زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید مدرسان شریف برای کنکور ۹۰ مهندسی

ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
کلید مدرسان شریف برای کنکور ۹۰ مهندسی
کلید سوال مدرسان شریف
هنوز خودم نگاش نکردم ننوشته از کدوم دفترچه یه نگاه کنم میگم از کدوم دفترچه است.
لینک دفترچه B هست چندتا پست پایین‌تر لینکشو گذاشتم

فایل‌(های) پیوست شده
modaresan.zip
اندازه فایل: ۲۶۷/۹۱ KB

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , yas67 , khoofi66 , ف.ش , mehdi_matrix , ramezanpour.r , Mansoureh , MJRS , sajad_8900
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط موج.)
RE: کلید مدرسان شریف
فکر کنم دفترچه‌ی B باشه
یعنی این

البته دفترچه تخصصیش رو ندارم اگه کسی داره ممنون میشم لینکشو بذارهExclamation

فایل‌(های) پیوست شده
modaresanB.zip
اندازه فایل: ۲۴۷/۸۹ KB
riyazi.zip
اندازه فایل: ۱۴۹/۷۶ KB

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yas67 , hatami , Msccom , ramezanpour.r , Mansoureh
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ ق.ظ
کلید مدرسان شریف
دکتر نظرت در مورد جواب سوالهای ۵۱ و ۵۳ و ۵۵ چیه ؟ به نظرت درسته ؟ من که در مورد ۵۳ خیلی شک دارم ؟
دفترچه تخصصیش با اونی که تو سایته فرق داره لینک تخصصیش را ندارید ؟

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۳۸ ق.ظ، توسط Msccom.)
کلید مدرسان شریف
من با جواب ۵۹و ۶۲ مخالفم

۵۳ من با مقدار دهی گزینه ۲ رو آوردم
فکر کنم سوالات ریاضی مربوط به این پاسخنامه نیس!!

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط saeidm.)
کلید مدرسان شریف
من با جواب ۵۵ مخالفم . همچنین ۶۲
۰
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۶ ق.ظ
وقت همگی به خیر.
دکتر جان ما دعوا سر سوالات نداریم و هدف مباحثه و ارائه نظرات شخصیه و مطمئنا هدف شما هم از راه اندازی این چنین سایتی همینه.
به هر حال:
من با کلیدای ۵۱و۶۰ مخالفم.
سوال ۵۱ که قبلا بحث شده،اما سوال ۶۰ که زبان منظمه(خودم به اشتباه نامنظم رو زدم).
چرا یه سری از سوالاتو نزده(سیستم عامل و معماری)؟Big Grin
در مورد سوالات تخصصی،دفترچه مربوطه در دسترس دوستان نیست؟اگه لینکشو بذارن ممنون میشیم.
۰
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۶ ب.ظ
کلید مدرسان شریف
این مدرسان حدود ۵ الی ۶ تا سوال رو جواب نداده اونی هم که داده مثلا سوال ۶۰ رو زده نامنظم این همه در مورد منظم بودنش بحث شد و سوال های معماری رو من میتونم ثابت کنم که سوال ۷۲ هردو گزینه ۲ و ۴ درسته د ر مورد سوال ۶۹ اصلا اظهار نظر نکرده سوال ۶۲ نظریه l1 که تابلو مستقل از متنه با این کلید من فقط ۵ تا از جوابام درست در میاید وضعیت شما‌ها چطوره ؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط parvaz_hj.)
کلید مدرسان شریف
مدرسان خداییش توی ریاضی‌ها که خوب عمل کرد...تقریبا سوال هایی که فکر می کردم همون شد.
اما مشترک ۵۵ که تابلو اشتباهه!!!! درج و حذف و جستجو از logn????
آقای تنهایی ایناا که مثل شما نگفتند پس!!! غیر ممکنه و اشتباه!!!! صد در صد(o(1 میشه!!!

۵۹ هم که واقعا تابلوست!!!!!!
مثلا رشته ab!!!! طبق گزینه ۴ این هم باید پذیرفته بشه که نمیشه!!!!
این هم صد در صد باید گزینه ۲ بشه!!!
بچه‌ها سوالات تخصصیش را هم بگذارید لطفااااا و زبان...
۰
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
هه هه هه!!!!
من یه قاعده پیدا کردم!!!!

از گزینه هایی که مدرسان شریف داده نسبت به اون دفترچه ای که توی انجمن بود!!! منظورم اینه که بین دفترچه‌ی مدرسان شریف و دفترچه ای که توی انجمن بود این تغییرات رو اعمال کنید تا بدونید کدوم گزینه رو مدنظر داشتند...
زبان گزینه های ۲ و ۳ یکی هستند ولی گزینه‌ی ۱ و ۴ برعکسه، منظورم اینه که اگر مدرسان شریف زده ۴ گزینه‌ی صحیحه توی دفترچه ای که توی انجمن هست (یعنی دفترچه‌ی A) گزینه‌ی ۱ میشه، اگر گفته دو که همون دو است، اگر گفته ۱، گزینه‌ی ۴ میشه و اگر گفته ۳ همون ۳!!!! (نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه!!!)
میتونید زبان رو اینطور چک کنید...

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  مدرسان خداییش توی ریاضی‌ها که خوب عمل کرد...تقریبا سوال هایی که فکر می کردم همون شد.
اما مشترک ۵۵ که تابلو اشتباهه!!!! درج و حذف و جستجو از logn????
آقای تنهایی ایناا که مثل شما نگفتند پس!!! غیر ممکنه و اشتباه!!!! صد در صد(o(1 میشه!!!

۵۹ هم که واقعا تابلوست!!!!!!
مثلا رشته ab!!!! طبق گزینه ۴ این هم باید پذیرفته بشه که نمیشه!!!!
این هم صد در صد باید گزینه ۲ بشه!!!
بچه‌ها سوالات تخصصیش را هم بگذارید لطفااااا و زبان...

کلید سوال های تخصصی مدرسان

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۵۱ ب.ظ
کلید مدرسان شریف
این کلید با سوالها نمیخوره سوالهای که خود مدرسان شریف گذاشته را اگه کسی داره لطفاً بذارید

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۱۲ ب.ظ
دوستان من منظورم سوالات تخصصی بود نه کلید تخصصی....اونو که دیدیم....
مشترک و ریاضی با اون فایلی که دوستمون گذاشتن ظاهرا می خورد....غیر از ۲و۳ تا گزینه که مطمئنم اشتباه جواب داده...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۰۵ ب.ظ
کلید مدرسان شریف
راستی بچه‌ها به این کلیدای مدرسان زیاد اعتماد نکنید مدرسان شریف یه کتاب داده بیرون تحت عنوان سوال های کنکور از ۷۵ تا ۸۹ که حدود ۴۲ غلط داشت اما اینو بگم گروه ریاضیش بد نیست اما به درس نظریه و سیستم عاملش اعتماد نکنید.
این درسا رو مهندس محمد رضا نامی جواب داده که خیلی وقتا اشکال زیاد داره.
در کل فکر کنم کلید سنجش با این فرق کند.در ضمن کاش بچه هایی که سوال های همون کلیدا را داشتن میزاشتن مرسی.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط www.)
کلید مدرسان شریف
راستی بچه‌ها من سوالای B را پیدا کردم سوال ۵۳ را مطمینا اشتبا حل کرده سوال اول نظریه رو هم فکر کنم اشتباه زده. بقیه رو درست حل کرده. برا من که خیلی خوب شد. تو ریاضیا هم با دو تا سوالش مشکل دارم اما در کل خوب بود. فکر کنم خیلی خوب شد. امیدوارم همه موفق بشن.
راستی بچه‌ها من سوالای B را پیدا کردم تو مشترک با سوال ۵۳ مطمینم اشتباه حل کرده و سوال اول نظریه رو.
تو ریاضی هم فکر کنم دو تاشو اشتباه کرده. در کل خیلی خوب شد. امیدوارم برا همه بچه‌ها خوب شده باشد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۹ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۱۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۰۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close