زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

negarbaz
(داره از مانشت بالا می ره)
داره از مانشت بالا می ره
**

تاریخ ثبت نام: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۱۸ April 2024 , 01:08 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۰+
۱
۱

اطلاعات انجمن negarbaz
آخرین بازدید: ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۲۷ (۰/۰۱ ارسال در روز | ۰/۰۱ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۲۳ ساعت, ۴۲ دقیقه, ۵ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ negarbaz
وب‌ سایت:
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به negarbaz.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی negarbaz
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: فارغ التحصیل کارشناسی
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: سایر
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 alime (06 خرداد ۱۳۹۳ در ۰۸:۵۸ ب.ظ)
سلام ببینید خوب من نمیتونم صنعتی اصفهان رو با مشهد مقایسه کنم چون صنعتی اصفهان نبودم تا حالا، حرفهایی هم که زدم بیشتر درباره فردوسی مشهد و شیراز بود
نمی دونم منظورتون از اینکه میگید جو صنعتی اصفهان بهتره چیه، ولی این رو بدونید دانشجوی ارشد اصلا به جو دانشگاه کاری نداره اینقدر که سرش شلوغه! این مسائل برای دانشجوی کارشناسی مهمه که مثلا جو فردوسی مشهد بسته هست (که البته من قبول ندارم) و ....
درباره انتخاب رشته سال ۹۰ خودم هم بگم که الان رفتم نگاه کردم، من اول روزانه های نرم افزار صنعتی اصفهان بعد فردوسی مشهد بعد شیراز و بعد اصفهان رو زدم و بعد شبانه هاشون به همین ترتیب، و در نهایت شبانه شیراز رو قبول شدم
 reza777gh (03 خرداد ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۵ ق.ظ)
سلام برای نامه ریاست جمهوری لطفا سریع مشحصات بدید اگر هنوز ندادید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 rahim06 (01 خرداد ۱۳۹۳ در ۰۵:۳۲ ب.ظ)
با سلام
دانشگاه شیراز از نظر اعتبار و سطح علمی فراتر از دانشگاه اصفهان است. ولی در برخی گرایش ها از صنعتی اصفهان پایین تر است. در مورد گرایش های هوش جزء سه دانشگاه اول کشور است. اما رشته فناوری اطلاعات در دانشگاه شیراز نو پاست و امسال اولین سالی است که در دو گرایش ارشد گرفته ، گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعات ۲۳ نفر استاد دارد. که بینشان استاد خوب زیاد داریم و استاد بد هم کم نیست. از نظر اعتبار بین المللی دانشگاه شیراز سطح قابل قبولی دارد و اگر به دنبال دکتری خارج هستید حتما شیراز را انتخاب کنید. اما صنعتی شیراز دانشگاه کوچکی است و در رشته فناوری اطلاعات دانشجوی لیسانس ، فوق شبکه و دکتری شبکه دانشجو می گیرد. من سال قبل اگر دانشگاه شیراز دانشجو می گرفت امنیت دانشگاه شیراز را انتخاب می کردم. اساتید صنعتی شیراز یا فارغ التحصیل دانشگاه شیراز هستند یا قبلا دانشگاه شیراز تدریس می کردند ولی استاد شبکه خیلی کم داریم . در ضمن معماری کامپیوتر و نرم افزار که اصلا اوضاع خوبی ندارد. به نظرم با توجه به شرایط تصمیم بگیرید . دقت کنید که دانشگاه شیراز از دانشگاه اصفهان اعتبار بالاتری دارد ولی دانشگاه اصفهان در رشته مهندسی فناوری اطلاعات دانشجوی دکتری امنیت می گیرد . شاد باشید
 alime (01 خرداد ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۹ ق.ظ)
سلام نمیدونم دارم دیر جوابتون رو میدم یانه
من کارشناسی رو در فردوسی و ارشد رو در شیراز خوندم از نظر کلی بهتون بگم که فرق خیلی زیادی ندارن ولی من سطح دانشگاه مشهد رو کمی بالاتر میبینم البته فقط کمی.
رشته فناوری اطلاعات که در زمان کارشناسی نداشتیم حالا اگه ارشدشو دارن نمیدونم! شیراز هم تا حالا آیتی نداشته و فکر کنم تعریفی نداشته باشه، استاد شبکه سطح بالایی هم ندارن، اما در مشهد همونطور که یک نفر دیگه هم اینجا نظر دادن دکتر یغمایی هستن که سطحشون خوبه
فقط من یک نظر بدم که ممکنه خیلیا تعجب کنن ولی من که هم در فردوسی و هم در شیراز درس خودنم این رو میفهمم، که دانشجوهای هر کدوم از این دانشگاهها فکر میکنن دانشگاهشون خیلی شاخه!! و از اون دو تا دانشگاه دیگه ای که گفتین بهتره!! ولی خوب واقعیت این هست که این سه دانشگاه تقریبا در یک سطح هستن.
ولی امکانات بخش کامپیوتر دانشگاه شیراز کمتره و ساختمون دانشکدش هم یک مقدار داغونه که تو ذوقه آدم میخوره!
برای هوش قطعا شیراز از اون دو تا بهتره چون اساتید به نام زیادی دارن، اما برای نرم مشهد از شیراز بهتره و اصفهان رو نمیدونم
برای آی تی هم که گفتم مشهد نداشته تا حالا شیراز هم بصورت مجازی داشته تا الان دیگه خودتون قضاوت کنید.

انشاالله که بهترین تصمیم رو بگیرید، موفق باشید
(من جای شما بودم اصفهان رو انتخاب میکردم چون از نظر مسافت که خیلی با شیراز براتون فرق نداره و فکر میکنم سطحش کمی از شیراز بالاتر باشه)
 Masoud05 (31 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۹:۳۹ ب.ظ)
ای تی شیراز زیاد جالب نیست اما در کل شیراز بنظرم بهتر از اصفهان و فردوسی هست
 The BesT (31 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۹:۲۱ ق.ظ)
سلام
استادهای گرایش it اصفهان خوب هستند.ولی با توجه به مسافت راه فکر میکنم دانشگاه شیراز را هم که دانشگاه مطرحی هست انتخاب کنید بهتره.من نمیدونم اساتید شیراز چطوری هستند ولی در مقایسه با اصفهان تقریبا یکسان هستند.یعنی همشون مثل هم هستند! به نظرم اول شیراز انتخاب کنید.بعد اصفهان-بعد مشهد
موفق باشید Smile
 summer_66 (31 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۹:۰۳ ق.ظ)
negarbaz, سلام. ممنون. والا از لحاظ سطح علمی دانشگاه شیراز قطعا از اصفهان و مشهد بالاتره. اما به شخصه از اساتید به هیچ عنوان راضی نیستم (البته شاید من یک مقدار ایده آل گرا باشم) و مطمئن هستم که اساتید اصفهان و مشهد از این هم افتضاح تر هستند. بنابراین شما باید بین بد و بدتر انتخاب کنید. پیشنهاد من شیراز هست چون هم کیفیتش بهتره و هم به شما نزدیکتر. البته بازهم تحقیق کنید چون من هوش مصنوعی خوندم و اطلاعاتی که گفتم بیشتر در مورد گرایش خودم صادق هست. موفق باشید.
 negarbaz (30 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۱۱:۲۵ ب.ظ)
سلام ممنون میشم چندتا سوال درمورد دانشگاهتون داشتم....دیگه وقت زیادی واسه انتخاب رشته ندارم...
 nazibahar (30 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۵ ب.ظ)
سلام
شما برای من پیام گذاشتید. باکس پیام هام پر شده.نمیتونم جواب بدم
میشه چت کنیم؟

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close