زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حق خوری مسلم سازمان سنجش!!!

ارسال: #۳۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ
گزینه ۱ صد در صد تنها گزینه درسته این سواله

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ
RE: حق خوری مسلم سازمان سنجش!!!
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  آقای فرداد سوال ۳ مدار الکتریکی هوش رو شما حل کردین منم حل کردم ۴ آوردیم این سنجش چطور ۲ آورده؟؟؟؟؟؟

سوال آخر مدار منطقی هم مطمئنم مدارش کار نمیکرد...! اما باز کلید گزینه ۲ شده

من خودم با دکتر اجلالی کلاس داشتم و ذهنیتم این بود که اگه دوتا بافر به هم وصل بشه و همزمان فعال بشن مدار می سوزه و گزینه آخر یعنی تابع نداره رو زدم! حتی توی کتابای کنکوری نیز همینو نوشته ، ولی فک کنم واقعیت اینه که همه اشتباه کردن و مدار نمیسوزه و خروجی x میشه!
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT , samaneh_aftab , pouri_sb
ارسال: #۳۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط TnT.)
mrpool جان:
احتمالا شما هم کتاب مقسمی رو خوندین جوابتون کاملا اشتباهه

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط zx24.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  دوست عزیز آقای آرتا درست میگن جواب تنها گزینه یک میشه! نه گزینه یک و سه!
صورت سوال گفته : زبان آتاماتای پشته ای توسط کدام گرامر تولید نمی گردد؟
خوب حالا گزینه سه زبان این ماشین را تولید می کند و گزینه یک رشته aaa را تولید نمی کند پس گزینه یک نمی تواند زبان ماشین پشته ای را تولید کند .

خوبه بالا تاکید کردم که زبان با رشته ها خیلی فرق داره . گزینه سه رشته هایی که ماشین پشته ای تولید میکند را ، تولید میکند ولی زبانی که ماشین پشته ای تولید میکند را ، تولید نمیکند : چون که رشته های بیشتری را تولید میکند
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  *: دوست عزیز اگه اینطور که شما میگید باشه گزینه ۴ هم جوابه! چون زبانش با گزینه سه برابره! هر دو یک مجموعه رشته مساوی رو تولید میکنن.به این نکته هم توجه کنید که دکتر نوراله و کارگهی هم گزینه یک رو انتخاب کردند.

گزینه دو و سه و چهار در دفترچه بی هر سه یک مجموعه رشته را تولید میکنند و جواب تنها گزینه دو است. اگه یک بار با دقت پست آرتا رو بخونید متوجه می شوید.

گزینه ۲ و گزینه ۴ معادل یکدیگر هستند . فقط کافیه به جای aB در گزینه دو B بگذارین که بشه همون گرامر گزینه ۴ .
فک کنم بهتره زبان هاشون رو بنویسم که بهتر متوجه بشین :
زبان گرامر گزینه ۱ : {a,aa,aaaa,aaaaa... }
زبان گرامر گزینه ۲ : {a,aaa,aaaaa,...} همون زبان ماشین پشته ای
زبان گرامر گزینه ۳ : {a,aa,aaa,aaaa,aaaaa,...}
زبان گرامر گزینه ۴ : {a,aaa,aaaaa,...} همون زبان ماشین پشته ای

پس بازم تاکید میکنم که هر دو گزینه ۱ و ۳ درست هستن ( زبان ماشین پشته ای را تولید نمیکنن ).

معلومه شما توی نظریه ضعیف هستید. چون زبان کزینه دو و سه و چهار مثه همه.
گزینه دو و چهار هر دو رشته aa رو تولید میکنند.

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
خب حالا که شما تو نظریه قوی تشریف دارین و ما ضعیف !! میشه اثبات کنین که گزینه های ۲ و ۴ چطوری رشته aa رو تولید میکنن ؟!!!!!!!

وقتی یه چیزیم میگین و یا حتی به فکرتون میرسه با دلیل و منطق بگین ، همینجوری رو هوا حرف نزنین ، خواهشا !!!

دوست عزیز اعصابتون رو خورد نکنین Smile
من ذهنی حل میکردم حواسم نبود.

گزینه سه a+ رو تولید میکنه و سوال هم گفته که کدام گزینه رشته های این ماشین رو تولید نمیکنه
که گزینه سه همه رو تولید میکنه و گزینه یک رشته aaa را که ماشین تولید میکنه ، تولید نمیکنه!
بحث برابر بودن نیست که بگیم اضافه تولید میکنه!!!!!! و گزینه سه هم اشتباهه.

دوستانی که گزینه سه رو زدن خیالشون راحت باشه که کلید تغییر نمیکنه و تنها مزیت پیگیری ما اینه که طراح تست رو محروم کنند.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT
ارسال: #۳۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ)arshadhoush نوشته شده توسط:  منم پاسال هوش شبانه تبریز قبول شدم نرفتم، روزانه یه سری جاهای دیگه هم می تونستم ولی موندم رتبه بهتری بیارم، امسال تخصصی هوش رو ۴۲ زدم ولی مشترکم شد ۲۱ که واقعا شوکه شدم ( پاسال با اینکه مشکلتر بود و کمتر خونده بودم ۳۷ زده بودم، امسالم تو آزمون های آزمایشی حدود ۵۰ می زدم) رتبم شده ۶۹۰ که حتی همون هوش تبریزم نمی تونم قبول شم. حداقل رو سوالای مشترک که تاثیر زیادی رو رتبه داره دقت کنن!!

منم دقیقا از همین می ترسم! من امسال خیلی وقت گذاشتم اما فکر نمیکنم دیگه بتونم این وقت رو بذارم! اگه نتونم و بازم همچین اتفاقی بیفته... دیگه نمیدونم!Confused

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zx24
ارسال: #۳۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ
ای خداااااااااااااااااا
بحث سر رشته نیست آخه Sad Sad چرا کسی حرفم رو متوجه نمیشه .

روی سوال اینه : زبان مذکور توسط کدام گرامر تولید نمی شود .
یعنی اینکه زبان کدام گرامر با زبان مذکور برابر نیست .
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)TnT نوشته شده توسط:  mrpool جان:
احتمالا شما هم کتاب مقسمی رو خوندین جوابتون کاملا اشتباهه

نخیر داداش . شش بار کتاب لینز رو خوندم ، چند ترم هم حل تمرین نظریه بودم .
باشه ، قبول نکنید ، اصلا برام مهم نیست . کسی که فهمید ، فهمید . کسی که نفهمید هم میتونه بره کتاب لینز رو بخونه ، ایشالا که خواهد فهمید .

من اینجا با دلیل و منطق نتونستم ۴ نفر رو قانع کنم ، ایشالا که شما بتونین طراحان سنجش رو قانع کنین .
۲
۰
ارسال: #۳۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
دوستان عزیز و گرامی با عرض پوزش ،نقل قولهای طولانی حذف میشوند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
ارسال: #۳۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط hosseini2012.)
آرتا-ی عزیز گذشته از این سوال خیلی از سوالات دیگه هم مشکل داشتند و در مجموع حق دارید ولی این اتفاقی هست که برای همه افتاده و به نوعی همه متضرر شدند. من الان رضایت نسبی ام فقط از اینه که اگه خدا بخواد روزانه شهرستان قبول میشم و اگر یه کم شانس بیارم الگوریتم تهران!! گرنه اگر بحث ضایع شدن حق باشه که واقعا زبان قاصره!!
دوستان خواهش میکنم در مورد این سوال هم حداقل اظهار نظر کنید که ما یه خورده دردمون التیام پیدا کنه! اینقدری که من برای این سوال تخصصی نرم سوختم برای دو تا غلط مشترکی که زدم نسوختم!!
سوال شماره ۹۶ تخصصی نرم افزار-آخه انصافا نمودار Refeat-Until داریم ما؟؟ اصلاً کلمه Refeat داریم ما؟ من گزینه ۱ رو زده بودم طبق دفترچه B دقیقا آخرین لحظه که مراقب میخواست جمع کنه پاسخ نامه ها رو گفتم نکنه ۱ درصد یه نمودار Refeat-Until وجود داشته باشه ما ندونیم!! حالا میبینیم خیلی راحت بدون هیچ گونه توجهی علی رغم اعتراضات مکرر کلید نهایی رو هم همون گزینه ۱ اعلام میکنند! حالا ممکنه بعضی دوستان بگن بابا اینکه دیگه معلوم بود منظورش همون repeat-until بوده ولی یه لحظه تردید اینکه نکنه غلط بزنم و درصد بیاد پایین مجبورمون کرد که جواب درستمون رو پاک کنیم، سوال قراره که توانایی علمی رو بسنجه نه توانایی در پیشگویی رو!
در مجموع اینکه این بی عدالتی ها برای همه بوده و امیدوارم که حداقل برای بچه های سالهای بعدی اینطور نباشه!
سیستم پاسخگویی و ثبت درخواست سنجش هم که همون قضیه کشک کمیته فنی خودمون!

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۳۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  فرداد جان اعتراض نداره، همه به حقشون میرسن. اگه اونا هم سوالی دارن که مثه روز روشن باشه که جواب چی میشه بیان بگن تا تصحیح بشه.
آنچه را برای خود دوست دارید برای دیگران نیز دوست بدارید!
سازمان سنجش همین اعلام رتبه بقول معروف چپر چلاق را سه ماه طول داد تا در آورد . دوباره کلید بذاره و رتبه در بیاره که سال دیگه هم در نمیاد.
اگه اینها سیستم و برنامه ریزی درست داشتند که الآن وضع اینجوری نبود. اصلا" شما تو یه دبستان هم بخوای سوال طرح کنی بدی دست مدیر دبستان که بره از بچه ها بگیره. مدیر دبستان جوابها را هم میگیره. سازمان سنجش یکماه بعد کنکور جوابها را میزنه و میگه اعتراض کنید.
یکی نیست بگه آخه عقب افتاده مونگل ، تو این یکماه بعد کنکور ،سوالات را بده ۴ تا استاد دانشگاه حل کنن و حلشون را بگیر و غلطها را هم بهت میگن.
دیگه کنکور هم برگزار شده نگران چی هستی می ترسی سوالات قشنگت لو بره. یا می ترسی آبروت بره.
دیگه یه کلید غلط گذاشتن و اینکه بگی اعتراض کنید یعنی چی؟؟؟ واقعا" حداقل عقلانیت بر این مجموعه حاکم نیست.ولی سرنوشت هزاران نفر جوان تحصیلکرده را رقم میزنن.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mortez28 , m_sardaari , Mohammad-A , mohammadali1990 , maneshty , آرتا , ADELZX , zx24 , fatemehkh , سجاد۶۷ , Mohammad WR10 , mimnet , slinda
ارسال: #۴۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ب.ظ
دوستان مشکل از اختلاف نظر ما نیست مشکل اصلی سازمان سنجشه.
شاید کسی به کلید رشته های دیگه نگاه نکرده :
تعداد سوالات اشتباه که یا تاثیر مثبت دادن یا حذف یا دو گزینه صحیح اعلام کردن در رشته های دیگه:
صنایع: ۲سوال
عمران:۳ سوال
برق: ۴ سوال
فناوری اطلاعات: ۲ سوال
شیمی: ۴سوال

فقط باید افتخار کنیم به رشتمون که رکورد زده با ۵ سوال اشتباه
و از اون مهمتر ۵ سوال اشتباه در مجموعه دروسی که بیشترین ضریب یعنی ضریب ۴ داره.

احسنت به سازمان سنجش
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mortez28 , samaneh_aftab , omidranjbar , maneshty , آرتا , reyhaneh64 , zx24 , fatemehkh , Mohammad WR10
ارسال: #۴۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  واقعا" حداقل عقلانیت بر این مجموعه حاکم نیست.ولی سرنوشت هزاران نفر جوان تحصیلکرده را رقم میزنن.
با این حرفتون کاملا موافقم
خدایا ما از گناهانشون نمیگذریم،شمام نگذر
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط yasermrz.)
تا زمانی که توی ایران زندگی میکنید باید با این موضوع که ممکنه خیلی از جاها حقتون ضایع بشه کنار بیاید مخصوصا هر چی بالاتر بری (توی هر زمینه ای) این موضوع بیشتر خواهد بود .

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم
۱
۰
ارسال: #۴۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط MarkLand.)
حرفات رو قبول دارم و درد دل همه ماهاست....
اما مقایسه رو قبول ندارم رتبه ۱۱۶ ریاضی رو سفید گذاشته و تاثیر بدی روی رتبش داشته..... یعنی می خوام بگم ۵ درصد اول خیلی مهمه و مهم تر از ۵ درصدهای بعدی هست. اگه مثلا شما ریاضی رو ۱۰ زده بودی و اون ۵ این اختلاف فاحش وجود نداشت....

think positive
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , zx24
ارسال: #۴۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط آرتا.)
بازم سلام Heart

@Fardad-A
با این چند تا پستی که گذاشتی کامل موضوع رو روشن کردی که چه ایرادایی به سنجش وارده همه ی درد و دلای منو مخصوصا مخصوصا توی پست آخرت گفتی. بقولی دیگه ایرادهای سازمان سنجش اظهروا من الشمسه.

@mrpool@،zx24

دوستان مرسی که به صورت فنی وارد این موضوع شدین . کلا با استاد نوراله هم همینجوری سر این تست چلنج داشتیم با هم که در آخر ایشون هم نظر بنده رو تایید کردن ولی در هر صورت چه گزینه ۱ و چه هر دو گزینه درست باشه در کل نشون میده که متاسفانه سنجش صاحب ......

@hosseini2012
دوست من یه جمله میگم در مورد صحبتای شما دقیقا سر همین سوال منم همدرد شما هستم همین شک و تردد هم واسه من سر F/P پیش اومد که باعث شد منم تست رو نزنم. ما باید هزینه تعطیل بودن تایپیست سنجش رو هم بدیم ای خدا ExclamationExclamationExclamation
"فک کن ما دانشجوهای فنی اولین چیزی که خوندیم فلوچارت بوده اگه اینو بلد نباشیم دیگه فاتحمون خوندست"

@MarkLand
دوست من اگه حتی فرض کنیم این چند درصد مشترک من به اندازه خیلی ناچیزی روی رتبه من تاثیر مثبت میذاشت شاید الان من باید واسه شریف خودمو آماده میکردم . نه ؟

پ.ن : خیلی از بچه ها که لطف کردن توی این بحث شرکت کردن با رتبه های خوب،متوسط و اکثرا امسال یجورایی تحت تاثیر ندونم کاری های سنجش قرار گرفتن . متاسفم Dodgy

موفق باشید Sleepy
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , mohammadali1990 , asiehmohammadian , ADELZX , yasermrz , zx24 , hosseini2012 , Engineer , Mohammad WR10
ارسال: #۴۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ق.ظ
توی سازمان سنجش یکی به من گفت اگر جواب سوالیم غلط باشه برای همه هست در حالی که این حرف اشتباه هست ممکنه یک سری اون سوالی که کلیدش غلط هست و جواب نداده باشن یا گزینه اشتباهی زده باشن و یک سریم درست زده باشن در هر صورت متاسفم که سرنوشت جوون ها این طور داره بازی میشه البته یک نفر به من گفت با توجه به اینکه امسال برای اولین بار سنجش کلید نهایی رم منتشر کرده میشه به وزارت علوم هم شکایت کرد و باز در صورت عدم رسیدگی به سازمان بازرسی مراجعه کرد که البته مطمینا تا این پروسه ها بخواد طی بشه جوابهای نهایی اعلام شده .مطمین ترین درس که کلیدش همیشه کم ترین ایرادو داره زبانه به داوطلبای ارشد و دکتری سال بعد توصیه میکنم فقط بشینین زبان بخونین بالا ۷۰ هشتاد بزنین بقیه درصدا هم ۲۰ درصد بزنین راحت زیر ۵۰ در هر گرایشی میارین!!
۵
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۱۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۱۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۸۶ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۶ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۱۴۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۵۹ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۳۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۴۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات در خصوص تعرفه جدید اینترنت H-Arshad ۰ ۲,۹۹۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  ایا ریاضیات گسسته همون ساختمان گسسته هستش؟ چرا سنجش اسمش رو تغییر داده؟ ynsdamobb ۲ ۲,۲۳۳ ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close