زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ارشدIT - 93

ارسال: #۶۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ب.ظ
میتونیم هم از آزمونای پارسه استفاده کنیم هم مدرسان،یا اینکه آزموناشونو ادغام کنیم
به نظر من همه درسا رو شروع کنیم و بازه زمانی یک ماهه در نظر بگیریم
بودجه بندی هم که اعلام شد
پس بهتره دوستان کارشونو شروع کنن
فقط یه نکته برای کسایی که مثل من درگیر امتحانا هستن تو خرداد ماه: در هر صورت امتحانای هممون تا قبل ۲۴ تمومه،چه بسا زودتر،پس یه ۱۰روزی(حدودا) وقت داریم که واسه ۲۵%اول آماده بشیم،تا اونجایی که میرسیم درسا رو بخونیم،اونایی رو که نرسیدیم تو ۲۵%دوم جبران کنیم که برنامه ی بقیه بچه ها هم خراب نشه.موافقین؟
ایشالا هممون امسال تک رقمی بشیم:-)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman
ارسال: #۶۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ
RE: تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ارشدIT - 93
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Empire Neama نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  فقط دوستان آزمونای آزمایشی شما پارسه رو پیشنهاد میکنید یا مدرسان؟؟

بین مدرسان و پارسه و ماهان کدوم رو توصیه میکنین؟
من توی یکی از پستای قبلیم چون خیلیا قصد شرکت توی آزمون پارسه رو دارند، پارسه رو پیشنهاد دادم خیلی ها هم موافقت کردن.
به نظر من این که از رو کدوم بودجه بندی باشه زیاد مهم نیست مهم اینه که انشاالله استارتو با هم بزنیم و تا آخر بدون هیچ سردی پا به پای هم و کنار هم پیش بریم.

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanar.m
ارسال: #۶۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ب.ظ
راستی امروز به کتاب فروشی زنگ زدم میگفتن قراره پارسه کتابارو دیگه یکسره نده جدا جدا بده
حالا نمیدونم باید منتظر باشیم
ارسال: #۶۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ)shokofe نوشته شده توسط:  من توی یکی از پستای قبلیم چون خیلیا قصد شرکت توی آزمون پارسه رو دارند

چرا خیلیا قصد شرکت تو آزمون پارسه رو دارن؟

ویژگی های آزمونای پارسه چیه؟؟؟

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
ارسال: #۶۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ب.ظ
پارسه جامعه آماریش بالاتره نسبت به بقیه..مدرسان پاسخ تشریحی خوبی داره + سطح سوالاش واقعا بالاس، واسه همین خیلیا میگن سخته

اگر نمیدانی از من بپرس ،اگر قبول نداری با من بحث کن،اگر دوست نداری به من بگو،اما هیچ وقت در مورد من یک طرفه به قاضی نرو
----*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*--*--*-*-*-*-*-*-*-*-*--
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanar.m
ارسال: #۶۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ب.ظ
دوستان بنده تویه آزمون های ۵۰% و ۱۰۰% پارسه بودم و کلا اگه برگردم به عقب اصلا آزمون نمیدادم مگر ۲تا ۱۰۰% اونم پارسه هرگز! هر جایی جز پارسه!
بچه های سوالای آزمون رو همینجا آپ میکنن میتونید دانلود کنید و شبیه سازی! اما واقعا به نظرتون می ارزه ۵۰۰ یا ۳۵۰ هزار تومن بدیم برای آزمون
من کنکورم رو خوب ندادم اما رتبه های پارسه ام اینا بود :
۵۰ % اول ---> 27
۵۰% دوم --->3 امنیت ۸ تجارت
۱۰۰% اول --->20 امنیت
۱۰۰% دوم --> 160 امنیت

کلا هم روی رتبه های آزمون های آزمایشی هیچ حسابی نکنید شاید به نظر بعضی های این حرف من غلط باشه اما اعتقاد و تجربه من این رو میگه!

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman , nina69
ارسال: #۶۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
من نمیگم کدوم آزمون خوبه و کدومش بد ولی یه توصیه به تمام دوستانی که میخواند آزمونها رو شرکت کنند دارم ،
و اینکه سعی کنید از آزمونها عقب نیفتید ، با زمانبندیش دقیق برید جلو .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman , ati314 , sanar.m
ارسال: #۶۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Empire Neama نوشته شده توسط:  پارسه جامعه آماریش بالاتره نسبت به بقیه..مدرسان پاسخ تشریحی خوبی داره + سطح سوالاش واقعا بالاس، واسه همین خیلیا میگن سخته

خب شما میگی پارسه. این دوستمونم میگه هرجایی جز پارسه :

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  دوستان بنده تویه آزمون های ۵۰% و ۱۰۰% پارسه بودم و کلا اگه برگردم به عقب اصلا آزمون نمیدادم مگر ۲تا ۱۰۰% اونم پارسه هرگز! هر جایی جز پارسه!
بچه های سوالای آزمون رو همینجا آپ میکنن میتونید دانلود کنید و شبیه سازی! اما واقعا به نظرتون می ارزه ۵۰۰ یا ۳۵۰ هزار تومن بدیم برای آزمون
من کنکورم رو خوب ندادم اما رتبه های پارسه ام اینا بود :
۵۰ % اول ---> 27
۵۰% دوم --->3 امنیت ۸ تجارت
۱۰۰% اول --->20 امنیت
۱۰۰% دوم --> 160 امنیت

کلا هم روی رتبه های آزمون های آزمایشی هیچ حسابی نکنید شاید به نظر بعضی های این حرف من غلط باشه اما اعتقاد و تجربه من این رو میگه!

من پارسال آزمونای مدرسانو شرکت میکردم بد نبود ولی خیلی سخت بود!!

حالا نمیدونم امسال برم پارسه یا برم مدرسان دوباره؟

ارسال: #۶۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Empire Neama نوشته شده توسط:  پارسه جامعه آماریش بالاتره نسبت به بقیه..مدرسان پاسخ تشریحی خوبی داره + سطح سوالاش واقعا بالاس، واسه همین خیلیا میگن سخته

من پارسال آزمونای مدرسانو شرکت میکردم بد نبود ولی خیلی سخت بود!!

حالا نمیدونم امسال برم پارسه یا برم مدرسان دوباره؟
نه اخوی...انگار خوب نگفتم.
عرض شد پارسه تعداد شرکت کنندگانش از بقیه بیشترن.همین

اگر نمیدانی از من بپرس ،اگر قبول نداری با من بحث کن،اگر دوست نداری به من بگو،اما هیچ وقت در مورد من یک طرفه به قاضی نرو
----*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*--*--*-*-*-*-*-*-*-*-*--
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K
ارسال: #۷۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط shokofe.)
اینکه کدوم موسسه واسه آزمون بهتره رو پارسال من یه تاپیک جدا واسش دیدم اگه دوس دارید اونجا بیشتر در موردش بحث شده.
ولی الان واسه انتخاب این که کدوم موسسه بهتره زوده! چون سوالای پارسه رو توی مانشت میشه پیدا کرد بودجه بندی پارسه واسه کسایی که میخوان تستاشو هم بزنن بهتره.

اگه کسی مخالفه دلیلشو بگه که اگه همه باهاش هم نظر بودن و خواستن با مدرسان شروع کنیم وگرنه به امید خدا خرداد رو با ۲۵% اول پارسه شروع کنیم.

سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman , sanar.m
ارسال: #۷۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط aria.)
من خودم برای پارسه ثبت نام کردم (۹۳)یعنی برای ازمون نه کلاس چون به کلاس رفتن تا حدودی اعتقاد ندارم
اما پارسه بهترین ازمون برگذار می کنه ولی پول خوب می گیره
برای گرایش ما که ای تی باشه از اساتید مطرحی برا طراحی سوال استفاده می شه مثلا دکتر کیوانپور (استاد تمام اساتید دیتابیس ) قصد تبلیغ ندارم چون استادم بوده وبهش اعتقاد کامل دارم میگم سوالات دیتابیس رو طرح می کنه خود دکتر حقیقت هم سیستم عامل و شبکه رو طرح می کنه یا حداقل زیر نظر ایشونه و بطور کلی اینکه چه کسانی سوالات ازمون رو طرح می کنند زیر نظر خوده دکتر حقیقت
البته اطلاعات من مربوط به پارسال امسال رو نمی دونم ولی به هر ترتیت اهمیت ازمون خوب به تعداد نفراتی که اون ازمون رو میدن وحداقل این یک ویژگی رو داره البته هزینه خیلی بالایی داره حداقل برای خودم می گم اگه کسی می خواد هزینه کمتری کنه ازمون نصیر رو بهتون پیشنهاد می کنم سوالاش رو دیدم نسبتا سوال های خوبی ولی جامعه اماری در حد ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر مثلا دوستم در ازمون پارسال رتبه اش ۱ می شد توی کنکور ۲۵۰ شد البته همه این ها نسبیه
دوستان گول تبلیغات رو نخورید چون متاسفانه در مانشت تبلیغات به صورت مستقیم وغیر مستقیم توسط ایادی استکبار(موسسات) انجام می گیره حتی خودم به خودم شک کردم نکنه پول گرفتم تبلیغ پارسه ونصیر رو کردم
تا یادم نرفته دوستان اگه می خوان برن کلاس نصیر رو بهتون پیشنهاد می کنم بهترین اساتید اونجاست با هزینه منصفانه تر نسبت به اکثر موسسات

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
ارسال: #۷۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط Mehman.)
منم با نظر دوستمون شکوفه موافقم حالا زوده که تصمیم بگیریم کدوم موسسه بریم اما نظر شخصیم اینه که اگه خودم بخوام برم پارسه رو انتخاب میکنم به دلایلی که دوستان دیگه گفتن و همچنین پارسه برای رشته های فنی مهندسی بهتر از موسسات دیگه است ...اما به هرجهت الان وقتش نیست

دوستان مسئلتن :دی
اگر سوالی موقع خوندن داشتیم توهمین تاپیک بپرسیم یا تاپیک جداگانه واسه سوالاتمون ایجاد کنیم؟

(نظر خودم:تاپیکی با عنوان پرسش و پاسخ it93 ایجاد که کنیم فقط مختص سوال باشه )

دوستان در این باره نظر بدید
 سپاس‌گزاری شده توسط: mafia1990 , shokofe
ارسال: #۷۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ق.ظ
اره تک فروشی هم داره مثلا دکتر حقیقت که استاد پارسه هست همون کتب شبکه و سیتم عاملشو تو دانشگاه ما درس میده
ارسال: #۷۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Mehman نوشته شده توسط:  منم با نظر دوستمون شکوفه موافقم حالا زوده که تصمیم بگیریم کدوم موسسه بریم اما نظر شخصیم اینه که اگه خودم بخوام برم پارسه رو انتخاب میکنم به دلایلی که دوستان دیگه گفتن و همچنین پارسه برای رشته های فنی مهندسی بهتر از موسسات دیگه است ...اما به هرجهت الان وقتش نیست

دوستان مسئلتن :دی
اگر سوالی موقع خوندن داشتیم توهمین تاپیک بپرسیم یا تاپیک جداگانه واسه سوالاتمون ایجاد کنیم؟

(نظر خودم:تاپیکی با عنوان پرسش و پاسخ it93 ایجاد که کنیم فقط مختص سوال باشه )

دوستان در این باره نظر بدید

بهتره تاپیک جداگانه باز بشه. چون این تاپیک خیلی شلوغ میشه!

سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Mehman
ارسال: #۷۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ق.ظ
تا اونجا که من خبر دارم سوال و پاسخها توی تالارها انجام میشه.
شاید اگه اینجا تاپیک جدید ایجاد کنید توسط مدیرا بسته بشهHuh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۱۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  خرید کتاب های کنکور کارشناسی ارشدIt RoRo_kahani ۰ ۱,۶۱۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close