتاب رو تو نیم ساعت می خونم....... یعنی یه هفته پیش زبان اصلی خوندن رو شروع کردم، به نظرتون برام مشکل ساز نمی شه؟ چکارکنم به نفعمه یکی بهم گفت یکی از کتابای احتمالی ترم ۱ ارشد رو بخون که با یه تیر دو نشون بزنی شما نظرتون چیه؟
۴- من رشته‌ام تو کارشناسی سخت افزار بوده واسه همین هوش پاس نکردم اما هوش خوب خوب بلدم هر ۷ تا تستشم تو کنکور درست زدم‌، زور داره دوباره بخونمش، برام پیش می خوره؟
هرکدوم از این ۴ تا رو که می تونید جواب بدید ممنون می شم
این هم درصدام
ریاضی: ۳۱( سیمسون درست زدم سوال ۳۸ آمار هم باید حذف شه اگه اینا اعمال شه تا ۴۰ درصدم میام)
مشترک: ۴۶( سوال ۵۴ و سوال hash و عملکرد دیسک رو همون کلید سنجش زدم اما مطمئنم من و سنجش اشتباه کردیم و اکثر دوستان درست می گن اما اون سوال که اشتراک دوتا لیست نامرتب بود رو جفت حالتا رو زدم nlgn که فک کنم اینو درست زدم و سنجش اشتباه می کنه با اعمال اینا درصدم میاد پایین میشه حدود ۴۰)
تخصصی هوش: ۶۲( خودمم باورم نشده)

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ ب.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
خیلی عالیه درصدات فکر کنم زیر ۱۰۰ بشی

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط موج.)
(۰۸ فروردین ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های مانشت
....

سلام
خوش امدی عزیز
اگه درصدات همینا باشه زیر ۲۰ میشی
برو یه صندلی خوشگل توی شریف انتخاب کن فقط یادت باشه اومدم خاستم ببینمت برا ما طاقچه بالا نذاریBig Grin
این چند ماه تمرکزت روی زبان باشه حجم خوندنت رو ببری بالا توی زبان به نظرم برای ارشد کافیه

۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۶ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
سلام.لطفا رتبه من رو هم تخمین بزنید.
زبان ۱۰
ریاضی سفید
مشترک ۵۵
نرم افزار ۲۸
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
به نظرم درصد های مشترکتون خوب هست این شا الله که جای خوبی قبول بشی رتبه تون بین ۱۵۰ تا ۳۵۰ میشه

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
آقای موج سلام
به نظر شما که تجربتون بیشتره اگه یکی از دروس مثل زبان رو منفی بزنی.
رتبه خیلی پایین میاد یا نه؟ مثلا ۶/۶۷-
موسسه مهستان واسه من رتبه هوش رو حدود ۴۷۰ تخمین میزنه که البته فک نکنم تاثیر زیاد در صد منفی
زبان رو در پایین اومدن تراز در نظر بگیره
این درصدهای منه
زبان ۶/۶۷-
ریاضی ۲۰/۰۰
مشترک ۳۷/۷۸
تخصصی هوش ۲۰/۰۰
معدل ۱۶/۱۳ که البته اونجا سطح دانشگاهو صفر زدم
ممنون میشم اگه یه راهنمایی بکنید

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط موج.)
درصد های کنکور نرم افزار
یه حقیقت مهم امسال رو از سالای دیگه متمایز و غیر قابل پیش بینی میکنه
سالای قبل دفترچه‌ها جدا بود و شما توی نیم ساعتی که دفترچه زبان دستت بود معمولا یه درصدی رو میزدی که حالت عادیش برای کسی که نخونده بود بین ۱۰ تا ۳۰ بود
بنابرین فقط کسایی که زبان رو خیلی خوب یعنی بالای ۵۰ یا ۶۰ میزدن تراز خوبی از این درس کسب میکردن
امسال ولی دفترچه‌ها یکی بود خیلی‌ها (متاسفانه مثه خود من) از روی زبان پریدن به این خاطر که به مشترکا با خیال راحتی برسن و سوالات رو بهتر پاسخ بدن از طرفی سوالای انتهایی مشترک به شدت سخت بود (معماری و سیستم عامل) و از طرف دیگه زبان هم نسبت به سوالای دیگه آسونتر
به نظر من اونایی که زبان رو مثبت زدن ترازشون به شدت بالا میره چون تعداد اونایی که نزدن امسال بیشتر از سالای قبله
ولی شما هم به نظر من اگه مشترکات همین که نوشتی باشه و شاید با اصلاحیه هم کمی به نفعت بشه و برسه به ۴۰ میتونی امیدوار باشی
چون به نظر من مشترک بالای ۳۵ هم در افزایش تراز موثره
با همین درصدا پیش بینی من برای شما بین۳۰۰ تا ۴۵۰ هست

۰
۰
ارسال: #۷۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ق.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
مال من d و a بود

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364
ارسال: #۷۴
۳۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
با سلام و آرزوی قبولی در آزمون امسال و تصدی یک کرسی در شریف

چند تا سوال داشتم که اگر پاسخ بدین ممنون میشم
دروس هوش که هر ۷ تا سوالو به فرموده خودتون پاسخ درست دادین از چه کتبی مطالعه کردین و در کل شیوه درس خوندنتون برای این درس به چه صورتی بوده؟
دروس مشترک هم اگر درصد تک تک دروسو اینجا قید کنید و منابع مورد مطالعتونو ذکر کنید ممنونتون میشم.

(۰۸ فروردین ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های مانشت
۲- شریف قبولم یا نه؟
۳- زبانم فوق العاده ضعیفه... درحدی که هر صفحه کتاب رو تو نیم ساعت می خونم....... یعنی یه هفته پیش زبان اصلی خوندن رو شروع کردم، به نظرتون برام مشکل ساز نمی شه؟ چکارکنم به نفعمه یکی بهم گفت یکی از کتابای احتمالی ترم ۱ ارشد رو بخون که با یه تیر دو نشون بزنی شما نظرتون چیه؟
۴- من رشته‌ام تو کارشناسی سخت افزار بوده واسه همین هوش پاس نکردم اما هوش خوب خوب بلدم هر ۷ تا تستشم تو کنکور درست زدم‌، زور داره دوباره بخونمش، برام پیش می خوره؟
این هم درصدام
ریاضی: ۳۱( سیمسون درست زدم سوال ۳۸ آمار هم باید حذف شه اگه اینا اعمال شه تا ۴۰ درصدم میام)
مشترک: ۴۶( سوال ۵۴ و سوال hash و عملکرد دیسک رو همون کلید سنجش زدم اما مطمئنم من و سنجش اشتباه کردیم و اکثر دوستان درست می گن اما اون سوال که اشتراک دوتا لیست نامرتب بود رو جفت حالتا رو زدم nlgn که فک کنم اینو درست زدم و سنجش اشتباه می کنه با اعمال اینا درصدم میاد پایین میشه حدود ۴۰)

با سلام و آرزوی قبولی در آزمون امسال و تصدی یک کرسی در شریف

چند تا سوال داشتم که اگر پاسخ بدین ممنون میشم
دروس هوش که هر ۷ تا سوالو به فرموده خودتون پاسخ درست دادین از چه کتبی مطالعه کردین و در کل شیوه درس خوندنتون برای این درس به چه صورتی بوده؟
دروس مشترک هم اگر درصد تک تک دروسو اینجا قید کنید و منابع مورد مطالعتونو ذکر کنید ممنونتون میشم.

۲- شریف قبولم یا نه؟
این هم درصدام

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۷۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ب.ظ
سلام.
منم دفترچه ۵شنبه C و دفترچه جمعه D بود

[/size]زنده ام و با خوشی زندگی می کنم، ممنونم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۳۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۳۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۲۸ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۳۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close