زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال: #۴۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ
RE: دانشگاه فردوسی مشهد
اهاااااااااااااااااای بچه های دانشگاه فردوسی ازتون واقعا خاهش میکنم کمکم کنید....
من فقط یه روز دیگه واسه انتخاب رشته وقت دارم...من رشتم it هست و کرمانی هستم و نمیتونم بین دانشگاه های مشهد و اصفهان و شیراز به کدوم اولویت بدم واقعا خسته شدم... من کل مانشتو خوندم فک کنم ولی اینقدر حرفای ضد و نقیض که از زمین تا اسمون باهم فرق دارن دیدم که توتصمصم گیری واقعا موندم...
لطفا بمن کمک کنید..درمورد سطح علمی دانشگاهتون در گرایش شبکه بخصوص که سال اولشه اورده...استاداش موقعیتش واسه دکترا خوندن....برام خیلی مهمه... اگه میتونید مقایسش کنید با شیراز و اصفهان چون اونا به ما نزدیکترن...ارزششو داره واقعا بیام؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ
دانشگاه فردوسی مشهد
نمیدونم چرا خیلی از دوستان فقط اومدن بد دانشگاهو اینجا نوشتن،من ۷ سال تو این دانشگاه رفتمو اومدن،نه بحث افراطی گری تو مذهبو دیدم،نه برخورد بد مسئولا،شاید یه جاهایی تندی شده که اونم جز لاینفک سیستم اداری ماست.
دانشگاه مشهد به دانشگاه سبز معروفه،موندم چطور یه عده میان میگن شبیه پادگانه یا خشکه!
وجدانن آدم لذت میبره بخصوص عصراش تو دانشگاه قدم بزنی بس که هواش تمیز ه و محیطش سرسبزه.
اینقد بد فردوسیو نگن دوستان که هم به من هم به فردوسی برمیخوره!!

امضا
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سودابه م , elahe007 , Good! , Amir V
ارسال: #۴۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۴۰ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  در مورد دانشگاه فردوسی بیشتر به صورت کلی نظر میدم نه خاص برای دانشجویان کامپیوتر
موقعیت دانشگاه:
دانشگاه تقریبا در نقطه ای در وسط شهر هست و شما برای دسترسی به نقاط مختلف شهر که نیازتون میشه مشکلی نخواهید داشت پایانه مسافربری بین شهری و درون شهری هم بسیار نزدیک به دانشگاهه. در کل از این جهت مشکلی ندارید
خوابگاه:
من خودم خوابگاهی نبودم ولی بادوستان خوابگاهی که در تماس بودم مشکلات کلی مربوط به خوابگاه مثه دور بودن از خانواده و .. مشکلات جدی هستن و الا چون خوابگاه های دانشگاه داخل اون هست از جهت امکانات هم مشکل چندانی نخواهید داشت
محیط دانشگاه:
فضای بسیار بزرگ دانشگاه و رفت و امد با اتوبوس های داخلی دانشگاه واقعا گاهی اوقات کلافه کننده هست بخصوص برای ساکنین مشهد ولی خب ساکنین خوابگاه چون میتونن ساعتهای پرت رو در خوابگاه بگذرونن و نیازی به خروج از دانشگاه ندارن وضعیت بهتری دارن. فضای سر سبز دانشگاه واقعا زیباست (عکسهایی دارم از دانشگاه که عمرا اگر نمیگفتم نمیفهمیدین که دانشگاه هست اینجا یا جنگل
اعضای هیئت علمی:
دانشگاه فردوسی به لحاظ اعضای هیئت علمی گروه کامپیوتر جایگاه بدی رو نداره. احتمالا اسم اساتیدی چون دکتر پور رضا دکتر سپید نام‌، دکتر نقیب زاده‌، دکتر کاهانی و ... به گوشتون خورده که بیشتر درسای ارشد زیر نظر این اساتید هست
که به نظرم واقعا صلاحیت تدریس دارن
امکانات:
از لحاظ امکانات جایگاه نسبتا مناسبی داره

مشکل بزرگ دانشگاه:
"کادر مدیریتی دانشگاه:
بسیار ضعیف. بارها و بارها از کادر مدیریتی دانشکده و دانشگاه رنج خواهید کشید. بیشتر از این قابل وصف نیست"

دلم برا دانشگاهم تنگ شد................با مام اون مشکلات بازم اگه سخت افزار میداشت حتما فردوسی رو به دانشگاه های تهران اولویت میدادم

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۰
۰
ارسال: #۴۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ
دانشگاه فردوسی مشهد
من اینجا درباره دانشگاه فردوسی توضیح دادم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۵۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ
دانشگاه فردوسی مشهد
سلام
اتفاقا دانشگاه فردوسی یکی از دانشگاههای خوب کشور هست. یک چیز رو باید مد نظر داشته باشید
شما هر جا که باشید خودتون رو باید نشون بدید البته اول از همه باید خیر رو از خدا بخاین و بعد هم توکل به اون برین جلو.

تویه دوره ارشد قرار شما پژوهش کنید و در یک زمینه علمی به درجه ی خوبی برسید. تلاش خود شما بیشترین سهم رو در موفقیت تون در اپلای کردن/ دکترا داره.

این رو بارها شنیدید و شاید هم خوندید کسی در دوره دکترا شانس پذیرفته شدنش بیشتر است که سطح کار علمی بالایی را در این دوره کسب کنه. حالا میخاد از هرجا باشه. درسته دانشگاه بی تاثیر نیست ولی کار اصلی رو شما انجام میدید.

دانشکده مهندسی کامپیوتر بسیار دانشکده خوبیه و اساتید ی که اونجا هستند استادهایی خیلی خوب اند .

موفق باشید

آرزوهایم را در مسیر خیری که تو در آن برایم قرار می دهی دنبال می کنم ... .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۵۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط happy07.)
دانشگاه فردوسی مشهد
بنا به درخواستی که شد من اونچه که درباره‌ی داشنگاه فردوسی گفته بودم رو اینجا منتقل کردم. باشد که مورد استفاده قرار گیرد و مفید دوستان باشد.
امکانات رفاهی:
خوابگاه: دانشجویان روزانه داخل دانشگاه است و برای دانشجویان شبانه علاوه بر خوابگاه های بیرون به تازگی یک ساختمان داخل دانشگاه هم افتتاح شده.
امکانات ورزشی: چند سالن سرپوشیده داره، سالن تیراندازی داره، چند زمین چمن داره، پیست دوچرخه سواری و اسکیت داره،استخر و سونا داره
سلف سرویس: هم دانشکده ی مهندسی و هم خوابگاه‌ها همه سلف سرویس دارند. و به جز پنج شنبه و جمعه بقیه‌ی ایام هفته غذا داره.
امکانات تفریحی: ستاد اردوی دانشگاه در طول سال اردوهای مختلفی به نقاط دیدنی اطراف مشهد داره، هر پنج شنبه شب دانشگاه برای زیارت حرم مطهر امام رضا(علیه السلام) سرویس داره که البته این سرویس ها در مناسبت های مهم مثل میلاد یا شهادت ائمه هم هستند، در مناسبت های مختلف جشن های بزرگ یا مراسم سوگواری یا مسابقه هم داره و با توجه به واقع شدن دانشگاه در یک شهر مهم سخنرانان سرشناس مذهبی، سیاسی و گاهی هم علمی حضور پیدا می کنند.
حوزه‌ی دانشجویی: دارد و تا کنون دانشجوی ارشد هم در این دوره ها گرفته.
امکانات اطلاع رسانی: هر دانشکده سایت دارد، خوابگاه دانشویان ارشد وایرلس دارد، یک سایت بزرگ پردیس نزدیک خوابگاه دارد، یک کتابخانه مرکزی بزرگ با اینترنت دارد که حتما می تونه کارتون رو راه بندازه Cool
از همه مهم تر شبکه‌ی اجتماعی پاد است که مخصوص دانشجویان این دانشگاه است، پایگاه اشتراک دانش یا همون پاد محیط بسیار خوبیه برای مبادلات علمی، امکانات فوق‌العاده‌ای داره و شما در هر ساعت شبانه روز درخواست هر مقاله‌ای رو که بکنید این سایت در عرض چند دقیقه اون مقاله یا رفرنس رو براتون فراهم می کنه کلا به نظر من پاد یک انقلابه در اشتراک دانش با توجه به فضای کنونی کشور که البته دخترعموی اینجانب که دانشگاه تهران ارشد صنایع می خونن هم معتقد اند کاش همه ی دانشجویان به پاد دسترسی داشتند و ایشون کارهای تحقیقاتی شون رو با پاد ما انجام می دنCool
[undefined=undefined]http://pad.um.ac.ir/

در کل باید بگم فضای سبز قشنگ و خوبی داره Smile

و اما سطح علمی:
(آنچه در ادامه آمده پاسخ من به سوال یکی از دوستان درباره گرایش ارشد شبکه فردوسی است)
دانشگاه فردوسی سال اوله که داره در رشته ی ای تی دانشجو میگیره، حتی در دوره ی کارشناسی هم تاحالا ای تی نداشته.
اساتید شبکه ی خوبی داره، پروفسور یغمایی و دکتر حسینی سنو ، و البته من شنیدم که استاد جدید شبکه هم قراره از ترم جدید یعنی مهر ۹۴ ان شاالله شروع به کار کنه.
اینجا اساتید باسواد و خیلی خوب زیاد داره و البته استاد متوسط هم داره کلا باید ببینید تو چه زمینه ای می خواید کار کنید و برای مقایسه ی علمی تر سطح علمی بهتر به آمار وزارت علوم که تعداد اساتید و دانشیارهای دانشگاه های مختلف رو مقایسه می کنه مراجعه کنید.
در رابطه به ازمایشگاه ها باید بگم که مرکز آپای اینجا در مسائل مربوط به شبکه و امنیت شبکه کار می کنه و یک آزمایشگاه بسیار مجهز IPPBX رو داره که برای اطلاعات بیشتر درباره این آزمایشگاه و فعالیت هاش بهتره به لینک زیر یه سر بزنید

در اخر ببخشید طولانی شد سعی کردم همه چیز رو بگم Smile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , احسان مومنی , موج , dr.a_AI , TheNiGHT , reza_r
ارسال: #۵۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ
سلام،

دوستان برای قبولی در ادبیات انگلیسی در این دانشگاه چه رتبه ای تقریبا لازمه؟
ممنون.
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ
دانشگاه فردوسی مشهد
سلام ببخشید از لحاظ اساتید و بار علمی چطوریه و ایا تفاوت زیادی با دانشگاه های سطح تهران داره یا نه پو ایا میشه مهندسی خوبی شد
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۲ ب.ظ
دانشگاه فردوسی مشهد
سلام.
ارشد این دانشگاه بدرد فرد شاغل میخوره؟ من ۳روز در هفته باید برم مدرسه. کلاسارو چطور میچینن؟ رشته مدیریت ورزشی
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۳۶ ب.ظ
دانشگاه فردوسی مشهد
سلام دوستان
میشه لطفا نام اساتید "شبکه" دانشگاه فردوسی رو بهم بگید؟
مقطع ارشد.
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ)mzi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میشه لطفا نام اساتید "شبکه" دانشگاه فردوسی رو بهم بگید؟
مقطع ارشد.
سلام
دکتر نقیب زاده ،یغمایی ،امین طوسی و...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
۰
۱
ارسال: #۵۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۵۹ ق.ظ
دانشگاه فردوسی مشهد
سلام، کسی می‌دونه حضور در کلاس‌های ارشد نرم‌افزار چند روز در هفته وقت می‌گیره؟

باید رفت!...Angel
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۰۹۸ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۷۴۵ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20
  ۴۲۰ نرم افزار، فردوسی مشهد، آری یا نه؟ Y.Salehabadi ۲ ۲,۸۹۴ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Y.Salehabadi
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۰۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۳۴۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس پایگاه داده پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۱ ۱۲,۲۲۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdix
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم های توزیع شده دانشگاه فردوسی jazana ۱ ۴,۵۷۸ ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  بهترین آموزشگاه زبان در مشهد EMAD.F ۹ ۲۴,۴۵۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: EhsanChess

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close