زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حق خوری مسلم سازمان سنجش!!!

ارسال: #۱۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط mrpool.)
RE: حق خوری مسلم سازمان سنجش!!!
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خوبم HeartHeartHeart

متاسفانه توی سالهای اخیر همه شاهد انواع مشکلات توی نتایج و کارنامه های سنجش بودیم، ولی متاسفانه اینبار دیگه واقعا فهمیدم که علاوه بر خود سازمان سنجش طراحان تست و کارشناسان هم خیلی .....!

با توجه به تسلطم به درس نظریه زبان گزینه ۳ سوال ۵۵ کنکور (دفترچه B) رو سر جلسه براحتی رد کردم و گزینه ۱ رو به عنوان گزینه صحیح زدم ، ولی در عین ناباوری وقتی که کلیدا اومدن سازمان سنجش گزینه ۳ رو به عنوان گزینه صحیح اعلام کرد Exclamation زمان اعتراض هم با کلی مستندات اثبات کردم که گزینه ۳ کامل اشتباه است ولی بازم کلید نهایی که اومدش همون گزینه ۳ گزینه صحیح انتخاب شده بود .ExclamationExclamation
چند روز پیش اثباتم رو برای استاتید معروف این درس از جمله آقای دکتر کارگهی فرستادم و اون هم کامل تایید کردن که گزینه ۱ جواب صحیح است و با دکتر نوراله هم حضورا صحبت کردم.

اول از همه فایل اثباتم رو برای بچه هایی که به درس نظریه تسلط دارن میذارم که خودشون ببینن و قضاوت کنن.

گزینه ۱ و ۳ هر دو درست هستن ، بزار با مثال بگم .
فرض می کنیم دو تا زبان داریم l1 که برابره {a} , و L2 که برابره {aa,a} . خب این دو زبان که با هم برابر نیستن ( بدیهیه ) .
خب حالا گرامر زیر رو هم در نظر میگیریم
S-> a | aa
زبانی که گرامر فوق تولید میکنه : L2 هستش . درسته که همه ی رشته های زبان L1 رو هم تولید میکنه ، ولی زبان تولیدیش L2 هستش. دقت کنین که زبان با رشته های قابل تولید خیلی فرق داره .
زبانی هم که یک گرامر تولید میکنه میشه همون زبان معادل یک گرامر ( که تعریفش تو کتاب لینز هستش ) : تمام رشته های زبان توسط گرامر مربوطه تولید بشه و گرامر مذکور رشته ای تولید نکنه که تو زبان نباشه .

نمیدونم تونستم منظورم رو خوب برسونم یا نه ، ولی به نظرم هر دو گزینه ۱ و ۳ درست هستن ( زبان ماشین پشته ای را تولید نمیکنن ).
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ ب.ظ
سلام آرتا
ممنون از این ریزبینی و تلاشتون برای نشون دادن حقایق
اگه هرفردی مثه شما اینطوری دنباله اشتباهات سنجش باشه و حداقل هرکی یک سوال اشتباه رو مطرح کنه سنجش یکم به خودش میاد و واقعا با سرنوشته بچه ها و مخصوصا اعصاباشون اینجوری بازی نمیکنه
بچه ها ۶ ، ۷ ماه وقت میزارن تلاش میکنن (البته بجز خودم که کلا ۲ ماه خوندم اونم روزی ۴ ساعت یا کمتر) سختی میکشن تا بتونن به حقشون برسن اونوقت سنجش یجور سوال طرح میکنه که انگار دوساعت قبل آزمون به طراحا گفتن حالا بیاین سوال طرح کنید و همونجا بدین چاپ کنن رو برگه برا بچه ها!!!
بابا تو رو خدا مسئولین و طراحان کنکور یکم انصاف داشته باشید، خودتون رو بزارید جای این بچه ها یک لحظه
بعضی طراحا که انگار طلب دارن از آدم، یجور سوال در میارن که خودشونم نمی دونن جواب درست کدوم میشه!!!
واقعا تو ارشد ظلمه اینکارا...
نمونش درس سیستم عامل که طرف ۳-۴ تا کتاب ۲۰۰-۳۰۰ صفحه ای ازش میخونه برای ۴ یا ۵ تا تستی که قراره تو زمان محدود بزنه ، از آخرم یجور تستایی میدن که طرف شک میکنه واقعا خونده یا نه...
بسه، این شیوه ی آزمون و بررسی سطح علمی بچه ها نیست به خدا
یکم انصاف داشته باشید...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zx24 , TnT , mahkaameh , آرتا , fatemehkh
ارسال: #۱۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ)asmajooni نوشته شده توسط:  سلام آرتا
ممنون از این ریزبینی و تلاشتون برای نشون دادن حقایق
اگه هرفردی مثه شما اینطوری دنباله اشتباهات سنجش باشه و حداقل هرکی یک سوال اشتباه رو مطرح کنه سنجش یکم به خودش میاد و واقعا با سرنوشته بچه ها و مخصوصا اعصاباشون اینجوری بازی نمیکنه
بچه ها ۶ ، ۷ ماه وقت میزارن تلاش میکنن (البته بجز خودم که کلا ۲ ماه خوندم اونم روزی ۴ ساعت یا کمتر) سختی میکشن تا بتونن به حقشون برسن اونوقت سنجش یجور سوال طرح میکنه که انگار دوساعت قبل آزمون به طراحا گفتن حالا بیاین سوال طرح کنید و همونجا بدین چاپ کنن رو برگه برا بچه ها!!!
بابا تو رو خدا مسئولین و طراحان کنکور یکم انصاف داشته باشید، خودتون رو بزارید جای این بچه ها یک لحظه
بعضی طراحا که انگار طلب دارن از آدم، یجور سوال در میارن که خودشونم نمی دونن جواب درست کدوم میشه!!!
واقعا تو ارشد ظلمه اینکارا...
نمونش درس سیستم عامل که طرف ۳-۴ تا کتاب ۲۰۰-۳۰۰ صفحه ای ازش میخونه برای ۴ یا ۵ تا تستی که قراره تو زمان محدود بزنه ، از آخرم یجور تستایی میدن که طرف شک میکنه واقعا خونده یا نه...
بسه، این شیوه ی آزمون و بررسی سطح علمی بچه ها نیست به خدا
یکم انصاف داشته باشید...

دوست عزیز کاشکی اینطور که شما میگید باشه! یعنی فقط سوال اشتباه طرح کنن و لی آخرسر کلید ها رو درست بزنن یا لااقل اثباتیه ای که بچه ها میفرستن رو بخونن. آقای آرتا گفتن که من این اثباتیه رو برای سنجش هم فرستادم، اگه کسی که یکم به نظریه مسلط باشه میفهمه که گزینه درست چیه! اینا ما رو به ... گرفتن! اصن اعتراض ها رو بررسی نمیکنن! فقط نظر کارشناس ... خودش براش مهمه! و باز برای تمام دوستانی که اینطور حقشون ضایع شد متاسفم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۱۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
باید حضوری مراجعه کنید به سازمان سنجش من حضوری مراجعه کردم و دلایلم برای غلط بودن کلید نهایی سنجشم به درخواستم ضمیمه کردم وقتی حضوری رفتین سنجش باید بگین به کلید نهایی که روی سایت گذاشته شده اعتراض دارم یه فرم بهتون میدن که مربوط به بخش ازمون سازی هست پرش کنید و دلایلتونم برای رد گزینه سنجش اگر از کتابه پرینت بگیرین اگرم راه حله بنویسید توی یک صفحه و پیوست کنید یارو تو شنجش میگفت تا اعلام نتایج نهایی ۴ ماه وقت هست زمان کافی برای اصلاح وجود داره اگر بخوان رسیدگی کنن به تمام کسایی که به کلید های نهایی سنجش اعتراض دارن توصیه میکنم حتما حضوری برن سازمان سنجش واقع در خیابان کریم خان زند حداقل اینطوری پیش خودتون میگید من تمام زورمو زدم
۱
۰
ارسال: #۲۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط mrpool.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  دوست عزیز آقای آرتا درست میگن جواب تنها گزینه یک میشه! نه گزینه یک و سه!
صورت سوال گفته : زبان آتاماتای پشته ای توسط کدام گرامر تولید نمی گردد؟
خوب حالا گزینه سه زبان این ماشین را تولید می کند و گزینه یک رشته aaa را تولید نمی کند پس گزینه یک نمی تواند زبان ماشین پشته ای را تولید کند .

خوبه بالا تاکید کردم که زبان با رشته ها خیلی فرق داره . گزینه سه رشته هایی که ماشین پشته ای تولید میکند را ، تولید میکند ولی زبانی که ماشین پشته ای تولید میکند را ، تولید نمیکند : چون که رشته های بیشتری را تولید میکند
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  *: دوست عزیز اگه اینطور که شما میگید باشه گزینه ۴ هم جوابه! چون زبانش با گزینه سه برابره! هر دو یک مجموعه رشته مساوی رو تولید میکنن.به این نکته هم توجه کنید که دکتر نوراله و کارگهی هم گزینه یک رو انتخاب کردند.

گزینه دو و سه و چهار در دفترچه بی هر سه یک مجموعه رشته را تولید میکنند و جواب تنها گزینه دو است. اگه یک بار با دقت پست آرتا رو بخونید متوجه می شوید.

گزینه ۲ و گزینه ۴ معادل یکدیگر هستند . فقط کافیه به جای aB در گزینه دو B بگذارین که بشه همون گرامر گزینه ۴ .
فک کنم بهتره زبان هاشون رو بنویسم که بهتر متوجه بشین :
زبان گرامر گزینه ۱ : {a,aa,aaaa,aaaaa... }
زبان گرامر گزینه ۲ : {a,aaa,aaaaa,...} همون زبان ماشین پشته ای
زبان گرامر گزینه ۳ : {a,aa,aaa,aaaa,aaaaa,...}
زبان گرامر گزینه ۴ : {a,aaa,aaaaa,...} همون زبان ماشین پشته ای

پس بازم تاکید میکنم که هر دو گزینه ۱ و ۳ درست هستن ( زبان ماشین پشته ای را تولید نمیکنن ).
۱
۱
ارسال: #۲۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)kevin نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  
باید حضوری مراجعه کنید به سازمان سنجش من حضوری مراجعه کردم و دلایلم برای غلط بودن کلید نهایی سنجشم به درخواستم ضمیمه کردم وقتی حضوری رفتین سنجش باید بگین به کلید نهایی که روی سایت گذاشته شده اعتراض دارم یه فرم بهتون میدن که مربوط به بخش ازمون سازی هست پرش کنید و دلایلتونم برای رد گزینه سنجش اگر از کتابه پرینت بگیرین اگرم راه حله بنویسید توی یک صفحه و پیوست کنید یارو تو شنجش میگفت تا اعلام نتایج نهایی ۴ ماه وقت هست زمان کافی برای اصلاح وجود داره اگر بخوان رسیدگی کنن به تمام کسایی که به کلید های نهایی سنجش اعتراض دارن توصیه میکنم حتما حضوری برن سازمان سنجش واقع در خیابان کریم خان زند حداقل اینطوری پیش خودتون میگید من تمام زورمو زدم
میدونید اگه بخوان تغییر بدن چند تا رتبه جابجا میشه.یک تست مشترک ، کلی افراد را جابجا میکنه . افرادی که براشون غلط حساب شده رتبه شون کم و کسانیکه درست حساب شده زیاد میشه . حتی اونهایی که نزدن هم رتبه شون جابجا میشه.و بعد موقع اعلام نتایج سیل معترضین هستند که می ریزند سنجش.
اینکه اعلام کردین خوبه . به طراح یا هیئت ناظر تذکر میدن که دیگه اشتباه اینجوری نکنن.
ولی مطمئن باشید بسیار بعیده دوباره کلید را تغییر بدن و از اول رتبه ها را در بیارن و بعد انتخاب رشته انجام بشه.
بعد هم خودشون اعلام کردن کلید نهایی ، میدونید چقدر اعتبارشون جابجا میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , انرژی مثبت
ارسال: #۲۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)kevin نوشته شده توسط:  
میدونید اگه بخوان تغییر بدن چند تا رتبه جابجا میشه.یک تست مشترک ، کلی افراد را جابجا میکنه . افرادی که براشون غلط حساب شده رتبه شون کم و کسانیکه درست حساب شده زیاد میشه . حتی اونهایی که نزدن هم رتبه شون جابجا میشه.و بعد موقع اعلام نتایج سیل معترضین هستند که می ریزند سنجش.
اینکه اعلام کردین خوبه . به طراح یا هیئت ناظر تذکر میدن که دیگه اشتباه اینجوری نکنن.
ولی مطمئن باشید بسیار بعیده دوباره کلید را تغییر بدن و از اول رتبه ها را در بیارن و بعد انتخاب رشته انجام بشه.

خب مطمئنا تغییری در کلید نهایی در کار نیست . درس نظریه همینطوره : همیشه خیلی اشتباه میشه توش. که در خیلی از موارد طراحان و کسایی که جواب ارائه میدن مقصر نیستن : چون از یه سخن چندین برداشت ها میشه داشت ، نمونه ش همین تاثیر ۲۰ درصدی معدل تو کنکور ارشد Smile
۱
۱
ارسال: #۲۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ ب.ظ
آقای فرداد سوال ۳ مدار الکتریکی هوش رو شما حل کردین منم حل کردم ۴ آوردیم این سنجش چطور ۲ آورده؟؟؟؟؟؟

سوال آخر مدار منطقی هم مطمئنم مدارش کار نمیکرد...! اما باز کلید گزینه ۲ شده
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ ب.ظ
دوست عزیز حرفتو کاملا قبول دارم و با تمام وجودم بهت حق میدم، از این حق خوری ها به وفور هست اینجا...
شما که حرفت روی ۵ درصده،من چی بگم که ده درصد مشترک من رو مث آب خوردن، خوردن و بهم ندادن
مطمئنم که با کلید نهایی مشترکم میشه ۴۸ ولی اونا برام زدن ۳۸!
چه فایده...
اعتراض کردم،حتی حضوری هم رفتم، بخدا قصد انرژی منفی دادن ندارم، فقط میتونم بگم اینجا حق خوری شده یه رسم...شده آیینشون،شده تمام زندگیشون...
امیدوارم کسی از حرفام ناراحت نشه،آخه خودم تو یه پست یکی رو امیدوار کردم و رفت اعتراض زد به امید این که رسیدگی بشه
امیدوارم امیدمون ناامید نشه
یا علی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT , آرتا
ارسال: #۲۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ق.ظ، توسط zx24.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  دوست عزیز آقای آرتا درست میگن جواب تنها گزینه یک میشه! نه گزینه یک و سه!
صورت سوال گفته : زبان آتاماتای پشته ای توسط کدام گرامر تولید نمی گردد؟
خوب حالا گزینه سه زبان این ماشین را تولید می کند و گزینه یک رشته aaa را تولید نمی کند پس گزینه یک نمی تواند زبان ماشین پشته ای را تولید کند .

خوبه بالا تاکید کردم که زبان با رشته ها خیلی فرق داره . گزینه سه رشته هایی که ماشین پشته ای تولید میکند را ، تولید میکند ولی زبانی که ماشین پشته ای تولید میکند را ، تولید نمیکند : چون که رشته های بیشتری را تولید میکند
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  *: دوست عزیز اگه اینطور که شما میگید باشه گزینه ۴ هم جوابه! چون زبانش با گزینه سه برابره! هر دو یک مجموعه رشته مساوی رو تولید میکنن.به این نکته هم توجه کنید که دکتر نوراله و کارگهی هم گزینه یک رو انتخاب کردند.

گزینه دو و سه و چهار در دفترچه بی هر سه یک مجموعه رشته را تولید میکنند و جواب تنها گزینه دو است. اگه یک بار با دقت پست آرتا رو بخونید متوجه می شوید.

گزینه ۲ و گزینه ۴ معادل یکدیگر هستند . فقط کافیه به جای aB در گزینه دو B بگذارین که بشه همون گرامر گزینه ۴ .
فک کنم بهتره زبان هاشون رو بنویسم که بهتر متوجه بشین :
زبان گرامر گزینه ۱ : {a,aa,aaaa,aaaaa... }
زبان گرامر گزینه ۲ : {a,aaa,aaaaa,...} همون زبان ماشین پشته ای
زبان گرامر گزینه ۳ : {a,aa,aaa,aaaa,aaaaa,...}
زبان گرامر گزینه ۴ : {a,aaa,aaaaa,...} همون زبان ماشین پشته ای

پس بازم تاکید میکنم که هر دو گزینه ۱ و ۳ درست هستن ( زبان ماشین پشته ای را تولید نمیکنن ).

معلومه شما توی نظریه ضعیف هستید. چون زبان کزینه دو و چهار مثه همه.
گزینه دو و چهار هر دو رشته aa رو تولید میکنند.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT
ارسال: #۲۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ ب.ظ
من فکر می کنم انقدر بحث سر جواب های درست به خاطر سوال های غیر حرفه ایی چون سوال های امسال حکایت همون جمله معروف (بخشش لازم نیست اعدامش کنید) بود یعنی سوال رو چند جور می شد برداشت کرد و جواب ها متفاوت می شد.
۲
۱
ارسال: #۲۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  شاید برای آقای آرتا خیلی فرقی نکرده باشه اما برای من خیلی فرق کرده من با ۵۰ درصد اختصاصی در حالی که فکر میکردم مشترک بین ۳۸-۴۰ زده باشم ، با چیزی روبه رو شدم که نه میتوتم برای خودم توضیحش بدم نه برای خانواده ای که ازم انتظار دیگه ای داشتن! رتبه ام ۲۴۰۰ شد! فقط اینجا میتونم بگم و شایدحالی که دارم درک بشه و نمی دونم هم چقدر اعتراضی که کردم جواب میده وقتی قراره اول انتخاب رشته انجام بشه بعد به اعتراض ها رسیدگی بشه!

حالا نمیدونم چه کار کنم! نه دلم راضی شد رای آزاد بخونمد نه حتی میدونم که بتونم امسال هم برای سراسری درس بخونم! میخواستم برگردم سر کارم ولی ...

منم پاسال هوش شبانه تبریز قبول شدم نرفتم، روزانه یه سری جاهای دیگه هم می تونستم ولی موندم رتبه بهتری بیارم، امسال تخصصی هوش رو ۴۲ زدم ولی مشترکم شد ۲۱ که واقعا شوکه شدم ( پاسال با اینکه مشکلتر بود و کمتر خونده بودم ۳۷ زده بودم، امسالم تو آزمون های آزمایشی حدود ۵۰ می زدم) رتبم شده ۶۹۰ که حتی همون هوش تبریزم نمی تونم قبول شم. حداقل رو سوالای مشترک که تاثیر زیادی رو رتبه داره دقت کنن!!

شاید آزادی انسان در فناپذیری اش باشد، که می داند؟
فرانتس کافکا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zx24 , SarahRad , آرتا
ارسال: #۲۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ب.ظ
این آرتا رو می شناسمش و خییییلییی خر خووونه D:
کلا سنجش سعی می کنه هر ساله رکورد اشتباهاتش رو به روز کنه و با این اشتباهاتش زحمت بچه ها رو نادیده بگیره.
آرتا جان همونطور که قبلا بهت گفتم ایشاالله شریف قبولییییییییییییییییی .
موفق باشی
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)kevin نوشته شده توسط:  

فرداد جان اعتراض نداره، همه به حقشون میرسن. اگه اونا هم سوالی دارن که مثه روز روشن باشه که جواب چی میشه بیان بگن تا تصحیح بشه.
آنچه را برای خود دوست دارید برای دیگران نیز دوست بدارید!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT , آرتا
ارسال: #۳۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط mrpool.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  معلومه شما توی نظریه ضعیف هستید. چون زبان کزینه دو و سه و چهار مثه همه.
گزینه دو و چهار هر دو رشته aa رو تولید میکنند.

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
خب حالا که شما تو نظریه قوی تشریف دارین و ما ضعیف !! میشه اثبات کنین که گزینه های ۲ و ۴ چطوری رشته aa رو تولید میکنن ؟!!!!!!!

وقتی یه چیزیم میگین و یا حتی به فکرتون میرسه با دلیل و منطق بگین ، همینجوری رو هوا حرف نزنین ، خواهشا !!!
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۳۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۷ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۱۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۶۹ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۴۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۵۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات در خصوص تعرفه جدید اینترنت H-Arshad ۰ ۲,۹۹۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  ایا ریاضیات گسسته همون ساختمان گسسته هستش؟ چرا سنجش اسمش رو تغییر داده؟ ynsdamobb ۲ ۲,۲۴۱ ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close